לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2014, 20:11
  Tom.Cruise Tom.Cruise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.14
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "תבדיל בין ביקורת לגסות רוח,..."

אתה רוצה להגיד לי שאם הוא לא היה בן 78 אלא בן 17 אז היה לגיטימי לכתוב לו:
ציטוט:
רואה בחיי אויביו המרצחים שוחטי התינוקות ומפוצצי האוטובוסים והקניונים - שאתה תומך מוראלית (מקווה שלא יותר מזה, זה פשוט נראה כך מהודעה להודעה שלך בפורום) בפעולותיהם ושמסתתרים מאחורי עגלות תינוקות ושמלות נשים, לא כקליפת השום כי אם כנגע שיש לבער ולאלתר.

אבל ארורים מהם הם אנשי השמאל הישראלי, המוסרים והמלשינים - הצבועים הגדולים שמגדירים להם חוקי דמוקרטיה משלהם ובזים לרצון העם הבסיסי ובזדוניות ובשיטתיות מבחילה, השמורה לאפלים שבמשטרים - חותרים תחת המדינה ורצון העם.

- ---- --- =

הבעיה שלי אגב היא לאו דווקא עם רועי, אלא עם זה שלאף אחד לא אכפת מנושא האשכול, זה סתם הזדמנות בשביל לקלל שמאלנים.... זה כאילו מה שהלך היסטורית בחדשות ופוליטיקה, מקללים שמאלנים, מידיי פעם חוסמים אותם,ו משאירים רק את העילגים ממש...

נערך לאחרונה ע"י Tom.Cruise בתאריך 10-06-2014 בשעה 20:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-06-2014, 21:40
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אשלי וישראל היפה מתעקשים להביא חורבן על מדינת ישראל...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Tom.Cruise שמתחילה ב "הנה אשלי פה והוא שמאלני, אז..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tom.Cruise
הנה אשלי פה והוא שמאלני, אז ניקח אותו כדוגמה.

את חושבת ש אשלי הוא ארור, מוסר, מלשן, צבוע גדול, וכו.... ?

המצב הכ"כ נהיר וברור שאין עם מי לעשות שלום ושהכל שקר ורמיה שהתפוצצו להם בפרצוף פעם אחר פעם אחר פעם - ובכל זאת ההגנה על הצד השני והצורך הפיזי/נפשי תמיד תמיד לאזן את התמונה עם "אנחנו לא טובים יותר מהם" (כאילו שבזה מדובר) והאמונה העיוורת שאם רק נתאמץ יבוא שלום ושזה רק אשמתינו שאין שלום...

מילא אם לא היה טרור בשנים האחרונות, וההשלכות לנסיגה מהשטחים לא היו ברורות, אני עוד יכול להבין אילו היו מתעקשים.

אבל העקשנות הזו וההצטיירות הזו כנאורים, שעה שבדיוק ההיפך - והאירוע עם הטנקיסט מחטיבה 7 רק מחדד את זה - וההומאניות המזויפת שבאה במישרין על חשבון חיי יהודים ושגורמת לליבוי השנאה מבחוץ מביאה אותי לידי המחשבה הזו.

זכותי.

ישן 10-06-2014, 20:18
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "תבדיל בין ביקורת לגסות רוח,..."

לנהוג בגסות רוח כלפי אדם לא קשור בגיל.

כל אדם צריך להתחיל מברירת מחדל של כבוד ולצבור כבוד או לאבד אותו על סמך התנהגות אישית, לא על סמך מאפיינים בלתי תלויים כמו גזע, מין, דת או גיל.

לא הגיוני להגיד "אל תהיה גס רוח לאדם הזה- הוא מבוגר" בדיוק כמו שלא הגיוני להגיד "אל תהיה גס רוח לאדם הזה הוא יהודי".
אם הבנאדם חרא הוא חרא גם אם הוא בן 100, אם הבנאדם נחמד הוא נחמד גם אם הוא בן 20. אבל את זה אתה יודע רק אחרי שאתה מכיר אותו, עד אז אתה נוהג בו בכבוד.

כל זה בלי שום קשר ל"ישראל היפה".

ההערה המקורית שלי (שאתה שרשרת אליה, אבל ההערה שלך לא הייתה קשורה אליה) הייתה בקשר לדיעות, לא לאיך מנהלים דיון או מתייחסים לאנשים.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 10-06-2014, 20:27
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "לנהוג בגסות רוח כלפי אדם לא..."

מאחר ואנחנו לא מכירים את הבן אדם, אז האמירה שאם הוא בן 100 וחרא של בן אדם רלוונטית לכלום.

אבל כן, לגיל יש משמעות.
לכל כיוון.
מה שבסדר להגיד לבנאדם בן 30 עלול להיות פחות סביר כשמדברים עם נער בן 14 או לחלופין עם אדם שמגיע לגבורות.

מצוות עשה מהתורה לנהוג כבוד באדם מבוגר, אין מצווה כזאת לגבי אדם צעיר. (והדרת פני זקן)
מאחורי הציווי הזה יש המון אמת.
לצערי אני לא מצליח למצוא בדיוק את המילים להסביר לך את מה שלי נראה כל כך טבעי, וצר לי שאתה לא מצליח לראות את זה לבד.

ונבדיל, אף אחד לא מצפה שבגלל שמשהו הוא מבוגר אז נסכים עם הדעות שלו, נחשוב שהוא קדוש או משהו כזה. אבל לתת למשהו יותר כבוד בגלל הגיל שלו זה נכון.
ועצוב שאתה לא מסוגל להבין את זה.

ישן 10-06-2014, 20:48
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "מאחר ואנחנו לא מכירים את הבן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77
מאחר ואנחנו לא מכירים את הבן אדם, אז האמירה שאם הוא בן 100 וחרא של בן אדם רלוונטית לכלום.

זה כאילו שאתה לא קורא את מה שאני כותב....

"כל זה בלי שום קשר ל"ישראל היפה"."
ציטוט:
מצוות עשה מהתורה לנהוג כבוד באדם מבוגר, אין מצווה כזאת לגבי אדם צעיר. (והדרת פני זקן)
מאחורי הציווי הזה יש המון אמת.

רגע רגע, אז מעכשיו דברים מהתורה הם בגדר K.O? כי זה קצת יטרוף לך את הקלפים...

ציטוט:
ונבדיל, אף אחד לא מצפה שבגלל שמשהו הוא מבוגר אז נסכים עם הדעות שלו, נחשוב שהוא קדוש או משהו כזה. אבל לתת למשהו יותר כבוד בגלל הגיל שלו זה נכון.
ועצוב שאתה לא מסוגל להבין את זה.

לא, זה לא.

עצוב שאתה חושב שלאדם מגיע זכויות בגלל משהו בלתי נשלט. אני שוב אגיד- להגיד שלאדם מגיע כבוד בגלל שהוא מבוגר זה כמו להגיד שלאדם מגיע כבוד כי הוא יהודי.

לכל אדם מגיע כבוד בלי קשר לגיל שלו, עד שהוא עושה משהו שגורע מכך. עצוב שאתה לא רואה את זה.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 10-06-2014, 21:13
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "או שאתה מתמם, או שאתה סתם..."

ציטוט:
או שאתה מתמם, או שאתה סתם מנסה לעשות מניפולציה.

חחחחחח
אתה משרשר עליי תגובה שלא קשורה בשיט למה שאמרתי ואני עושה מניפולציה?
ציטוט:
השאלה היא לא האם לכל אדם מגיע כבוד, או לחלופין כפי שעלול להשתמע מדבריך שמא טענתי שמותר לזלזל באדם צעיר.
השאלה היא האם זה שאדם הוא אדם מבוגר אזי מגיע לו יחס אחר.
האם מגיע שננהג בו כבוד מיוחד, האם הגיל נותן איזה שהם זכויות מיוחדות.
לדעתך לא, לדעתך היחס בכל גיל צריך להיות זהה ודין נער בגיל הטיפשעשרה בחור בן 30 או אדם שהגיע לגיל 80 צריכים לקבל את אותו היחס ואת אותה מידת כבוד בהתאם להתנהגות שלהם.
ולדעתי הגיל בפני עצמו הוא סיבה למתן יחס שונה וכן, גם כבוד.

כן, זה לא מה שאמרתי. אני מציע שתקרא שוב.

מה שאתה עשית לדבריי זה כמו שאני אגיד שאתה טוען שצריך להיות נחמדים לדמניוק רק בגלל שהוא היה זקן, אז מה אם הוא רצח כמה יהודים.

לאנשים מבוגרים מגיע יחס אחר, בדיוק כמו שלאנשים צעירים מגיע יחס אחר ולתינוקות מגיע יחס אחר. לכל אחד יש חווית חיים ויכולת תקשורת שונה.
כל זה לא קשור בשיט לכבוד, שצריך להיות ברירת מחדל לכולם

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 11-06-2014, 01:24
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "יש!!!!!!! מתחילים..."

תנסי רק להזכיר את המילה שלום בסקופים ותראי מה ייצא לך מזה...

רמז - רועי יאשים אותך בזה שאת משתפת פעולה עם מחבלים, ומנסה להשמיד את מדינת ישראל ואת כל היהודים עלי אדמות. קרוז יציין שזה הזוי שסוג כזה של הפצת שנאה בפורום עובר ללא תגובה מצד המנהלים. הברווז יעיר לרועי הערה שברור שכל מטרתה היא לצאת ידי חובה. רועי יסביר לו שהוא לא הכליל את כל השמאלנים כשהוא האשים אותם בשיתוך פעולה עם רוצחים, אלא רק כמה גולשים ספציפיים בפורום (כל אלה שם שמאלנים). הברווז יקבל את הטענה בניגוד לכל הגיון בריא. הפורום ימשיך להתנהל במתכונתו רוויית השנאה. והשלום שלך? כלא היה.

ישן 11-06-2014, 12:15
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אז אני מבין שהגיון בריא..."

אתה יכול לקרוא לזה הגיון בריא אם אתה רוצה, אבל התוצאה של זה היא שגולשים רבים, אני ביניהם, הפסיקו לכתוב בפורומי החדשות בגלל הגישה הבריונית והחד צדדית שנהוגה שם, שאינה משאירה סיכוי לדיון פורה.
דווקא אתה, על אף שדעותיך רחוקות מאוד משלי, יודע לנהל דיון בצורה עניינית ומכובדת, להבדיל מכמה גולשים (ומנהלים... ואדמינים) אחרים, אבל בתור מי שאמון גם על אכיפתן של נורמות שיאפשרו דיון נורמאלי, אתה כשלת בעייני.

אם המטרה היא שפורומי החדשות יורכבו רק מגולשים בעלי דעות ימניות שטופחים זה לזה על השכם, ועושים תחרות מי שונא ערבים יותר, אתם בהחלט בדרך הנכונה. גם הסבלנות של דן חייבת להיגמר מתישהו.

ישן 11-06-2014, 12:45
צלמית המשתמש של רועי AZ

את מוזמנת לשאול אותי ולא להסתמך על גולשים עם התקפי ריגשי
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "אני מודה לך מאוד על התקציר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hellllllo
אני מודה לך מאוד על התקציר הזה, באמת.
כבר מזמן ניסיתי להבין את הקטע של רועי, רק בלי להצטרך לקרוא את כל מה שהוא כותב

הקטע של רועי הוא פשוט מאוד. אנחנו במלחמה על הבית. חד משמעית. כשהצד שכנגד עושה הכל לזרוק אותנו מכאן, ולאחר שהיו כמה סבבי "תהליכי שלום" ובהם נגלו בכל פעם מחדש (כאילו שלא ידעו זאת קודם) הפרצופים האמיתיים של האויבים. אני שואל, מה עוזר לנו כל מתקפות המצפון והעיורון הכפייתי והאהבה לאויב של האחים משמאל, זולת שפיכת דלק לתבערת השנאה של הצד השני כלפינו וליבויה?

זו שאלה שכל פעם שהיא נשאלת על ידי או מישהו אחר שלא חושב כך, נענה מיד .

איך? באותו סגנון עיוור או מצפוני שמציג אותי כמקרבן ולא הקורבן ומסלף את האמת!!!

למה האחים משמאל מנסים לנגן מוזיקה שונה ממה שמנגנים אויבי? למה הם מתאמצים לכפות על אותם האויבים מוזיקה כזו שעה שהם עצמם לא רוצים בה?!?

על זה אני מוחה, ולא משנה לי מה גילו של האדם הנוהג כך!

ישן 11-06-2014, 14:18
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני אגיד לך מה הבעיה שאני יכול אולי להצביע עליה.
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי Tom.Cruise שמתחילה ב "רועי באמת מכל המשתתפים באשכול..."

ציטוט:
הבעיה שלך היא בעיה של סגנון, והנטייה להשתלח אישית באנשים, אבל זה בא ממקום של להט לא ממקום רע, ואין לי בעיה לדון אתך כל עוד אתה לא מגזים.

בתור מי שמורגל כבר לאינספור סבבי ויכוח בנושא, ואני יודע מה הצד השני חושב ומה "פוטנציאל התשובות" שלו אז אני כבר יורה הכל.

כבר נכתב אלי ע"י מר אשלי (וגם אתה כתבת לי) שהדעות שלי פוגעות בדמוקרטיה, כי זכותו של אדם לחשוב אחרת ממני. ואני שואל, איזו דמוקרטיה זו כשהדעות של האחר פוגעות בי פיזית וברצון שלי לבית לאומי משלי??

אני לא מבין, ארה"ב ערש הדמוקרטיה, רדפה אחרי בני אדם וחישמלה למוות זוג שאותם ראו כבוגדים, אז אני לא יכול להלחם במי שאני בטוח שהוא בוגד בעם שלו?

דמוקרטיה זו זכות להביע דעה שונה?? אז הנה דמוקרטיה. לא בא לי יותר לעצור ברמזור אדום! ומהיום והלאה אני נכנס לצומת ברמזור אדום! ואני אבטא את דעותי אלה בפורום... אתה תהיה מספיק אמיץ, בשם הדמוקרטיה וזכותי, להביע כל דעה שלי להגן על זה ולא להגיד לי שאני חולה נפש?

אני מבטיח לך, שאם אכתוב זאת מספיק פעמים, גם לך יבוא החשק להפגש איתי ולהוריד אותי בכוח פיזי מהכביש ומהכוונות הללו.

ישן 11-06-2014, 14:38
  Tom.Cruise Tom.Cruise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.14
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אני אגיד לך מה הבעיה שאני יכול אולי להצביע עליה."

לא...

אני בחיים לא כתבתי לך דבר כזה, ואם כתבתי אז כתבתי שטויות. הדעות שלך הן אנטי דמוקרטיות, ופאשיסטיות (ברצינות, לא בתור עלבון), אבל הן לגיטימיות גם אם אני לא מסכים איתן.

זה הקטע בדמוקרטיה שאתה מפספס, שלכולם מותר לחשוב ולהגיד מה שהם חושבים, בניגוד ללעשות. אני לא מבין למה אתה חושב שהדעות שלך יותר לגיטימיות או יותר נכונות מדעות של אחרים, ואיך אתה לא מבין שאם אתה לא נותן לגיטימיות לדעות של אנשים אחרים, אין שום סיבה שהם יתנו לגיטימיות לדעות שלך. אם אנחנו לא יוצאים ממקום שבו כל (או לפחות רוב מוחלט) של הדעות הן לגיטימיות, אז למה שלא יכלאו אותך על דעותיך?

ברור לך שהיו מקומות בהיסטוריה האנושית, שאנשים עם דעות כמו שלך, הדתיות, הלאומיות, נרדפו ונכלאו?

ויש הבדל בין להחזיק בדעה שזה בסדר לנסוע באור אדום, לדבר בזכותה, לשכנע אנשים, להפגין, או מה שזה לא יהיה, לבין לנסוע באור אדום. ולא אין לי שום כווה להוריד אותך מהכביש, בשביל זה יש משטרה שפועלת מתוקף חוק שהתקבל בצורה דמוקרטית.

אני חושב שאתה חולה נפש בגלל הקיצוניות של הדעות שלך, אשליות הרדיפה וזה שאתה שש אלי מלחמת אחים, לדעתי זה קצת הזוי...

ועדיין כל זה לא ממש קשור לדיון... הדיון הוא על תרבות דיון, ורמת דיון, ולא על תוכן...
ישן 11-06-2014, 14:55
צלמית המשתמש של רועי AZ

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Tom.Cruise שמתחילה ב "לא... אני בחיים לא כתבתי לך..."

ציטוט:
לא...

אני בחיים לא כתבתי לך דבר כזה, ואם כתבתי אז כתבתי שטויות. הדעות שלך הן אנטי דמוקרטיות, ופאשיסטיות (ברצינות, לא בתור עלבון), אבל הן לגיטימיות גם אם אני לא מסכים איתן.

זה הקטע בדמוקרטיה שאתה מפספס, שלכולם מותר לחשוב ולהגיד מה שהם חושבים, בניגוד ללעשות.

יש כאלה שלא רק חושבים אלא עוברים לפסים מעשיים. יש כאלה שלוחצים עלינו ללכת לתהליך שלום שכבר ניסינו כמה פעמים בעבר ולא עבד. יש שמכניסים שב"חים לשטחינו בניגוד לחוק, מפגינים עבור האויב , מרגלים עבור האויב, כותבים בעיתונות הזרה כמה שאנחנו גרועים ומשטר אפרטהייד יש פה ועושים לנו דה לגיטמציה. כל אלו הן זכויות ממומשות בדמוקרטיה. אבל זה גורם נזק. כל מה שמניתי פה. נזק לי, נזק לך. נזק למולדת. אתה מוכן להנזק בכל צורה אפשרית ובלבד שתישא את נס הדמוקרטיה? אני לא!!

אני לא מבין למה אתה חושב שהדעות שלך יותר לגיטימיות או יותר נכונות מדעות של אחרים, ואיך אתה לא מבין שאם אתה לא נותן לגיטימיות לדעות של אנשים אחרים, אין שום סיבה שהם יתנו לגיטימיות לדעות שלך. אם אנחנו לא יוצאים ממקום שבו כל (או לפחות רוב מוחלט) של הדעות הן לגיטימיות, אז למה שלא יכלאו אותך על דעותיך?

ההודעות שלי לא גורמות לנזק למי שלא חושב כמוני. ואם כן, שנינו שותפים באותה מידה. כי בבוא היום, האויב לא יבחין בינינו!!

ברור לך שהיו מקומות בהיסטוריה האנושית, שאנשים עם דעות כמו שלך, הדתיות, הלאומיות, נרדפו ונכלאו?

ויש הבדל בין להחזיק בדעה שזה בסדר לנסוע באור אדום, לדבר בזכותה, לשכנע אנשים, להפגין, או מה שזה לא יהיה, לבין לנסוע באור אדום. ולא אין לי שום כווה להוריד אותך מהכביש, בשביל זה יש משטרה שפועלת מתוקף חוק שהתקבל בצורה דמוקרטית.

נכון, אבל המשטרה לא יכולה לעצור את המזיקים שציינתי לעיל...והם ממשיכים להזיק ולהזיק - מלחמת אחים כן תעצור!

אני חושב שאתה חולה נפש בגלל הקיצוניות של הדעות שלך, אשליות הרדיפה וזה שאתה שש אלי מלחמת אחים, לדעתי זה קצת הזוי...

מאה אחוז, יבוא יום ואולי אהיה מאושפז במחלקה הסגורה. אבל יותר סביר שאתה תהיה קבור בעקבות הנזק שהאחים שלך עושים לך. מה עדיף?

ועדיין כל זה לא ממש קשור לדיון... הדיון הוא על תרבות דיון, ורמת דיון, ולא על תוכן...

ישן 11-06-2014, 07:33
צלמית המשתמש של רועי AZ

הצביעות שלך בכל הקשור לאימוץ התורה כל זמן שזה מתאים לאג'נדה הסרוחה שלך
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "מאחר ואנחנו לא מכירים את הבן..."

ציטוט:
מצוות עשה מהתורה לנהוג כבוד באדם מבוגר, אין מצווה כזאת לגבי אדם צעיר. (והדרת פני זקן) מאחורי הציווי הזה יש המון אמת. לצערי אני לא מצליח למצוא בדיוק את המילים להסביר לך את מה שלי נראה כל כך טבעי, וצר לי שאתה לא מצליח לראות את זה לבד.

מגעילה אותי... אתה האחרון שתלמד אותי מוסר.

כי מצד שני, יש את מצוות הוכח תוכיח את עמיתך... ואם צריך לגרום לו לסור מן הדרך אפשר גם להכותו...

וגם אסור לרחם על אכזרים/אויבים.

מה שאנשים מסוגכם מציעים ולא בוחלים בכלום ולא משנה מה גילכם, התוצאה הישירה תהיה כליה פיזית של מדינת ישראל ועוד אלפי הרוגים יהודים ועוד טילים על מרכז הארץ. וזה מוכח.

אתה מעדיף את כיליוננו הפיזי על פני זה המוסרי ואני כאן כדי לעצור את זה. אתה צריך להבין שאנחנו כבר לא בפוזיציה של היהודי הכנוע והמושפל. לא עוד. זה נגמר.

ואם כדי להוציא אל הפועל את הלא עוד, אם זה אומר שעל הדרך אני צריך להוריד את הראש של כמה ילדים פלסטינים בשביל זה - אז כן.

אם זה אומר שאני אצטרך להלחם בך פיזית בשביל זה - אז כן. אני אלחם בך, על אף שאתה כביכול אח שלי וגם לא משנה לי שאולי תגבור עלי. בעיניי זו תהיה הקרבה נעלה יותר ממוות במלחמה באויב.

ישן 11-06-2014, 09:58
צלמית המשתמש של רועי AZ

אתה מבין שעם הסמים שאתה לוקח אתה יותר קרוב לשם ממני?
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי Tom.Cruise שמתחילה ב "תגיד רועי, ברצינות, שיתפת את..."

ציטוט:
תגיד רועי, ברצינות, שיתפת את זה עם פסיכיאטר?
כאילו זה נשמע רע, אבל אני חושב שכמה כדורים ופגישה (דו ) שבועית עם פסיכולוג ואתה תהיה בסדר...

אתה כבר מורגל בשלל כדורים וצמחים..

ישן 11-06-2014, 11:14
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "זה בסדר, אף אחד לא מכיר אותי. אתה רשאי אש."

נתחיל מהדיון הספציפי הזה שהצטרפת אליו ברעש ובאיומים.
רעש בגלל השימוש החוזר בהדגשה, ואיומים מוכרים על מלחמת אחים.

הדיון היה על תרבות הדיון בפורום ככלל והאם אדם מבוגר זכאי ליחס מיוחד.
לא הסכמתי עם גולני, אולי לא הבנתי את כוונתו ואולי אנחנו באמת לא מסכימים.
הקנטתי אותו, הוא הקניט אותי בחזרה אבל הנחת העבודה הייתה שצריך לנהוג בכבוד באנשים.
(לי נראה שגולני גם אף פעם לא מודה שהוא טועה, אז בשלב מסוים אני יוצא מנקודת הנחה שאו שלא הבנתי אותו או שזה חסר טעם להמשיך ולדון)

ואז אתה באת, נרעש כי היי השמאלן הבוגד מצא שיש מצוות עשה מהתורה שאתה לא מקיים. ואתה הרי מתחזק ומפעם לפעם מנפנף בתורה כקושאן על הארץ.
האמת שממש לא חשבתי עליך כשכתבתי את זה. זה היה בשבילי כלי להסביר שהתפיסה שלאנשים מבוגרים מגיע כבוד מיוחד היא לא המצאה טיפשית שלי אלא היא תפיסה בת אלפי שנים שמעוגנת בתור יסוד ביהדות.

אתה הסברת לי שיש מצוות שאתה בוחר לשמור יותר ויש כאלו שפחות. אתה אוהב למחות את זכר עמלק, זה עושה לך נעים, ואם רק ייתנו לך הזדמנות להרוג ילדים עמלקייים או פלסטינאים, אתה תקיים את המצווה בשמחה,
מצד שני מצוות מורכבות כמו לתת כבוד לאנשים מבוגרים נאמרות מתוך צביעות. אתה משתוקק למלחמה עם אחיך לכאורה ורואה בזה הקרבה עילאית. ואת כל זה אתה כותב כשתמונת הרב קוק מתנוססת בצלמית שלך. יש בזה משום אירוניה, לא?

תפיסת העולם שלך מדגימה לי את כיוון התנועה של עם ישראל.
היא גם פותרת לי כל פעם מחדש את השאלה שהטרידה אותי בילדות כשקראתי את ספר האגדה איך זה יכול להיות שהסיקריקים שרפו את כל האספקה של ירושלים ורצו לוודא הריגה, לפני שנתנו לר' יוחנן לצאת ולבקש על יבנה וחכמיה.
ובכל תגובה שלך אתה מסביר מחדש איך זה שטומאת כלים יכולה להיות קשה יותר משפיכות דמים.

ישן 11-06-2014, 12:25
צלמית המשתמש של רועי AZ

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "נתחיל מהדיון הספציפי הזה..."

ציטוט:
נתחיל מהדיון הספציפי הזה שהצטרפת אליו ברעש ובאיומים.
רעש בגלל השימוש החוזר בהדגשה, ואיומים מוכרים על מלחמת אחים.

אני כולי רעש ואיומים עוד לא למדת? חוצפן אני שהצטרפתי לדיון שנוגע במישרין אלי.

ואז אתה באת, נרעש כי היי השמאלן הבוגד מצא שיש מצוות עשה מהתורה שאתה לא מקיים. ואתה הרי מתחזק ומפעם לפעם מנפנף בתורה כקושאן על הארץ.

אל תעוף על עצמך יותר מדי! לא אתה שתקבע עבורי מה אני מקיים כראוי ומה לא.

האמת שממש לא חשבתי עליך כשכתבתי את זה. זה היה בשבילי כלי להסביר שהתפיסה שלאנשים מבוגרים מגיע כבוד מיוחד היא לא המצאה טיפשית שלי אלא היא תפיסה בת אלפי שנים שמעוגנת בתור יסוד ביהדות.

מצויין !מגיע כבוד! אבל תלוי למי. ארחיב על זה בהמשך ..

אתה הסברת לי שיש מצוות שאתה בוחר לשמור יותר ויש כאלו שפחות. אתה אוהב למחות את זכר עמלק, זה עושה לך נעים, ואם רק ייתנו לך הזדמנות להרוג ילדים עמלקייים או פלסטינאים, אתה תקיים את המצווה בשמחה,

זכר עמלק צריך להמחה לפי מצוות נותן התורה. זכור את אשר עשה לך עמלק בצאתך ממצריים ואני מוסיף זכור את אשר עשה לך עמלק בצאתך מאירופה! אותה אירופה שרבים היהודים שראו אותה כארץ מולדתם והלכו שבי אחר תרבות אחרת.

אבל אתה מבין למה אתם השמאל מעוררים שנאה? כי בשעה שאני מגן על ילדי ישראל ובגלל שאני מגלה העדפה בסיסית לדם שלהם על פני דמם של אויביהם אני מצטייר אוטומטית בעיניכם כאחרון החיות תאב דם. אתם חייבים באותה נשימה לקדש גם את דמם לאותה "רמה" של ילד יהודי.. ולא! דמו של ילד יהודי קדוש לאין שיעור. דמו של ילד יהודי נשפך תדיר בעבר בקלות. לא עוד!

למה כל זה? כי אתה מצפוניסט? כי אתה מצטער על כך שאנחנו חיים? הרי אנחנו תקועים כמו עצם בגרון עבור אומות העולם, אז אתה חייב לכפר על כך? למה אתה חייב להתרפס ולדפוק חשבון למה מה יגידו הגויים? לא למדת שזה לא משנה מה תעשה???

מצד שני מצוות מורכבות כמו לתת כבוד לאנשים מבוגרים נאמרות מתוך צביעות. אתה משתוקק למלחמה עם אחיך לכאורה ורואה בזה הקרבה עילאית. ואת כל זה אתה כותב כשתמונת הרב קוק מתנוססת בצלמית שלך. יש בזה משום אירוניה, לא?

לאור ההנהגות שלך כן! לפני שבעים שנה היו קפואים בשירות הנורא שבצוררי ישראל ונכון שאי אפשר לשפוט את מעשיהם במצב שבו היו נתונים אז, חסרי מגן. אבל היום?? למה בתור החזק, אתה בוחר להיות בשירות האויב שלך? אני חושב שצריך לגבות על זה מחיר!!

תפיסת העולם שלך מדגימה לי את כיוון התנועה של עם ישראל.

מצויין, העיקר שלא יהיה בכיוון התנועה שלך, מימי הים התיכון.

היא גם פותרת לי כל פעם מחדש את השאלה שהטרידה אותי בילדות כשקראתי את ספר האגדה איך זה יכול להיות שהסיקריקים שרפו את כל האספקה של ירושלים ורצו לוודא הריגה, לפני שנתנו לר' יוחנן לצאת ולבקש על יבנה וחכמיה.
ובכל תגובה שלך אתה מסביר מחדש איך זה שטומאת כלים יכולה להיות קשה יותר משפיכות דמים.

מה הקשר הסיפא שלך לא הבנתי?

ישן 10-06-2014, 21:01
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי Tom.Cruise שמתחילה ב "השאלה למי? אני לא חושב שזה..."

כשמשהו לא מסכים איתי, והוא פחות או יותר מקביל אלי בגיל בשלב בו הוא נמצא בחיים. זה בסדר גמור שהוא יקניט אותי קצת, ילעג לי קצת יעקוץ אותי וכדומה.
הדברים הללו לא יתפרשו כחוסר כבוד.
זה חלק מההנאה בוויכוח. והלב שלנו בשלב הזה של החיים הוא מספיק חזק כדי לספוג את העלבונות.
ומעט פגיעה בכבוד ובאגו היא לגיטימית וסבילה.

כשאני בוחר להתווכח עם אדם מבוגר, אני לא בוחר להסכים אתו ולהגיד שהוא יודע הכל.
אבל אני מבין שהמקום בו אני והוא עומדים הוא שונה.
הגיל נותן לו מעמד שונה, כזה שאומר שאומר שכשאני בוחר להגיב אני מתייחס אחרת. קצת יותר רגיש, קצת יותר זהיר, יותר מכבד.

ישן 10-06-2014, 20:20
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי אורחת לרגע שמתחילה ב "א. כאילו שלא ראית את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אורחת לרגע
א. כאילו שלא ראית את מה שהוא כתב לי במוצאי שבת, בחוסר רגישות שאין שני לו, ואת מה שהוא כתב לי ממש היום, שהוביל אותי לכתוב את מה שכתבתי כאן. להבהרה: אינני מתחרטת.
ב. יאללה יאללה, אל תתעסק איתי, למה אני אשבור אותך!

באתי לכתוב לך תגובה עניינית אבל אז נזכרתי במי מדובר.

שוב, נאה דורש- נאה מקיים. את לא יכולה לרקוע ברגליים כשלא מתייחסים אלייך יפה ובמקביל להתנהג כמו שאת מתנהגת.

כאילו את יכולה, אוביסלי זה מה שאת עושה, אבל זה מגוחך.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 10-06-2014, 20:51
  משתמשת נקבה אורחת לרגע אורחת לרגע אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.14
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "אהה... מה? (אהה, ערכת. כי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shai.shai
אהה... מה?
מניפולטיבית קטנה ומציקה, את כנראה התבלבלת והדבקת פה תמונה שלך בטקס חלוקת תארים, ומיד ערכת את זה לציטוט של גולני. אל תשקרי. מאוסה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shai.shai
כי באמת לא הבנתי איך העובדה שיש לי תואר קשורה לפה..)
זה הכי נשמע לי כמו "תראו אותי! יש לי תואר! יש לי תואר! fucking look at me! כאילו מה, רוצה שקל? דגל? בלון? מסטיק?

אני לא יודעת איך אני כל פעם נופלת בפח ומתנצלת בפנייך אחרי הפעמים שאני נכנסת בך חזק, כשזמן קצר לאחר מכן את חוזרת לסורך, אז בפעם המי יודע מה:

מכל הלב שי: אני לא סובלת אותך! מעניין אם גם במציאות את בלתי נסבלת כמו בחיים הווירטואליים שלך.
ישן 10-06-2014, 20:52
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי אורחת לרגע שמתחילה ב "[QUOTE=shai.shai]אהה......"

ציטוט:
מניפולטיבית קטנה ומציקה, את כנראה התבלבלת והדבקת פה תמונה שלך בטקס חלוקת תארים, ומיד ערכת את זה לציטוט של גולני. אל תשקרי. מאוסה.

זה הכי נשמע לי כמו "תראו אותי! יש לי תואר! יש לי תואר! fucking look at me! כאילו מה, רוצה שקל? דגל? בלון? מסטיק?

אני לא יודעת איך אני כל פעם נופלת בפח ומתנצלת בפנייך אחרי הפעמים שאני נכנסת בך חזק, כשזמן קצר לאחר מכן את חוזרת לסורך, אז בפעם המי יודע מה:

מכל הלב שי: אני לא סובלת אותך! מעניין אם גם במציאות את בלתי נסבלת כמו בחיים הווירטואליים שלך.

אחותי, אני אפילו לא אקרא את ההודעה.... יש לך טעות אפילו בחלק הראשון שלה. אין לי תואר....

ישן 10-06-2014, 20:54
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי אורחת לרגע שמתחילה ב "[QUOTE=shai.shai]אהה......"

ציטוט:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://dash.ponychan.net/chan/files/src/140211916574.jpg]

אראל סג"ל

ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:44

הדף נוצר ב 0.25 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר