לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-05-2005, 14:42
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Light_it שמתחילה ב "למה לא....?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Light_it
תראה,לדעתי דווקא יכול להיות די נחמד אם תנסה משהו....
כי בכל זאת אתם נוסעים לחודש,אתם תיהיו הרבה זמן יחד,וזה אחלה לנסות להתחיל משהו חדש,וגם אתה אמרת שהיא ביישנית אז יכול להיות שבגלל זה היא גם לא התחילה או רמזה משהו אף פעם כי היא התביישה.....
אני בעד לנסות.....אבל לא ישר על ההתחלה ,אלא תן לזה טיפה זמן,לראות איך אתם מסתדרים ביחד בחו"ל,אתה יודע....לזרום כזה....
בכל אופן מהי מטרת הנסיעה?

טיול לחודש.

אחרי צבא.. היא השתחררה אחרי קצונה וקבע ואני אחרי חצי שנה של עבודה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-05-2005, 12:35
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
הוא התכוון להגיד ש...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Light_it שמתחילה ב "מה...?"

עם לבחור יש שכל והגיון אז הוא יפרד ממנה כי על ההתחלה להפרד לחודש זה לא לעניין
ובטח הכוונה היא שאם היא תחזור אחרי חודש ושניהם יהיו פנויים ומעונינים אז הם יחדשו את הקשר כדי לא לייבש אחד את השני חודש (מקווה שאני הבנתי נכון )

ובוס 11 יקר על זה נאמר מי שמתבייש מתייבש וביתר רצינות זה אחד הסיכונים של לחכות לרגע המתאים שתמיד יכול לבוא מישהו ולחטוף לך את הבחורה אז נכון שמצד אחד יש סיכוי שבכל מקרה אולי זה לא היה הולך ואז זה רק היה מקלקל את מה שיש לכם אבל מצד שני עכשיו אתה נתקע עם חוסר ידיעה של מה היה יכול לקרות שזה לא בהכרח יותר טוב אז לשיקולך ולשיקולכם מה עדיף שתגיעו למצב הזה

ובקשר לסוגיה שלך מה שאני הייתי מציע לך במיוחד אם הם יחליטו לקחת פסק זמן / להפרד והיא תהייה פנויה אבל גם אם לא ובמיוחד אם החלטת שאתה מעונין בה והולך על זה גם אם זה אומר לסכן את היחסים שיש לכם היום. הייתי מציע לך לזרום כלומר לצאת לטיול לכייף להנות בעיקר מהטיול ומהחברות של שניכם וחודש ביחד יכול לעשות הרבה לאנשים אם זה לקרב (במידה ומסתדרים נהדר) ואם זה להרחיק (במידה שמתגלים המון חילוקי דעות ומתחילים מריבות)
ולכן תטיילו תבלו ואם אתה מעונין יותר ללכת לכיוון של אינטימיות יותר הייתי מציע לך ללכת למסעדות או לעשות גם בילויים יותר אינטימיים שבו אתם מדברים אחד עם השני ושופכים את הלב אחד לשני ומתקרבים יותר ואז (ושוב כיוון שאתם חודש אחד עם השני שזה הרבה זמן) הכל יכול לקרות וכמובן גם להפוך להיות זוג

כמובן רק דבר אחד לשים לב שאם הבחורה למשל בוחרת לא להפרד מהבחור ונשארת איתו בקשר קרוב (כלומר מדברת מחול איתו הרבה) ומראה סימנים של התאהבות בבחור, בקיצור נעולה עליו. תבלה בטיול אבל תשאר ידיד שלה אל תנסה להכנס ביניהם כי רוב הסיכויים שזה לא יצליח ורק יהרוס את הקשר שלכם וכמובן את הטיול.

שיהיה בהצלחה תהנה ונשמח לשמוע איך היה
וכמובן אל תשכח להביא לנו מתנות ומזכרות מחו"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 17-05-2005, 17:08
צלמית המשתמש של Globetrotter
  Globetrotter Globetrotter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Globetrotter
תשמע אחי אם כמה שזה יכול להישמע
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב ")-:"

אטום והכי לא מתאים
אבל מגיע לך... קודם כל על זה שבנית מגדלים באוויר בלי לדעת בכלל מה היא מרגישה
שנית כל על זה שלא דיברת איתה על זה לפני הטיסה...
אי אפשר לחכות במקרים כאלה... יש אינספור סיטואציות שהיו יכולות להיווצר... בשבילך רק אחת היא טובה... שתהיו ביחד ותטוסו לארה"ב ותעשו חיים... אבל בשביל שזה יקרה לא עשית כמעט כלום חוץ מבאמת לטוס איתה לחו"ל.. מה שכן עשית זה ליצור לעצמך סרטים בראש שלא היה להם סיכוי לקרות כי משכת את העניין יותר מדי... אני מקווה שאתה מבין לאן אני הולך עם זה...
בכל מקרה יכול להיות שזה טוב שקרה מה שקרה.. כי עכשיו אתה יודע איפה היא עומדת ואיפה אתה צריך לעמוד... תשכח ממנה ותעשה אחלה חיים בתור רווק בארה"ב... היא רק תסבול מזה שיש לה חבר תאמין לי...

ישן 17-05-2005, 17:52
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

???
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Globetrotter שמתחילה ב "תשמע אחי אם כמה שזה יכול להישמע"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Globetrotter
אטום והכי לא מתאים
אבל מגיע לך... קודם כל על זה שבנית מגדלים באוויר בלי לדעת בכלל מה היא מרגישה
שנית כל על זה שלא דיברת איתה על זה לפני הטיסה...
אי אפשר לחכות במקרים כאלה... יש אינספור סיטואציות שהיו יכולות להיווצר... בשבילך רק אחת היא טובה... שתהיו ביחד ותטוסו לארה"ב ותעשו חיים... אבל בשביל שזה יקרה לא עשית כמעט כלום חוץ מבאמת לטוס איתה לחו"ל.. מה שכן עשית זה ליצור לעצמך סרטים בראש שלא היה להם סיכוי לקרות כי משכת את העניין יותר מדי... אני מקווה שאתה מבין לאן אני הולך עם זה...
בכל מקרה יכול להיות שזה טוב שקרה מה שקרה.. כי עכשיו אתה יודע איפה היא עומדת ואיפה אתה צריך לעמוד... תשכח ממנה ותעשה אחלה חיים בתור רווק בארה"ב... היא רק תסבול מזה שיש לה חבר תאמין לי...

לחלק הראשון של דברייך אני מעדיף לא להגיב, כיוון שהדבר מאוד מקומם אותי.

בנוסף ממה היא תסבול ? בעיה שלה. היא ידידה שלי שלוש שנים כמאט היו שני נסיונות בתקופת הצבא לקשר ובגלל צבא לא רצתה לערב חיי צבא וחיים פרטיים שזה לגיטימי שלא רצוי קשר באותו מקום עבודה.

דבר שני השתחררתי מהצבא. ממה היא תסבול?

ואת הטיול הזה תכננו שלושה חודשים מראש.

ישן 16-05-2005, 14:09
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי GruZone שמתחילה ב "שמע...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי GruZone
יש משהו שאתה צריך לחשוב עליו...
אתה הולך להיות איתה למשך חודש בארה"ב לבד (אם טעיתי בארץ סליחה) תנסה להראות לה שאתה בנאדם מתוק ודואג...
תהיה לידה תדאג לה תצחיק אותה וגם לפעמים תבין אותה ותן לה להיות לבד...
יש לך חודש שלם לקחת אותה ממש מהבחור הזה...
באהבה אין חוקים,אם אתה רוצה אותה תקח אותה...
אבל אל תגיד לה על תחילת הטיול,תבנה משהו איתה בדרכים שאמרתי לך אחי ואז צאו לאיזה ארוחה רומנטית טובה בערב...

מקווה שעזרתי...

תשמע... זאת בעיה קשה.. צחוקים תמיד יהיו ואני אישית טיפוס מאוד דאגן ואכפתי מתוק אין לי מושג אבל....

תאמין לי שאני מתנהג אלייה כמו שהייתה חברה שלי.. רק בלי נשיקות צרפתיות ובלי לישון ביחד...

ישן 17-05-2005, 08:17
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
בוס 11 יקר
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "[QUOTE=GruZone]יש משהו שאתה..."

(אמרתי לך כבר שהשם שלך ולכתוב פה במיוחד שמתחילים בבוס יקר נשמע כמו מכתב בקשה להעלאה בשכר )

לא הבנתי למה התכוונת בהודעה מספר 16 שלך שכתבת :"במידה ונחזור לארץ והיא תהיה פנויה אני מסתער קדימה!!!! לא ממתין לסמרטוט הזה .."
למה לחכות לארץ ולבדוק אם היא פנויה או לא סביר להניח שתדע אם היא נפרדה ממנו או שהם החליטו להשאר ביחד וכמו שאמרתי אם אתה לא רואה שהיא דלוקה עליו אתה מוזמן לנסות גם בחול להתקרב אליה (כמובן לא על ההתחלה ולא חזק מידי) בכל מקרה גם אם היא קשורה אליו אל תעצור את עצמך ותחכה רק לראות מה קורה שתחזרו ולקוות שהם יפרדו כי זה רק יוביל לאכזבה גדולה במקרה שזה לא יתגשם
טיול מהנה ובהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 17-05-2005, 08:59
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "בוס 11 יקר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי charm
(אמרתי לך כבר שהשם שלך ולכתוב פה במיוחד שמתחילים בבוס יקר נשמע כמו מכתב בקשה להעלאה בשכר )

לא הבנתי למה התכוונת בהודעה מספר 16 שלך שכתבת :"במידה ונחזור לארץ והיא תהיה פנויה אני מסתער קדימה!!!! לא ממתין לסמרטוט הזה .."
למה לחכות לארץ ולבדוק אם היא פנויה או לא סביר להניח שתדע אם היא נפרדה ממנו או שהם החליטו להשאר ביחד וכמו שאמרתי אם אתה לא רואה שהיא דלוקה עליו אתה מוזמן לנסות גם בחול להתקרב אליה (כמובן לא על ההתחלה ולא חזק מידי) בכל מקרה גם אם היא קשורה אליו אל תעצור את עצמך ותחכה רק לראות מה קורה שתחזרו ולקוות שהם יפרדו כי זה רק יוביל לאכזבה גדולה במקרה שזה לא יתגשם
טיול מהנה ובהצלחה

CHARM יקירי

התכוונתי לקטע שהתכוונת על זה שאם היא לחזור לארץ אז שלא ייבשו אחד את השני..
מבחינתי או שיהיה בין שנינו משהו?! אם יהיה?! ובמידה והם יחזרו אני יתרחק.

כאשר יש לך רגש למישהי שיש לה חבר זה בעיתי

כולי תקווה שהצלחתי להסביר את עצמי בצורה יותר טובה

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 17-05-2005 בשעה 09:03.
ישן 17-05-2005, 18:20
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

.....
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "בוס 11 יקר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי charm

טיול מהנה ובהצלחה

הכי הרבה נמצא משהי שם בארה"ב אם לא יצא כלום.. בנות אפשר להחליף יש הרבה דגים

ישן 21-05-2005, 14:56
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
וואי, זה מלוכלך....
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב ".."

כל התכנונים האלו נשמעים כאילו אתה מדבר על שק תפוחי אדמה ולא על בחורה עם רגשות ורצונות .
עם כל ההערכה אליך ואני חושבת שאתה בחור מקסים, אל תעשה שטויות ואל תפגע באנשים על לא עוול בכפם .
אני מתארת לעצמי שאתה לא מכיר את החבר, אז למה להשמיץ אותו ולתכננן קומבינות מאחורי גבו ?
נסה להעמיד עצמך במקומו, היית רוצה שבחור יתכנן מזימות על בת זוגתך הטריה ?
מה עם הרגשות שלו ? חשבת על איך הוא ירגיש ?
מה גם שמערכת יחסים לא בונים מהיום להיום, אולי זה משהו שהתפתח עם הזמן לאור העובדה שהוא ידיד
ממקודם וסביר להניח שכן יש שם רגשות ולכן זה לא משמיים שהוא מוכן לחכות לה, כשאוהבים - גם סומכים על בן/ת הזוג, לא משנה כמה זמן נמצאים ביחד .

אני מבינה את הנקודה שאתה נמצא בה- שתכננת על פיתוח מערכת היחסים בינה ובינך בנסיעה, אבל אם משהו השתבש בדרך וכעת יש לה חבר, אולי זה נועד להיות בצורה הזו .
זוכר שכשדיברנו אמרתי לך שאל תהפוך את הרגשות אליה למניע לטיסה כי אז אף אחד לא יהנה ?
אני חוששת שבדיוק כך הולך להיות....

אני חושבת שעכשיו זה זמן טוב לחשוב אם אתה עדיין רוצה לטוס איתה ולשים בצד את המזימות להשגתה .
כי אם זו תהיה תכלית הנסיעה- אני צופה פיצוץ, לך תדע איך היא תפרש את הצהרות האהבה שלך .
ואל תשכח שאתה בעמדה שיכול להרוס להם ולגרום לה רגשות אשם שהיא לא מרגישה רגשות זהים לשלך .
תחשוב טוב על כל הפרטים הקטנים האלו ותקח כל צעד בחשבון, כשמדובר על רגשות - חבל לעשות טעויות .

עצתי לך יקירי היא לשים כרגע את הרגשות שלך בצד, למרות וחרף שאתה מחכה לה 3 שנים .
וזאת מהסיבה הפשוטה ש- אם אתה אוהב אותה, אתה תרצה שיהיה לה טוב, אם זה איתך ואם זה בלעדיך .
כרגע יש לה חבר, תאמין לי שעל המצפון שלך אתה לא צריך להיות הגורם למתחים ביניהם .
אם ולכשהם יפרדו אל תעשה את אותה טעות של להמתין ולהמתין לרגע הנכון, אל תחכה להזדמנות - תיצור אותה .

בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 21-05-2005 בשעה 15:00.
ישן 21-05-2005, 15:56
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "וואי, זה מלוכלך...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gwenhwyfar
כל התכנונים האלו נשמעים כאילו אתה מדבר על שק תפוחי אדמה ולא על בחורה עם רגשות ורצונות .
עם כל ההערכה אליך ואני חושבת שאתה בחור מקסים, אל תעשה שטויות ואל תפגע באנשים על לא עוול בכפם .
אני מתארת לעצמי שאתה לא מכיר את החבר, אז למה להשמיץ אותו ולתכננן קומבינות מאחורי גבו ?
נסה להעמיד עצמך במקומו, היית רוצה שבחור יתכנן מזימות על בת זוגתך הטריה ?
מה עם הרגשות שלו ? חשבת על איך הוא ירגיש ?
מה גם שמערכת יחסים לא בונים מהיום להיום, אולי זה משהו שהתפתח עם הזמן לאור העובדה שהוא ידיד
ממקודם וסביר להניח שכן יש שם רגשות ולכן זה לא משמיים שהוא מוכן לחכות לה, כשאוהבים - גם סומכים על בן/ת הזוג, לא משנה כמה זמן נמצאים ביחד .

אני מבינה את הנקודה שאתה נמצא בה- שתכננת על פיתוח מערכת היחסים בינה ובינך בנסיעה, אבל אם משהו השתבש בדרך וכעת יש לה חבר, אולי זה נועד להיות בצורה הזו .
זוכר שכשדיברנו אמרתי לך שאל תהפוך את הרגשות אליה למניע לטיסה כי אז אף אחד לא יהנה ?
אני חוששת שבדיוק כך הולך להיות....

אני חושבת שעכשיו זה זמן טוב לחשוב אם אתה עדיין רוצה לטוס איתה ולשים בצד את המזימות להשגתה .
כי אם זו תהיה תכלית הנסיעה- אני צופה פיצוץ, לך תדע איך היא תפרש את הצהרות האהבה שלך .
ואל תשכח שאתה בעמדה שיכול להרוס להם ולגרום לה רגשות אשם שהיא לא מרגישה רגשות זהים לשלך .
תחשוב טוב על כל הפרטים הקטנים האלו ותקח כל צעד בחשבון, כשמדובר על רגשות - חבל לעשות טעויות .

עצתי לך יקירי היא לשים כרגע את הרגשות שלך בצד, למרות וחרף שאתה מחכה לה 3 שנים .
וזאת מהסיבה הפשוטה ש- אם אתה אוהב אותה, אתה תרצה שיהיה לה טוב, אם זה איתך ואם זה בלעדיך .
כרגע יש לה חבר, תאמין לי שעל המצפון שלך אתה לא צריך להיות הגורם למתחים ביניהם .
אם ולכשהם יפרדו אל תעשה את אותה טעות של להמתין ולהמתין לרגע הנכון, אל תחכה להזדמנות - תיצור אותה .

בהצלחה

רחלי היקרה !

צודקת בדברייך, אני אישית מכבד כל אחד באשר הוא למרות שאני לא מכיר אותו וראיתי אותו בתמונה.

כיוון שלאחר שלוש שנים של ידידות ממש טובה שכתוצאה מכך שלא היינו יכולים לערבב חיים פרטיים ועבודה צבאית הדבר לא התאפשר... אני גם חשבתי ע השלושה שורות האחרונות שלך וככה אני מקווה שיהיה. אני טס בשביל להנות איתה. לי זה יוסיף כאשר זה יכול רק להיות חיובי יותר באיך שהיא רואה אותי כבנאדם. אנחנו טסים לטיול ולהנות כמה שיותר.

כאשר יש רגשות לבנאדם זה בעייתי וכמו שאמרת נשתדל את זה להשאיר בצד.

תמיד אני מעריך את דברייך כאילו היית כמו אמא. ואני מכבד הכל

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:22

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר