לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2005, 23:31
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
פיגוע חברות,מופעים,טקסים ואישיות חדשה

היי אנשים מזמן לא כתבתי כאן הייתי די מנותקת מכולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!

אז ככה בוא נתחיל זה העניין שלי:חברות שלי הן סוג של אנשים שאוהבים להתבלט כלומר להופיע במופעים ובטקסים ובכל מה שקשור ללהופיע אני חושבת....אני במילים קצרות לא כזו ...אני שונאת להופיע ואני שונאת להתבלט אני אוהב להתבלט רק בלצחוק או שכשאני במעיין חבורה קטנה של אנשים לא יותר...לא מול קהל של עשרים אלף איש למרות כל הביטחון העצמי שיש לי.
זה העניין לאחרונה היה טקס יום השואה שאליו באתי בעל כורחי בגלל אימא שלי.וכל הטקס כמה רע שזה נשמע ישבתי ותהיתי "נו מתי זה ייגמר כמה אפשר????" והיו לי המון מחשבות שליליות!!!!אני אישית שונאת טקסים כל סוג של טקסים אפשריים וזה משהו מסתבר חדש שחברות שלי גילו..אני חסרת סבלנות בכל מה שקשור לטקסים כמו יום הזיכרון ויום השואה ובכלל כל טקס.ולאחר חופשת פסח גיליתי שעד כמה שהחופש הזה שינה אותי בכל מובן אפשרי נהייתי אדישה ושלילית לכל הסביבה הבנתי שאני מחפשת כל רגע אפשרי לברוח מהכול ומכולם....ואני אישית בכלל שונאת אנשים כאלו שהם שליליים ואדישים.הם מרתיחים אותי בצורה נוראה!! וכאילו איך אני יכולה להיות בעלת אישיות כזו אם אני שונאת אותה אצל אחרים????!!!עכשיו בכל הקשור לטקסים שנייה אני אחזור לזה חברה שלי התעצבנה עליי שאני לא באה היום לטקס שבו הן מופיעות..וזה לא בגלל שאני לא מעריכה את זה שהן מופיעות אלא בגלל שאני לא יכולה לשבת בטקסים אני פשוט לא יכולה ומעולם לא יכולתי אז מה שאני אתחיל להכריח את עצמי עכשיו???והיא לא מבינה את זה!אז למה שאני אבוא בסוף הטקס ואגיד "וואי היה מדהים" כשאני אדע שאני משקרת ושבכלל לא הקשבתי לטקס?!שאני אשקר להן ולעצמי רק בשביל שהן ירגישו טוב עם עצמן?אני בחיים שלי לא ביקשתי מחברות שלי שיבואו למופע שלי או טקס שאני עושה לא בגלל שאני לא מופיעה אף פעם אלא בגלל שאני לא רוצה להכריח אותן למשהו כזה...אני לא רוצה שהן יכעסו בגלל שאני לא באה אבל מסתבר שהן לא מבינות את זה אף פעם!!!!!!!מה אני אמורה לעשות שהן יבינו את זה?שיבינו שזאת אני החדשה???למרות שאני לא רוצה להיות כזו אני נהייתי כזו לאחרונה!!!!!!מה אני עושה עכשיו?איך אני ממשיכה עם "אני האדישה השלילית"???אם בא לכם תגיבו אם לא אין בעיה
תודה וסבבות לכולם!

Willow

יזכור עם ישראל את בניו ובנותיו!!!!
יזכור ולא ישכח!
יהי זיכרם ברוך!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-05-2005, 23:48
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "חברות,מופעים,טקסים ואישיות חדשה"

דעתי

לגבי הטקסים אני כ''כ מבין אותך... זה פשוט סיוט... אם כל הכבוד ויש לי הרבה כבוד לנושא... אני לא יכול לשבת 3 שעות ולהקשיב לכל מה שאומרים... ודבר שני כל שנה זה אותו דבר... אותו טקס... בדיוק אותו דבר... אתה יושב 3 שעות ועם כל הכבוד... אתה חושב... מתי זה יגמר... וצריך גם להראות מכובד והכל שאתה מכבד... אי אפשר סתם לשכב שם או להרדם... או לצחוק... אוב לפחות לדבר עם חברים... זה יראה על חוסר כבוד... זאת הסיבה שאני לא בא לטקסים... אני לא יכול לשבת במקום 3 שעות ולשמוע את מה ששמעתי כבר 9 שנים... וכל שנה אותו דבר... למדתי מספיק על השואה אני מאמין... ואני ממשיך ללמוד... נראה לי זה מספיק... אני לא מתכוון להכריח את עצמי לבוא לטקס... כי אני מודע למה שיקרה לי תוך כדי... אני אתחרפן!!!

אממממ... אני אישיות דיי שלילית לפעמים... תלוי במצבי רוח... בעיקר אצלי המצב רוח הזה של השליליות בא מהשגרה... היא פשוט הורגת אותי... אני לא יכול לחיות איתה, אני חייב חידושים בחיי היום יום שלי, אני חייב לנסוע למקומות וקדומה... סה''כ לצאת מהשגרה... כמובן שאחרי הבילוי החזרה לשגרה עוד יותר מבאסת אבל אין מה לעשות... אחרי חופשת פסח גם אני התייבשתי לי... נהייתי חסר כוח... אבל הנה אני חוזר לעצמי הקודם לדעתי את תחזרי עוד מעט גם... תצאי לבלות קצת או תסעי לאנשהו עם חברה\חברות טובות

לגבי האחרון אין לי הרבה מה לומר חוץ מ'זה שהחברות שלך ממש לא צודקות... לרוב מה שנמאס מהר זה לראות מופעים של חברים... למהשהו אין את ההתלהבות... ואחרי כמה פעמים ממש נמאס לראות מופעים של חברים... לדעתי אין פה על מה להפגע!!! זה יסתדר...

בהצלחה!
רמי.
ישן 11-05-2005, 16:25
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "חברות,מופעים,טקסים ואישיות חדשה"

אוף, יש לי כל כך הרבה מה להגיב שאני לא יודעת ממה להתחיל. טוב אז קודם כל אני מגיבה לא כמו כל אחד בפורום, אני מגיבה בתור מישי שמכירה אותך טוב מאד ובתור אחת שכנראה עליה כתבת....
אז ככה... דבר ראשון, ההשתתפות בטקסים ממש לא באה מהאהבה שלנו להתבלט. שתיים מאיתנו נמצאות על הבמה מאז גיל 7, כך שזו כבר מין שגרה להמצא שם....ובכלל טקסים כמו יום השואה ויום הזכרון, זה לא עוד סתם טקס, זה טקס עם רגש, לא יודעת איך להסביר את זה..משהו שונה לגמריי.
אני אישית, כשאני משתתפת בטקס כזה, אני מרגישה טוב עם עצמי, כאילו הבאתי כל מה שהייתי יכולה להביא, מהקטן ביותר....
דבר שני,רשמת שאחריי חופשת פסח השתנת מאד, ואנחנו לא בדיוק הספקנו ללמוד את את החדשה. אני לא מכירה מירי אדישה ושלילית. אני בטוחה שזה יעבור לך, כמו לכולנו, אבל לוקח זמן להתרגל. ואנחנו בתור חברות מנסות לעשות כל דבר אפשרי כדי לשנות את השליליות ולהפוך אותה לחיוביות, מקווה שאנחנו מצליחות לפחות קצת....
דבר שלישי, אנחנו אף פעם לא חשבנו שאת לא מעריכה את ההופעות שלנו, ואני בטוחה שאותה חברה לא התעצבנה על זה שאת לא באה, אולי האופן שאמרת את זה או משו אחר.
ובקשר למה שרשם סיסטם איקס, אם לא חברים יעודדו אותי ויהיו לצידי מי יהיה? לתמוך בהופעה חשובה וגדולה,זה חלק מזה. כאחת שנמצאת מהצד השני של הבמה ,אני יכולה לומר שזה ממש מעודד כשאתה יודע שיש בקהל חברים שלך. ברור שלבוא לכל ההופעות זה יכול להמאס, אבל לבוא מדי פעם ובמיוחד לגדולות וחשובות זה משו אחר , לא?

מירי יהיה טוב, העיקר שתבואי ותדברי עם החברים שלך על דברים שמציקים לך, שהם ידעו שזה מציק לך....

אוהבת מאד

נערך לאחרונה ע"י O.r בתאריך 11-05-2005 בשעה 16:27.
ישן 11-05-2005, 16:49
צלמית המשתמש של Ir4$Al3
  Ir4$Al3 Ir4$Al3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Ir4$Al3
יום עצמאות שמח :)

תקשיבי,מירי העובדה שגילית בעצמך משהו חדש לא אומר שזוהי האישיות החדשה שלך.
אולי את פשוט נמצאת באיזושהי בעיה, דילמה לגבי משהו, שאלה שבשביל לפתור אותה בדידות היא דבר הכרחי.
אולי זה משהו שאת מנסה להדחיק או משהו בתת מודע שגורם לך להתרחק מאנשים ולהתבודד.
את פשוט צריכה לגלות מה מציק לך, לדעתי אישיות לא יכולה להשתנות אלא אם כן זה מרוע לטוב.
אני לא מכיר את החברות שלך טוב מספיק אבל אני יודע שהן מופיעות מגיל קטן ושהופעה אצלן זו שיגרה.
אני אישית גם לא כל כך נהנה בטקסים, דבר ראשון זה לא מעלה אצלי שום רגש, אלא אם כן זה ממש אבל ממש חזק. אבל אני בא לטקסים בשביל לתת כבוד לכל האנשים שנספו במטרה להגן עלינו ולא מתוך "נו טוב, נלך בשביל לעשות להן טובה", לדעתי גם את צריכה לחשוב ככה, אולי הטקסים האלה גורמים לך משהו, משהו שאת לא רוצה שאחרים יראו ולכן את לא הולכת אליהם?

בקשר לתגובה של רמי, רמי,אתה בא לטקס לא בשביל בשביל למלא מקום פנוי באולם, וגם אם זה כל פעם משהו חדש, לא נראה לי שאתה כל כך עסוק בשביל שלא יהיו לך 60 (מקסימום!) דקות פנויות בשביל טקס. אף פעם אי אפשר לדעת הכל על השואה, ואני מקווה שמספיק אצלך זה: קריאה של הרבה ספרים בנושא מוזיאונים והרצאום כי אם לא זה סתם עלוב מה שאתה אמרת.
בקשר לבשליליות אני מסכים איתך, שגרה, חברים. אבל אצל מירי זה לא ככה, אצלה זה מסיבה אחרת, אם יש לך חברים ממש טובים אף פעם לא נמאס לראות אותם ואם כבר נמאס לך לראות את החברים שלך (כמו שנמאס לי לראות את מה שנחשבו חברים שלי) אז אני מציע לך לעשות את מה שאני עשיתי למצוא חברים חדשים.

בוביק שמוביק פרוביק

ישן 12-05-2005, 12:05
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow

אני לא חושבת שמתי שאמרתי לאותה חברה שאני לא אבוא אתמול לבית ספר...אמרתי את זה בטון מיוחד או דרך מסוימת פשוט אמרתי שאני לא באה לבית ספר....והיא קיבלה את זה כאילו אני לא רוצה לראות אותה ואת החברות האחרות שלי מופיעות...אני לא באה לטקסים בגלל שאני לא מתחברת אליהם ויש דברים בטקס שאני מרגישה שאני לא רוצה שאנשים באמת אחרים יראו...אני לא מרגישה בנוח להיות בטקס.ואם אני באה זה לא בשביל למלא כיסא בקהל אלא כי אני רוצה.לאחרונה יוצא שאני לא באה כי אני אישית לא רוצה לא כי לא בא לי לראות את חברות שלי מופיעות אלא כי אני לא יכולה להתחבר שוב ושוב ושוב לאותם רגשות זה מכאיב כאין דבר.
אני כ"כ שונאת את עצמי בשל האדישות והשליליות שזה מעצבן אותי מוות!!!!!!!!!!!!!!אני לא יודעת איך לשנות את זה אבל אני שונאת לשנות את עצמי כי לאנשים מסוימים זה לא מתאים!זה מה שאני וזו כל החבילה תקחו מה יש ולא אל תקחו בכלל!
אולי לא התרגלו אותם האנשים לאני החדשה זה בגלל שהם עדיין זוכרים איך אני הייתי קודם לכן אני מוכללת כבנאדם שנמצא בשביל לשמח אחרים....אבל עכשיו זה פשוט נעלם....
אה ואותה חברה חייבת להחרים אותי בשל מה שאמרתי?זו לא מאין הגזמה שהיא?

תביעו דעה וחג שמייח

Willow
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר