לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-04-2014, 13:21
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
עוד אפרים בפעולה - אפרים סנה: "התעמולה האנטי-פלסטינית היא תעמולה גבלסית"

אל-מוניטור: זאת לא אמירה מוגזמת?

סנה: אני מתכוון למה שאני אומר. העם בישראל הוא שטוף מוח. פשוט ייאשו אותו מהשלום והסבירו לו שאבו מאזן הוא הדבר הבא אחרי אנטיוכוס. התעמולה האנטי-פלסטינית היא תעמולה גבלסית. זה המצב. אם שר בממשלת ישראל אומר על אבו מאזן שהוא מנהיג הטרור הגדול בעולם, אז מה אפשר להגיד על זה? הרי אבו מאזן היה האיש שבאינתיפאדה השנייה יצא באומץ רב נגד האלימות ונגד ערפאת. הוא באופן מסורתי היה נגד האלימות. אז ברגע שהציבור שומע עוד ועוד את הדברים האלה זה מחלחל.

מישהו מכיר את אתר, את אמינותו? לפני שאני מתפרץ....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-04-2014, 16:29
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "האם ביקורת עצמית זה דבר טוב ?..."

האם ביקורת עצמית זה דבר טוב ? אני חושב כי זה דבר מצוין,
אך מעט חושבים [או מגיבים] הפוך ממני,
כל ביקורת על הקבוצה החברתית שלך, זוכה למתקפת נגד,
התגובה נראית כתגובה פאבלובית,
ההתרשמות שלי היא כי יש מצב מלחמה כנגד מביעי הדעות האחרות,
כשהמטרה היא שדעותנו ינצחו,
ואני חושב כי יכול להיות מצב אחר,
מצב בו מה שטוב לנו ינצח,
ולשם כך אנו צריכים להיות פתוחים כל העת לדעות שונות, אולי יש בהם משהו שכדאי לקחת......

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 27-04-2014, 19:04
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "האם ביקורת עצמית זה דבר טוב ?..."

אני לא רואה כאן שום ביקורת, אני רואה כאן חבריקו שמחפש צומי, ישנה חברת כנסת שמוצאת את מנת הצומי היומי בלספר סיפור עד כמה שהיא נהנית מגויינט פעם בחודש, ויש את אפרימקה, חבר כנסת(לשעבר) אשר הקים מפלגה קוקיונית אשר לא הצליחה לעבור את אחוז החסימה, שמספר כמה אנחנו עם שתוף מוח, מי היה בכלל נזכר באיפרמקה ללא האשכול כאן בפורום פרש.
באמת אני מרחם על חיימקה, בישראל ישנם סה"כ כ6,700 אזרחים טובים, שעדיין לא הספיקו לשתוף להם את המוח, אם רק היו טיפה יותר אולי 'ישראל החזקה', הייתה היום יושבת חזק בכנסת. בחיי אפילו מפלגת עלה ירוק השיגה יותר קולות(טוב לפחות שם ישנו הגיון כלשהו מאחורי המפלגה), אני בכלל הייתי נותן עצה חברית לחיימקה, לשבת על איזה ג'וינט להרגע, ולהתפרק על העבר המפואר.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 27-04-2014 בשעה 19:12.
ישן 28-04-2014, 05:42
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile

ביקורת עצמית זה אחלה.
מצד שני, אנחנו נמצאים במלחמה. כן, מלחמה. ובמלחמה הזו אנחנו הטובים. כשמסתכלים בגדול ועל התמונה הכוללת ולא על כל גרפיטי על דלת מסגד, אנחנו הטובים. אני אשתמש במילים של דן מרגלית - אנחנו בני אור.
וכשבבסיס אנחנו הטובים, זה נורא מציק ונורא מעצבן לראות את כל התופעות הדוחות של גופים ואנשים שמחפשים את הכותרת ו/או התרומה מגופים אירופאים כאלה ואחרים, על חשבון השחרת הצד הצודק. זה מציק גם כשמדובר באנשים שנמצאים במרכז במה כלשהי (פוליטית או אחרת) וזה מציק שבעתיים כשאחד שלא שמעת עליו יובלות יוצא פתאום מהנפטלין על מנת לייצר לעצמו איזו כותרת וקצת יחסי ציבור.

אה, ואין דבר כזה "ברת התייחסות". בר זה בן בארמית. אין לו צורת רבים או נקבה. הדרך הנכונה לומר זאת היא "בת התייחסות".

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 30-04-2014, 07:25
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בודאי.. כי כידוע כ-ל הכתבות בעיתון הארץ מפרגנות לחסידי אומות עולם ומעמיקות באופיין
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "עיתון הארץ..."

רק פה ושם 'מתפלקת' לעיתון כותרת שקרית בגרסה האנגלית כמקבילה של כותרת מתחסדת בעברית כדי להשחיר את ישראל וכדי לסייע בדיוק לממשיכים האידאולוגים שאותו חסיד אומות עולם יצא כנגדם. קצת משונה לרומם את שמו של עיתון 'הארץ' בעזרת כתבה על מישהו שהדור הקודם של בעלי העיתון הלא ישראלים היה שמח 'להעניש כחוק'.

זה שאלפי ידויי אבנים ועשרות בקתבי"ם, מערכת תעמולה ארסית פלשתינית בגיל הרך, גניבות חקלאיות והשחתה המתבצעים כנגד יהודים אינם זוכים למאית ממה שזוכה לו גרפיטי אחד כנגד ערבים בעיתון הזה- זה רק מתוך חוסר דיו בבית הדפוס.

במילים אחרות - בבקשה אל תרומם בעזרת שמו של חסיד אומות עולם את שמו של עיתון בבעלות חלקית גרמנית אשר בעליו התנגדו ומתנגדים לכל פעילות מגננתית ישראלית החורגת מלחישת 'גוועלד' או לכל פעילות לאומית ישראלית-יהודית ממלכתית אבל מעניקה במה תעמולתית לכל עלילת דם מבית המדרש של הטרור הפלשתיני.

סתם כך - עברה בך פעם התהיה מדוע משקיע גרמני חש לשים את כספו על קרן הראזלה של עיתון אשר בקושי מגרד שישית ממספר קוראי ידיעות ומחצית ממספר קוראי מעריב הקורס עוד טרם כניסתו לפוסט מורטום? תהית פעם מה האינטרסים של מישהו שאינו יהודי ואינו אוהד ישראל להפסיד כסף בכדי לקנות השפעה פוליטית במדינה רחוקה ויותר מכך - בכדי ליצור דהלגיטימציה כנגד אותה מדינה רחוקה בשאר העולם?

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 30-04-2014 בשעה 07:40.
ישן 30-04-2014, 08:19

נו באמת - אתה קורא את הארץ בשביל מוסף הספרות?
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "בוא נניח בצד את הפוליטיקה...."

סיפור האיכות היה נכון אולי לפני שני עשורים. אני לא מוצא כיום שום איכות יתרה בהארץ מול מקור ראשון, מול ישראל היום ובטח שלא מול האפשרות למצוא כתבות רציניות באינטרנט כמו בקישורים ששלחת לי רק השבוע.

מה זה 'בוא נניח בצד את הפוליטיקה'? השפעה פוליטית ועיצוב דעה פוליטית של הקהל זה בדיוק שם המשחק היחיד שנותר בעולם העיתונות. מידע בכל תחום אחר אתה מוצא ב15 שניות כיום במרשתת.

התעלמות מוחלטת ממאות מקרי אלימות ויוזמות רצח כנגד הצד היהודי המסוכלים או מסתיימים בנס או לא מסוכלים יום יום והדגשת הפרומיל המתבצע כנגד הצד הערבי זה 'עזוב פוליטיקה'? זה לא רק פוליטיקה - זה אי מוסר בסיסי וזו שותפות מלאה עם הצד האלים וזה בדיוק מה שעושה עיתון הארץ.

אני מבטיח לך שאי שם בעולם הערבי או באיראן ישנם עיתונים המכילים מידע איכותי בנושאי ספרות, שירה ומדע לצד כתבות המתירות את הדם שלך ושל משפחתך. אתה שולט היטב באנגלית - מדוע אינך שואב 'ידע כללי' משם?

הצמדות לעיתון הארץ היא 'הצהרה'. הצהרת שייכות למחנה 'הנכון'. נכון בעיני עצמו ונכון בעיני חוצנים שאין חפיפת אינטרסים בינם לבין מדינת ישראל ורצונה להתקיים בבטחה אפילו לתפישתך אתה. זה בסדר להצהיר 'חלקי עם עמירה הס' אבל צריך להיות הוגן ולומר זאת בפה מלא ולנמק מדוע נבדלים אמירה הס וגדעון לוי מכותבי ספרי החינוך של הרש"פ.

באומרי 'הצהרה' אני מכוון למשל לחבר שלי מהפייסבוק [לא אתה] שמעלה כשיתופים ללא הרף תכנים של חד"ש ו'המחאה' ו'ביבי-שרה-פיכסה' אך לדבריו כלל לא קורא אותם או לחבר אחר חכם יותר שבתוך תאור של הנאה מצימר טוב חש צורך לשרבב דווקא את סיפור תושבי בירעם כאילו זה הדבר הראשון שקופץ לו לראש כשהוא נוסע לגליל העליון.

אני קורא מקור ראשון. הוא אכן מוטה וסוגד לבנט. איני מוצא בו איכות רבה יותר מבישראל היום הסוגד לביבי [פופולרי לבזות את ישראל היום אבל מבחינת תכנים חדשותיים הוא בהחלט מגיע לעניות דעתי לרף הלא גבוה של שאר עיתוני המדינה ומבחינת תכנים לא חדשותיים הוא אינו נופל ממקור ראשון והארץ] - אבל שניהם טובים עשרות מונים על פני עיתון הסוגד לאבו מאזן. אותו עיתון שסגד למי שסגרו את שערי הארץ מפני הנמלטים מפני הנאצים ואח"כ מפני שארית הפליטה.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 30-04-2014 בשעה 08:25.
ישן 30-04-2014, 14:39
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
אני אגיד לך משהו ישראלה
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "נו באמת - אתה קורא את הארץ בשביל מוסף הספרות?"

כשאני אומר לאנשים ש-"אם אני כבר קורא עיתון, אז אני מעדיף לקרוא רק 'ישראל היום'", ואז הם אומרים לי שהעיתון מוטה חזק לטובת ביבי, אני עונה שאני מעדיף פי עשרות מונים עיתון שאני יודע מראש את ההטיה שתהיה בכתבות שבו כלפי מישהו מסויים, כך שאני מראש אדע לסנן ולקרוא בצורה זהירה יותר כתבות בנושא אותו אדם שהעיתון חפץ ביקרו - על פני עיתונים אחרים שהאינטרסים שלהם (שכמובן קיימים ובאים לידי ביטוי בסיקור שלהם) כלל לא ברורים או ידועים לי...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 30-04-2014, 16:11
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "נו באמת - אתה קורא את הארץ בשביל מוסף הספרות?"

בתוך ההנאות הקטנות שיש לנו בחיים יש את מצוות השבת "תמידים כסדרם ומוספים כהלכתם" אצלי זה בד"כ קורה בשבת בבוקר לפני התפילה. הרגל מהבית של עוגה קפה ועיתון.
מוסף הארץ עושה זאת בצורה עקבית טוב יותר משבע ימים ומהמוסף של ישראל היום.
בעל הבית של הארץ הוא אוליגרך רוסי וגרמני עם שורשים רעים, מכיר ומודע.
הארץ הוא עיתון שנע בין שמאל לשמאל קיצוני והוא מוטה וגם לא מתאמץ להסתיר זאת.
גם את זה אני יודע.
בעל הבית של ישראל היום הוא אחד האנשים העשירים בתבל, הוא יכול לקנות את משפחת עופר ויישאר לו בעודף מספיק כסף כדי לקנות את שרי אריסון - את הכסף שלו הוא עושה מזה שאנשים אחרים מאבדים אצלו את כספם. וכל זה לא רלוונטי.
אגב, היהודי החם ואוהב הארץ הזה, מחזיק כאן עסק מפסיד, בלי שום תכנית עסקית אמיתית. והעסק הזה עוזר לו לשמר ראש ממשלה. שלדון אדלסון לא מקים תעשייה בישראל, הוא לא מתחרה בקרן רש"י בתרומה לחינוך ולרווחה, יש איזה בניין אחד של אשתו באיכילוב. ואם אני לא טועה התרומה המשמעותית שלו היא לפרוייקט תגלית.
אז מה בדיוק האינטרס של הפילנטרופ הזה?
ושוב זה לא רלוונטי, כי עברו הימים שמקור המידע היחיד היה העיתון הכתוב וערוץ הטלויזיה היחיד.
אם גדעון לוי כותב שקרים, אז כבר באותו יום בדף הפייסבוק שלי אני אראה הסבר של אורי (ההוא שלאשתו יש מקרוסקופ אלקטרונים, אז צריך לשמור איתו על קשרים) למה הכל שקר. וכך גם לגבי רוב הנתונים האחרים.
אז להארץ יש אינטרסים, בדיוק כמו לכל העיתונים האחרים.
אבל אם עיתון מתעקש לספר לי פחות על תפיסת עולמו של זמר מזדקן ויותר סיפורים שאני לא מכיר, אז אני מעדיף.

ובירעם ותיכרית - על זה אני אפתח אשכול בפורום היסטוריה, כי הגעתי לשם בלי להכיר בכלל את הסיפור אלא מתוך רצון להכנס לבית כנסת העתיק בברעם. ראיתי שם פעילות של ערבים, הסתובבתי בכפר ההרוס ואז ישבתי להקשיב, מתבייש בבורותי שלא הכרתי את הסיפור כך (תמיד חשבתי שזה משהו אחר לגמרי - וננצל את פורום היסטוריה כדי ללמוד על זה עוד קצת)

ישן 30-04-2014, 16:55
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "ומה הייתה מטרתו של הפילנטרופ..."

מסכים איתך.
רק שבמקרה של שלדון אדלסון הבחירה הפילנטרופית שלו היא קצת מפתיעה, לא?
אתה לא רואה תעשייה אפילו לא מלונות שהוא מקים בארץ.
גם בתחומים אחרים שמשוועים לפלנתרופיה אתה לא רואה אותו פעיל במיוחד, למעט תגלית.
ופתאום הוא מקים כאן עסק מפסיד כי התרומה שלו לעם היושב בציון זה עיתון?
אפקט כתב שלפחות אצל אדלסון אתה יודע מה האינטרס, האמת אני לגמרי לא בטוח.
אני יודע שהוא רוצה שביבי יהיה ראש ממשלה - אבל אתה מאמין שהוא לא מרוויח מזה כלום?

ושוב זה לא כזה רלוונטי, ברגע שהדיון הזה יכול להתקיים, ברגע שיש אלטרנטיבות לישראל היום, אז אני לא כזה מתרגש ממי הבעלים של העיתון

ישן 30-04-2014, 21:07

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "מסכים איתך. רק שבמקרה של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77
רק שבמקרה של שלדון אדלסון הבחירה הפילנטרופית שלו היא קצת מפתיעה, לא?

ממש לא. כמו שאר בוחרי המפלגה הגדולה [ורבים מחוץ לה כולל כמדומני אותך אבל אל תתפוס אותי במילה] - הוא חושב שמתוך ההצע הקיים - בנימין נתניהו הוא הדמות המתאימה יותר לאחוז בהגה של המדינה שבתו ונכדיו הם אזרחיה ושהרגש שלו אליה הינו רגש של אהבה אמיתית, דומה יותר לזו של רוטשילד ולא של אהבה מהסוג שג'ון קרי חש כלפינו, או אהבה תלויה בדברים שבמעטפה כמו שועים אחרים מחו"ל שהשקיעו בפוליטיקאים בארץ ובטח שלא רגש של עוינות המתורגם למימון פעילות עמותות עוקפות דמוקרטיה מבית המדרש של מר סורוס.

אדלסון מעולם לא התיימר להרוויח כסף מישראל. כשזה בא ממישהו שאוהב את ישראל - אפשר לראות זאת בסלחנות. בעיקר שזה נעשה בגלוי. כשמישהו מהסוג של בעלי הארץ או 'אוהבים' בסגנון האיחוד הארופאי שורף כסף בארץ - צריך לבדוק שאין לו כוונה לשרוף גם דברים אחרים לצד הכסף.

אם אורי היה מעיר לך בפייסבוק על כל כתבת תעמולה בשרות רשות הטרור הפלשתינית או השמאל הקיצון המתערטל ביד ושם - השרת של הפייסבוק היה נתקע[מה שבאמת קורה משום מה בימים האחרונים...]. אתה לא יכול להזמין 'לפתן תפוחים עם תולעים' מתוך הנחה שאורי יפלה לך אותן בין ביס לביס. ה'תולעים' שבישראל היום יגרמו לך לכל היותר לא לדעת על מה אמר חבר מרכז ליכוד על ביבי או על הפעם ששרה לא באה טוב לבן כספית בעין [אגב, מעניין מי מממן את הדבר שמר כספית כותב בו כעת ומה האינטרסים ש-ל-ו]. 'התולעים' שתבלע בעיתון הארץ עלולות לסכן את חייך. למעשה ניתן לומר שקריאה מבוקרת בעיתון הארץ היא מלאכה למקצוענים ולצרף אזהרה בסגנון 'אל תנסו זאת לבד בבית'.
ישן 28-04-2014, 00:01
  mark322 mark322 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.06
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "בסדר, אז יש דברים יותר..."

וחוץ מההתבכיינות המסורתית על הנעלות הנשגבת הטמונה ב"ביקורת עצמית" בריאה, ומצד שני לנסות ולהוכיח כל מי שמעמיד את אפרים סנה וחבורת "הארץ" באור לו הם ראויים, איפה אתה התייחסת לדבריו בכלל?

רוצה שנתייחס לדבריו? הנה נתייחס.

ציטוט:
אני אגיד כאן משהו קשה ולא אכפת לי שיתקפו אותי על כך: התעמולה ושטיפת המוח שעבר הציבור הישראלי בעניין הפלסטיני הם בסגנון גבלס. זוהי תעמולה גבלסית".

פה הוא מקווה, שאם יגיד פעמיים גבלס באותה הנשימה, אז זה יצור תהודה מספקת בשביל שמישהו ישמע ויכעס.
ציטוט:
התעמולה האנטי-פלסטינית היא תעמולה גבלסית.

זה אם לא הבנתם כבר במשפט הקודם. גבלס.
ציטוט:
הרי אבו מאזן היה האיש שבאינתיפאדה השנייה יצא באומץ רב נגד האלימות ונגד ערפאת. הוא באופן מסורתי היה נגד האלימות. אז ברגע שהציבור שומע עוד ועוד את הדברים האלה זה מחלחל.זוהי תעמולה שגרמה לציבור הישראלי להיות מיואש. ייאשו אותו. מצד שני הוא גם מורדם כי אין טרור. מערכת הביטחון עושה עבודה טובה.
מסתבר שאבו-מאזן הוא בעצם הדבר הבא לאחר הדלאי לאמה ולא ידענו. אבל מצד שני אין טרור, לא כי אבו מאזן אכן מונע אותו, אלא כי מערכת הבטחון עושה עבודה טובה.
ציטוט:
ביום שישי בערב (4 באפריל) מופיע ג'יבריל רג'וב בערוץ 2 ומנסה להעביר מסר של מתינות. הוא מדבר בעברית ופונה ישירות לציבור הישראלי. ומה קורה? כל מי שיושב באולפן תוקף אותו בלי אבחנה ובגסות. זה היה מביש. דני קושמרו הפך לאינקוויזיטור. מה הסיפור שלהם? הייתי מצפה לפחות למינימום של תרבות, אני לא זוכר שעל אף מרואיין התנפלו ככה.

מקווה שג'יבריל "אם היה לנו נשק גרעיני, היינו מפעילים אותו כבר מחר בבוקר", רג'וב לא נפגע יתר על המידה מהפאנל הימני של "אולפן שישי" ושימשיך להפיץ מסרי שלום מתונים גם בעתיד.
ציטוט:
כל מערכת התעמולה הממשלתית צובעת את הפרטנר הכי טוב שהיה לנו אי פעם באור הכי גרוע, והתקשורת משתפת פעולה.

הפרטנר הכי טוב שהיה לנו לפי אפרים, זה זה שרצה לזרוק עלינו פצצת אטום. מעניין, אם כך, מי הפרטנר הגרוע ביותר.
ציטוט:
אני חושב שהממשלה פה דווקא חוששת מנפילת חמאס כי אז יבואו המתונים, אבו מאזן ודחלאן.

בפעם האחרונה, כשמוחמד דחלאן ברח מעזה, היה זה הוא שפחד מנפילה. נפילה מהמרפסת כמו חבריו בפת"ח.
ציטוט:
אבל תחשבו על זה: אם מישהו בירושלים היה מתכוון באמת להגיע להסכם, הוא כבר מזמן היה יושב עם אבו מאזן. אפשר היה ללכת על מאמץ מתואם ולהפיל את שלטון חמאס בעזה.

וואלה, איך באמת לא חשבו על זה? בוא יא עבאס, הולכים להפיל את החמאס.
מעבר להגיון המושלם- אבו מאזן יעשה יד אחת עם האויב הציוני כדי להפיל את ממשלת החמאס בעזה ולדחוף את אש"ף בחזרה במקומה והערבים בעזה יקבלו זאת כמובן בזרועות פתוחות, בסוכריות וביריות באוויר (ולא נניח למרכז מסה או לרגליים), כי הרי שכבר היה תקדים היסטורי שישראל ניסתה דבר דומה- לבנון, וזה עבד מצוין, לא? ולפני זה עלינו להודות לדורות לסיאייאיי על התוצאות המדהימות של הקופ באיראן בשנות ה-50.

לסיכום, נראה שיש לנו פה עסק עם אוויל משריש.

הנה בבקשה, אתה מוזמן להגיב.

נערך לאחרונה ע"י mark322 בתאריך 28-04-2014 בשעה 00:23.
ישן 29-04-2014, 00:51
  ביל בולים ביל בולים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.14
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "תחליט, להתייחס לדבריו או לא..."

תקראי לאט בלי להתעצבן, אל תתני לסגנון לערפל לך את התאים...תשאפי להבין המסר,
מי שמבקר את סנה, צריך להתייחס לאמירותיו,
אני לא מבקר את סנה , אני קורא את סנה,
אני קורא התגובות פה, ואני חרד, ועל זה אני כותב,
אם את מבקרת אותי תני בשר למילים, ההתייחסות אליי צריכה להיות כמו לסנה ולכל אדם אחר, אם את לא מסוגלת לנמק כהלכה את אמירותייך....וותרי,
לכתוב סתם כך כי הבן אדם כותב בשביל צומי ובשביל כסף, זה נראה ילדותי טיפשי אנטישמי......משהו בך אומר לי שאת מתעלה מעל כולם, יש כאן כאלו שכותבים פחות או יותר מה שאת כותבת, אבל הם לא מסתירים את אי רצינותם, הפוזה המשודרת בכתיבתך נשענת על מוגבלות ודוגמטיות ,
ואני מצטער שאין לי יכולת להתייחס בצורה אחרת לכתיבתך, אבל לפחות לא כתבתי גבלס רחמנא ליצלן

.
ישן 29-04-2014, 04:34
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי ביל בולים שמתחילה ב "תקראי לאט בלי להתעצבן, אל..."

שוב פעם חזרנו לשטות הזו? אני אשאל שאלה ששאלתי אותך כבר פעם. אם אני אומר לך שאמך נפקנית, גם אז תנסה להתייחס לעובדות בדברי או שתעיף אותי מכל המדרגות?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 29-04-2014, 21:30
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "אם אתה מתכוון לדברי סנה, ..."

לא, אני שואל שאלה ברורה - אם אני אכתוב בעיתון טור הטוען שאמך נפקנית, האם אתה תנסה להפריך את הטענות שלי או תתבע אותי על דיבה?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 02-05-2014, 03:20
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "אם אתה מתעקש, אדאג לפרסום..."

ואני הייתי בטוח שאתה תנסה להפריך, להתדיין, להתייחס לעובדות - אתה יודע כל אותם דברים להם אתה מטיף.

ישן 01-05-2014, 07:03
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי ביל בולים שמתחילה ב "תקראי לאט בלי להתעצבן, אל..."

להתעצבן? זה סה"כ פורום באינטרנט, ואתה סה"כ דמות וירטואלית (גם אם מעיקה במיוחד). ממש לא על זה אני אוציא את העצבים שלי...
אתה מבקש כאן מהחבר'ה להתייחס לגוף דבריו של סנה, ולא לאדם עצמו. היה כאן מי שעשה זו, והתייחס לכל משפט שצוטט בכתבה (ואני מסכימה עם כל מילה שלו), בעוד ממך לא שמענו ולו בדל התייחסות לדבריו, אלא אך ורק ביקורת על כותבי הפורום. מי שמך? מי אתה שתבקר את דעותיהם ודרך חשיבתם? מי אתה שתבוא ותנסה לחנך אותי, או כל אדם בוגר אחר? אתה רוצה להתווכח - תשטח כאן את דעתך, תגבה אותה בנתונים ולא רק ב"לתחושתי" או "נראה לי". יבוא גולש אחר ויתווכח עם דעתך.
אתה חושב שסנה צודק? סבבה, תסכים איתו ותתווכח על זה. אל תנסה לבוא מפוזיציית המחנך, זה שיודע יותר טוב מכולנו מה טוב עבורנו ואיך עלינו לחשוב ולהתבטא.

הפוזה ממנה אני כותבת היא כבוד רב מאד לכל כותבי הפורום כאן, על שלל דעותיהם ודרכי חשיבתם. נראה לי שאת הכבוד המינימלי הזה אתה חסר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 28-04-2014, 00:18
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "בסדר, אז יש דברים יותר..."

למה צריך להתייחס לדבריו? הייחס היחיד שמגיע לאיש זו יריקה בפרצוף.
מחר יום השואה, והדגנראט לא מצא דרך אחרת לשלשל את דבריו מלבד לגרום לזילת השואה.
אבל אם אתה מתעקש, אז בבקשה.
ציטוט:
אם שר בממשלת ישראל אומר על אבו מאזן שהוא מנהיג הטרור הגדול בעולם, אז מה אפשר להגיד על זה? הרי אבו מאזן היה האיש שבאינתיפאדה השנייה יצא באומץ רב נגד האלימות ונגד ערפאת.

אבו-מאזן,אנטשמי, מכחיש שואה.
בזמנו אכן עמד בראש אחד מארגוני הטרור הגדולים בעולם, כיום סה"כ פולטיקאי שעושה(בעיקר אומר), כל דבר שיעזור לו לשרוד, מבחינתי הוא כלל אינו מייצג את רוב הפלסטינאים, ומכאן שכלל אינני רואה צורך בשיחות עם ממשלתו.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 28-04-2014 בשעה 00:45.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:03

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר