לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-05-2014, 15:23
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
פשיעה לאומנית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "שני נערים נעצרו בטרמפיאדה סמוכה לעיר אלעד כשברשותם אמצעים לביצוע פשיעה לאומנית"

הגדרה מעניינת - מי הם הפושעים? מה הם הפשעים? ומה הם נשאו בכליהם?
האם הם מבני עמינו ? לפי הודעה נוספת, אני מבין שהם תושבי אלעד ( הוארך ביממה מעצרם של החשודים בתכנון תג מחיר מאלעד) = כלומר מבני עמנו הם. כנגד איזה לאום הם תכננו לפעול ? - היום קשה לנחש אפילו כל האופציות פתוחות.
גם לא מוגדר סוג הפשע - האם אונס הוא פשע ? לאיזה ציוד הם זקוקים מעבר למה שצמוד לגופם ?
סליחה שכחתי - הרי שלא יעלה על הדעת שיהודי יאנוס ערביה ? כלומר אם מדובר ביהודים פשע מסוג זה יורד מסדר היום - איזה מזל !!!.
סכין ומברג - זוהי רמה אחרת. הם גם מסוגלים להרוג אם לא משתמשים בהם בזהירות. הם משמשים כנגד כל הלאומים באשר הם.
שתפסיק המשטרה לכבס מילים ותודיע בפירוש שהם עצרו טרוריסטים מ ( מקום מושבם ו/או זהותם ) בדרכם לפעולה. שילמדו מדובר צה"ל הוא מודיע תחת הכותרת ה"מכובסת" של פשעי שנאה ש" צה"ל עצר שלושה פלסטינים עם בקבוקי תבערה סמוך לאפרת" . שיקראו כולם לילד בשמו - אלו הן פעולות טרור וגו'

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 09-05-2014 בשעה 15:29.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-05-2014, 06:45
  liorif liorif אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "וואו, כזו השקעה וכל מה שהצלחת..."

ביקשת דוגמא למקרה אונס כזה אז טום קרוז הביא לך, מה הבעיה ?
למה פתאום הסטת את העניין להשוואה כמותית ? נטען פה איפשהו שזה נעשה באותה תכיפות כמו של מעשי אונס שבוצעו ע"י ערבים ?

בנוסף, מתוך ראיון עם בני מוריס:

http://www.haaretz.co.il/misc/1.936900

"על פי הממצאים החדשים שלך, כמה מעשי אונס ישראליים בוצעו ב-1948?

כתריסר. בעכו ארבעה חיילים אונסים בחורה ורוצחים אותה ואת אביה. ביפו אונסים אנשי קרייתי בחורה אחת ומנסים לאנוס כמה נוספות. בהונין שבאמצע הגליל אונסים שתי בחורות ורוצחים אותן. יש מקרה אחד או שניים של אונס בטנטורה. מקרה של אונס בקולה. בכפר אבו שושה שליד גזר יש ארבע שבויות שאחת מהן נאנסת כמה וכמה פעמים. ויש מקרים נוספים. על פי רוב מדובר על יותר מחייל אחד. על פי רוב מדובר בבחורה פלשתינאית אחת או שתיים. בחלק גדול מהמקרים העניין נגמר ברצח. כיוון שגם הנאנסות וגם האנסים לא אוהבים לדווח על האירועים הללו צריך להניח שתריסר מעשי האונס המדווחים שאותם מצאתי הם לא כל הסיפור. מדובר רק על קצה הקרחון".
ישן 10-05-2014, 12:14
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי liorif שמתחילה ב "ביקשת דוגמא למקרה אונס כזה אז..."

איפה ראית שיש בעייה? עצם העובדה שכמעט כל הדוגמאות (למעט האחרונה שהצליח לדלות כעת ממקומון ירושלמי) של שניכם הן מ1948/9, רק מדגישה את מה שטענתי: אונס ערביות בידי יהודים זה אדם נשך כלב. אונס לא-ערביות בידי ערבים זה כלב נשך אדם. לא רק בישראל, אגב, אלא בכל מקום בעולם שיש בו פזורה ערבית/מוסלמית גדולה מספיק.
אפשר כמובן לטעון שזה בגלל שהיהודים גזענים (ויש על כך תזה שהפכה לספר של החוקרת המבריקה טל ניצן...), ואפשר פשוט לקבל את המציאות, ולא להתווכח עימה.

הדוגאמות שהבאתם (שוב, למעט האחרונה, שכאמור, היא בודדה) רק מחזקות את הקביעה שככלל אונס "בין לאומי" (דהינו, כזה שבו המותקף והמותקפת הם בנים לשני עמים שונים) בישראל, הוא תופעה שבה מעורב תוקף ערבי ומותקפת לא ערביה
ישן 10-05-2014, 15:00
  Tom.Cruise Tom.Cruise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.14
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "איפה ראית שיש בעייה? עצם..."

אני לא מבין מה אתה מנסה להביע...

שיהודים לא אונסים ערביות? כי מה? כי נשים ערביות מסתובבות פחות בסביבת יהודים? כי לא שומעים על זה בגלל שלנשים ערביות אין אינטרס להתלונן כי יהרגו אותן? יכול להיות שהמשטרה תהיה פחות נלהבת לחקור את זה? כי נשים ערביות כמעט לא יוצאות עם יהודים כי, שוב, יהרגו אותן?

אנסים באופן כללי מתחלקים לשתי קבוצות: אנסים פסיכופאטים (בני סלע), ואנסים יענתו "נורמטיביים" (Date rape וכד') . אני בטוח שלקבוצה הראשונה אין עניין מיוחד בלאום שמננו מגיעה הנאנסת, ולרוב היהודים בקבוצה הזאת לא תהיה שום בעיה עקרונית לאנוס ערבייה. לגבי הקבוצה השנייה זה הרבה יותר עניין של הזדמנות, ואולי יש פשוט פחות הזדמנויות כאלה...

אם אתה מנסה לטעון שיהודים הם יותר מוסריים מערבים, אני חושב שתצטרך להוכיח שיהודים אונסים פחות מערבים יחסית לאוכלוסיה, אולי גם יחסית לרמת הפשיעה הכללית. אני לא יודע אם זה נכון או לא, אבל אני משוכנע שאי אפשר להוכיח את זה ע"י מקרים אנקדוטליים שמופיעים או לא מופיעים בעיתון.
ישן 10-05-2014, 15:26
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי Tom.Cruise שמתחילה ב "אני לא מבין מה אתה מנסה..."

בוודאי שאתה מבין מה אני טוען - ולכן עשילת את כל המאמץ להפריך את זה (ובסופו של דבר הוכחת את זה אפילו יותר...).

בכל הנוגע לאונס בידי זר (שהוא היחיד הרלוונטי לדיון, שכן הוא האונס האקראי שעסקנו בו, ולא אונס בידי מכר, שאינו אקראי) יהודים אונסים פחות מערבים. גם באופן יחסי וגם באופן אבסולוטי (למרות שמספרם של הערבים הוא רק רבע מזה של היהודים). ה הגדרה שלך של חלוקה לשתי קבוצות, היא לא נכונה בעליל. המושג "אנסים פסיכופאטיים" מתאימה לחלק מהאנסים (ולא מקרה שבני סלע קפץ לך לראש), אבל מה לעשות שהבני סלעיאים הם מיעוט בקרב האנסים הפרדטורים? רוב האנסים הפרדטורים הם בהחלט בעלי יכולת שליטה עצמית, ולא סתם אין כמעט מקרי אונס בתוך כפרים ערביים (למרות שלפי שיטתך שם יש ערבים שיכולים לאנוס ערביות).
אונס בידי זר היא תופעה-תלויית-תרבות, והתרבות הערבית-מוסלמית רואה נשים צעירות שמתלבשות באופן מסויים, כזונות שגופן מותר. כאמור, זה לא קורה רק פה. זה קורה גם באוסלו, וקופנהאגן, וסידני...
ישן 10-05-2014, 19:02

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "גם אם תטען 10 פעמים שאתה לא..."

1. מה זה "הבין-ל" ?

2. זה נורא נחמד הטענות שלך... חוץ מזה שאתה לא מבסס אותן על כלום...
אבל הנה אני אעזור לך...

http://www.police.gov.il/Doc/TfasimDoc/st2012.pdf
ציטוט:
בעל רישום משטרתי נספר כמספר התיקים שנפתחו לו במרוצת השנה.

בעלי רישום משטרתי בעבירות נבחרות, לפי דת

ערבי: 1,152

אוכלוסיית ישראל ב- 2012 מנתה 6,004,800 יהודים ו- 1,963,500 לא יהודים. מכאן
ששעור הפשיעה ל- 1,000 איש בעבירות הנ"ל הוא 23 עבירות ליהודים ו- 62 עבירות
ללא יהודים.

3083 / 1152 =
2.67621527778

6 004 800 / 1 963 500 =
3.05821237586

3.05821237586 / 2.67621527778 =
1.14273780635

כלומר ערבים אונסים פי 1.14 מחלקם באוכלוסיה...

3. אם אתה רוצה לטעון שערבים אונסים יהודיות, ולא אונסים ערביות, ושיהודים אונסים רק יהודיות ולא להפך, אתה מוזמן להביא תימוכין כלשהם לטענות שלך, ולא להסתפק בנפנופי ידיים דמגוגיים....
ישן 10-05-2014, 20:06
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי Tom.Cruise שמתחילה ב "1. מה זה "הבין-ל" ? 2. זה..."

1. בין לאומי.
2. הנתונים שהבאת לא מפרידים בין אונס בידי זר לאונס בידי מכר.
3. מכיוון שכל הויכוח שלך פה הוא סוג של נפנוף ידיים לשם נפנוף ידיים (הגם שבזכות החריצות שלך הצלחת להוכיח עד כמה התופעה שבאת לחשוף, היא נדירה...), די מוזר שאתה מתלונן על כך. אני שב וטוען, אונס בידי זר, הוא תופעה שחלקם של הערבים האונסים לא-ערביות בה הוא לא רק גדול מחלקם היחסי באוכלוסיה, לא רק גדול אובסולוטית ממספר האונס בידי זר של לא-ערבים האונסים ערביות, אלא מגמד עד לקרוב לאפס, את התופעה (הכמעט-לא-קיימת) של אונס ערביות בידי לא-ערבים.
אני מבין שאתה רוצה נתונים, ואין לי ספק שלו היו לך נתונים סותרים (ושנינו יודעים עד כמה אתה מתאמץ לבסס את טיעוניך כאן), היית מביא אותם.

איש לא שמח על התופעה העצובה הזו של אונס נשים מערביות בידי ערבים/מוסלמים. זו מציאות חיים מחרידה, גם כאן וגם בכל מקום אחר בעולם שבו יש אוכלוסייה ערבית/מוסלמית גדולה מספיק שחיה בסמיכות לאוכלוסיה מערבית. אפשר לטפל בתופעה - אבל קודם כל צריך להכיר במציאות, ולא לנסות להתיימר לנאורות מונפצת ולהתכחש לה.
ישן 11-05-2014, 02:20
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אבל התימוכין נידרשים מטוען הטענה, לא מי שמפקפק בטענה שהוא העלה...
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "1. בין לאומי. 2. הנתונים..."

וחכה, אל תקפוץ....קרא עד הסוף ותיראה שחוסר ההסכמה בינינו הוא ״מקומי״
יש לציין שכשמונים אחוז ממקרי האונס בישראל הם בידי מכר ולא בידי זר (לפי נתונים של עמותות נפגעי תקיפה מינית אשר נמסרו לכנסת). מבין מעשי האונס בידי זר, יש ייצוג נכבד ליהודים כפי שהראתי בעבר. לא מדובר רק בבני סלע אלא בכהנה וכהנה נבלות סרוחות.
יש לציין גם שאנסים של זרות יבצעו את זממם כלפי קורבנות זמינים. למשל, קורבנות טיפוסיים הן טרמפיסטיות. ערביות, לפי מטב זכרוני, אינן נוהגות לסוע בטרמפים וזאת כחלק מהשמרנות הכללית של חברתם.
לטעמי, אנסים מהסוג ה״קלאסי״ כגון בני סלע ואנסי הטרמפיסטיות הם מופרעים מהסוג שאפשר למצוא בכל חברה. דווקא באונס בידי מכר (וזה יכול להיות מישהו שהבחורה לא מאוד מכירה אלא יוצאת איתו 5 דקות החוצה מהפאב) נתון יותר להשפעה של תפיסות תרבותיות-חברתיות מהסוג שתיארת ואשר בהחלט מקובל עלי שבחברה הערבית (והלא-מערבית בכלל) הן נפוצות יותר.
ישן 11-05-2014, 06:33
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אבל התימוכין נידרשים מטוען הטענה, לא מי שמפקפק בטענה שהוא העלה..."

כמו שכבר ציינתי בעבר, זכותך לא לקבל את העובדות שהבאתי, בטענה שלא הבאתי תימוכין. אין לי כל כוונה להביא תימוכין שכאלה, ואם אתה רוצה להתבסס על העדר תימוכין כהוכחה על כך שדבריי אנם נכונים, זו זכותך.
מכיוון שלא עסקנו באונס בידי מכר, אלא באותם מקרים של פרדטור מסוג כזה או אחר, הרי שהעובדה שרוב מקרי האונס הם של מכרים, היא לא רלוונטית לדיון הזה (למרות שכפי שציינת גם, שם, בעיקר במקרים של היכרות שטחית, יש נוכחות ערבית לא מבוטלת).
הטענה שערביות נוטות פחות להסתובב באזורים מעורבים, היא נכונה חלקית - יש רבבות ערביות שחיות בערים מעורבות ומסתובבות בהן באופן חופשי למדי (מספיק לנסוע לקניון מלחה או ברחובות נצרת עילית כדי להיווכח בכך), ובכ"ז זה כמעט ולא קורה. כמו כן, גם ביישובים שבהם אין יהודים, אין כמעט מקרי אונס ערביות בידי ערבים.
הסיבות לתופעה הן תרבותיות, וכאמור - הן קיימות כמעט בכל מדינה מערבית עם מיעוט ערבי/מוסלמי גדול: הם פשוט רואים את הנשים מהערביות כמותרות-לכל, ויודעים שהעדר החמולתיות, מונעת סיכון של נקמה בבני משפחותיהם (סיכון שהוא קרוב לוודאות במידה והיו אונסים מישהי ממשפחה ערבית/מוסלמית). לא סתם ישנם הטוענים שצריך להתייחס לחלק לא מבוטל ממקרי האונס הללו, כאל תקיפות לאומניות.
ישן 11-05-2014, 07:32
מנהל

קשה לדעת כי בחברות מסורתיות יש תת דיווח כשזה מגיע לאונס
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "כמו שכבר ציינתי בעבר, זכותך..."

ראה, לשיטתך גם מעשי רצח לא היינו אמורים לראות במגזר הערבי מחשש לנקמה (ורצח חמור יותר מאונס) ובכל זאת, ערבים רוצחים ערבים כל הזמן, יותר מאשר ערבים רוצחים יהודים, יש לומר. יתרה, אנס, כמו כל עבריין, לא מתכנן להתפס. אחרת, לא היו לך רוצחים בארה״ב (שכן, רוצח בכוונה תחילה שנתפס עלול להיות מוזרק רעל). אבל מה לעשות, ממשיכים לרצוח שם...
טיעון של אונס כל רקע אידיאולוגי הוא כבר יותר הגיוני אבל דורש הוכחה. בעיני, הסיבה ההגיונית ביותר היא של זמינות הקורבנות מחד, ותת דיווח מאידך. כידוע לך, בחברות מסורתיות, וודאי זו הערבית, נאנסת היא במקרה הטוב סחורה פגומה לשארית חייה ובמקרה הרע מואשמת באחריות לאונס כולל הסנקציות הנלוות לאשמה זו. ולגבי הזמינות, אני מתייחס לכך שמקרי אונס בידי זר (מיעוט מקרי האונס) מתחשים בדרך בסיטואציות מאוד ספציפיות שכוללת גם כאלו שבהן לא תמצא בדרך כלל ערביות, כגון טרמפים.
ואגב, יש לי חשש גדול מכך שיהפכו אונס בידי זר למעין עניין של ערבים בלבד. לא הייתי רוצה שמי מבנותי תעלה לטרמפ עם מישהו שאינה מכירה בגלל שהוא לא ערבי.
ישן 11-05-2014, 13:00
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "קשה לדעת כי בחברות מסורתיות יש תת דיווח כשזה מגיע לאונס"

אני לא טוען שאונס פרדטורי "בינ"ל" הוא רק על רקע אידיאולוגי - אני טוען שיש בו גם מרכיב אידיאולוגי. בעיקר מדובר בעניין תרבותי.
החשש מנקמה באונס, מוזר ככל שיישמע, הוא גדול יותר מאשר במקרה של רצח - בשל המרכיב של כבוד המשפחה (מרכיב בעייתי פחות בעניין של רצח, שם מנגנון הסולחה והיפצוי מייצר תחליף מקובל לנקמת דם).

איש לא טען שאונס בידי זר הוא עניין ערבי בלבד, חו"ח - גם לנו יש את החארות שלנו...
העניין הוא המספרים. שם זה קורה הרבה יותר. סטטיסטית, אישה לא-ערביה צריכה להיזהר הרבה יותר אם הולך אחריה ערבי, מאשר אם הולך אחריה יהודי.

בדיוק כמו בעניין של טרור: רוב הערבים אינם מחבלים אבל רוב המחבלים הינם ערבים, כך גם בתחום האונס בידי זר...
ישן 11-05-2014, 17:27
מנהל

אמי מדבר על שיעור הבסיס שמשמש לקביעת השיעור היחסי
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "האבחנה היא בעייתית מאוד:..."

אם כוללים את השב״חים הרי שכבר לא ניתן להתייחס לשיעור היחסי של ערבים בישראל כ20 אחוז בלבד (או כמה שזה בדיוק כעת). השב״חים הם אוכלוסיה גמישה. קרי, כמות השב״חים שנמצאים בתוך ישראל בזמן כלשהו גבוהה מזו שנמצאת בישראל בכל רגע נתון. למשל, מספיק שאחד קפץ לתוך ישראל רגע כדי לגנוב רכב ועל הדרך תקף מינית וכבר נוסף לך אונס ערבי לסטטיסטיקה. מנסיוני בשטח הניידות של השב״חים, בחלקם הלא קטן, מאוד גבוהה למרות מכשול ההפרדה.
מעבר למספרים הגולמיים, השב״חים הם ברובם המכריע גברים לא קשישים וכאלו שבעצם שב״חותם מפגינים רמת תעוזה ונכונות להפרת החוק. כלומר, יש להם ייצוג יתר משמעותי של הקבוצה הדמוגרפית מימנה באים אנסים רובם ככולם. זה מצמצם עוד יותר את ההבדל בשיעור היחסי של אנסים.
וכאמור, אני סבור שההבדל בין האוכלוסיות בישראל, ככל שהוא אמיתי, הוא דווקא באונס על ידי מכר, ול מכר שטחי. לכך שאישה בלבוש מערבי היא פרוצה יש משמעות כאשר מקיימים איתה אינטראקציה כלשהי אבל פחות כשקופצים עליה מהשיחים מהמארב או כשפורצים לה לבית.
ישן 11-05-2014, 10:33

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "כמו שכבר ציינתי בעבר, זכותך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
כמו שכבר ציינתי בעבר, זכותך לא לקבל את הדעות חסרות הבסיס העובדתי שהבאתי, בטענה שלא הבאתי תימוכין. אין לי כל כוונה להביא תימוכין שכאלה, ואם אתה רוצה להתבסס על העדר תימוכין כהוכחה על כך שדבריי אנם נכונים, זו זכותך.

FTFY

אורי, אני חושב שאתה סתם זרקת משהו מהמותן לישראל היפה, ועכשיו אתה מנסה לבנות טענות ולנמק אותן עם אותות ומופתים רטוריים.

אגב, אני בספק שההפרדה בין "אונס ע"י מכר" לבין "אנס פרדטורי שמתחבא בחניון" תורמת לטענות שלך... אבל בשביל לדעת את זה צריך נתונים אמתיים... ואני בטוח שאת הנאנסות ההפרדה הזאת לא ממש מעניינת...

והניתוח האנטרופולוגי שלך, רלוונטי ללונדון ואוסלו, אני לא חושב שהוא תופס על רוב הערבים הישראלים.

-==-=-=-=----=-=-
אגב, אם היית טוען דברים דומים לגבי שוד, הייתי מסכים איתך.
אני פשוט חושב שמבחינת כמות הפסיכופאטים והסוציופאטים אין הבדל גדול מידיי בין יהודים לערבים, רק הבדל של הזדמנויות...

נערך לאחרונה ע"י Tom.Cruise בתאריך 11-05-2014 בשעה 10:38.
ישן 11-05-2014, 13:11
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי Tom.Cruise שמתחילה ב "[QUOTE=ori]כמו שכבר ציינתי..."

תיקון שגוי. אני כותב מה שאני מתכוון לכתוב - ולא מה שאתה מתכוון לכתוב בשמי בשעה שאתה מחליט שנושא מסויים שווה מבחינתך לפתוח בויכוח לשם ויכוח אודותיו...
אין ספק שעבור נאנסת אין הבדל למניע של האנס - אבל יש הבדל עצום בכל הנוגע ליכולת להתגונן: אונס בידי זר זו תופעה שאפשר להקטין משמעותית את הסיכוי להיפגע ממנה, אם מודעים למרכיבי סיכון משמעותיים יותר.
אני שמח שאתה לא מסכים עם ה"ניתוח האנתרופולוגי" שלי לגבי לונדון ואוסלו, אבל מה לעשות שהתרבות היא אותה תרבות (הן זו שמאפיינת ערבים/מוסלמים בלונדון או בואדי ערה, והן זו שמאפיינים נורווגים ותל אביבים) - והבעייה היא אותה בעייה (גם שם אין כמעט נורווגים שאונסים סומליות ועיראקיות...).

אני די משוכנע שאין הרבה הבדלים במספרם היחסי של חולי נפש בשני העמים - אלא שאונס לא מתבצע רק בידי חולי נפש. אונס הוא גם תופעה תרבותית של הפגנת כוח ושל הפגנת בוז. תפישת נשים מערביות כנשים מופקרות היא תופעה שקיימת בכל העולם הערבי/אסלאמי, וכאמור, גם אם תתעלם מכך שדוגמאות לכך ישנן מסידני ועד אוסלו - זה לא ישנה את המציאות. אתה אוהב לחפש הוכחות - עשה חיפוש בגוגל על Sydney gang rapes...
ישן 11-05-2014, 15:26

בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "תיקון שגוי. אני כותב מה שאני..."

1. אני מניח שאתה מבין שלא באמת התכוונתי לתקן אותך, אלא לציין שמה שאתה קורא לו עובדות, עד שתוכיח אחרת, הן בעצם דעות חסרות ביסוס...

2.
ציטוט:
מה לעשות שהתרבות היא אותה תרבות (הן זו שמאפיינת ערבים/מוסלמים בלונדון או בואדי ערה, והן זו שמאפיינים נורווגים ותל אביבים)

אני חושב שיצא ממך אנתרופולוג ממש גרוע אם אתה מכניס הודים, פקיסטנים, מלזים, פרסים, עירקים, טורקים, מצרים, לובים, אלג'יריים, מרוקאים סודאנים, ואת ערביי ישראל כולם לאותה קבוצה. אאל"ט 45% מערביי ישראל מגדירים את עצמם לא דתיים (או איזה שקר כלשהו באמצע), מעניין איך זה עומד לעומת המהגרים באירופה. הייתי מנחש שהם גם משכילים יותר מהמגרים המוסלמים באירופה. במילים אחרות מה שאתה עושה, שקול ללהסיק עליך לפי ההרגלים והתרבות של חרדי שחי בברוקלין, או אפגניסטן...

--=-=-=-----=-=====----- - -
3. אני לא מתווכח סתם, אני מתווכח כי דבריך הינם גזענות מעצבנת.... מילא היית מוכיח שאתה צודק, זה עוד לגיטימי להיות גזען וצודק...

נערך לאחרונה ע"י Tom.Cruise בתאריך 11-05-2014 בשעה 15:38.
ישן 11-05-2014, 17:21
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי Tom.Cruise שמתחילה ב "1. אני מניח שאתה מבין שלא..."

1. אני מניח שאתה מבין שלא חשבתי שהתכוונת לתקן אותי, אלא בסה"כ לזרוק דיעה של גרוש וחצי, בשביל הויכוח. אין בכך כל חידוש.
2. ראשית, ברכות על הגילוי שאנתרופולוג זה עם ת'. בפעם הקודמת הפגנת ידע רב עד כדי כך, שכתבת את המילה באופן שגוי... שנית, אין לי מושג מאיפה הקרצת את ה"חילוניות של ערביי ישראל", ויהיה נחמד לראות את המקור לזה (זה הסקר של סמוחה במקרה?...), אבל זה כמובן בולשיט טהור. מי שמשווה בין "מוסלמי חילוני" לבין יהודי חילוני - מבהיר בזאת שאין לו מושג ירוק לגבי האסלאם. מי שמשווה בין יהדות חרדיות לבין פונדמנטליזם אסלאמי - מראה שגם אינו מכיר חרדים וגם אינו מכיר מוסלמים (אבל חשוב לו להתווכח בעניין בשם הפוזה העלק-נאורה).
3. גזענות מעניינת אותך כשלג דאשתקד. הטענה הזו מקבילה לטענה שהניקים שלך באתר קיימים בגלל שיש לך עמדות עקרוניות באיזשהם נושאים, ולא סתם רצון להטריד לשם ההטרדה. אפילו הניק הנוכחי שלך כאן נבחר כדי לעצבן גולשת אחרת (בדומה לניקים קודמים שלך). די משעשע מצידך לנסות להתיימר לאיזושהי עמדה עקרונית ואנטי-גזענית עלק...
כל הדיון שלך פה מתבצע מכיוון אחד ויכול היה להתבצע מהכיוון השני, אם היה בא לך באותו רגע. הניסיון להפגין איזושהי אג'נדה עקרונית, מיותר לגמרי. אני לא גזעני - ואתה בהחלט לא אנטי-גזעני (או פרו-גזעני, או כל דבר שמצריך איזושהי עמדה שלא נועדה לשם ויכוח נטו...).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:00

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר