לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-05-2014, 06:03
צלמית המשתמש של יוני.1
  יוני.1 יוני.1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.13
בחדרי חרדים: אבלות? הקצינים ערכו 'חפלה' באבו גוש ( בעצם לא )

אבלות? הקצינים ערכו 'חפלה' באבו גוש

מידי שנה בימי הזיכרון מתעורר גל הסתה נגד הציבור החרדי שאינו 'מכבד' את ימי הזיכרון · יעקב עמר חושף: כך חגגו הלילה, ליל יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, קבוצת צעירים חילונים ב'חפלה' במסעדת 'חומוס אבו גוש' · בין המשתתפים: שלושה קצינים במדים · צפו בתמונות
http://www.bhol.co.il/article_old.aspx?id=67860

כפי שעינכם רואות, הכתב האמיץ של "בחדרי חרדים" הסתננן לחפלה מבישה מלאת אלכוהול, בחורות חשופות חזה וזימה רבה. מצמרר.
חתימתך העצומה בגודלה, והחורגת בכמה סדרי גודל מחוקי החתימות, הוסרה. הסרת חתימה היא פעולה ארוכה יחסית, וכך גם כתיבת ההסבר הזה. אם תחליט לצפצף שוב על החוקים, בפעם הבאה יעשה דבר אחר שמסיר את החתימה בקליק אחד: חסימת משתמש. לשיקולך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-05-2014, 06:06
צלמית המשתמש של יוני.1
  יוני.1 יוני.1 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "איפה ראית שקר או שנאה?"

השקר הראשון הוא תיאור החפלה, זאת לא חפלה, זאת ארוחה.
השקר השני הוא בכמות הקצינים, רואים בברור שלאחד מהחיילים יש דרגת סמל על היד, אבל לחרדי יותר נוח לכתוב שלושה קצינים.

עכשיו לאחר שביססנו את אמינות הכתב ניתן להתייחס לכל שאר הדיווח כשקר שנועד ללבות את השינאה בין חילונים לחרדים, במיוחד במסעדה שאין מה לשומר כשרות לחפש בה.

החרדים שמצולמים עושים על האש ביום הזיכרון לשואה עושים זאת במופגן ובכוונה.
חתימתך העצומה בגודלה, והחורגת בכמה סדרי גודל מחוקי החתימות, הוסרה. הסרת חתימה היא פעולה ארוכה יחסית, וכך גם כתיבת ההסבר הזה. אם תחליט לצפצף שוב על החוקים, בפעם הבאה יעשה דבר אחר שמסיר את החתימה בקליק אחד: חסימת משתמש. לשיקולך.

ישן 06-05-2014, 08:04
צלמית המשתמש של יוני.1
  יוני.1 יוני.1 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "עדיין לא ברור על שקר מדובר"

אתה רוצה לעשות סקר מי חושב ש3 אנשים שאוכלים חומוס נחשב חפלה ?
אם אותו כתב היה נכנס לחדר אוכל צבאי הוא היה רואה עשרות קצינים וחיילים ב"חפלה" מטורפת עם בחורות לא צנועות במכנסים ( גוולאד )

לאור העובדה שהכתב חיפש כותרת במקום שאין לו שום סיבה להיות בו, אני מניח שאם אותו כתב היה רואה יותר מ3 חיילים הוא היה רושם את זה.
סיבה נוספת שיש לי לחשוד שהכתב ניפח את הסיפור היא איכות התמונות, במקום להציג 2-3 תמונות נורמליות הוא החליט להציג תמונות מטושטשות שלא נותנות יותר מידי אינפורמציה אבל מנפחות את הכתבה.

ברור שהכתב הגיע למקום על מנת להציג אג'נדה מסויימת ולהתנגח בחילונים, אמינות הכתב החרדי שווה לאמינות של הרבנים שלו.

ישן 07-05-2014, 01:54
  ybd123 ybd123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "הוא ראה מספר קבוצות חיילים..."

אוי, שוב התיאורים הללו

תראה... ״מספר קבוצות חיילים״ הוא בטח לא ראה, כי הוא הצליח לצלם שניים וחצי אנשים למרות שממש ניסה.
חוץ מזה, באבו-גוש אין ״סעודות חגיגיות״ ו״פתיחת שולחן״ זו חתיכת מחמאה לצלחת חומוס קערת חמוצים וכוס שתיה... ומה בדיוק ״מענג ומפנק״ בצלחת חומוס טריה? זה ג׳אנק פוד. אשתך מרעיבה אותך או משהו?

ולגבי הנרגילה - הכתב לא הזכיר אותה והיא גם לא מופיעה בצילום. כמו כן קשה לי מאוד להאמין שקצינים במדים יעשנו יחד עם סדירניק במקום ציבורי. מכך אני מסיק שאתה משקר וחבל. אשמח לדעת מאיפה נובע הצורך להכפיש חיילים אצל אדם שהצבא קרוב לליבו.

לגבי הכתב - נראה ש״עבודתו״ כוללת מארבים במסעדות לא-כשרות כדי לצלם תמונות בנאליות ולנפח אותם לכדי כתבות סנסציוניות-עאלק. נשאר רק לשאול למה אתה מסנג׳ר עליו...

בלי קשר להנ״ל האובססיה של חרדים מסויימים ״להחזיר לחילונים״ (כפי שהיא משתקפת בכתבות/תגובות באתרי חדשות חרדיים) אומרת רבות על מידת הבגרות של אותם אנשים
התנהגות שהיא בבחינת ״להשתין מהמקפצה״ כמו הכרזות שפורסמו במאה שערים ביום הזכרון השנה הן מטרות קלות ומוצדקות לכותרת ראשית באתרי חדשות. חרטוט פפראצי-בגרוש כמו הכתבה של ״חדרי חרדים״ לעומת זאת, איננו.
ישן 07-05-2014, 05:01
צלמית המשתמש של יוני.1
  יוני.1 יוני.1 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "תסתכל שוב בצילומים. הכל שם"

כבר לא צריך לחפש חרדים הולכים בצפירה

ציטוט:
עשרות חרדים הפגינו בבני ברק נגד תליית דגלי ישראל
עשרות נערים חרדים השתתפו בהפגנה נגד תליית דגלי ישראל בבני ברק. הנערים הורידו דגלים מעמודים והשחיתו אותם.

(גלעד מורג)
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4516809,00.html

ומה עשה "דובר החרדים" במסעדה לא כשרה במרכז כפר ערבי ?, כל המאמר שהבאת נוגד את הפעולה שלו, אז שישב בשקט ולא יטיף מוסר.

ישן 06-05-2014, 10:45
  Tom.Cruise Tom.Cruise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.14
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "כמובן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
מעולם לא הייתי חולם על לבזות כך את הנופלים.
...
מצער מאוד לראות חיילים כאלו.

תשמע...
יש פה איזה הבדל בתפיסת העולם לדעתי.
אני מכיר משפחות שאיבדו את יקיריהן, בתיכון שלי אחד מהשכבה שלי ואחד מהשכבה שמתחתי נהרגו בשרות, ואני משתדל לכבד את יום הזכרון. אם הייתי רעב, ורחוק מהבית, או שלא היה לי אוכל בבית, לא הייתי חושב יותר מחצי פעם לפני שהייתי נכנס למסעדה ביום הזכרון, או ביום השואה לצורך העניין. אני לא רואה בזה איזשהו חוסר כבוד, ובוודאי שלא ביזוי. זה נראה לי משהו שגרתי לגמרי לאכול ככה.

שנה שעברה, ביום השואה בכלל נשארתי רעב לא נורא, אבל אני לא מבין איך זה תרם משהו למישהו...

===-=-=------=-=-====-=-=-=-=-=-====-=-=--====--
ולמקרה שהיה לך ספק, זה שהחוק קובע שכך צריך לנהוג ביום הזכרון, זה לחלוטין חסר ערך בעיני.

נערך לאחרונה ע"י Tom.Cruise בתאריך 06-05-2014 בשעה 10:51.
ישן 06-05-2014, 11:05
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "גם אם צולם בערב יום הזיכרון-..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי mark322
גם אם צולם בערב יום הזיכרון- העובדה שהם על מדי ב' אומרת ודאי שהם עסוקים בפעילות בט"ש באיזור (כי האויב לא מכבד את ימי הזיכרון) ובאו לאכול קצת חומוס והצלם החרדי הטוב גומל להם בכך שהוא מחפש סנסציות והכפשה. כמובן שאפשר לטעון שהנרגילות מיותרות ולמען זכר הנופלים עדיף היה לדחוף מהר באגט בתוך הסופה, שלא יראו אותם חלילה.
גבולי מאוד במקרה הטוב.
ואם לא היינו בצבא אולי היינו מאמינים לאגדה שחיילים נמצאים על ב' רק בפעילות בט"ש באזור.
אבל היינו בצבא ואנחנו יודעים שזה [TEX]\neg[/TEX]אמת.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:53

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר