לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2014, 22:27
  משתמשת נקבה אורחת לרגע אורחת לרגע אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.14
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "אני ממליץ לך להתאפס על עצמך, ומהר"

1. מה אתה אומר? אתה מציע לי? וואלה. טוב לשמוע.
2. פספסתי משהו? אני לא הפקודה שלך, ולא אחותך הקטנה (תודה לאל יש לי כבר אח גדול ואוהב אחד שדואג לי), כך שאני באמת לא מבינה למה אתה תמיד מנסה לחנך אותי בכל אשכול.
כאילו, בלי להעליב, אני יודעת שהכוונה שלך טובה, אבל רבאק, אחשלו, שחרר.
3. אל תשחק אותה, אתה יודע טוב מאוד שבמציאות אני הכי ההיפך מזה, ושאנשים לגמרי עפים מצחוק על כמה שאני חננה מנומסת וביישנית. אז בפורום אני לפעמים אחרת, וקל וחומר אל מי שזה מגיע לו.
4. הגולשת הזו מתגרה בי מאז תחילת דרכי באתר, והיו הרבה גולשים לפניי שנמאס להם ממנה. אם תרצה, אשמח לספק קישורים לטובת כולם, אבל זה יקרה רק מחר.
5. כמו שציינה אלינור, שי בעצמה רושמת "תמותו" לאנשים, וזה לא שבאמת מאחלים למישהו למות כשכותבים את זה.
6. בהתחשב במה שעבר עלי בשבוע שעבר, אני לא רק בת 5, אני בת שנתיים, לגמרי אפשר להפוך את הכינוי שלי מ"סוכרייה" ל"סוכרייה בכיינית"...
אולי פשוט תעמיד אותי בפינה בעונש על זה שאני ילדה רעה כל כך וזהו. :O
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-06-2014, 23:07
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי אורחת לרגע שמתחילה ב "1. מה אתה אומר? אתה מציע לי?..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אורחת לרגע
1. מה אתה אומר? אתה מציע לי? וואלה. טוב לשמוע.
2. פספסתי משהו? אני לא הפקודה שלך, ולא אחותך הקטנה (תודה לאל יש לי כבר אח גדול ואוהב אחד שדואג לי), כך שאני באמת לא מבינה למה אתה תמיד מנסה לחנך אותי בכל אשכול.
כאילו, בלי להעליב, אני יודעת שהכוונה שלך טובה, אבל רבאק, אחשלו, שחרר.
3. אל תשחק אותה, אתה יודע טוב מאוד שבמציאות אני הכי ההיפך מזה, ושאנשים לגמרי עפים מצחוק על כמה שאני חננה מנומסת וביישנית. אז בפורום אני לפעמים אחרת, וקל וחומר אל מי שזה מגיע לו.
4. הגולשת הזו מתגרה בי מאז תחילת דרכי באתר, והיו הרבה גולשים לפניי שנמאס להם ממנה. אם תרצה, אשמח לספק קישורים לטובת כולם, אבל זה יקרה רק מחר.
5. כמו שציינה אלינור, שי בעצמה רושמת "תמותו" לאנשים, וזה לא שבאמת מאחלים למישהו למות כשכותבים את זה.
6. בהתחשב במה שעבר עלי בשבוע שעבר, אני לא רק בת 5, אני בת שנתיים, לגמרי אפשר להפוך את הכינוי שלי מ"סוכרייה" ל"סוכרייה בכיינית"...
אולי פשוט תעמיד אותי בפינה בעונש על זה שאני ילדה רעה כל כך וזהו. :O

1. כן, אני מציע לך. את כנראה לא מודעת לגודל הנזק שאת גורמת לעצמך בכל תגובה שכזאת.
מעבר לזה, ואני באמת לא אוהב לכתוב את זה, מעצם היותי חבר בצוות המנהלים של מערכת הפורומים, יש לי אחריות מסוימת למה שקורה בה ואני לא אקבל את זה שגולשת תייחל למותה של גולשת אחרת או תתנהג בבריונות.
לידיעתך, רצף ההתבטאויות האחרונות שלך כלפי גולשים אחרים מהווה עבירה על חוקי האתר.
את רוצה להמשיך עם זה? שאי ברכה, אבל תהיי מוכנה גם לשאת בתוצאות שמתישהו יגיעו.

2. לא אח שלך ולא חבר שלך. אני גולש בפורום שאכפת לו ממה שקורה כאן, וכפי שציינתי בסעיף הקודם, מעצם היותי חבר בצוות המנהלים, יש לי גם פריבילגיות שאין לגולשים אחרים, פריבילגיות שחובות בצידן - כמו ההקפדה על אכיפת חוקי האתר ושמירה על תרבות דיון.
כמובן שלכל פורום יש את האופי שלו (מתירני ומשוחרר יותר לעומת נוקשה יותר) ואת המנהלים שלו ואין לי שום כוונה להתערב להם בניהול, אבל אני לא אעמוד בצד ואבליג אל מול ההתנהגות שלך.

3. אני לא חושב שאת רוצה לפתוח את זה, כי כנראה שלא תאהבי את התשובה שלי לטיעון הזה שלך.

4. תפסיקי להסתכל על אחרים ותתמקדי בעצמך. בינתיים את מרוויחה ביושר את היחס שאת מקבלת ונראה שאת עושה כמיטב יכולתך בכדי להצדיק אותו.

5. שי כותבת את זה כחלק מוויכוח הומוריסטי, את כותבת את זה כחלק מנאצות ואיומים. יחי ההבדל הקטן.

6. את זה את אמרת.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 10-06-2014 בשעה 23:12.
ישן 10-06-2014, 23:39
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי אורחת לרגע שמתחילה ב "איזה נזק אני גורמת לעצמי? זה..."

ציטוט:
איזה נזק אני גורמת לעצמי? זה פורום וירטואלי. אלא אם כן יש עוד משהו שאני לא יודעת ואתה רוצה להגיד לי? שזה מביא אותי לסעיף 3 שלך: אם יש לך משהו להגיד לי, תכתוב לי בבקשה בפרטי ואל תהסס. אני סקרנית.

לגבי סעיף 5 שלך: אתה טועה. היא לא הומוריסטית, ואני לא מנאצת ובטח שלא מאיימת. מכיר את הביטוי הקש ששבר את גב הגמל?

לגבי כל השאר: כן המפקד!

הפורום הוא פורום וירטואלי, האנשים אמיתיים.
ע״י ההתנהגות שלך את גורמת לכך שלא יקחו אותך ברצינות במקרים מסוימים ויתעלמו או אף יסלדו ממך במקרים אחרים.
סעיף 3- אני לא חש צורך לפתוח שום דבר, את העלית את הנושא הזה.
סעיף 5- אני לא חושב. את לא מנאצת ולא מאיימת? אולי כדאי שתעברי שוב על כל התגובות שלך בשבוע-שבועיים האחרונים באשכולות השונים ותחשבי, הפעם כצופה מהצד, איך זה נראה.

״לגבי כל השאר״ - עשי טובה ותחסכי את זה ממני, או שפשוט תתבגרי.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 10-06-2014 בשעה 23:55.
ישן 11-06-2014, 19:38
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי אורחת לרגע שמתחילה ב "[QUOTE=TIMON the..."

ציטוט:
תגיד, יא חנפן, זה כיף לחיות בסרט? הנה רק דוגמא אחת מיני רבות מאוד בשנים האחרונות:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...975#post3539125
ושים לב: זו אפילו לא אחת מהמוני התגובות הגועליות שהיא הפנתה כלפיי ב-4 השנים שאני כאן.

אני פשוט לא סובלת את הגולשת/בחורה הזו, היא מעוררת בי אנטגוניזם, אני שונאת אותה ומציק לי לראות אותה, את ההודעות שלה, את הצלמית שלה,
ואת התגובות הקנטרניות שלה (שמגיעות תמיד אחרי חצי מאיה לאחר שההודעה שאליה היא מגיבה נשלחה). פשוט תופעה.

אז רגע.
מי שלא מסכים אתך הוא חנפן חי בסרט ומי שמסכים אתך הוא פשוט בעל הגיון בריא?

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:59

הדף נוצר ב 0.24 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר