לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-04-2014, 04:40
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "איראן מעוניינים כאמור בחיסולה של ישראל"

זה אותו פרידמן שטען ש"האביב הערבי" יביא לדמוקרטיה בעולם הערבי? אה, כן. מצאת לך ענף רקוב במיוחד להתלות בו.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-04-2014, 10:52
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אנסח זאת בעדינות אבל בישירות..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "איראן מעוניינים כאמור בחיסולה של ישראל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
מה אומר ומה אדבר - אמרתי לכם, כתבתי לכם ויש ביניכם כאלו שהולכים בצעדת אמוק - עמוק אל עבר הגשמת תוכניות אויבינו הגדולים.

למה מי אתה?

ישן 08-04-2014, 11:21
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אני אזרח מדינת ישראל נאמן וציוני
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אנסח זאת בעדינות אבל בישירות.."

אני מתבטא כנגד אלו, המתעלמים מהמציאות ואם תצלח דרכם יביאו בודאות לחיסולה של מדינת ישראל.

אינני מכנה אותם לא כבוגדים לא כשוטים אלא כטועים או כעוורים.

ציטוט מציטוט:
"מה הוא הסביר לך?" שאלתי. "שני דברים עיקריים", השיב אבי: "הראשון, שכל פרט ופרט במציאות, כל שערה בזקן שלי, קשורים זה בזה ודבר אינו מקרי; והשני, שיש טוב ורע בעולם, ויש לבחור בטוב ולדחות את הרע".
בדיוק הגיע הזמן שתכבד את אביך ותבחר בטוב. שתבחר בחיים, שתבחר בקיום. תדחה את הרע ובמיוחד את השנאה, את קוצר הראות ואת הניתוק מן המציאות

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 08-04-2014 בשעה 11:27.
ישן 08-04-2014, 11:26
צלמית המשתמש של רועי AZ

דן, אני מסכים איתך ב 1004 אחוז. הכיבוש משחית. הכיבוש הפך אותנו לחברה אלימה ומכוערת
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אני אזרח מדינת ישראל נאמן וציוני"

ציטוט:
אני מתבטא כנגד אלו, המתעלמים מהמציאות ואם תצלח דרכם יביאו בודאות לחיסולה של מדינת ישראל.

אינני מכנה אותם לא כבוגדים לא כשוטים אלא כטועים או כעוורים.

ואנחנו נתכרסם בטוח.. אבל לאט.טווח זמן של 50 60 שנה מעכשיו.

למה אתה חושב שדרכך היא מניה בטוחה? למה אתה חושב שיבוא השלום המיוחל אם רק נמסור שטחים?

ישן 08-04-2014, 11:51

המהירות מהשטן - אני מזמין אותך לקרוא את השלמת המסר
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "דן, אני מסכים איתך ב 1004 אחוז. הכיבוש משחית. הכיבוש הפך אותנו לחברה אלימה ומכוערת"

א. אינני חושב שהשלום המיוחל ב"ציק" ולבטח שלא ב"מסירת שטחים " בלבד.
ב. אתה טועה בהגדרת מסרי - אינני בעד מסירת שטחים - אלא בעד השארת שטחים בתחומי מדינת ישראל. בתחומי השטחים הכבושים ב- 1967 ( אני מדגיש 1967 ), להותיר לפלסטינאים את השטחים בהם הם מהווים את מרבית האוכלוסיה, תוך כדי מתן אפשרות, שהם יוכלו להקים בהם מדינה איטגרלית פונקציונלית.
ג. השלום לא יבוא לפני שהפלסטינאים לא יפסיקו את ההסתה נגדנו בכל אמצעי התקשורת ובמיוחד במערכת החינוך
ד. השלום לא יבוא לפני שיוסכם על מדינה מפורזת מכל נשק התקפי למעט נשק משטרתי.
ה. השלום לא יבוא ללא הבטחת בטחונה של מדינת ישראל.
ה. עד שכל זה יגיע חייבים ליצור תנאים של חיים ביחד זה לצד זה.
ו. גם ישראל אמורה לקיים את מלוא התחייבויותיה ( בנושא שחרור האסירים האחרון - ישראל היא שלא עמדה בהתחייבות )
ז. גמישות יתר בשחרור עצירים שטרם נשפטו
ח. פיתוח קשרים כלכליים ובילטרליים
ט. וכיוצא באלו
י. ועיקר העקרים הם ההסדרים במקומות הקדושים המשותפים והנפרדים.
ישן 08-04-2014, 13:29
צלמית המשתמש של רועי AZ

נו, היות וזה לא קרה, לא קורה ולא יקרה -
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "המהירות מהשטן - אני מזמין אותך לקרוא את השלמת המסר"

ציטוט:
ג. השלום לא יבוא לפני שהפלסטינאים לא יפסיקו את ההסתה נגדנו בכל אמצעי התקשורת ובמיוחד במערכת החינוך

הרי שכל ניסיון כלשהוא ליצור משהו מהרשימה שלך הוא עקר מיסודו ולא יצלח.

אתה יודע טוב מאוד שאף אחד במדינת ישראל, לא צמא דם ומחפש להלחם, אלא אם מכריחים אותו. לאורך כל מאה שנות הסכסוך, הרי זה הצד השני והוא בלבד - שיזם או יצר את הצורך שלנו להגן על עצמנו.. ומכאן שהשינוי הנדרש הוא מהם ומהם בלבד.

אנחנו לא אשמים, שבאנו והגשמנו את זכותינו הטבעית וההיסטורית ונצחנו את כל המלחמות בדרך להגשמה זו. תמיד תמיד, כל נצחון שכזה לווה בכמיהה ובקריאה לשלום ולהפסקת הלוחמה.

אף אחד לא באמת מונע מהם ליישם עבור עצמם - ועצמם בלבד - את כל מה שמנית. רק שהם בוחרים בכל דרך רעה אפשרית להכשיל זאת. בין בטרור ובין בשחיתות.

ישן 08-04-2014, 13:45

אם תרצה גם מטאטא יורה
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "נו, היות וזה לא קרה, לא קורה ולא יקרה -"

נכון שזה לא קרה - אבל זה עשוי לקרות. מדוע להרים ידיים ולא לנסות.
אי העשייה היא לבטח לרעתנו ויתכן וזה רצונם של הפלסטינאים היום.
אבל מדוע עלינו להעמיד קשיים ולצאת בהכרזות "מפוצצות".

אשר לחלקנו - פה אתה טועה ובגדול לא "כל נצחון שלנו לווה בכמיהה ובקריאה לשלום ולהפסקת הלוחמה." - מי אמר מוטב מלחמה עם שארם א-שייך מאשר שלום בלעדיו ?
מי סרב לחתום על הסכם שלום עם ירדן עוד טרם בעיית פלסטיין התעוררה ?

תמיד אנחנו מאחרים את הרכבת ונזכרים לאחר שהיא עוזבת את התחנה - האם נמשיך הלאה כך עד הכליון.

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 08-04-2014 בשעה 13:50.
ישן 08-04-2014, 14:14
צלמית המשתמש של רועי AZ

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אם תרצה גם מטאטא יורה"

ציטוט:
נכון שזה לא קרה - אבל זה עשוי לקרות. מדוע להרים ידיים ולא לנסות.

מה מפריע להם שזה יתחיל לקרות עוד חודש.. (לא לפני עשרים שנה ומחצה מאז הסכם אוסלו - לא אתקטנן)
על זה אתה מסכים שאין לנו שליטה!!

אי העשייה היא לבטח לרעתנו ויתכן וזה רצונם של הפלסטינאים היום.
אבל מדוע עלינו להעמיד קשיים ולצאת בהכרזות "מפוצצות".

אם הפלסטינאים רוצים את רעתינו, אז פה נגמרו כל המאמצים וכל הניסיונות הללו ואחרים... למה שאעשה כל דבר עם מישהו שרוצה ברעתי??

אשר לחלקנו - פה אתה טועה ובגדול לא "כל נצחון שלנו לווה בכמיהה ובקריאה לשלום ולהפסקת הלוחמה." - מי אמר מוטב מלחמה עם שארם א-שייך מאשר שלום בלעדיו ?

ידעתי שתיצמד למשפט הזה, הוא הדהד לי בראש כשכתבתי את תגובתי ובכל זאת - אתה לא מצפה משר הביטחון שרק חודש לפני זה, הוא ומדינתו עמדו בפני סכנת כליה, שסופה מהפך לניצחון מוחץ. תאמין לי שהוא היה מוותר על הניצחון הזה לו באמת היה סיכוי לשלום.

מי סרב לחתום על הסכם שלום עם ירדן עוד טרם בעיית פלסטיין התעוררה ?

תמיד אנחנו מאחרים את הרכבת ונזכרים לאחר שהיא עוזבת את התחנה - האם נמשיך הלאה כך עד הכליון.

אני מצטער לאכזב אותך, אך אנחנו כבר עשרים שנה ומחצה יושבים ברכבת הזו. זה הצד השני שלא רק שלא עולה עליה, אלא עושה הכל לחבל בה ולהורידה מהפסים. אתה לא מצפה מהנוסע בה גם לרצות לנסוע בה וגם לשכנע את המפגע בה לעלות בכל זאת.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:01

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר