לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-06-2014, 00:26
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
המלצה מסעדת "בוקרשטי" תל אביב - למי שיודע להעריך את המטבח הרומני...

מזמן לא כתבתי כאן... לא שלא יצא לי לסעוד פה ושם, לא שלא טעמתי פה ושם...פשוט לא יצא, כי לא ממש היה על מי ומה במיוחד...
ועכשיו יש!
בהחלט יש!!!

"מסעדת בוקרשטי" !

למסעדה הרומנית הנהדרת הזו הגענו לראשונה לפני כשלושה חדשים, ממש בסמוך למועד פתיחתה.
מדובר במסעדה שממוקמת על פינת הרחובות שונצינו ובן אביגדור בתל אביב (בסמוך לרח' המסגר, דרומית מזרחית לאזור הקריה, למי שלא ממש מכיר), מיקומה זה של המסעדה הוא כבר יתרון גדול היות ובשבתות יש בסמוך אליה חנייה בשפע מה שמאוד נדיר בעיר הגדולה.

ולפני שבכלל אתחיל לפרט רק אציין עוד פרט חשוב אחד והוא שמדובר במסעדה שאחד מבעליה הוא פאול, אותו פאול אשר היה בעליה של "מסעדת פאול" אשר שכנה עד לפני כשלוש שנים לא רחוק מאצטדיון בלומפילד ביפו ועליה כתבתי כאן בשעתו ביקורת נהדרת....
פאול הוא גם זה שאמון על הגריל ולא הייתי מציין את העובדה הזו אלמלא מדובר באיש יקר שיודע לטפל בבשר כפי שרק ברומניה יודעים זאת, סוג של אמן...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אז ככה היא נראית.... בלי הרבה "פירוטכניקה", בלי הרבה קישוטים.... פשטות, זה כל העניין.

ומראה כללי בפנים:

כאמור, אנחנו פוקדים את המסעדה הזו כמעט מדי שבת בצהריים, למרות שרצוי להזמין מקום מראש, מעולם לא נתקלנו בצפיפות או באווירה של לחץ כל שהיא, נהפוך הוא, תמיד רגוע ותמיד עם מוזיקת רקע שקטה בסגנון של מיטב להיטי פסטיבל סאן רמו .... למה לא?...

כמה דקות לאחר שמתיישבים מגיעים התפריטים, תמיד בלווי של "המלצת היום" בעל פה, פעם יהיה זה מרק חדש, פעם מנת בשר מסוימת... ואני אישית אוהב את זה היות והדבר מעיד מבחינתי על ה"נגיעה האישית", לא מסעדה של "סרט נע" אלא משהו אחר, משהו ביתי יותר וזה נחמד מאד.

מבחינת התפריט, כאמור, מדובר במסעדה רומנית, מסעדה רומנית אותנטית שזה אומר כמה דברים שהם בגדר עובדות...
עובדה מס' 1 - כאן יודעים לטפל בבשר! קבבים, נתחים שונים,
עובדה מס' 2 - כאן תוכלו להתענג על מיטב הסלטים המזוהים עם המטבח הרומני/בלקני כולם
"בעבודת יד" וטריים להפליא!
עובדה מס' 3 - תבשילים...ממליגה...חלקי פנים.. כל אלה ועוד בהחלט תמצאו כאן !
ועובדה מס' 4 - פפאנאש ! הקינוח הרומני הלאומי.... חובה לטעום (ורצוי להזמינו עוד בטרם
סיימתם את המנה העיקרית כי הכנתו עשויה להמשך קצת זמן)....

והנה חלק (!) מההיצע העשיר שיש לבוקרשטי להציע לכם, שימו לב למנות, שימו לב גם למחירים השפויים בהחלט...
וכאמור, זה רק חלק מהתפריט ובל נשכח שכמעט תמיד יש את אותה "המלצת היום"...

כפתיח, תמיד אנו מתחילים בסלטי הבית, תמיד ניתן לבקש שיוגשו כפלטת סלטים כפי שנראה בתמונה:

או כמנות נפרדות (מה שלדעתי מומלץ כשסביב השולחן שלושה סועדים ומעלה)

יחד עם הסלטים תקבלו גם ירקות מוחמצים ביתיים נהדרים וכמובן פיתות ולחם טריים, הכל טרי, הכל טעים והכל ביתי משמע, עבודת יד (טעם הסלטים משתנה קלות מעת לעת כהוכחה לכך) :

וגם חומוס...נקי טבעי או עם תוספות:

ותמיד יש נוכחות של בצל ותמיד יש נוכחות של..... שום! בריאות...

כפתיח, אני נוהג להזמין תמיד מנת מרק שקמבה, מרק שקמבה למי שלא מכיר נחשב כסוג של "מבחן אומץ" לכניסה למטבח הרומני...
מדובר במרק בעל מרקם חלבי המבוסס על בטן של פרה.... כן, בטן של פרה...
אז אחרי שנרגענו קצת מהשוק נסביר כי מדובר במרק שאופן הכנתו ארוך ולא פשוט, החל משלב הטיפול בבשר וכלה שלב הבישול אך התוצאה.... משובחת!
קשה להסביר או לתאר את טעמו של המרק הזה אך אציין כי מומלץ ואף נהוג להוסיף לתוכו חומץ וכמות נדיבה של שום בטרם אכילתו, החומץ והשום משביחים את טעמו באופן מדהים אולם שניהם בגדר אופציה...המלצה...
טעמו של המרק עשיר ומרקמו מלא ואצל פאול תקבלו מנה יפה עם כמות נאה של בשר...
למי שלא נרתע, למי שמכיר... מומלץ בחום להזמין!

והנה הוא... מרק השקמבה:

ולעיקריות...
כאמור, בשלב הזה ניתן לבחור בין תבשילים לבין בשר על הגריל, בשלב הזה ניתן אף לשקול (צוי בחיוב) להזמין ממנות הספיישל כשאני יכל לומר באחריות שעד כה מעולם לא התאכזבנו.
לדוגמא, אחת מאותן מנות ספיישל אשר נהגתי להזמין היתה מנת אסאדו נפלאה....
מדובר בכמות לא גדולה שפאול נוהג להכין מעת לעת, נתחי הבשר המעושנים חגים להם באיטיות על מתקו שווארמה ואי אפשר, פשוט אי אפשר להישאר אדישים אליהם.... הצבע, המראה, הניחוח....

מנות הבשר מוגשות עם תוספת של פירה, צ'יפס או אורז על פי בחירה ...

בשלב זה אציג בפניכם מספר מנות אשר "דגמנו" בתקופה האחרונה כשבתכל'ס... התמונות פשוט מדברות בעד עצמן....

נתחיל בסטייק הצוואר:
מנה נפלאה עשוייה במיומנות המרכבת מנתח בשר נאה עם כמות מועטה יחסית של שומן אך עם זאת עסיסי (כשכאן באה לידי ביטוי מיומנותו של פאול)....
תראו את הצבע, את העסיסיות:

ותראו את נתח האנטריקוט הזה... תראו את האליפסה הוורדרדה הזאת שבתוכו.... מה אוכל לומר מעבר?...

וקבב....אוי איזה קבב.... בעודי כותב שורות אלה אני חש את טעמו... קבב מהסוג העסיסי, זה שכשמופעל עליו מעט לחץ עם המזלג אז המזלג שוקע אט אט בציפוי ובבת אחת... בוווווום .... חודר פנימה.....
טעמו עשיר ועשוי כהלכה:

והייתה לנו גם סינטה נהדרת:

ומוח על הגריל בציפוי קריספי של פרורי לחם :

לילדים אנו נוהגים להזמין או שניצל (מנה גדולה שכמעט תמיד נותר ממנה משהו למרות שזוית הצילום קצת מטעה) או לחליפין, סטייק פרגית שגם הוא תמיד עסיסי וטעים מאוד:

כאמור, פרט לבשרים על הגריל, תמיד ניתן להזמין גם מגוון של תבשילים כגון שפונדרה (שהזמנו לא פעם והיה נהדר),ממליגה ועוד מגוון גדול....

וקינוחים...
למעשה אתמקד כאן רק ב"קינוח הדגל" והוא ה"פפנאש", ה"פפנאש" הוא מעין אפעס... "דונאט רומני" (ויסלחו לי הרומנים על ההשוואה) ....
מעין סופגנייה העשויה מבצק עם גבינה בצורת בייגל כשבמרכז מונח מעל עוד כדור בצק מטוגן כשמעל הכל שמנת חמוצה עם רוטב סמיך של פירות יער חמצמצים..... מנה אחת בהחלט מספיקה לשניים שלושה סועדים.... אךךךךך, ללא ספק אחד החטאים הקולינריים הגדולים שמותירים על הפנים חיוך רחב.....

והמחיר....

כאמור וכפי שמופיע בתפריט המצולם כאן, מדובר במסעדה שמחירי המנות בה סבירים בהחלט ובוודאי שבוודאי ביחס לתמורה !
לדעתי, שלושה סועדים ישלמו על ארוחה מלאה כולל שתייה סכום של כ 400 - 350 שקלים ויצאו מרוצים ושבעים בהחלט...
ויש גם עסקיות.

אז לסיכום:

"מסעדת בוקרשטי" -

למי שאוהב ויודע להעריך את המטבח הרומני, למי שמחפש אוכל אותנטי בלי יותר מדי קשקושים מסביב, זה בהחלט המקום!
והכל עם שירות אדיב ונעים ואווירה ביתית.

מומלץ, מומלץ בחום.

נ.ב: מדי פעם אביא לכאן עדכונים ותמונות....

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 04-06-2014 בשעה 00:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-06-2014, 22:31
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

ועוד קצת מנות.....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "מסעדת "בוקרשטי" תל אביב - למי שיודע להעריך את המטבח הרומני..."

כאמור, הפכנו את "בוקרשטי" למקום הקבוע עבור ארוחת צהרי השבת שלנו...
והנה עוד כמה מנות טעמנו לאחרונה...

ראשית, לחובבי הז'אנר... רגל קרושה....
מסוג המנות שמדי פעם בא להזמין ולו בכדי להזכר בטעמים של בית סבתא...
אז יש!
"בבוקרשטי" המנה הזאת מופיעה בתפריט וכאמור, למי שחובב את העניין, היא בהחלט מומלצת!
המנה עצמנ לא גדולה במיוחד ובהחלט מתאימה כמנת פתיחה, היא מוגשת עם חזרת ("חריין" בלשון דוברי היידיש) מן הסוג הפחות חריף, לטעמי היה רצוי להחליפה בסוג ה"אלים" יותר היות והשילוב של חזרת חריפה/דומיננטית יות עם רגל קרושה הוא מתבקש.... אבל שוב, בהחלט מנה טובה כפתיח:

ועוד כמה עיקריות...

שפונדרה, מנת השפונדרה המוגשת ב"בוקרשטי" היא מנה יחסית גדולה (אני יודע שהצילום לא ממחיש נכונה את המימדים)... הבשר רך ובשילוב השעועית הנימוכה מדובר במנה נהדרת ומשביעה !

ועוד מנת אסאדו, הפעם עם אורז וירקות כתוספת... נפלא !

ומוח....

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ובאחד השבתות הוצע לנו להפתעתנו לנסות כקינוח מנת פנקוטה, הזמנו מנה אחת לכולנו (היינו שלושה ואני אישית לא מחסידי המתוקים) והאמת, הופתענו לגלות כי מדובר במנה נהדרת!
אני כותב "הופתענו" היות ולא ציפינו למנת פנקוטה (שמוצאה כידוע איטלקי) דווקא במסעדה רומנית ולא פעם הוגשה לנו מנה שכזאת כשהיא "עייפה" ותעשייתית מדי... אך לא כאן ! המנה שקיבלנו היתה נהדרת, מרקמה היה אוורירי ו"קל" עם דגש על טעמי הקרמל וקפה.
עם זאת, למיטב הבנתי ולצערי באם אכן כך הדבר, מדובר בעוד אחת מהמנות שלא תמיד בתפריט בתפריט ...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מומלץ !!!

ללא ספק נמשיך להגיע...
ללא ספק אמשיך לעדכן...

לבני.

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 27-06-2014 בשעה 22:43.
ישן 26-07-2014, 09:57
צלמית המשתמש של DZZ
  DZZ DZZ מחובר עכשיו  

חבר מתאריך: 02.06.07
תרומתי הצנועה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "מסעדת "בוקרשטי" תל אביב - למי שיודע להעריך את המטבח הרומני..."

ראשית - אני רוצה שוב להודות לליבני על השיתוף וההמלצה!
בילינו ערב נחמד מאד במסעדה הזו, נהנינו מן האוכל ומן היחס החביב מאד של הצוות, ובהחלט נשוב כדי לעבור על עוד פריטים בתפריט.

נקניקיות רומניות, פריכות מבחוץ...

...וורדרדות ונימוחות מבפנים.
ליד השולחן ישבו כמה חובבי נקניקים ונקניקיות, ועשינו השוואות עם נקניקיות דומות ממוצא דרום אמריקאי, גרמני, צ'כי והונגרי.

צלעות כבש - מנה נדיבה וצלויה ממש כמו שצריך.

הפפנש המפורסם - זהירות! עשוי לגרום להתמכרות!

קבב רומני, וכאן יש סיפור: ראשית - הטעם, כולל הרבה שום, סודה לשתייה ואבקת קימל. את כל אלה הבת שלי ממש לא אוהבת, אלא מה - היא לא ידעה שזה בפנים, אז היא זינבה לי בחדווה רבה בחצי המנה הזו!
שמתם לב שלא הטרדתי אתכם במנות הראשונות. אלה היו מצויינות אך כבר דובר עליהן לעיל, כך שהרשיתי לעצמי לגשת ישר לעניין. אישית - ויתרתי על מנה ראשונה, ובמקום זה הזמנתי מנת קבב לפליאתה של המלצרית שלא רגילה שמזמינים קבב כמנה ראשונה וצלעות כעיקרית. האמת - הייתי צריך די הרבה כוח רצון שלא להזמין עוד איזה בשר לקינוח!

סטייק אנטרקוט. כתוב "350 גרם", אבל נראה לי שהיה שם יותר. הבשר מצויין ועשוי בדיוק רב. תענוג קרניבורי צרוף!

כרוב ממולא שהיווה נושא לדיון לגבי איזו מן הסבתות התקרבה לזה, מה ההבדלים הדקים בין כרוב ממולא רומני, הונגרי וצ'כי, ומה מקומו של הכרוב הכבוש (ואיך כובשים כרוב....) בתבשיל. לידו היתה תוספת של ממליגה, והיות והבת אכלה ממליגה רק יום קודם אצל הח"מ, אם כי מסוג אחר לגמרי (מי שלא יודע - יש עשרות רבות של מתכונים לממליגה.), היו גם השוואות בעניין הזה.

ישן 27-09-2014, 19:07
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

אז ככה...
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי hilavigdor3344 שמתחילה ב "שאלה: זו לא נראית לי מסעדה..."

ראשית, זו בהחלט מסעדה חדשה!
המסעדה הזו פועלת בקושי כחצי שנה, בעלי המסעדה היה הבעלים של "מסעדת פאול" אשר שכנה לא רחוק מאצטדיון בלומפילד (הוקמה על "חורבות" מסעדת "המשפחה" ששכנה באותו מקום)...
מסעדת פאול נסגרה לפני כשלוש שנים וכאמור, "בוקרשטי" נפתחה לאחר העדרות די ממושכת של פאול מעסקי המסעדנות...
מה שיפה כל כך לראות ולחוות הוא את תהליך תפיסת התאוצה של "בוקרשטי", אני ומשפחתי סועדים שם כמעט מדי שבת בחודשים האחרונים ובהחלט ניתן לראות כיצד משבת לשבת עוד ועוד מגיעים לשם...
נכון להיום, רצוי בהחלט כבר להזמין מקום לשבת בצהריים יום לפני!

בעניין הפרסום, כאן גם אני קצת "כעסתי"...
אם תכירי את בעלי המקום תראי צניעות מה היא...
את פאול לא ממש מעניין כנראה כל אותם אתרי מסעדות...
האתר היחידי בו קראתי פרסומת על המסעדה, כינה אותה או ליתר דיוק הגדיר אותה כ"מסעדת פועלים" !!!! זה עוול נוראי!!!
אמנם במהלך השבוע האזור מאוכלס בעיקר על ידי עובדי מוסכים ותעשייה זעירה אך אני חושב שההגדרה "מסעדת פועלים" היא בגדר זילות המקום!
היא לא נראית כזו, השירות בה הוא לא כזה, איכות האוכל והמגוון (למרות שיש מסעדות פועלים נהדרות) הוא אחר...
וכעסתי לגלות שכל בעצם בעלי המקום כנראה הכתיבו זאת לעורכי אתר הפרסום...
אגב, לא פעם מצאתי מקומות נהדרים שכלל לא הופיעו באתרי הביקורות וכשאני חושב על זה, מעולם או לפחות לא זכור לי, שאי פעם חיפשתי מסעדה באתר שכזה אלא בדיוק ההיפך, קרה שאחרי שביקרתי במקומות מסויימים חיפשתי אודותיהם באתרי הביקורות (לרוב מסיבות לא ממש חיוביות).....

מציע לך לבדוק את המקום, בשבת בצהריים יש חנייה בשפע ובחינם, רק..... להזמין מקום מראש!
יש לי עוד כמה תמונות של מנות נהדרות שצילמתי לאחרונה ועוד מעט אעלה אותן לכאן...
קחי בחשבון, המנות מבושלות במקום, הסלטים, רובם הגדול בעבודת יד ועל כן הטריות...
לעיתים עד שניתן להבחין בהבדל לדוגמא בין כבד קצוץ שהוגש היום לבין הכבד שהוגש לנו בשבוע שעבר....מה שמעיד כי הכל...."בעבודת יד"!

בתיאבון.
לבני.

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 27-09-2014 בשעה 19:09.
ישן 22-11-2014, 15:54
צלמית המשתמש של DZZ
  DZZ DZZ מחובר עכשיו  

רה-קונטרה!!
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "ועדכון שהוא בגדר המלצה...."

לבני, לבני, ראה מה עשית....
עכשיו גם אני התחלתי לבקר די בקביעות את מעיין הממליגה....
היום בצהריים אכן נתקלתי במסעדה מלאה, והיו שם כנראה די הרבה סועדים קבועים. מזל שהזמנו מקומות. היותה של המסעדה מלאה, לא הפריע לצוות להיות נחמד מאד!

מה יש לי לספר הפעם?

סלט שעועית - זו שעועית לבנה שרוסקה די גס עם חלק מן המרק שבו התבשלה, ותובלה די בעדינות בשום + בצל מטוגן. אישית אני מוסיף גם בשר מעושן מטוגן בשומן אווז והרבה יותר שום, אך אין לי כל תלונות על המנה הנחמדה הזאת.

כמנה ראשונה הזמנתי קבב רומני. כן, אני יודע שזו מנה עיקרית - אז מה???

כמנה עיקרית הזמנתי צלע לבנה שיצאה עסיסית מעין כמוה.

נקניקיות רומניות שעליהן כבר כתבתי לעיל באחד האמשים, כמו גם על הפפנש למטה שנראה כמו שדה קטל מדמם, ובצדק. אויה כי טרוף נטרף.....

מולי אכלו "סטייק פרגיות". אינני רוצה להיכנס שוב לעניין שזה לא סטייק ולא פרגית, אלא רק לציין שמעבר לדקדוק בפרטים טפלים, המנה לא הייתה טפלה כלל ועיקר!

חזרנו הביתה שבעים, ומדושני עונג - עד הפעם הבאה.....

[

נערך לאחרונה ע"י DZZ בתאריך 22-11-2014 בשעה 15:58.
ישן 09-01-2015, 06:37
צלמית המשתמש של DZZ
  DZZ DZZ מחובר עכשיו  

בוקרשט - הסעודה שלא הייתה

את המנה הראשונה הראשונה, לא הספקנו לצלם - היא נטרפה מיד! זה נקרא "ניוקי סולת" וזה טעיםםםםם!
המנה הראשונה השנייה הייתה צלחת שרקוטרי. לגמרי לא רע:

אחרי זה באו הספיר ריבס בתוספת צ'יפס עבים, לוהטים ופריכים כמו שצריך. המנה נדיבה וטובה:

לידינו אכלו המבורגר - עסיסי, גדול, עם הרבה עיגולי בצל וצ'יפס:

וזה מה שמכונה פרגיות עם פירה תפוחי אדמה - אין שום טענות:

אדלג על הקינוחים, כולל עוגת גבינה על חשבון הבית.

ליד כל אלה היו בירות - למקום יש מבחר גדול מאד ואם אתה לא בטוח מה אתה מעדיף - מביאים לך טעימות. החשבון - לשישה סועדים - שפוי למדי:

את כל אלה לא אכלנו בבוקרשט! הזמנו שם מקום ביום שני האחרון על מנת לחגוג לאביה של אשתי את יום ההולדת התשעים. בהגיענו לשם, דרך נחשול התחבורה התל אביבי של אמצע השבוע, התפלאתי שאני מוצא בנקל מקום חנייה. העניין החל להסתבך כשראינו שהמקום חשוך. חשבתי שאנחנו אשמים - הקדמנו. אולי הם רק פותחים עוד מעט? מסתבר שלא: הם סגורים כי הייתה להם הצפה. היות ובעת הזמנת המקומות לא רשמו מס' טלפון, לא הייתה להם אפשרות להודיע לנו, לאכזבתנו הרבה.
בלית ברירה הלכנו למקום אחר, ואותו הראיתי לכם לעיל. לא סבלנו אמנם, אך אני מבטיח - לבוקרשט עוד נחזור!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:26

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר