לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-05-2014, 20:42
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Tom.Cruise שמתחילה ב "אתה זוכר שמדובר על משרה..."

המשרה היא בעיקר מה שיוצקים לתוכה. אתה יכול להיות אחד שרק מעניק גביעים בכדורגל וכדורסל ואתה יכול לעשות משהו לשיפור המעמד של מדינת ישראל.
אני הייתי מעדיף לראות בתפקיד (אם חייבים שהוא יהיה קיים) מישהו שמגיע מעולם העסקים דווקא ולא מוכתם בפוליטיקה. אחד שיוכל לעבוד על זויות אחרות בזירה הבינ"ל ולא רק לחרטט עוד על הסכסוך.

כן, אם אתה רואה בתפקיד כייצוגי בלבד אז אין ספק שהכי עדיף שתהיה אישה, אתיופית, לסבית, נכה ועוד איזה משהו כזה. הייתי אומר ערביה אבל אז פאדיחות כשהיא לא תשיר את ההמנון.
אם התפקיד קיים ורוצים עוד שהוא קצת יצדיק את עצמו אז עדיף שיהיה מישהו בעל כישורים קודם כל.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-05-2014, 23:30
  cesium cesium אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "את מי הייתם בוחרים כנשיא?"

בניגוד לאחרים, אינני חושב שהמשרה מיותרת. יש צורך במשרה יצוגית, ולו מהכיוון הצר של שחרור זמן מטקסים לא חשובים לחברי הממשלה האחרים (אבל אולי היתה עדיפה לנו מלוכה? כך אולי היינו מארחים תיירים...). מה שאני רוצה הוא נשיא שלא יהיה פושע, לא לעומתי, ולא מפצל. מי זה משאיר לנו?

פואד ואיציק בחוץ בבירור. שלום גם כן. ריבלין כנראה יתנהג בכבוד (אם תפקודו כיו"ר הכנסת יהווה דוגמא) אבל אני לא חושב שיקבלו אותו ויש מועמדים עדיפים. הטיעון של אורחת למען דורנר דווקא חזק - יש מקום לשיקולים יצוגיים בפוליטיקה, ובעיקר במשרה שכל תפקידה ייצוגי. אבל אני לא יודע אם אפשר לסמוך על שופטים שלא יהיו לעומתיים בהתחשב בזה שכל מטרת משרתם הקודמת הוא פסיקה והבעת דעה? בסופו של דבר, לדעתי הדבר החשוב הוא שיקום המשרה אחרי שורת ה"נשיאים" האחרונים, ואפשר יהיה לבחור מישהו(י) אחרי כן... שכטמן אם כך - פופולרי, לא פוליטיקאי וראוי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:14

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר