לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2014, 08:12
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אדם הבריא בנפשו מעדיף לחיות ולאפשר גם לשכנו לחיות"

אין לי בעיה שהפלסטינאים יחיו בשקט במדינה שדה פקטו יש להם כבר מ - 95, אני אפילו מעדיף שיחיו חיים כמה שיותר טובים ושקטים מכל הבחינות. מה אפשר לעשות שהפלסטינאים לא רוצים לאפשר לנו לחיות בשקט? אתה ושכמותך לא מבינים "שהשותפים" שלנו "לשלום" הם לא שבדים רודפי שלום ומכבדי הסכמים, אלא פלסטינאים לא ממש רודפי שלום שמילה שלהם היא לא מילה. אתם יכולים לנסות לעוות את המציאות כמה שאתם רוצים אבל המכשול הכי גדול לשלום הן לא ההתנחלויות, לא אי שיחרור המרצחים, לא המשך הבניה ולא הסרבנות של ביבי. המכשול הכי גדול לשלום הוא הפלסטינאים, הם פשוט לא רוצים שלום ולא רוצים לחלוק איתך את השטח - הם רוצים הכל והם לא מתביישים להגיד את זה. לא יהיה פה שלום עד שהפלסטינאים לא ירצו שלום אמיתי ויבינו שאנחנו לא הולכים לשום מקום.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-06-2014, 09:23
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
דן.. אנחנו לא רוצים.
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "תודה בעבור המידע"

ל-א.... ר-ו-צ-י-ם.....

אני מעדיף שנשחת מוסרית משנשחט פיזית. נגמרו הימים ההם דן.

אני אהיה יותר ברור.

מציבים בפני שתי אפשרויות ואני בכוונה מקצין - להישחט כמו פעם, או לעשות מעשי זוועה בצד השני אני אקח את האפשרות השניה. בלי לחשוב פעמיים!

ישן 12-06-2014, 10:19
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני מבין שאתה מתקשה להתמודד עם המצב הקטטוני שהגעת אליו
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Tom.Cruise שמתחילה ב "אה.... אתה מדבר בשם כולם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tom.Cruise

חשבתי זה הקולות בראש, התחלתי לדאוג

אז אתה בנוסף גם לא יודע לקרוא.

דן תמיד כותב (בתור ישראל היפה) על הנזק לעם ולמדינה בכללותה (אמנם רועי AZ שווה המון, אבל הוא עדיין לא המדינה) - אז עניתי לו בשמי ובשם אותה מדינת ישראל והעם היהודי השפוי.

לאחר מכן, במשפט נפרד, כתבתי מה אני מוכן (ואני חותם לך שעוד המונים מוכנים) לעשות כדי לא להגיע למצב שדן מכוון שנגיע ( בין בתמימותו/טיפשותו או בזדון)

הסמים והכימיקלים מוחקים אותך בנאדם! מספיק עם הזבל הזה!

ישן 13-06-2014, 15:24
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אתה הופך עצמך לשוחט
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "דן.. אנחנו לא רוצים."

אין עלינו כל איום ממשי מצד הפלסטינאים - הם לבטח שלא ישחטו אותנו למרות שהיו "מתים" לעשות זאת.

אם קיימת סכנה, כפי שראש ממשלתנו מגדיר אותה היא באה מרחוק. "הגדלת" המדינה תוך כדי "אימוץ" או על פי דרכך שחיטת הפלסטינאים, מה שלא יקרה לעולם, רק תקטין את משקלם של הישראלים/ היהודים אם תרצה, על כל המשתמע מכך.

אני מציע לך להחליף מקצוע ולהטמין את החלף. הסדר נבון יחד עם כוחות בטחון חזקים וחכמים יסירו אפילו ממני כל דאגה.

אל תחשוב שכולם ולבטח לא אני משתמש בכל ה"ארסנל" שאתה מפרט - תמשיך במסע השיקוצים, שלא יעזור לך. הגזירות שאתה ממליץ על עם ישראל לא תתגשמנה לעולם. נוותר מדינת ישראל חכמה וחזקה ופורחת ואפילו אתה תהנה מכך.

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 13-06-2014 בשעה 15:29.
ישן 13-06-2014, 15:50
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני בסה"כ מסביר, מה אני מוכן לעשות כדי לשנות מצב קיים של 2000 שנה!!!
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אתה הופך עצמך לשוחט"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
אין עלינו כל איום ממשי מצד הפלסטינאים - הם לבטח שלא ישחטו אותנו למרות שהיו "מתים" לעשות זאת.

הם לא ישחטו אותנו, אבל יזרקו טילים על נתב"ג וגוש דן! ואתה מתעלם מלמעלה מאלפים שכבר נורו מעזה!

אם קיימת סכנה, כפי שראש ממשלתנו מגדיר אותה היא באה מרחוק. "הגדלת" המדינה תוך כדי "אימוץ" או על פי דרכך שחיטת הפלסטינאים, מה שלא יקרה לעולם, רק תקטין את משקלם של הישראלים/ היהודים אם תרצה, על כל המשתמע מכך.

לא! ראש הממשלה מגדיר את נתינת השטחים המאסיבית לידי הפלסטינאים כסכנה!

אני מציע לך להחליף מקצוע ולהטמין את החלף. הסדר נבון יחד עם כוחות בטחון חזקים וחכמים יסירו אפילו ממני כל דאגה.

ואני מציע לך להחליף קלטת (שחוקה), כי אין דבר כזה הסדר נבון. ואלפי טילים הוכיחו לנו את זה. והשנאה היומיומית שלהם כלפינו מוכיחה את זה. הסדר נבון הוא המשך הסטאטוס קוו ושהם קודם ישנו את גישתם. אבל הרי הים הוא אותו ים!

אל תחשוב שכולם ולבטח לא אני משתמש בכל ה"ארסנל" שאתה מפרט - תמשיך במסע השיקוצים, שלא יעזור לך. הגזירות שאתה ממליץ על עם ישראל לא תתגשמנה לעולם. נוותר מדינת ישראל חכמה וחזקה ופורחת ואפילו אתה תהנה מכך.

אני אמשיך ב"מסע השיקוצים" כל עוד אתם תמשיכו במסע העיוועים והשכנועים לתת שטחים לשונאי ישראל מובהקים. אין דבר כזה לתת פרס למי ששונא אותך, זה נוגד לכל היגיון ולכל יצר אנושי בסיסי להתגונן מפני האויב! עד שלא תפנים(מו) את זה, אתה הרי בבחינת חסר היגיון במקרה הטוב!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:07

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר