לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2014, 17:57
  משתמשת נקבה אורחת לרגע אורחת לרגע אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.14
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אורחת לרגע שמתחילה ב "למה אני פחדנית?"

יאי, עשיתי זאת! הלכתי לשם עכשיו, ניגשתי אליו, שאלתי אותו בחיוך: "אתה זוכר אותי?", הוא ענה, גם כן עם חיוך: "בטח", ואז אמרתי לו: "שכחתי לתת לך את זה":
והושטתי לו פתק נייר. הוא שאל: "מה זה?", אז עניתי לו: "זה המספר שלי, למקרה שתרצה להפגש", הבעת הפנים שלו לגמרי שידרה שהוא חושב לעצמו: "נייס! לא רע", שאלתי אותו לגילו,
והוא ענה: "25", אז אמרתי לו: "אני בת 31, ולא נראה לי שזה צריך לשנות", ואז הלכתי משם, כי לא רציתי להפריע לו לעבוד.

אינני יודעת עדיין את שמו, אבל הוא יודע את שמי, מהפתק שהענקתי לו: "סיון, *מספר הנייד שלי*, למקרה שתרצה להפגש "

אני כזו גיבורה! כעת כל מה שנותר לעשות הוא להמתין בסבלנות, ולקוות לטוב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-06-2014, 07:32
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בטוח שהרבה יותר ממך...
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "זה כיף. ועכשיו אחרי שביררנו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Private
זה כיף.
ועכשיו אחרי שביררנו את העניין הפעוט הזה, אני רוצה שתענה לשאלה שלי - כמה פעמים אשכרה יצא לך להתחיל עם בחורה?
ואני מדבר אקטיבית. לא "אחותי הכירה לי מישהי" ... לא, זה לא נחשב.

הייתי מציע לך לא לדבר על דברים שאתה לא מבין בהם. אח"כ אתה סתם יוצא דביל בעיני אלה שעשו את זה ומה שיותר חמור, זה שאתה עוד עלול לפגוע באחרים שעלולים להקשיב לך.

ולא, אני לא צריך שאחותי תכיר לי,
בשביל זה יש דבר שנקרא "חברים" - ו...ווואלה, חברים שלי הכירו לי הרבה בחורות עד היום.

אתה שוכח, שכשבחורה הולכת לפאב \ מועדון היא לרוב גם בעניין, וזה שהיא לא סורקת עם מבטים את כל החלל, זה לא אומר שהיא לא רוצה שיתחילו איתה, אבל (לפחות מנסיון אישי, לא יודע איך זה עם אנשים אחרים) כשבחורה מתענינת במישהו, היא תסתכל עליו, או תחייך לעברו, או תעשה משהו בסגנון.

זה תופס כמעט לכל מקום אחר בחיים.

אני יכול לתת לך דוגמא ממש פשוטה:

לפני שבוע צללתי בריף הדולפינים, אחרי השלב של הציוד והחליפת צלילה, היה לנו סתם זמן מת לשבת שם ולא לעשות כלום, והייתה שם איזה בחורה ממש חמודה שעבדה בדלפק, וראיתי שהיא מסתכלת עליי, אז הלכתי לפי חוק ההצלבות - בפעם הראשונה לא התייחסתי (קורה לפעמים לאנשים שהם מסתכלים על מישהו בטעות), ובפעם השניה והשלישית, בהפרשי זמן שונים, הבנתי שאוליי יש מצב למשהו.

אז ניגשתי אליה והתחלנו לדבר על צלילה, בדקה הראשונה היא סיננה אותי, כי היו לה לקוחות על הדלפק, אבל היא עשתה לי סימן של להמתין שניה, ואז היא באה אליי.

מתוך כל הסיפור הזה נוצר דייט באילת, ועד היום אני בקשר עם הבחורה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 10-06-2014, 09:22
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "בטוח שהרבה יותר ממך..."

ציטוט:
ולא, אני לא צריך שאחותי תכיר לי,
בשביל זה יש דבר שנקרא "חברים" - ו...ווואלה, חברים שלי הכירו לי הרבה בחורות עד היום.

אחלה. אני ממש בעד. העניין הוא שלגשת למישהי ברחוב\פאב\מסיבה\סופר\ספרייה וכו' זה שונה מלהכיר אותה דרך אנשים שאתה מכיר ויכולים להעיד לטובתך.

ציטוט:
אתה שוכח, שכשבחורה הולכת לפאב \ מועדון היא לרוב גם בעניין, וזה שהיא לא סורקת עם מבטים את כל החלל, זה לא אומר שהיא לא רוצה שיתחילו איתה, אבל (לפחות מנסיון אישי, לא יודע איך זה עם אנשים אחרים) כשבחורה מתענינת במישהו, היא תסתכל עליו, או תחייך לעברו, או תעשה משהו בסגנון.

בחורה לא צריכה להתעניין בך מראש לפני שאתה מתחיל איתה. לפעמים העניין... נוצר במהלך האינטרקציה שלך איתה.

יותר מזה, לבחורות הממש יפות כמעט תמיד יש חבר וכמעט תמיד הן יהיו מוקפות בהמון גברים. בהמון מקרים - אתה לא תקבל שום רמז בשביל לדעת שהיא בעניין(או שהיא אפילו לא תהיה בעניין) ודווקא המעשים שלך בצורה שבה ניגשת\דיברת\מה ששידרת ומה שאמרת - הם שייצרו את העניין בך. למרות שיש לה חבר. למרות שהיא מוקפת ב-200 גברים שרוצים אותה. וכן, זו האמנות האמיתית.

ההתחלה שלך עם הבחורה מאילת נשמע כמו אחלה סיפור ואחלה דרך. נשמע שאתה עושה דברים נכון. העניין הוא שאל תגביל את עצמך ללגשת למישהי רק אחרי שהיא נותנת לך סימנים. כן, זה מעלה את הסיכויים בלהתחיל איתה, אבל זו בהחלט לא הדרך היחידה או מה שימנע ממך מלגשת למישהי.
ישן 05-06-2014, 02:13
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
קרה גמלי

אחרי שנפרדתי מאשתי הראשונה ברחתי לכמה חודשים בצד השני של העולם, זה בערך הדבר היחיד שהשאיר את הראש לי מחובר למקום. כשחזרתי לארץ נכנסתי לתקופה די דכאונית, וכו וכו וכו.

כמה שבועות אחרי שחזרתי יצאתי עם כמה חברים לשבת בפאב, בשולחן ממול בצד השני ישבה מישהי שהיתה רחוקה מדי בשביל שיחה ואני הייתי במצב נפשי - איך נגיד - קצת עדין... או שהתביישתי, או שהייתי נבוך, או שאולי היה לי מוזר לחזור למשהו שכבר כמה שנים טובות לא עשיתי, בכל מקרה יצא שבמשך שעה וחצי מדי פעם עשינו עיניים אחד לשני(ה) וגם להבהות ולחייך כמו ילד בן 16. בסוף היא קמה, ובדרך החוצה נתנה לי פרח קטן (אין לי מושג מאיפה היא השיגה אותו) והלכה.

ואני, בהיותי גולם עם תעודות מאוניברסיטת לטביה, פשוט ישבתי שם - לקח לי אולי חמש דקות למצוא אומץ ולקום, ואז כמובן היא כבר מזמן נעלמה...

ישן 08-06-2014, 23:14
  Garp Garp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.14
כל הכבוד

אני בדרך כלל רק קורא אבל רציתי להגיב פה (באיחור קטן..),

אורחת לרגע, זה דורש המון אומץ וגם אם לא הלך, כל הכבוד!

לפני קצת יותר משלושה שבועות, אחרי ערב עם המון בירה, נשארתי עם מספר טלפון ביד. לא הרמתי טלפון כי יש לי אופי של שטיח, אבל זה לא העיקר. אם היה לי חצי מהאומץ שהיה לך באותו רגע, אולי היה לי משהו עכשיו. אולי גם לא. אבל ההבדל הוא שלי זה די היה מונח ביד ועדיין לא העזתי, וכמה שארצה, בלי לפעול לא ייצא כלום. את פעלת. נשמע כאילו פנית בעדינות והצעת את האפשרות, ומאותו רגע זה כבר לא תלוי בך. הפעם זה לא הלך, אז מה. ראית שאת יכולה לעשות את זה, אפילו אם לקח לך שעה להתאפס, ופעם הבאה, או עוד פעמיים, זה כן יילך.

ותזכרי, כמו עם מה שהיה לי, הבעיה לא אצלך. אולי את לא לטעמו, אולי הוא גם שטיח. אבל את עשית את מה שרצית, וכמה אנשים באמת יכולים להגיד את זה על עצמם? בהצלחה פעם הבאה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:32

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר