לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-05-2014, 15:06
  Mpiko Mpiko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.06.11
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי TOTI שמתחילה ב "אתה שוב מתלהם. לא, לא סביר..."

אתה שוב מתלהם.

אתה שוב מתלהם מזה שאני מתלהם

לא, לא סביר יותר שהם נורו ע״י מחבלים. משום מה אין לי הוכחה לטיעון הזה כמו שלך אין הוכחה הפוכה.

אז אתה לא חכם במיוחד אם זה מה שאתה חושב..

לא, אינני רופא.
החיים לא כל כך פשוטים ידידי...
אי אפשר להגיד ״זה לא נראה לי״ ולכן תוכיחו לי אחרת.

אוקיי ו ?

כן, אני חושב שיש לי מוח. אין לי הוכחה לזה.

גם לי אין הוכחה לזה

נסיים בכך:
ממשלת ישראל מימנה את הסיוע המשפטי לרופא המכובד שאת דבריו המלומדים והמנומקים הבאת.
אותה ממשלה שהבינה את בעייתיות הנושא עם כל הכלים שעמדו לרשותה- שב״כ, צבא, רופאים, משפטנים- לא מצאה את מוחמד א-דורה בחיים.
גם הקבר לא נפתח מעולם.

אפשר להמשיך ולשאול שאלות ובדרך כלל קונספירציות יענו עליהן.
מצד שני, עדיף לפעמים להשאר בשקט...

לא הבנתי מה אמורים להבין מכל התגובה הזו שלך..

בגדול מה שכן הבנתי, זה שאתה ממשיך לדבר באויר (ושטויות אם יורשה לי לומר. יורשה לי ?), במקום להתייחס לעובדות.. שסופקו ע"י הצד שאתה מנסה להגן עליו ולהגיד שהוא לפחות שווה אם לא יותר טוב מהצבא המסודר..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-05-2014, 21:26
צלמית המשתמש של יוני.1
  יוני.1 יוני.1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.13
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "הוא גם מתרסק, פשוט עם הידיים..."

הדגש הוא על הרפלקס שאותו מומחה אומר שלא קיים ברגע של הלם, רואים בברור שהבחור מתוך רפלקס מנסה להישען על הקיר ובולם את הנפילה שלו עם הידים.

בכל מקרה, המומחה מדבר על פגיעות ראש, חזה ובטן אז אולי הסרט הזה לא רלוונטי
מצד שני המומחה מביא את המשפט המוזר הזה

ציטוט:
בהיכרותו עם צה"ל, הוא משוכנע שהחיילים לא יכולים לירות בגבו של אזרח אם הם לא בסכנת חיים. "אין דבר כזה. יש לי בן שהוא סגן מפקד פלוגה בחיל רגלים. אתמול הייתי בצבא להערכת מצב כרופא, ואין אצלנו דבר כזה. החיילים בסכנה כל הזמן. זורקים עליהם בקבוקי תבערה והם לא יורים. הם יודעים שאסור לירות אלא אם כן אתה בסכנת חיים".

אני מכיר אישית חייל שירה על ערבי לא חמוש ללא שום סיבה הגיונית ( החייל לא נשפט למרות שהמקרה נחקר )
אפילו אני יריתי פעם אש חייה על ערביה לא חמושה, אבל זה היה בהתאם לפקודות.. ולמזלי פיספסתי.
ישן 28-05-2014, 21:10
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי אישגדול שמתחילה ב "..."

אני לא מאמין שהדבר הזה צובר תאוצה בכלל.
אפילו מי שצופה רק בסרטי סנאף יוכל מיד להתריע שמדובר באנשים שהאבחנה הרפואית שלהם היא "בהכרה מלאה, מדדים תקינים" לפני, במהלך ואחרי ה"תקרית".
זה ממש מביך.
הם מבצעים בלימה של נפילה לפנים ואז חצי גלגול, השני עוד מתקפל כמו כדורגלן שמביים תיקול כדי לסחוט פאול, ומרים את ראשו (כנראה לא עשה מספיק חזרות לפני ההופעה) אל הגיבורים שבאים לשאת אותו אל האמבולנס עם הגרסא הפלשתינית לפלורנס נייטינגייל.

Leave Me In Your Mother

צריך פה שוטר טורקי אחד עם שוט. (ציטוט של זקני העמק מלפני כעשרים שנה)

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

ישן 28-11-2014, 15:36
צלמית המשתמש של סמוראי
  סמוראי סמוראי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.05
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי lior432 שמתחילה ב "חכה לסוף המשפט. זה שיש ממצא..."

הנתיחה באחד ההרוגים בוצעה בהשתתפות פתולוגים ישראלים (כולל ראש המכון לרפואה משפטית) שמקובלים על מערכת הביטחון, הנתיחה מצאה שהוא אכן נורה מאש חיה, נקבע כיוון הירי והוצאו רסיסים מהקליע שנמצאו בגופה. בגופה השניה לא בוצעה נתיחה כי המשפחה לא ראתה טעם בחקירה ולא נתנה את אישורה לנתיחה.
הקליע נאסף ע"י האב ונמסר לתובע הכללי הפלסטיני, כמו גם הרסיסים שנאספו בנתיחה. כל אלו הועברו רק בסוף ספטמבר לכוחות הביטחון והביאו להגשת כתב אישום, ככל הנראה עד לאותה נקודה החקירה הייתה במבוי סתום.

מן הסתם שצריך לחכות לפסיקת בית המשפט ויתכן שבסוף השוטר יזוכה (ולו רק מחמת הספק). אבל מה שבטוח זה שאכן יש כאן סימני שאלה רציניים, ובדיעבד לא היה מקום לנחרצות שבה פטרו את הארוע כשטויות של פלסטינים, פברוק, ו"אין סיכוי שבחורינו הנהדרים ירו בפלסטינים לא חמושים, וכל מי שאומר אחרת עוכר ישראל מלוכלך".

נערך לאחרונה ע"י סמוראי בתאריך 28-11-2014 בשעה 15:39.
ישן 14-12-2014, 20:14
  lior432 lior432 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי סמוראי שמתחילה ב "הנתיחה באחד ההרוגים בוצעה..."

אני אהיה סניגור לרגע...

קודם כל, מבחינה פורנסית, זה מאוד בעייתי להתאים רסיסי קליע שנמצאים בנתיחה לקליע שהמשיך מעוף ונעצר. הקליע עם הפגיעה מתעוות ולא מאפשר להתאים את הרסיס לקליע.

דבר שני, הזירה לא סטרילית. כלומר אין תיעוד מסודר של מי מצא את הקליע, איפה הוא נמצא, איך הוא נמצא, לאן הוא נלקח או במילים אחרות שרשרת מוצג מסודרת. את הקליע ניתן להתאים בליסטית לקנה ממנו הוא נורה, אבל הטענה העיקרית היא שיש ממצא ביולוגי על הקליע, היינו הדם. כיוון שהקליע עבר ידיים שונות, כולל ידי האב, שבוודאי אחז בבנו, יכול מאוד להיות שדם בנו שהיה על ידיו עבר גם לקליע. עוד טענה תהיה שכיוון שאין תיעוד של מקום המצאות הקליע, אין יכולת לבסס קו ירי ומסלול בליסטי.

הנקודה העיקרית בהפיכת ממצאים פורנסזיים לראיות חזקות הנה סטריליות הזירה ותיעוד הממצאים מרגע התפסיה עד לסיום הבדיקות במעבדה הרלוונטיות. המצב פה אינו כזה.

אף אחד לא חולק על כך שההרוג נורה למוות על ידי אש חיה. טענת הסניגור תהיה שהוא נהרג מקליע אחר שלא נמצא.

אלו בערך יהיו טענות הסניגור, טענות שמגובות במצב הזירה, שאין חולק, הייתה מזוהמת, ובהעדר שרשרת מוצגים בסטנדרט פלילי ישראלי. זה מספיק לספק סביר. השאלה מה החייל אמר בחקירה, איפה הוא היה, כמה כדורים נורו סה"כ, מה אמרו שאר המעורבים ואיך כל זה מחזק או מחליש את הממצאים הפורנזיים.

ישן 15-12-2014, 07:38

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי TOTI שמתחילה ב "הסנגור ציון אמיר חולק עלייך...."

יכול להות שזה קו ההגנה שלו. זה לא מדע מדוייק, יכולים להיות מספר קווי הגנה, כולם יכולים להיות נכונים. לא ברור לי אם כבר הוגש כתב אישום או לא, לא מצליח למצוא איזכור לזה. אם הוגש, הרי ציון אמיר קרא את חומר הראיות שיוגשו לבימ"ש ומכיר את התיק יותר טוב מכולם. אם הוא החליט ללכת על קו ההגנה הזה סביר להניח שיש לו סיבה לכך.

אגב צריך לזכור שני דברים:
1. לעיתים קרובות עורכי הדין מעלים טענות מסויימות בתקשורת ואחר כך הולכים על קו הגנה שונה לחלוטין. זה קורה לרוב בשלבי החקירה והארכות המעצר כאין להם ממש ידע מה יש בתיק למעט הגרסה שמרשם נתן למשטרה.

2. עורכי דין, גם פרקליטי צמרת, יכולים לטעות. ראה מקרה משה קצב, בו אמרו לו לא ללכת על עיסקת הטיעון מתוך הנחה שאחרי שהמדינה הגישה כתב אישום מותאם לעיסקה, היא לא תוכל לחזור לכתב האישום המקורי. הימור שנכשל, בגדול.

ישן 15-12-2014, 14:20

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי TOTI שמתחילה ב "1- "בית המשפט המחוזי בירושלים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TOTI
1- "בית המשפט המחוזי בירושלים התיר (א') לפרסום את שמו של בן דרי, שוטר מג"ב המואשם בהריגת נאדים נווארה בן ה-17, סמוך למחסום ביתוניא, לפני כחצי שנה. מכתב האישום שהגישה פרקליטות מחוז ירושלים נגד דרי, עולה כי הוא החליף מחסנית לכדורים חיים במקום כדורי הגומי ואף הסתיר את הדבר מחבריו ליחידה. " (ראה למטה ציטוט מnrg)

או קיי, אם ככה ציון אמיר מכיר את ההתיק והראיות לכאורה בתוכו. כנראה שיש לו את השיקולים שלו לקו ההגנה הזה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TOTI
2- זה אותו ציון אמיר שהגן על קצב. למה בכלל לחזור על השטות הזאת של איך אמורה להשפיע פגיעת כדור בגוף אדם ?
זאת ההוכחה לזה שלא ירו ? לזה שמרשו לא ירה ? לזה שהמת לא מת ?
למה לכל הרוחות לא להגן על החשוד עם עובדות שקשורות למציאות ?

אין מה ךהתייחס יותר מדי ברצינות למה שהוא אומר עכשיו. מבחן האמת יהיה מה הוא יגיד בבית משפט. זה יכול להשתנות ב-180 מעלות

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:48

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר