לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-04-2014, 00:01
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "השמאל הקיצוני מכפיש את זכר השואה, טוען שישראל עושה שואה לפלסטינים"

ניראה שביד ושם מישהו התחלק על השכל ונתן למופרעת הזו במה.
יד ושם זה מוסד ממלכתי הפועל מכוח חוק (חוק זכרון השואה והגבורה – יד ושם, תשי"ג, 1953) שהמטורללת הזו בהופעה שלה עברה עליו וראה איזה פלא - לא קרה לה כלום!
הרי היא מוכרת היטב כפרובוקטיהבית המטבלת את הרפש השמאלני שלה בשפה בוטה ודימויים מיניים.
ניגש מאבטח של המוסד אחרי שראה אותה לבושה כמו זונה במקום כזה מכובד וביקש לא לצלם! אז איך ייתכן שבכל זאת העלתה את הרפש הזה בלי מפריע?

השמאלנים האלה לא חשובים, הצומי שהם דורשים לא חשוב, העובדה שהם מתפרנסים מהזבל הזה (הקרן החדשה כבר אמרנו) גם כן לא חשובה.
מה שחשוב הוא שהם הצליחו לעשות את זה ביד ושם והעלו את זה בשבוע שעבר ליוטיוב בתיזמון מושלם ליום השואה, מבחינתם זה ניצחון.
כמו שהיא והכנופיה שלה מצליחים להגיע לא מעט לבילעין ולהטריד את החיילים שם בהפגנות השבועיות בלי מפריע.
איפה הממסד? איפה שילטון החוק? במקרה הרע אדיש, במקרה הרע יותר משותק מפחד....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-04-2014, 14:40
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני מניח שהיה שם ניצול של..."

לדעתי יש כאן יותר מניצול פירצה בחוק או לחילופין הבאת חוק אחר שיהווה קונטרה לחוק הנוכחי (נגיד חופש הביטוי vs חוק יד ושם).
יש כאן ממש זילות השואה, הכפשה של השואה ושימוש בסממנים של הנאצים (השתמשה במועל יד) בניגוד לחוק החדש "חוק איסור שימוש בסמלים וכינויים נאציים 2011", עשו משהו? כלום! היה כלא היה, בעצם אפילו קיבלה אבטחה והיא אפילו מתרברבת בזה.
יש אצל לוקחי ההחלטות פחד משתק מפני פגיעה בשמאל, הם מעדיפים שכלבים כמונו ינבחו כי השיירה והחגים ממילא יעברו, אז אפשר יהיה לחזור למנעמי השילטון.
למי יש כוח להתחיל להתמודד עם הפרובוקציות של השמאל? בפעם האחרונה במעצר של ליף זה נגמר בסטירה לפנים שעלולה לפגוע בקידום שלהם.

הממשל משדר חולשה והשמאל מריח אות זה כדם ניגר ומסתער פנימה, להם אין מה להפסיד.
הם ינסו לערער את סידרי השילטון וסמלי המדינה בכל הזדמנות (בא לה לחרבן על דגל),.
בשבוע הבא יום הזיכרון לחיילי צה"ל, איזה הזדמנות פז להשפיל את "מדינת האפרטהייד" ולהנציח את אקיבוש.
מה שהתחיל לפני כשנתיים ככנס סולידריות למען נשים פלסטיניות בבית-אומר (בהשתתפות רונה קינן ועוד כמה מטורללי הבוהמה) ממשיך השנה לפרובוקציה שמטרתה ללעוג ליום הזיכרון לחיילי צה"ל - ביום הזיכרון מתוכננת עצרת של השמאל הקיצוני למען השאהידים בגני התערוכה בת"א (קראו לזה "חללי שני הצדדים", נו שוין) .
- ציפי לבני מיהרה לצאת נגד הגרפיטי בפורדיס אבל אף מילה על זילות השואה בכמה אירועים אתמול (כולל ירי שמחה באוויר של ערבים)
- בוז'י מסתחבק עם אבו-מאזן בפנטזיות על שתי מדינות
- אפרים סנה העלה את גבלס מהקבר (בניגוד לחוק זילות השואה)
- רם כהן, מנהל תיכונט רוצה שתלמידיו ישכחו את השואה והאשים את מדינת ישראל בשטיפת מוח
- וכו'
- וכו'
- רק איתמר בן גביר פנה ליועמ"ש לפתוח בחקירה על "מפגן זילות השואה ביום השואה של השמאל הקיצוני"

ישן 29-04-2014, 08:47
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "זה תמיד מעניין"

1. אני שלומיסט. ובהגדרה הזאת אני מתכוון לזה שאנחנו חייבים לרדוף תמיד אחר שלום ושאסור לנו לשלול חופש מאנשים אחרים.
2. להעביר ביקורת על ההתנהלות שלנו בשטחים זה לא רק לגיטימי זאת גם חובה.
3. אתמול בטקס בלוחמי הגטאות נמלאתי קצת אופטימיות, כי ראיתי דור ראשון ודור שני ודור שלישי של אנשים שעשו המון בארץ חלקם אפילו נלחם ברוע כבר שם ובאופן כמעט גורף (אולי למעט הנאומים הנבובים של יאיר לפיד ושל בני גנץ) מדברים בסאב טקסט ושלא בסאב טקסט על כל מני ערכים שאנשים כמוך ייחסו לשלומיסטים.
4. מה שהיא עשתה בסרט הזה זאת פרובקצייה בלתי נסבלת, מלאה בשקרים ובעיוותים, וזה בלי להזכיר את מצב בית השחי שלה.
5. בסוף אני מעדיף רדיקאלית שמאלנית שעושה פרובקציה ביד ושם מילדים חמודים מבת עין שבמסגרת אהבתם לארץ ישראל ובמסגרת שנאת הזר שחונכו לה שורפים ערבים שנוסעים במונית. או את אוהבי ארץ ישראל ששמים מטענים בבית ספר לבנות במזרח ירושלים ועוד כל מני עשבים שוטים בודדים שהם חבורה של רוצחים פוטנציאלים.

נערך לאחרונה ע"י eshely77 בתאריך 29-04-2014 בשעה 08:50.
ישן 29-04-2014, 08:58
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "1. אני שלומיסט. ובהגדרה הזאת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77
5. בסוף אני מעדיף רדיקאלית שמאלנית שעושה פרובקציה ביד ושם מילדים חמודים מבת עין שבמסגרת אהבתם לארץ ישראל ובמסגרת שנאת הזר שחונכו לה שורפים ערבים שנוסעים במונית. או את אוהבי ארץ ישראל ששמים מטענים בבית ספר לבנות במזרח ירושלים ועוד כל מני עשבים שוטים בודדים שהם חבורה של רוצחים פוטנציאלים.

המשפט הזה מאוד מסוכן.
נתחיל מהפרט ונעבור לכלל-
1) אתה טוען שילדים בבת עין שורפים ערבים שנוסעים במוניות, לינק?
2) באמירותך אתה מרמז ש-

* רק (או בעיקר, או בכלל) ילדים יהודים מהימין הקיצוני עושים דברים כאלה, דבר שאינו נכון בעליל.

* שהדבר נכון לכלל הימין.

* שהדבר בהכרח לא נכון לשמאל הקיצוני ולאויבים אתם הוא משתף פעולה.

אז אני ממליץ שתתקן את האמירה שלך, או שתעמוד מאחוריה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 29-04-2014, 09:28
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "זה הלינק, מבחינת שאר הדברים...."

ציטוט:
התופעה של פגיעה באנשים חפים מפשע בשל הדת/לאום אליה הם משתייכים נפוצה הרבה יותר בקרב הימין האידאולוגי מאשר בקרב השמאל הקיצוני.

לא רק שזה לא נכון (ההתלווה אליי להפגנה נגד גדר הבטחון?) אלא מה ששוכחים להכליל פה הוא את עצמת וסוג הפגיעה.

הנה, אם תכנס עכשיו לטמקא תראה בעמוד הראשי כתבה על ונדליזם במסגד, כאילו מדובר מינימום בפיגוע רב נפגעים. אירועים כאלה מתרחשים מהצד השני של המתרס פי כמה וכמה ובעוצמות פי כמה וכמה ואינם מדווחים או נדחקים לשולי החדשות.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 29-04-2014, 10:03
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=eshely77] התופעה של..."

כשאתה כותב הצד השני של המתרס אתה מתכוון לפלסטינים או לשמאלנים?
(לא ציני באמת לא בטוח שהבנתי)
אם זה לפלסטינים אז אתה צודק אבל זה לא רלוונטי לדיון.
אם זה לשמאל הקיצוני, אז אתה עדיין טועה. הרבה הרבה פחות נפוץ.
אגב, בהפגנות של השמאל הקיצוני כנגד הגדר יש שימוש באלפ"ה יש מקרים של פציעה. (לפחות מפגין אחד שאיבד עין ועוד אחד עם פגיעת ראש) יש התייחסות מאוד בולטת של התקשורת, והסיקור הוא חד משמעית לטובת צה"ל.

וכן, אני מעדיף את מנדני הגדרות וזורקי האבנים על אלו שחוגגים במקרה הטוב על הקבר של גולדשטיין ובמקרה הרע נוטלים את החוק ואת החיים של האחר לידיים.
אני מעדיף אותם כי בבסיס האידואולגי של הראשונים עומדת האמונה בעם הנבחר, בטוהר המחנה, בשלילת הזכות של האחר.
ובבסיס האידואולגיה של השמאל הקיצוני עומדת מחשובת על חירות ואחווה.

ושיהיה ברור, בעיניי זה נבלה וזה טריפה.
פשוט בין שני גורעים, אני אעדיף את זה שמוטרד ממצבו של האחר והחלש על זה שמוטרד מטוהר המחנה ושלמות הנדל"ן.

ישן 29-04-2014, 10:13
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "כשאתה כותב הצד השני של המתרס..."

ציטוט:
כשאתה כותב הצד השני של המתרס אתה מתכוון לפלסטינים או לשמאלנים?
(לא ציני באמת לא בטוח שהבנתי)

גם וגם.
ציטוט:
אם זה לשמאל הקיצוני, אז אתה עדיין טועה. הרבה הרבה פחות נפוץ.

זה פשוט לא נכון.
הפגנות נגד גדר הבטחון בהם יש הפעלת אלימות ישירה נגד צה"ל ומג"ב היו עניין שבועי (לא יודע איפה הן עומדות היום) זה מבלי לספור אירועי קצה.
ציטוט:
אגב, בהפגנות של השמאל הקיצוני כנגד הגדר יש שימוש באלפ"ה יש מקרים של פציעה. (לפחות מפגין אחד שאיבד עין ועוד אחד עם פגיעת ראש) יש התייחסות מאוד בולטת של התקשורת, והסיקור הוא חד משמעית לטובת צה"ל.

רק שהצד השני של המתרס מוצג כפלסטינים או לכל היותר פעילי "שלום" אירופאיים.
לא מדווח ולא נספר כמעט המעורבות העצומה- הישירה והעקיפה, של ארגוני שמאל מבית.

ציטוט:
ובבסיס האידואולגיה של השמאל הקיצוני עומדת מחשובת על חירות ואחווה.

חשבתי להגיב ברצינות, אבל המשפט הזה הניע אותי מכל מחשבה שכזאת.
אם אתה חושב שמה שמניע את השמאל הקיצוני, בעודו פוגע ישירות בחיילי צה"ל ובאזרחי מדינת ישראל היא חירות וגאווה אז אתה שוטה.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 29-04-2014, 10:26
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "לחלק בו אני מוחשב..."

זהו, שהם לא יונקים את החזון שלהם מלנון (לא שלנון הוא דוגמא חיובית בעיניי).

ההגיון של מה שאתה אומר הוא כמו להגיד ש"מרקס בבסיסו רצה טוב, לכן כל מי שעושה בשם המרקסיזם עושה זאת ממקום טוב- אפילו אם מה שהם עושים בפועל הוא רע, משמע שהחז"ע או באדר מיינהוף פעלו לשם האחווה האנושית"

זה פסול בכל הרמות- הרעיון של מרקס לא היה טוב בבסיסו, מי שעושה בשם המרקסיזם לא בהכרח עושה זאת ממקום טוב וארגוני הקצה שמפעילים אלימות בשם הרעיון לא חותרים לשם מטרה טובה.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 29-04-2014, 11:18
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
זה לא קשה
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "לחלק בו אני מוחשב..."

ולמרות שאני לא מכיר את "סלון מזל" (אני מניח שמדובר בהערה גזענית להחריד) אני אענה לגבי המתנחל.

ספיציפית לגבי ה"בלתי חוקי":
הוא קנה את הקרקע מבעליה החוקי, שילם את כל המיסים, העביר את כל התוכניות וקיבל את כל האישורים הנדרשים לפי הבירוקרטיה הישראלית המנוונת.
ואז שמוק במשרד הביטחון החליט לא לתת לו את החתימה, ושכנראה החתימה הנ"ל לעולם לא תגיע.
אז הוא עלה עם קאראוון לקרקע שהוא קנה, כי זה מה שיגרום בפועל למימוש הזכות הקניינית שלו בשטח.

אבל מה הוא עושה שם?
מה החזון הנשגב?
הוא מקים שם עסק ומתפרנס, מקיים את החזון הציוני בפועל.
יהיו לו עובדים ערבים שיעבדו אצלו במקום להתגייס לחמאס ולבצע פיגועים.
כי אין "מקום ריק". מקום שאין שם יהודים מתמלא בשנאה ליהודים, ומקום שיש שם יהודים יתמלא בדו-קיום
ומי שלא מסוגל לסבול נוכחות יהודית - יעזוב.
תתפלא לשמוע כמה מעט מתנחלים באמת תומכים ברעיונות ההזויים שאתה מעלה.

ובכלל בנוגע לאלימות:
אתה מדבר על מקרים מאוד נדירים - כמה מהן התרחשו ב20 שנה האחרונות?
עם אוכלוסיית מתנחלים של מאות אלפים - שהמקרים הנדירים הללו צבעון מבחינתך בשחור.
זאת בזמן שיש הפגנות שמאל שבועיות אלימות - כל שבוע. ובהחלט יש חיילים פצועים.
אז המשמעות מדבריך היא שאתה מעדיף מחאה ואלימות "צודקות" המתאימה להשקפותיך על פני מחאה מאוד לא אלימה שמנוגדת לה.
ישן 29-04-2014, 16:08
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Tom.Cruise שמתחילה ב "[QUOTE=eshely77] אצל אלו יש..."

רובם של ההיפים במילואים...
אני מתכוון שהמאסה המשמעותית יותר של השמאל הזה הוא כזה ששלא כמו ההיפים האמריקאים הולך לצבא, לומד באוניברסיטה עובד ועושה מילואים.
החוליגאנים הם בקצה הספקטרום.
וכפי שכבר כתבתי, אין לי שום בעיה עם זה שנלחמים בהם.

אני חושב על מה שכתבת מקודם על שנאה עצמית VS שנאה לצד השני.
מנסה להבין עם עצמי למה היא גרועה אבל פחות בעיניי.
נראה לי שהסיבה היא ששנאה עצמית היא בעצם ביקורת עצמית,
וביקורת עצמית היא דבר חשוב - אני בודק איפה אני לא בסדר ומנסה להשתפר. כשהשנאה היא לצד השני אני מזהה איפה הוא לא בסדר ולכן אני יכול לפגוע בו.
ביקורת עצמית אומרת שאתה כל הזמן מעמיד דברים למבחן, את ההתייחסות שלך לדברים.
ואתה מוכן לקבל אמיתות חדשות במידה והן נבדקו, להעריך ולהבין מה דורש שינוי.
כשזה מתייחס לאחר, אז אתה לא צריך לעשות כלום מצד עצמך, אף פעם.

ישן 29-04-2014, 09:35
צלמית המשתמש של ai22

תצטרך לפרט מה ראית בלינק
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "זה הלינק, מבחינת שאר הדברים...."

שהצדיק את ההסתה המרושעת.
אני ראיתי מקרה מאוד נדיר של זריקת בקבוק תבערה נגד ערבים (למרות שהוא מתבצע ברמה יום-יומית כלפי יהודים),
ובהחלט סביר שהיה מדובר רק בטעות בזיהוי, וזה רק חלק מאותם מקרים של נסיון רצח יהודים שנכשל.
אבל היות והיה חשד כלשהו שלשם שינוי יהודים ביצעו את המעשה - המשטרה והמתנחלים נזעקו לבדוק את העניין, חקרו ואיימו - וכל המנהיגים האהובים יצאו בקריאה מאוד גורפת לבני הנוער.
בסוף - לא מצאו כלום.
שום דבר שיתמוך בטענה המוזרה שהועלתה.

אבל אתה בוחר להפיץ שקרים גסים. הופך מקרה קיצוני שכנראה לא התרחש - להכללה גורפת.
שזו פרובוקציה בוטה ומכוונת.
מה שגורם למי שאינו שלומיסט לתהות - מה ההבדל בינך לבין הגברת השלומיסטית שלא גילחה בית שחי.
ישן 29-04-2014, 09:50
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
התופעה של פגיעה בחפים מפשע נפוצה הרבה יותר, בקרב אלה שאתה מגן עליהם בתדירות מבחילה

הכעס עליכם הוא בגין העיוורון המוחלט שלכם בכל הקשור לפשעי הצד השני, שלא לדבר על ההצדקה להם שניתנת על ידכם.

שיפסיקו עם ההסתה, שיפסיקו עם הטרור ושיתחילו לאהוב את עצמם יותר משהם שונאים אותנו ושיתחילו לפתח את עצמם, בלי קשר לשטחים כאלו ואחרים. אם הם רק ירצו.

זה הם שהתחילו את סבבי השנאה בכל מאה השנים האחרונות, זה רק הם שצריכים לסיים אותה!!

עד אז, הכל כרגיל והכל לגיטמי לגביהם! ואם צריך, אשלול להם את חייהם ולא רק את החופש שלהם וזין על הנאורות שלך ועל יסורי המצפון הצבועים שלך!

ישן 29-04-2014, 10:17
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "התופעה של פגיעה בחפים מפשע נפוצה הרבה יותר, בקרב אלה שאתה מגן עליהם בתדירות מבחילה"

אנחנו (השמאלנים) לגמרי לא מתעלמים מפשעי הצד השני.
זה פשוט לא רלוונטי לדיון הזה.
אבל רק כדי לתת את המס המתבקש - מעטים מהרעים ביותר אצלנו שמתקרבים לסטנדרט אצלם.
אפילו אהיה עוד יותר ברור, אני לא רואה שום מדינה ערבית שהערכים שלי מתקרבים במשהו אליה, ובכל פרמטר, כמדינה, אנחנו עדיפים על המקובל אצלם.
לא שמעת אותי אומר שצריך לסגור את צה"ל, לא שמעת אותי קורה להשתמטות או להפסקה של הצורך שלנו בלהגן על עצמנו. להפך.
כל זה פשוט לא רלוונטי לדיון הזה.
כי הדיון נפתח על השמאל הקיצוני - והקונטרה של ההיא עם השערות בבית השחי וכשרון המשחק הגרוע וכנראה הבורג המסובב. זה אלו שמקיימים הילולה על הקבר של זה שרצח גברים וילדים בזמן התפילה.
ומנדנדי הגדרות בבלעין, המקבילה שלהם זה מסתירי המטען בבית הספר לבנות במזרח ירושליים.
אז הדיון הוא על הימין הקיצוני (שאתה מגדיר את עצמך כחלק ממנו) לעומת השמאל הקיצוני (שאני לא מגדיר את עצמי כחלק ממנו)
אני בעד שנגן על עצמנו, אני בעד שיהיה צבא (וברמה האישית אני עושה הרבה יותר מילואים ממך וגם מילואים הרבה יותר מאתגרים).
זה לא משנה את זה שמה שאנחנו עושים בשטחים הוא לגמרי לא תקין.
זה לא משנה את זה שהמתחלים קבעו לנו עובדה ברוב ההתנחלויות. (כמה מההתנחלויות הן החלטת ממשלה מסודרת וכמה מההתנחלויות התחילו בתור מאחזים שנהפכו בהמשך לישובי קבע)
זה לא משנה את זה שמבחינתי הישוב שלי בארץ הזאת וההזדהות שלי עם המטרות של המפעל הציוני הולכות וקטנות כשאני רואה את מה שקורה בשטחים. (ורוב הסיכויים שאני נמצא בשטחים הרבה יותר ממך - יש לי שם משפחה קרובה מאוד וחברים, שלא לדבר על מילואים)

אין לי בעיה שתקרא לי צבוע וכדומה (באמת) אני רק מבקש את רשותך לקרוא לך בחזרה בשמות. (אני רציני, אם אדע שאני לא מלבין פני חבר ברבים וזה מבחינתך בסדר לרדת לרמה האישית במסגרת הדיון, אז נזרום)

ישן 29-04-2014, 11:29
צלמית המשתמש של רועי AZ

זה ועוד איך רלוונטי.כי כל העניין הוא זה אנחנו והם..
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אנחנו (השמאלנים) לגמרי לא..."

ציטוט:
אנחנו (השמאלנים) לגמרי לא מתעלמים מפשעי הצד השני.
זה פשוט לא רלוונטי לדיון הזה.

הצורה המבחילה שבה פועל השמאל הקיצוני כדי להעביר את מסריו, תוך כדי זלזול בוטה בקורבנות וניצולי השואה ועירובם והשוואת סבליהם לסבל הפלסטיני, והכי גרוע השתיקה הרועמת להחריד - שלכם המצטיירים כשפויים - בעניין וכל זה בשם חופש הביטוי, מביא הן לזלזול בחופש הזה ולשנאה כלפיכם. להזיכרכם - זה אנחנו והם. כרגע הם לא רוצים אותך ואותי חי במדינה הזו. הם לא רוצים שלום. אז מדוע אתה מזדהה עם הסבל שלהם? מדוע אתה כ"כ טורח להפסיק את פעלותינו ההכרחיות? למה אתה לא תוהה מדוע אין כמוך בצד השני??

אז ככה - אני אגיד את זה בצורה הכי ישירה שאפשר, כן - אני מבחין בין דם לדם, הדם שלי יקר יותר לאין שיעור משל אויביי. לפני שבעים שנה הדם שלי נשפך ובמקום לעצור את זה, הלכו והצילו סוסי ליפצנר... אז לא עוד. ואם צריך אשפוך דם ובלי חשבון.

אבל רק כדי לתת את המס המתבקש - מעטים מהרעים ביותר אצלנו שמתקרבים לסטנדרט אצלם.
אפילו אהיה עוד יותר ברור, אני לא רואה שום מדינה ערבית שהערכים שלי מתקרבים במשהו אליה, ובכל פרמטר, כמדינה, אנחנו עדיפים על המקובל אצלם.
לא שמעת אותי אומר שצריך לסגור את צה"ל, לא שמעת אותי קורה להשתמטות או להפסקה של הצורך שלנו בלהגן על עצמנו. להפך.
כל זה פשוט לא רלוונטי לדיון הזה.

וואו, כולי נרגש מעוצמת ההקרבה.. אתה ממש עושה לי טובה שאתה אומר את האמת.

כי הדיון נפתח על השמאל הקיצוני - והקונטרה של ההיא עם השערות בבית השחי וכשרון המשחק הגרוע וכנראה הבורג המסובב. זה אלו שמקיימים הילולה על הקבר של זה שרצח גברים וילדים בזמן התפילה.
ומנדנדי הגדרות בבלעין, המקבילה שלהם זה מסתירי המטען בבית הספר לבנות במזרח ירושליים.
אז הדיון הוא על הימין הקיצוני (שאתה מגדיר את עצמך כחלק ממנו) לעומת השמאל הקיצוני (שאני לא מגדיר את עצמי כחלק ממנו)
אני בעד שנגן על עצמנו, אני בעד שיהיה צבא (וברמה האישית אני עושה הרבה יותר מילואים ממך וגם מילואים הרבה יותר מאתגרים).
זה לא משנה את זה שמה שאנחנו עושים בשטחים הוא לגמרי לא תקין.

ומה שעושים הפלסטינים בשטחים, תקין?

זה לא משנה את זה שהמתחלים קבעו לנו עובדה ברוב ההתנחלויות. (כמה מההתנחלויות הן החלטת ממשלה מסודרת וכמה מההתנחלויות התחילו בתור מאחזים שנהפכו בהמשך לישובי קבע)

המתנחלים לא קבעו עובדה מדעתם, אלא בהסתמך על הקושאן היקר ביותר שיש ברשותם, זה שדב"ג הסתמך עליו כשהקים המדינה.. מוזר שבאשכול קודם כתבת לי שיש לך זיקה לחברון עיר אבותיך...

זה לא משנה את זה שמבחינתי הישוב שלי בארץ הזאת וההזדהות שלי עם המטרות של המפעל הציוני הולכות וקטנות כשאני רואה את מה שקורה בשטחים. (ורוב הסיכויים שאני נמצא בשטחים הרבה יותר ממך - יש לי שם משפחה קרובה מאוד וחברים, שלא לדבר על מילואים)

מה שאתה רואה בשטחים הוא תוצר ישיר של מאה שנות שנאה שליבו ומלבים הפלסטינים. להזכירך, שוב ושוב - ש-ל-ו-ש-י-ם ו-ח-מ-ש שנה ק-ו-ד-ם ל"מה שקורה בשטחים" - לא רצו אותנו פה ופתחו נגדנו במלחמה ותמיד הניפו מעלינו את חרב הכליה.

לכן ההזדהות שלך עם המפעל הציוני יכולה להכנס לי לתחת.

אין לי בעיה שתקרא לי צבוע וכדומה (באמת) אני רק מבקש את רשותך לקרוא לך בחזרה בשמות. (אני רציני, אם אדע שאני לא מלבין פני חבר ברבים וזה מבחינתך בסדר לרדת לרמה האישית במסגרת הדיון, אז נזרום)

מלבין את פני חברו ברבים זה הרבה פחות גרוע מאלה שבוגדים בחבריהם הלכה למעשה ומטילים ספק בזכותם לחיות בארץ הזו..

למרות שתהרוג אותי, פגשת אותי פעם? ואני אותך? (מישהו מאיתנו את חברי הפורום?) איך אתה נראה בכלל?

ישן 29-04-2014, 11:51
צלמית המשתמש של רועי AZ

אתה אולי נמצא הרבה בשטחים כי יש לך משפחה שם
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "זה ועוד איך רלוונטי.כי כל העניין הוא זה אנחנו והם.."

ובכן, אני גם מגיע לאזורים האלה, בארבעת החודשים האחרונים. והספיקה לי בדיוק פעם אחת, בלי שירות קרבי ברקע, להיות בישוב חרשה, לראות את רמאללה פרושה למרגלות ההר מצד אחד, וללכת 300 מטר מערבה ולראות בבירור את הים התיכון ואת תל אביב ולהבין שיש שתי אפשרויות

או שישאר הסטטוס קוו על כנו, או שתתחיל שפיכות דמים שאחריתה מי ישורנה. ואם צריך אז עד הסוף .

ישן 29-04-2014, 12:15
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "זה ועוד איך רלוונטי.כי כל העניין הוא זה אנחנו והם.."

אני מתעקש להפסיק את הפעולות הלא הכרחיות.
ומולם אני יוצא בביקורת.
גם אני די מזדעזע מהמיצג שגולני העלה. פשוט בבחירה בין הזעזוע שלי ובין חופש הביטוי, אז חופש הביטוי עדיף. אין לי בעיה שיד ושם יחזיקו תקנון שמונע פעולות כאלו בשטחו מתוך הנחה שזה מסדר חוקתית, אבל אני חוזר ואומר אני לא יוכל לחיות במדינה בה חופש הביטוי מוגבל כי משהו, יקר לליבי ככל שיהיה יפגע.

לגבי ההתרגשות שלך מעוצמת ההקרבה, אני בהחלט אמרתי את המובן מאליו כדי שתפסיק להעלות טיעונים עליהם אין לנו מחלוקת והם לא רלוונטיים.

לגבי מה שעושים הפלסטינים בשטחים. כרגע יש זכויות יסוד שנשללות מהם, אנחנו החזקים אנחנו הקובעים. זה שהם לא בסדר לא משנה לי כלום.
בדיוק כמו שזה שהם אף פעם לא עשו חיסול ממוקד לא אומר שאסור לנו לבצע חיסולים. מותר לנו וזה לא קשור אליהם. מה שאנחנו עושים שם הוא לא בסדר.

לגבי הקושאן האלוהי, או הקשר שלי לאיו"ש, הוא בהחלט קיים. חברון היא יותר ארץ ישראל בשבילי מתל אביב. אבל לי אישית ההבטחה האלוהית הזאת היא חלק ממשהו יותר גדול, היא איזה שהוא סולם ערכי. חברון, תל אביב או כל מקום אחר בארץ הזאת זה לא סתם חתיכת נדל"ן. וכפי שאני תופס את האמונה ברבש"ע יש משמעות לזה שאני חי בארץ הזאת. ההתנחלויות פועלות כנגד הצו הזה.
יתרה מכך, המפעל הזה שאוהב לצטט את המושגים ארץ ישראל עם ישראל ותורת ישראל. לא ממש מתחשב במה שעם ישראל רצה. שכן ההתנחלויות הוקמו בפועל בלי קשר להחלטת ממשלה ובלי שום התייחסות למה שהעם רוצה. (מתוך הנחה שכנסת ישראל מייצגת את הרצונות שלנו)
אתה יודע למה יש בית א בית ב ובית ג'? כי היה אישור לישוב אחד ורצו להקים שלשה - בלי שום התייחסות לקרקע שלה קיבלו רשות.
מוזר שהציונות הדתית אומרת שלמדינת ישראל יש משמעות עמוקה שזה בעצם מלכות ישראל. אבל מלכות ישראל הזאת היא לא רלוונטית כשזה נוגע להחלטה שלהם להשתלט על עוד חתיכת אדמה.

לגבי זה שהם לא רצו אותנו כאן, בוא אפתיע אותך. גם אחרי שניסוג מהשטחים הם לא ירצו אותנו כאן. אולי באחרית הימים הם ירצו אותנו. מה שאתה לא מבין זה לא מה שהם רוצים זה מה שאנחנו עושים ואיך שאנחנו מתנהגים. גם אחרי שניסוג משם הם יעמוד עלינו לכלותנו, ותמיד נצטרך צבא ותמיד נלחם על העצמאות שלנו.
ההבדל ביני ובינך זה שאתה חושב שהיכולת שלנו להישאר כאן היא רק נגזרת של העצמה הצבאית שלנו וכשתגמר אותה עצמה צבאית אז גם אנחנו לא נהיה כאן. ואני טוען שהעצמה הצבאית שלנו היא נגזרת של הערכים שלנו וכשהם ייגמרו אנחנו לא נהיה כאן.
ומה שקורה בשטחים מכרסם בנו כל רגע.

לגבי נושא הלבנת הפנים.
זאת בדיוק הנקודה, אין לי בעיה לדיון שבמסגרתו אתה קורה לי צבוע או מזמין אותי לבקר בתחת שלך. לא פעם בויכוחים עם חברים/משפחה אנחנו יורדים לפסים כאלו, אני רק רוצה לוודא באמת שאתה מוכן שזה יהיה דו כיווני. כי כשאני מתחיל בדרך כלל אני צריך להתנצל אחר כך - כי כפי שכתבת אני לא מכיר אותך ולא פגשתי אותך ואני לא יודע איפה עובר הקו בו אני אעליב אותך בצורה כזאת שאהיה חייב בהתנצלות. (עד היום פגשתי רק את ישראלה ואת GLSH ואין לי ממש כוונה לשנות את הסטאטוס הזה - טוב חוץ מטלי של אורי אבל זה כי יש לה מיקרוסקופ אלקטורנים)

ישן 29-04-2014, 13:44
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אני מתעקש להפסיק את הפעולות..."

ציטוט:
אני מתעקש להפסיק את הפעולות הלא הכרחיות.
ומולם אני יוצא בביקורת.

אין פעולה שהיא לא הכרחית. אולי למעט פעולות המתנחלים, (ולא פעולות הטרור של העשבים השוטים נגד צה"ל לא נכללות כלל בשום מצב) נגד הפלסטינים, פעולות שהם בסה"כ נגררת של אנשים שקצה נפשם ב 2000 שנות פעילות נגד העם היהודי והם במסגרת המלחמה שמתרחשת כבר מאה שנה..

גם אני די מזדעזע מהמיצג שגולני העלה. פשוט בבחירה בין הזעזוע שלי ובין חופש הביטוי, אז חופש הביטוי עדיף. אין לי בעיה שיד ושם יחזיקו תקנון שמונע פעולות כאלו בשטחו מתוך הנחה שזה מסדר חוקתית, אבל אני חוזר ואומר אני לא יוכל לחיות במדינה בה חופש הביטוי מוגבל כי משהו, יקר לליבי ככל שיהיה יפגע.

אז אל תחיה פה. כי חופש הביטוי אצלך נגמר, כשזה מגיע לאויבים..

לגבי ההתרגשות שלך מעוצמת ההקרבה, אני בהחלט אמרתי את המובן מאליו כדי שתפסיק להעלות טיעונים עליהם אין לנו מחלוקת והם לא רלוונטיים.

לגבי מה שעושים הפלסטינים בשטחים. כרגע יש זכויות יסוד שנשללות מהם, אנחנו החזקים אנחנו הקובעים. זה שהם לא בסדר לא משנה לי כלום.

זכויות היסוד שלהם נשללות כל זמן שהם עוסקים בטרור, שהתחיל מההזמן שאנו התחלנו לממש את זכויות היסוד שלנו וגם 35 שנה קודם... לא משנה לך כלום? יכול להיות אבל אני לא מתפלא, כמוך היו בערימות לאורך 3300 שנות קיום ולמרות קיומכם שרדנו והגענו עד הלום.

בדיוק כמו שזה שהם אף פעם לא עשו חיסול ממוקד לא אומר שאסור לנו לבצע חיסולים. מותר לנו וזה לא קשור אליהם. מה שאנחנו עושים שם הוא לא בסדר.

ברור שהם לא עשו חיסול ממוקד. אתה לא מצפה ממטענים מתפוצצים וכדוריות מתכת להיות ממוקדים, הם פשוט מורידים כל מה שנקרה בדרכם.. מה שאנחנו עושים שם, הוא ביטוי ישיר לרצון הבסיסי להפסיק את זה.

לגבי הקושאן האלוהי, או הקשר שלי לאיו"ש, הוא בהחלט קיים. חברון היא יותר ארץ ישראל בשבילי מתל אביב. אבל לי אישית ההבטחה האלוהית הזאת היא חלק ממשהו יותר גדול, היא איזה שהוא סולם ערכי. חברון, תל אביב או כל מקום אחר בארץ הזאת זה לא סתם חתיכת נדל"ן. וכפי שאני תופס את האמונה ברבש"ע יש משמעות לזה שאני חי בארץ הזאת. ההתנחלויות פועלות כנגד הצו הזה.

הדברים ממש פשוטים - ישנה הבטחה על המקום הזה לזרע אברהם ויצחק בנו. הסולם הערכי הוא קודם כל בינך ובין האחים שלך בשטחים הללו (וביני אם בא לך) אבל לא רק שם.. ואח"כ, גם יש "חביב אדם שנברא בצלם". אבל רק אם הוא בוחר לא להיות אויב שלך. אם הוא בוחר להיות אויבך אז ה"קם להורגך השכם להורגו". אם אתה לא רואה בחברון סתם חתיכת נדל"ן, אז אתה יודע עמוק בלב שהמתיישבים פועלים לפי הצו הזה ב-ד-י-ו-ק.

יתרה מכך, המפעל הזה שאוהב לצטט את המושגים ארץ ישראל עם ישראל ותורת ישראל. לא ממש מתחשב במה שעם ישראל רצה. שכן ההתנחלויות הוקמו בפועל בלי קשר להחלטת ממשלה ובלי שום התייחסות למה שהעם רוצה. (מתוך הנחה שכנסת ישראל מייצגת את הרצונות שלנו)
אתה יודע למה יש בית א בית ב ובית ג'? כי היה אישור לישוב אחד ורצו להקים שלשה - בלי שום התייחסות לקרקע שלה קיבלו רשות.

זהו שבקיום ההבטחה האלוהית, לא לך ולא לממשלה ולא לאף אחד אין זכות לרצות משהו אחר בטח לא לאלו שבעטו באברהם אבינו, יצחק בנו ומורשתם. הם לא שם ברצונך או לא. הם שם על אפך וחמתך!

מוזר שהציונות הדתית אומרת שלמדינת ישראל יש משמעות עמוקה שזה בעצם מלכות ישראל. אבל מלכות ישראל הזאת היא לא רלוונטית כשזה נוגע להחלטה שלהם להשתלט על עוד חתיכת אדמה.

נכון, כי הם קודם כל נאמנים לקיום הבטחת האל.

לגבי זה שהם לא רצו אותנו כאן, בוא אפתיע אותך. גם אחרי שניסוג מהשטחים הם לא ירצו אותנו כאן. אולי באחרית הימים הם ירצו אותנו. מה שאתה לא מבין זה לא מה שהם רוצים זה מה שאנחנו עושים ואיך שאנחנו מתנהגים. גם אחרי שניסוג משם הם יעמוד עלינו לכלותנו, ותמיד נצטרך צבא ותמיד נלחם על העצמאות שלנו.

יפה, ולכן אני אקשה עליהם בכך ולא אקל עליהם. אני לא אצא מהשטחים ואחזור לשם שוב כפי שכבר קרה ב 2002 (ומאז אנחנו שם ואין פיגועים).. אני מעדיף להיות קלגס חי - מאשר אחד שפועל עפ"י צו מצפון שלא היה לו חלק אצל אף עם בעולם - מעולם - ומת.

ההבדל ביני ובינך זה שאתה חושב שהיכולת שלנו להישאר כאן היא רק נגזרת של העצמה הצבאית שלנו וכשתגמר אותה עצמה צבאית אז גם אנחנו לא נהיה כאן. ואני טוען שהעצמה הצבאית שלנו היא נגזרת של הערכים שלנו וכשהם ייגמרו אנחנו לא נהיה כאן.
ומה שקורה בשטחים מכרסם בנו כל רגע.

אני לא צריך ערכים, כפי שכתבתי שורה מעל, ערכים לא היו מעולם, (בטח לא אצל אויבינו שמתחבאים מאוחרי עגלות תינוקות) אז אין לנו מה לחפש אותם עכשיו. לא חשבוני וחשבון חיי העם היהודי.

לגבי נושא הלבנת הפנים.
זאת בדיוק הנקודה, אין לי בעיה לדיון שבמסגרתו אתה קורה לי צבוע או מזמין אותי לבקר בתחת שלך.

אני לא הזמנתי אותך, (((למרות שזו כנראה משאת הנפש שלך..??))) אני רק ציינתי מה אני חושב על דעותייך.

לא פעם בויכוחים עם חברים/משפחה אנחנו יורדים לפסים כאלו, אני רק רוצה לוודא באמת שאתה מוכן שזה יהיה דו כיווני. כי כשאני מתחיל בדרך כלל אני צריך להתנצל אחר כך - כי כפי שכתבת אני לא מכיר אותך ולא פגשתי אותך ואני לא יודע איפה עובר הקו בו אני אעליב אותך בצורה כזאת שאהיה חייב בהתנצלות. (עד היום פגשתי רק את ישראלה ואת GLSH ואין לי ממש כוונה לשנות את הסטאטוס הזה - טוב חוץ מטלי של אורי אבל זה כי יש לה מיקרוסקופ אלקטורנים)

מצד אחד אתה מדבר גבוהה גבוהה על סולם ערכים וכמה שורות אח"כ אתה די מהר מתלהם ומוכן להלבין את פני חברך ברבים ללא מאמץ ואז.. "בסוף תצטרך להתנצל" - אם זו לא צביעות, אז מה כן?

ישן 29-04-2014, 09:24
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "ילדים מבת עין..."

אז בוא נראה, מבין כל הדברים המעוותים שיצאו מפיך (ושלא טרחת לתקן, אז אני מניח שאתה עומד מאחוריהם) גם הדבר שהיה כביכול אמת היה, הפלא ופלא, מעוות.

הילדים אכן זרקו בקת"ב על רכב פלסטיני (מעניין, כשזה קורה ליהודים זה "בקת"ב נזרק על רכב" כאילו שבקת"בים הם בעלי מודעות עצמית. כשזה קורה לרכב פלסטיני זה "יהודים שרפו פלסטינים". אולי זה קשור בתדירות של האירועים שהיא בערך 989256897624508 ל-1) אבל הפלא ופלא, ראו תגובתם של מנהיגי היישוב-

"במכתב לתושבים גינה הרב את המעשה שהביא לפציעת שישה פלסטינים: "זהו פשע שמצביע על הידרדרות מוסרית לעבר תהום שלא מבדילה בין רצח להגנה, בין מלחמה לבין טרור". הוא פנה לבני הנוער: "בנו את הארץ במסירות, תתגייסו לישיבה או לצבא" "

"יש בקישור של בת עין עם פגיעה מכוונת כלפי אנשים עוברי אורח חילול של שמיים"

"תושבי בת עין קיבלו בתיבות הדואר מכתב מהרב, שבו הסביר: "מעשה שכזה הוא פשע, ויותר מכך - מצביע על הידרדרות מוסרית לעבר תהום שלא מבדילה בין רצח להגנה, בין מלחמה לבין טרור. מעשים כאלה אסורים ומגונים, הם מלמדים על בלבול וחוסר שיקול כל דעת". עוד הוסיף הרב בפנייה לנערי היישוב: "אל תלכו שולל אחרי רעיונות המסיתים אתכם להרע, תבנו את עצמכם בתורה ועבודה. תבנו את ארצנו במסירות ועמל. תתגייסו לישיבה או לצבא"."

"הרב התייחס גם למה שמוגדר כבעיות של ההתיישבות בארץ ישראל: "הבעיה היא אינה בערבים, אלא בוויכוח פנימי ערכי מוסרי בתוך החברה הישראלית". הוא הדגיש: "פגיעות בערבים - מלבד האיסור שבהן - מזיקות לבירור וליבון הוויכוח". לסיכום, כתב הרב: "זכרו כי מותר למחות על עיוותי הממשלה אבל בצורה חוקית"."

אכן אני רואה פה הרבה שנאת זר.

למעשה, אני אקח את אחד המשפטים שאמר הרב לאחר האירוע ואשליך אותו ישירות עלייך ושכמותך, אנשים שמתיימרים להיות אבירי הצדק והמוסר אבל למעשה מובילים ברפש ובשנאה-
"הבעיה היא אינה בערבים, אלא בוויכוח פנימי ערכי מוסרי בתוך החברה הישראלית".

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 29-04-2014, 10:30
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אתה לוקח את המשפטים של הרב,..."

ציטוט:
אתה לוקח את המשפטים של הרב, שהוא יחיד בבת עין ואני לוקח את המעשים של תושבי בת עין.

אתה דיברת על מנהיגות ועל חינוך. הרב של היישוב הוא בדיוק זה. אז תחליט, אתה מדבר על מנהיגות וחינוך או מה שעושים אנשים בודדים?
ציטוט:
וראה תשובתי לרועי, הויכוח הוא לא על יהודים נגד ערבים מי עדיף, כי בזה לך ולי אין שום ויכוח.
הוויכוח הוא בשמאל קיצוני יהודי לעומת ימין קיצוני יהודי.

אני מדבר על שמאל קיצוני.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 29-04-2014, 10:41
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=eshely77]אתה לוקח את..."

אנשים בודדים ומנהיגים.
לשמאל הקיצוני אין ממש מנהיג, לפחות לא עד כמה שידוע לי, כשיונתן שפירא הולך ומצייר גרפטי במילא 18 בוורשה הוא לא נשלח אף פעם על ידי אף אחד והוא גם לא מתייעץ.
אני גם לא ממש רואה איזו שהיא קריאה או דיון על ההיא שעשתה את הפרובוקציה ביד ושם ולמיטב ידיעתי מרץ מעולם לא עודדו את מנדנדי הגדרות בבלעין.

יכול להיות שהרב של בת עין לא קיצוני, (אם הוא היה ערבי הייתה אומר שזה מס לתקשורת, אבל אני דווקא מאמין לו) כי יכול להיות שאת ההשראה הם קיבלו מהרב גינזבורג או מהרב ליאור או מקהילות הרבה יותר קטנות.
כך שגם בשמאל הקיצוני המעשים לא נובעים מאיזה מנהיג או מחנך גדול שקרה להם לעשות את המעשה.
ואני לא חושב שמציירי הגרפיטי, שורפי השדות, זורקי האבנים או הפותחים באש מקרב הימין הקיצוני עושים שאלת רב רגע לפני. אבל בתג מחיר שאני השתתפתי בו (20 שנה לפני שקראו לזה תג מחיר) השתתפו אנשים רגילים לגמרי מהישוב (בית אל) - וזה בימים ששמיר היה ראש ממשלה - ולא היה אחרי זה שום דיווח בתקשורת.

ישן 29-04-2014, 10:46
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אנשים בודדים ומנהיגים. לשמאל..."

ציטוט:
לשמאל הקיצוני אין ממש מנהיג, לפחות לא עד כמה שידוע לי, כשיונתן שפירא הולך ומצייר גרפטי במילא 18 בוורשה הוא לא נשלח אף פעם על ידי אף אחד והוא גם לא מתייעץ.
אני גם לא ממש רואה איזו שהיא קריאה או דיון על ההיא שעשתה את הפרובוקציה ביד ושם ולמיטב ידיעתי מרץ מעולם לא עודדו את מנדנדי הגדרות בבלעין.

כמובן שיש, הקרן החדשה וארגוניה.
זה לא אומר שהם אחראים לכל דבר שאנשי השמאל הקיצוני עושים, כשם שנכון לגבי כל ארגון ותנועה אחרת בעולם, אבל הם המנהיגות.
זה שאתה קורא להם "מנדנדי גדרות" זה די משעשע, זורקי אבנים כבר היה תפוס?

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 29-04-2014, 11:01
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=eshely77] לשמאל..."

אני קורה להם ככה כי פעם פגשתי אחת כזאת שאמרה לי שזה מה שהיא עושה אז קראתי לה מנדנת גדרות, אין לי בעיה אם זה מרגיש כחוסר דיוק, אקרא להם זורקי אבנים.

אתה חושב שהקרן החדשה קשורה לזאת שעמדה אתמול ביד ושם?
או לחלופין האם יונתן שפירא אחרי שהפסיד את עבודתו כטייס עבור חברת חשמל בגלל דעותיו מקבל גמלה מהקרן החדשה?
ואני גם לא חושב שזורקי האבנים בגדר ההפרדה ממש מתקשרים לנעמי חזן ושואלים אותה לדעתה על המעשה.

הרוח של הקרן החדשה?
אז יש את הרוח של הרב גינזבורג, של דב ליאור ושל רבים ורעים אחרים וכשהרוח נושבת אז עצי זית נעקרים.

נערך לאחרונה ע"י eshely77 בתאריך 29-04-2014 בשעה 11:03.
ישן 29-04-2014, 13:38
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אני קורה להם ככה כי פעם פגשתי..."

ציטוט:
אתה חושב שהקרן החדשה קשורה לזאת שעמדה אתמול ביד ושם?

אני לא יודע. יכול להיות שכן, יכול להיות שלא.
אני בכלל לא אתפלא אם הדבר הזה פעיל\ראש ארגון כלשהו תחת המטריה של הקרן.
ציטוט:
אז יש את הרוח של הרב גינזבורג, של דב ליאור ושל רבים ורעים אחרים וכשהרוח נושבת אז עצי זית נעקרים.

עקירת עצי זית חמורה ככל שתהיה (וע"פ רוב הדיווחים מוגזמים או לא מדויקים) לא משתווה לאלימות פיזית נגד חיילי צה"ל שמבוצעת ע"י "אנרכיסטים" מאורגנים היטב.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 30-04-2014, 02:31
צלמית המשתמש של ai22

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אני קורה להם ככה כי פעם פגשתי..."

ציטוט:
הרוח של הקרן החדשה?
\כרגיל - אתה עושה סלט.

הקרן החדשה מספקת הדרכה לארגונים האלו. הפועלים ישירות נגד המדינה.
הקרן החדשה גם נותנת מימון ישיר ועקיף לפעולות האלימות.
ההפגנות האלימות בבילעין למשל - מבוצעות בידי ארגון ממומן המספק הסעה למקום ומשכורות לפעילים.
המימון הזה הופך תופעה זניחה לפעילות אלימה קבועה.
היא בהחלט אלימות מאורגנת.

הרב דב ליאור - מתנגד באופן נחרץ לפעולות נגד המדינה והצבא, או להרג פלסטינים שלא בידי הצבא. בדומה לרב היישוב הנ"ל.

הרב גינסבורג - אכן מחזיק בדעות כהניסטיות, שלרוב מובילות למחזיקים בהם לעבור "סיכול ממוקד".
הדעות הכהניסטיות כוללות בנוסף לתמיכה באלימות בודדים גם רעיונות נוספים הנקראים "המרדה" - כמו קריאה למרד מיסים.
כמות האנשים שתומכים או מזדהים עם דעות אלו - זניחה. נמוכה משמעותית מהמזדהים עם פעילות השמאל הקיצוני.
על אחת וכמה אנשים שממש מוכנים לפעול לפיהן.
ובאופן מאוד נחרץ - אם יש ממש התארגנות בנושא הדבר מוביל לצוי מאסר.
ישן 29-04-2014, 12:23
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי Tom.Cruise שמתחילה ב "[QUOTE=eshely77] 5. בסוף אני..."

ההעדפה שלי לנבלות מסוג אחד על פני נבלות מסוג אחר היא בשאלת החלום האוטופי שלהם.
ושוב אני רחוק מלהתלהב מזורקי האבנים בבלעין או מזאת עם השערות בשחי מאתמול. (כמעט הקאתי)
יותר קל לי להתמודד עם משהו שהאידאולוגיה שלו היא כזאת שרוצה שלא יהיו מלחמות, לא יהיו גבולות, שלכולם יהיה חופש לעשות מה שהם רוצים. (כשכמובן לא צריך להתווכח שזה תלוש מהמציאות ולא צריך להתווכח על זה שאם הם עוברים על החוק אז הם צריכים להיענש ולא רלוונטי מהם המילים היפות שעומדות מאחורי העבריינות)
מאשר להתמודד עם אנשים שהעבריינות שלהם נובעת מהיותם עם נבחר, טוהר המחנה וכדומה.

ישן 29-04-2014, 15:07
  Tom.Cruise Tom.Cruise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.14
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "ההעדפה שלי לנבלות מסוג אחד על..."

ציטוט:
יותר קל לי להתמודד עם משהו שהאידאולוגיה שלו היא כזאת שרוצה שלא יהיו מלחמות, לא יהיו גבולות, שלכולם יהיה חופש לעשות מה שהם רוצים.

מה?
כששמאלנים קיצונים יעשו שביתות שבת מול גדר ההפרדה, או civil disobedience אז אולי לטענות שזאת הכוונה שלהם יהיה קשר למציאות. כל עוד הם זורקים אבנים על חיילים, ועושים מגוון שלם של פעולות נגד מדינת ישראל ועם ישראל, לפחות בדעה שלי הם ישארו פסיכופאטים אכולי שנאה עצמית, שאריות של מחלות נפש, ואוטו- אנטישמיות מהגולה.

מה החברה מנוער הגבעות רוצים? פאשיזם יהודי? אני חושב שהם טועים, ואולי קצת קוקאים בראש, אבל הכוונות שלהם הרבה יותר חיוביות. ביחוד כשמהרהרים בזה יום למחרת יום השואה.
ישן 29-04-2014, 10:57

בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "למרות הרשימה המפוארת שאינה..."

ציטוט:
לבטח ההשוואה הסמויה כאן שאנחנו פועלים כמו נאצים היא הבל הבלים ורעות רוח.

אני לרגע לא טענתי אחרת...

הדבר היחיד שהיה מיוחד בשואה שעשו בנו הנאצים, לעומת מעשים אחרים של רצח עם, זה שהם גרמנים, וסתם לירות באנשים נראה להם לא יעיל. הם צריכים משהו יותר גרמני, מתועש, רציני, ונקי. אז אחרי מליון וחצי (מזכרון) יהודים שסתם ירו בהם ביערות אוקראינה ופולין , הם התאספו על עצמם והחליטו למצוא משהו יותר יעיל. עדיין, רק כחצי מהנספים בשואה נרצחו בתאי הגזים, הרוב הומתו ברעב, בקור, בירי וכד'.

חוץ מזה, הטענה, שהשואה שלנו איכשהו שונה או מיוחדת לעומת אירועים אחרים של רצח עם שהתרחשו בעולם, באיזשהו מובן חוץ מרמת הארגון, היא פשוט טענה מעליבה שמבוססת על בורות. אני מציע לך לחזור לרשימה ההיא ולהתמקד במאות ה19 וה20 ותמצא לא מעט אירועים בהיסטוריה האנושית שלא שונים בשום מובן מהותי מהשואה שלנו.
ישן 29-04-2014, 15:01

בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "איזה עוד עם אחר חיפש בצורה אקטיבית עם אחר כדי להשמידו, ולשם כך גם פלש למדינות שכנות?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי efekt
איזה עוד עם אחר חיפש בצורה אקטיבית עם אחר כדי להשמידו, ולשם כך גם פלש למדינות שכנות?

(ואני לא מתכוון לפלוש למדינה השייכת לעם מסויים, אלא למדינות אחרות בהן יש קהילות של אותו עם - ואז באופן מסודר ומאורגן פעל להשמיד אותן).

1. הגרמנים לא פלשו למדינות שכנות בשביל להשמיד יהודים. הגרמנים פלשו לכל אירופה בשביל לכבוש את כולה, כי הנהיג אותם פסיכופאט מגלומאני. חוץ מזה, הם השמידו גם צוענים ועוד קבוצות.

2. אני לא בקיא מספיק בטריוויה היסטורית בשביל לענות על השאלה שלך...

3. אני לא מנסה להמעיט בשואה, אני רק אומר שאם מסתכלים על ההיסטוריה האנושית, הקונספט של רצח עם הוא לא קונספט מקורי, חדש, או מיוחד. היו הרבה אירועים כאלה בהיסטוריה האנושית, וצריך לראות ולהבין את השואה בקונטקסט הנכון. הדברים שמייחדים את השואה, ויש כאלה, קשורים לתקופה, למקום, ולאופי של העם היהודי, והגרמני, ולא עצם הניסיון לחסל את העם היהודי כעם.
ישן 29-04-2014, 11:11
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי Tom.Cruise שמתחילה ב "אפשר לשאול מה הקטע שלך עם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tom.Cruise
אפשר לשאול מה הקטע שלך עם פאשיזם על הבוקר?

אני לא מדבר דווקא על האשכול הזה. רוב השמאלנים, כמו רוב הימנים, הם אנשים סבבה, קצת רואים את העולם בגוונים יותר ורודים ממה שבריא, אבל בסה"כ בסדר... הנה תראה את אשלי וקנגס... פסיכים יש בשני הצדדים של המפה הפוליטית.

הנה:

כאילו מה? אתה כותב את זה ברצינות? בשביל להרגיז? מה הקטע?
זה השמאל השפוי?
"אני מניח את המזוודה שלי".

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 29-04-2014, 11:40
צלמית המשתמש של רועי AZ

לי.. (וזו תשובה למה ששאלת אותי קצת למעלה)
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי Tom.Cruise שמתחילה ב "ראיתי. בהתחלה התעצבנתי. אח"כ..."

ציטוט:
מפגרת חולת נפש צועקת שטויות, למי אכפת?

הנטיה לייחס לה מחלת נפש, ולהתעלם מפרצי השנאה והארס של אפרים סנה, וכל מיני יונתן שפירות למינהם וכל מיני מארקים ואדמים קלרים וורטות למינהם... הם אינם חולי נפש.

הם אנשים שטופי מוח, בעלי משנה סדורה ושיטתית, המפיצים תעמולה ארסית וחשוכה שכל מטרתה היא אחת וממומנים בידי גרומים זרים.

לבטל את מדינת ישראל. המשפט כפשוטו. לבטל את מדינת ישראל.

לי יש רק פיתרון אחד לנושא. (אם הם חולי נפש אז קל וחומר!) והוא מה שציינתי למעלה.

ישן 29-04-2014, 15:28
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא.. ממש לא. אבל בשנים האחרונות הרבה שנחשבו לגיטימיים בדעותיהם בעבר
בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי Tom.Cruise שמתחילה ב "אז כל מי ששמאלה ממך פוליטית..."

ציטוט:
אז כל מי ששמאלה ממך פוליטית צריך לכלוא אותו?

פשוט חצו את הקווים האדומים ברגל גסה ובוטחת. אם לא הפיתרון של סגירתם, הרי שהמלחמה בהם תפרוץ בסופו של דבר.

ישן 29-04-2014, 15:44
צלמית המשתמש של רועי AZ

מה המדד?
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי Tom.Cruise שמתחילה ב "אני רוצה בבקשה שתסביר לי..."

בחירת הצד המובהקת שלהם במלחמה הקשה על קיומנו ורמז דקיק, זה לא הצד שלנו.

ועוד רמז עבה מעט יותר מקודמו - זה נקרא בגידה.

ככה זה בקודקדס של כל חברה אנושית. אם אתה משתייך לחברה מסוימת שרובה ככולה קבעה סביב מה היא מתלכדת ומה הם זכויותיה, ואתה בוגד בה ומסכן את חייה אז אותה החברה מנדה אותך.

יש?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:22

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר