לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-04-2014, 13:32
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
כמו שאמרתי מקודם - האשכול שפתחו עליי מעניין לי את הביצה...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי marin שמתחילה ב "אני אולי חפרן (תתמודד), אבל..."

ומבחינתי גם שטום קרוז הקוקסינל ימשיך לעשות אשכולות כאלה עד מחר.

אבל

אם אתה כבר טורח לומר שאני טרול, ואתה מתבסס על זה שפתחתי את האשכול שדיי זהה לזה של S27 - שהיא כביכול גולשת שכבר לא חברה כאן למעלה משנה, אז לא יקרה כלום אם היית גם מותח ביקורת על חברך היקר קרוז.

בנוגע לשאר ה"פגיעות" שאתה טוען שאני עושה, קודם כל שום דבר זה לא במטרה מכוונת של פגיעה, באשכול תמונות העלתי תמונה רק של הגוף בלי פרצוף, ואחת שם אמרה שזה לא משהו, אז חשבתי להתחיל עם עניין ההיפופוטמיות (כי בתכלס, מרבית הבחורות שכן מעלות תמונות - דיי דומות לחיה הזו), ואני לא אומר את זה מתוך רצון לפגוע, אלה בגלל שזה האמת.

שאר הבחורות מסיבות מובנות לא מעלות בכלל תמונות.

אני מתוך עיקרון לא מעלה תמונות, ולא בגלל שאני חושש שיראו את הפרצוף שלי, אני גם נתתי כאן ציטוט לקטע ממשחקי הכס, ולא מעט מחברות הפורום הגיעו לאותו דף ולפרופיל שלי בפייסבוק, אז לדעתי הן יודעות איך אני נראה.

בסיכמו של עניין, צריך להשאיר הכל בגבול הטעם הטוב, ואני מסכים איתך שזה לא לעניין לפגוע באף אחד.

אבל עם כל הכבוד - טום קרוז הוא ילד כאפות קוקסינל, והייתי מוכן לשלם (או לתרום) 1000$ בשביל שיהיה מוכן לעשות איתי ספארינג של שעה בכל מכון שהוא ייבחר בארץ, אני מוכן גם לבוא לקראתו ולהילחם עם מגינים מלאים (עדיין אני דיי משוכנע שאחרי השעה הזאת יצטרכו לפנות אותו לביה"ח).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-04-2014, 13:43
צלמית המשתמש של marin
  משתמש זכר marin marin אינו מחובר  
מנהל בפורום מדע, טכנולוגיה וטבע | ☺

חבר מתאריך: 29.10.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "כמו שאמרתי מקודם - האשכול שפתחו עליי מעניין לי את הביצה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
ומבחינתי גם שטום קרוז הקוקסינל ימשיך לעשות אשכולות כאלה עד מחר.
מבחינתי לא.
אבל

אם אתה כבר טורח לומר שאני טרול, ואתה מתבסס על זה שפתחתי את האשכול שדיי זהה לזה של S27 - שהיא כביכול גולשת שכבר לא חברה כאן למעלה משנה, אז לא יקרה כלום אם היית גם מותח ביקורת על חברך היקר קרוז.

אתה פתחת את האשכול הזה כדי לצחוק עליה בידיעה שזה יפגע בה. ואני לא מרוצה מקצת מההודעות של קרוז. מה הקשר בין זה ובין זה?

בנוגע לשאר ה"פגיעות" שאתה טוען שאני עושה, קודם כל שום דבר זה לא במטרה מכוונת של פגיעה, באשכול תמונות העלתי תמונה רק של הגוף בלי פרצוף, ואחת שם אמרה שזה לא משהו, אז חשבתי להתחיל עם עניין ההיפופוטמיות (כי בתכלס, מרבית הבחורות שכן מעלות תמונות - דיי דומות לחיה הזו), ואני לא אומר את זה מתוך רצון לפגוע, אלה בגלל שזה האמת.

שאר הבחורות מסיבות מובנות לא מעלות בכלל תמונות.

אני מתוך עיקרון לא מעלה תמונות, ולא בגלל שאני חושש שיראו את הפרצוף שלי, אני גם נתתי כאן ציטוט לקטע ממשחקי הכס, ולא מעט מחברות הפורום הגיעו לאותו דף ולפרופיל שלי בפייסבוק, אז לדעתי הן יודעות איך אני נראה.

בסיכמו של עניין, צריך להשאיר הכל בגבול הטעם הטוב, ואני מסכים איתך שזה לא לעניין לפגוע באף אחד.
נכון, אז בשביל מה הגעת בכלל לעניין ההיפו' והאשכול שפתחת?

אבל עם כל הכבוד - טום קרוז הוא ילד כאפות קוקסינל, והייתי מוכן לשלם (או לתרום) 1000$ בשביל שיהיה מוכן לעשות איתי ספארינג של שעה בכל מכון שהוא ייבחר בארץ, אני מוכן גם לבוא לקראתו ולהילחם עם מגינים מלאים (עדיין אני דיי משוכנע שאחרי השעה הזאת יצטרכו לפנות אותו לביה"ח).
ואתה מודע לזה שלקלל לא בדיוק עוזר לקייס שלך נכון?

ישן 20-04-2014, 13:53
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי marin שמתחילה ב "[QUOTE=Narion]ומבחינתי גם..."

1. תסתכל על האשכול שפתחתי - כתבתי שם הודעה במיוחד לS27

2. עניין ההיפופטמיות התחיל ממשהו גדול, ורק התעצם (אתה יודע איך זה בנות - זה כמו אש בשדה קוצים), אני לא חושב שכל הבנות בפרש הן כונפות, כבר יצא לי להכיר את חלקן, אז מהיכרות בסיסית זה לא נכון :-)
אבל עם כל הכבוד - אם יש בחורה, שחברה כאן כבר שנים, ולא העלתה פאקינג פעם אחת תמונה, וכשאני מעלה תמונה (שלדעתי נראת הרבה יותר טוב ממה ששאר הגברים העלו כאן) והיא אומרת שזה לא משהו, אז זה קצת דירבן אותי להתחיל את כל העניין עם ההיפופטמיות.

בגדול - אני לא יכול לטען שכולן דבות מפלצתיות, כי לא ראיתי את התמונות של כולן, אבל אני רק יכול לשער שחלקן באמת נראות ככה.

*ובתכלס מארין - זה באמת לא מעניין אותי, אתה (והשאר) צריכים להבין שבמרבית המקרים אני מגיב כאן מתוך שיעמום, ולא מתוך רצון לפגוע במישהו, אחרי הכל, אנחנו נמצאים בפאקינג פורום.

אני לא מכיר פה אף אחד במציאות, ולדעתי זה גם בחיים לא יקרה, אז Who gives a fuck...?

ישן 20-04-2014, 13:56
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Tom.Cruise שמתחילה ב "[QUOTE=Narion]אבל עם כל הכבוד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tom.Cruise
אני הייתי מאוד נזהר עם הצהרות כאלה לגבי אנשים שאני לא מכיר ומעולם לא פגשתי.

בכל מקרה העברתי לך בפרטי פרטי חשבון פיי פאל, אנא העבר לשם את הכסף ופרטים לגבי המקום והשעה.

לא קיבלתי שום הודעה,
ואני מכיר את עצמי מספיק טוב בשביל לדעת למה אני מסוגל.

כשאני אומר "בוא נפגש לספארינג 100% ואני אדאג לאשפז אותך אח"כ" זו הדרך החוקית שלי לומר - "בבקשה, בוא נפגש, כדאי שאני אוכל לפוצץ לך את הצורה, ותצטרך אח"כ להתפנות לביה"ח".

ההבדלים בין השניים, שהראשון חוקי למהדרין (אני יכול להזמין גם את הביבי לספארינג, וזה עדיין יהיה חוקי), והשני, הוא למעשה בגבול העבירה הפלילית - איום (על אף שמדובר בפלטפורמה וירטואלית), אז נפגשים לאימון?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר