לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2014, 03:16
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
בוא'נה! איך לא חשבו על אבו מאזן הפרגמטי, כמי שיכול להוביל תהליך אמיץ של שלום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הוא עוד עלול למצוא את עצמו עם שותף"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
http://news.walla.co.il/?w=/2686/2740230

שוב הם ( הפלסטינאים ) משחקים לידינו ( זמנית ? ) - נמצאו האשמים בהשהית/ביול השיחות.

אבל יתכן שמעז יצא מתוק. יתכן ודווקא ש"רוחו" של אבו-מאזן הפרגמטי תשלוט ולאו דווקא ( כפי שרבים וטובים מייחלים ) תשלוט דרכו של החמאס.
.

תוך קבלת החלטות פרגמטיות ואמיצות!! אני דורש לאלתר לנהל מו"מ פרגמטי עם אבו מאזן הפרגמטי!

איזו תגובה פרגמטית יצאה לי...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-04-2014, 09:11
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אתה אפילו אינך מבין את מה שאתה כותב"

ציטוט:
מצד אחד אתה ואחרים טוענים שאבו מאזן איננו מייצג אף אחד ולבטח שלא את החמאס.
היום כאשר הוא מנסה לאחד את השורות אתה טוען כנגד האיחוד - כנגד ההנהגה המשותפת.

וואו, בטח כיף בלהלהלנד.
אבו מאזן לא מייצג אף אחד נקודה.
עכשיו הוא מתחבק עם הנייה, זה לא משנה את העובדה שהוא לא מייצג אף אחד חוץ מאותך וכמה הזויים שכמוך.
ציטוט:
לא הבעתי כל עמדה האם האיחוד " טוב ליהודים/למדינת ישראל או שלא". השאלה היא ידו של מי תגבר. אתה בטוח שידו של החמאס תגבר - אני אינני בטוח בזאת. נחכה ונראה האם בכלל יתקיים האיחוד ועל פי רוחו של מי היא תפעל.
למלעיזים: אני מודע לעובדה ששני הצדדים ( הפתח והחמס) אינם רוצים בטובתנו בלשון המעטה.

זה בכלל לא מעניין אותי רוחו של מי תגבר. זאת נבלה וזאת טרפה. זה אויב וזה אויב. למעשה האיחוד הזה טוב ליהודים, הוא מחליש את כוחם של תבוסתנים שכמוך (שיצעקו "אבל הוא פרטנר!" גם בזמן שהוא תוקע לך סכין בגב) ומקל עליי עשרות מונים לזהות את האויב ולפעול נגדו.
זה כמובן במידה וההגיון יגבר על רוח התבוסתנות שנושבת, כרגיל, מהמחנה שלך.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 26-04-2014, 01:35
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
אנו באמת לא מבינים מימיננו ומשמאלנו
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "בגללכם - החכמים בלילה"

זו הסיבה שאנו מצביעים ימין. לא העובדה שהמתן ומתן שאנו מנהלים עם הפלסטינים יוביל לטרור באותה וודאות שקליע 0.5AE לראש מטווח אפס יוביל למוות. כאלה אנו. אטומים לגמרי. אתה מבין אנו (המשיחיסטים-שמובילים-למדינה-דו-לאומית-שכמונו) רואים נכוחה את כוונותיהם הנפשעות של האספסוף המתקרא פלסטיני ומבינים כי כל וויתור יהיה הבסיס לדרישות נוספות עד שלא ישאר מה לתת ואז יפוצצו את השיחות (ושוב נהיה האשמים). לכן, לא נתנו קולנו למפלגות שמנוהלות ע"י ליצנים כמו זהבה גלאון. אני מעדיף את נתניהו. כן השקרן (לא יודע מדוע זה דבק דווקא בו ולא בכל הפוליטיקאים מאז ומעולם) עם המיטה והנרות ושרה והנקניקיות והמזיע כי בינתיים, כל האחרים יובילו למצב פחות טוב. אמנם כאן לא גן עדן, אולם אני יכול עדיין לזכור כמה לא טוב היה בימי השמאל שהביא עלינו את ה"שלום". אני מבין ש"לזכור" ו"עובדות" סותרות את דתך הנשגבת, אולם כזה אני, מחרחר-מלחמה-שמוביל-למדינה-דו-לאומית-שכמותי. איכשהו, הבטחות השמאל לגן עדן עלי אדמות ולכך שלא נדע עוד מחסור, צער ושנאה לא מצליחות לטשטש את העובדה שפתרון זה יושג באמצעות התאבדות שהיא וודאית כמו קפיצה ממגדלי עזריאלי ללא מצנח. אני יודע שהשמאל מאמין שברגע האחרון אנו נפספס את הריצפה, אולם הסטטיסטיקה סותרת את זה. אם מחר אני אדרוס בכוונה מישהו עם שופל, ביהמ"ש לא יזכה אותי עקב טענתי כי "הייתי בטוח שהפעם השופל יהפוך לבועת סבון ענקית בצורת חד-קרן". בטח ובטח אם אפילו לא התנצלתי על הטעות הזו, בפעם ה 17 שאני מבצע אותה. החלק המוזר הוא שהאגף המשפטי של מרצ (בג"ץ) פוסק לטובת טענות מסוג זה רק כאשר זה באמת נוגע לעניינים דתיים מהסוג של "יש פרטנר/צונאמי מדיני אם לא נאמין בכך/אם לא ניכנע לאבו מאזן יבוא מישהו יותר גרוע/הבה נאתרג את ראה"מ הפושע, שכן החלפתו תביא לשינוי דרמטי במדיניות" וכיוצ"ב. אבו מאזן אכן פרגמטי. למה לבזבז "פלסטינים", אם אפשר להוציא הכל ע"י דרישות אינסופיות שאם לא ניכנע להן - תמיד יהיו היהודים הטובים שיטענו שהכל באשמתנו ועקב כך - זה מה שיטענו בעולם. הגיע הזמן שנפסיק לחשוש מזה.

ישן 29-04-2014, 07:17
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא הבנתי, הם מתכננים את זה עוד לפני שקמה מדינת ישראל
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אכן את זה הם מתכננים למעלה ממאה שנים - אנחנו מבצעים בפועל את תוכניותיהם"

ציטוט:
רק הפרדה לשתי מדינות האחת יהודית/ישראלית דמוקרטית והשניה פלסטינאית - תעצור את המהלך וותבטיח את קיומה של מדינת ישראל פורחת ומשגשגת.

ועוד לפני מלחמת ששת הימים, אז אתה עוד רוצה לתת להם פרס על זה?

ישן 29-04-2014, 07:58
צלמית המשתמש של רועי AZ

עוד פעם.. שים לב, אני משאיר לך מספיק ספייס כדי שתוכל להתייחס כראוי לכל שורה בנפרד
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "בל שלא הבנת"

הפלסטינים רוצים שנחזור לגבולות 67... ואתה מציין את העובדה שבעצם הם רוצים להשמיד אותנו עוד 35 שנה קודם לכן, מה שדי מעקר את הטיעונים שלך ושלהם ומוכיח שהם פשוט לא רוצים אותנו פה.

תשובה של דן -

האם 100 שנה של שנאה עיוורת ומוחלטת מצידם, אמורים להסתיים בכניעתינו המוחלטת ובסיוע במישירין להגשמת שאיפתם?

תשובה של דן -

האם לא אבד הכלח על הניסיונות העקרים הללו, שהביאו בפועל למותם של אלפי יהודים חפים מפשע?

תשובה של דן -

ישן 29-04-2014, 10:08
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "עוד פעם.. שים לב, אני משאיר לך מספיק ספייס כדי שתוכל להתייחס כראוי לכל שורה בנפרד"

הפלסטינים רוצים שנחזור לגבולות 67... ואתה מציין את העובדה שבעצם הם רוצים להשמיד אותנו עוד 35 שנה קודם לכן, מה שדי מעקר את הטיעונים שלך ושלהם ומוכיח שהם פשוט לא רוצים אותנו פה.

תשובה של דן - אף פעם לא טענתי שהם רוצים אותנו פה.
אכן הם היו רוצים להשמידנו - אבל מאה שנים הם רוצים רוצים ואינם מסוגלים ולעולם לא יהיו מסוגלים.
גם אנחנו, כולל אנוכי, איננו חפצים בהם פה ורבים היו מאושרים לו היו "מתאדים".
אבל, כפי הניראה, שמה שטוב להם - מדינה דו לאומית מהים עד הנהר, הוא רע לנו.
לפיכך עלינו לקבוע את גבולות הקבע שלנו ( חשוב ביותר שיקבעו בהסכמה ) - גבולות ותנאים שבראש וראשונה יבטיחו את בטחונה וקיומה של מדינת ישראל.
אם לא תושג הסכמה עלינו להמשיך לבנות ולפתח את אותם האזורים הקריטים לבטחוננו ולהפסיק את כל הפעולות בשטחים שמחוצה להם. בשטחים הללו יש לאפשר לפלסטינאים לפתחם כראות עיניהם.

האם 100 שנה של שנאה עיוורת ומוחלטת מצידם, אמורים להסתיים בכניעתינו המוחלטת ובסיוע במישירין להגשמת שאיפתם?

תשובה של דן - בהחלט שלא. אינני רואה את מתן האפשרות מצידנו להקמת מדינה פלסטינאית, ככניעה .
אני רואה בא דווקא את "ביצורה" של מדינת ישראל ואי נפילה בפח, שישנם בתוכנו כאלו שכבר נפלו בו, של יצירת מדינה דו לאומית.

האם לא אבד הכלח על הניסיונות העקרים הללו, שהביאו בפועל למותם של אלפי יהודים חפים מפשע?

תשובה של דן - אינני מכנה את הנסיונות כעקרים. נכון שחלקם נכשלו ו/או הופסקו טרם זמנם. נכון שעיקר ההאשמה היא בפלסטינאים. אבל גם אנחנו, לא אחת ( במיוחד בנקודות קריטיות ) עשינו פעולות מנקרות עיניים ולא רק את עיניהם של הפלסטינאים.

מענין כיצד אתה רואה את המשך קיומנו. האם לנצח תאכל חרב עד שמדינה דו לאומית שנקים תאכל אותנו מבפנים ???!!!
ישן 29-04-2014, 13:37
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

גבולות קבועים ובטוחים
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "בל שלא הבנת"

כמה קבועים ובטוחים הם היו ב 04/06/1967? להזכירך זה בדיוק שנתיים וחצי לאחר שהוקם ארגון אש"ף. ככל שיהיה להם יותר שטח הם ירצו עוד. אסור לחזור לגבולות שהם לא בני הגנה. מלחמה בכל מקרה תהיה, שכן הם מעולם לא זנחו את תורת השלבים. אתה אולי מתבלבל. מי שמעוניין בהפרדה ושימורה של המדינה בגבולות קבועים ובטוחים במתכונת הנוכחית, כדבריך, הוא הצד הימני. אין לי מושג באיזה תרחיש הזוי אתם חושבים שהדרך הזו דווקא תביא לתוצאה ההפוכה, אולם כבר התרגלתי שאתם לבושים בבגדים שנלקחו מהארון שמוליך לנארניה. באמת יש לבצע הפרדה, אולם ה"פלסטינים" לא מוכנים לשלום - ואל תזיין לי את השכל, כל העובדות בשטח מצביעות על כך. כל שנשאר הוא לנהל את הסכסוך הזה. בסופו של דבר הם יוותרו כי להם יש אופציות אחרות - לנו אין. אנו רק צריכים להבהיר זאת להם בצורה ברורה יותר.

ישן 29-04-2014, 14:39
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "גבולות קבועים ובטוחים"

קווי 04/06/1967 היו זמניים ולא קבועים אולם היו ברי הגנה - וראית את תוצאות המלחמה.
לא מענין אותי מה שהם רוצים - אותי מענין מה שאנחנו רוצים.
הם רוצים מדינה דו לאומית תחילה שתהפוך למדינה ערבית מן השורה. חבל שקיימים אצלנו, שמתוך עוורון, חפצים גם הם במדינה מן הים לירדן, שתהפוך במהרה לדו לאומית ותגשים את החלום הרטוב של הפלסטינאים.
אולי באמת אני מתבלבל. אולי באמת הצד הימני חפץ בהפרדה, בשתי מדינות לשני העמים בתוך שטחי ארץ ישראל המערבית. כפי שבנימין נתניהו מכריז בשקם וערב. אולי אני חולם בהקשר הכרזות על ספוחים.
קשה מאד לזיין את מה שאין לך . אני מסכים שכל העובדות בשטח מצביעות על כך. שחשוב להמשיך בשיחות ולהגיע להסדרים שיאפשרו חיים ביחד בתחומי ארץ ישראל המערבית ובשתי מדינות נפרדות.
הם יוותרו ואנחנו נוותר כי אין אופציות אחרות ..
ישן 26-04-2014, 17:58
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

כמו שכתבתי
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "זה באמת סוג של פרגמטיות :)..."

למה לו לבזבז "פלסטינים" בפיגועים, אם ע"י מתן ומתן הוא יקבל אותו דבר? הרי בסוף בכל מקרה כשהוא ידרוש יותר ממה שאפשר לתת ולא יקבל, יאשימו את ישראל, לאמור "מה עוד אתם רוצים? הוא הסכים להשאיר לכם את שכונת בבלי בתור מדינה?". העולם לא יודה בכך, אולם הוא פוחד מכל הפיגועים שהערבים הללו עושים, לא מבין שזה יופנה אליו פשוט כי זה הטבע המוסלמי ורוצה להגיע לפתרון כמה שיותר מהר, ללא שימת לב מי מהצדדים יעלם. הם לא אוהבים אף צד ושלא יזיינו לכם את השכל. הגיע הזמן לפוצץ את השיחות על אמת ללא כל מורא מ"מה יגידו בעולם/צונאמי מדיני/בבל"ת". הם יצורפו לאו"ם? סבבה שיהיה להם. יתבעו אותנו בהאג? מי בכלל מבטיח שהם יזכו? אומרים שאנו לא יכולים להסתדר ללא ארה"ב והעולם. אני טוען שהם גם לא יכולים בלעדינו. לא רק במישור הצבאי של מודיעין וייצור וניסוי של כלי נשק, אלא גם בתחום המדעי האזרחי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:56

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר