לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2014, 13:27
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
אם הוא באמת רוצה לתרום
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי אורחת לרגע שמתחילה ב "אדם שמחליט מרצונו החופשי לתת..."

אז הוא אהבל מסיבה אחרת. עדיף היה לו להקים קרן שתסייע למי שהוא רוצה. הוא יכול היה לעזור להרבה יותר אנשים, אם היה משקיע את הכסף האדיר הזה ושני שלישים מהרווחים היו הולכים לצדקה. לא צריך השקעות מוגזמות מדי. בעבור סכום כזה הוא יכול להשיג רווחים מכובדים גם מהשקעות סולידיות. הוא גם יכול סתם להשקיע בבנק ולתרום באופן "ידני" שני שליש מההכנסה החודשית/שנתית שלו. יותר נוח מקרן שמחייבת הרבה ניירת. שיקים קרן בצוואה שלו. כמו עם תמלוגי הגז בישראל. עדיף שסכומי הכסף האסטרונומיים, ילכו להשקעות סולידיות - רצוי בתעשייה והמדע הישראליים אבל יש לפזר לשם הביטחון - והרווחים ילכו לקרן לרווחי הגז. גז נגמר מתישהו. גם הרווחים מהקרן, אולי, אך לבטח לאחר הרבה יותר זמן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-06-2014, 18:35
  משתמשת נקבה babygirl.. babygirl.. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.14
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "אשכול מה קרה השבוע (#1, בטח יהיו עוד)"

לעזאזל, הדבר הכי קריפי קרה לי עכשיו: יצאתי הערב לטיול ארוך עם פינצ'י שלי, שכבר 3 וחצי שבועות לא ראיתי אותו, ולקראת סוף הטיול, ממש על יד בית הספר היסודי
שבו למדתי כילדה, תקף אותו כלב זאב! אתם קולטים?! פאקינג כלב זאב! והכלב שלי כמו שאתם רואים הוא בסך הכל עכבר מסכן...
בקיצור, נלחצתי לאללה והרמתי אותו על הידיים אבל החיה הרעה סירבה לעזוב אותו, וגם הנער שהכלב היה שלו נלחץ (הכלב ברח לו עם הרצועה) ושנינו היינו קצת בפאניקה...
הכלב שלי ילל וצעק והייתי בטוחה שהוא קרע לו רגל או משהו כזה... בסוף הנער הצליח לקחת את המפלצת ממנו, ואני התפניתי לאמוד נזקים: אין דם, אין פציעה, אבל נראה לי שהוא עיקם לו את הזנב
damn, זה היה ממש מלחיץ, הרגשתי כמו אמא מגוננת שהערס הביריון השכונתי תוקף את הילד השברירי שלה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:16

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר