לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-05-2014, 10:23
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "בגלל השוני בהתייחסות"

ציטוט:
כאשר ערבי מבצע משהו אפילו גרפיטי - המערכת מסתכלת עליו כאיש טרור ומרצח פוטנציאלי.
לגבי היהודים מתייחסים בסלחנות.

על סמך מה אתה מבסס את הטענות האלה חוץ מעל הדמיון שלך? אם כשיהודי כותב גרפיטי על מקום קדוש למוסלמים מדובר בטרור, אז גם כשערבי כותב גרפיטי על מקום קדוש ליהודים מדובר בטרור. ההגדרה לטרור לא משתנה בגלל זהות המבצעים. התירוצים שלך הם דיי שקופים ולא ממש משכנעים. אין לי בעיה שיקראו לתג מחיר טרור, ע"פ ההגדרה היבשה אני חושב שבאמת מדובר בסוג של טרור, הבעיה שלי היא בצביעות ובשקר שגורמים לאנשים לטעון שכשעושים X לערבים מדובר בטרור אבל כשעושים את אותו X ליהודים זה לא טרור.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-05-2014, 15:44
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "נגיד. אז בלי להתייחס לשום..."

זוהי פעולה שבאה להגביר את הקיטוב בין יהודים לערבים/פלסטינאים בתוך שטחי מדינת ישראל ומחוצה לה. שלא להזכיר את פעולות החבלה וההרס הנעשות כנגד שלטונות הביטחון.
פעולה הפוגעת באושיות המדינה ובביטחונה היא פעולת טרור.
כאשר פעולות נגד ערבים/פלסטינאים מעצימה את/ נותנת לעצמם לגיטימציה ( אני מדגיש לעצמם - מה שאינו מקובל עלי. אין תרוץ שיצדיק מעשי רצח וטרור ) לנקוט בפעולות נקם וטרור.
הפעולות כנגד שלטונות הביטחון מנטרל אותם ממילוי תפקידיהם (השבתת כלים והרס מוצבים) ומפנה כוחות לעבר המחבלים מבפנים במקום נגד אלו מבחוץ.
כל תרוץ, שתג מחיר איננו מעשה רצח אינו לגיטימי - מלבד העובדה שזה עשוי לגרום למעשי רצח מצד המגיבים, שגם הם אינם מחפשים תירוצים על מנת לרצוח.
ישן 08-05-2014, 04:08
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
מה לעשות טבעם של בני האדם שונה זה מזה
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי jasmineshaked שמתחילה ב "יקירי, זה בסה"כ אומר שאתה..."

אתה בהחלט שונה ממני ואני שונה ממך - לשנינו תפיסות שונות ואפילו מנוגדות/קוטביות בתחום רחב של נושאים. קיימים הבדלים הנובעים ממשורת, מחינוך, מערכים, מדת, מהלך החיים, ממעמד, ממצב סוציאלי וממה לא. ישנם אקטיבים וישנם פסיבים; ישנם לוחמים וישנם מתונים; ישנם כאלו המגיבים באלימות וכאלו בסלחנות. העולם היה שונה לחלוטין אם כולם היו נוהגים כמותך לעומת זה שבו כולם נוהגים כמותי.
לנושא הגזעי אין כל שייכות לענין - זה נושא בהחלט אישי. יש והשוני בתוך אותו הגזע גדול יותר מאשר בין גזעים שונים.
ממני לא תשמע התייחסות גורפת קבוצתית - איש איש נשפט על פי התנהגותו והתייחסותו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:13

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר