לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: עושה לכם את זה?
לא, יא חתיכת סוטה. :S 2 16.67%
ממממ... | מוריד מכנס | 10 83.33%
מצביעים: 12. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-06-2014, 10:37
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "[QUOTE=עידו]אשמח לשמוע מה לא..."

זה פגיעה בגולש אם בודים את תוכן ההודעה, משבשים אותו, משנים אותו או אפילו אם מעלים מהאוב ציטוטים מלפני שנים רבות (כמו שסיוון נוהגת לעשות לא מעט).

אי אפשר להגיד שזה לא בסדר לצטט הודעה של גולש כשמגיבים אליו. סיוון ידועה בכך שהיא לפעמים עורכת הודעות אחרי שמגיבים אליה (וגם גולשים אחרים עושים את זה. לפעמים בתום לב ולפעמים לא) וכך משתנה כל ההקשר של מה שנאמר לה. זה בקלות יכול להוציא אותה המסכנה שתוקפים אותה כשבפועל המצב הוא הפוך.

אם לא זה המצב וסתם מדובר בהודעה שהגולשת מתחרטת עליה לאחר הפרסום- היא יכולה לפנות למנהלים בבקשה שיערכו את זה כי היא מרגישה שזה יעשה לה נזק לא ראוי ועל הדרך הם יכולים גם לערוך את הציטוט בהודעה של שי, בהנחה וזה לא "עושה נזק" אחר.

אבל מכאן ועד להגיד שלצטט הודעה של מישהו שאתה מגיב לו זה השפלה או רשעות ארוכה הדרך.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-06-2014, 11:14
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "זה פגיעה בגולש אם בודים את..."

1. אתה טועה. לא צריך לסלף מעשים או טקסטים כדי שיהיו מבזים ובכך יפגעו בגולש.
יש דברים שאנשים עושים וכותבים שמבזים אותם כמו שהם ובלי עריכה - ועצם הפרסום שלהם הוא מבזה.
ההודעה ששי ציטטה היא כזאת.

2. כששי ואתה מצטטים את סיוון מתוך כוונה שלא תערוך את ההודעה שלה, כשאתם רואים שההודעה מבזה אותה - ולא נוגעת לכם בכלל - אתם עושים מעשה מאוד לא יפה ואין לו כל הצדקה. יש לה זכות לערוך את ההודעה שלה.

אם סיוון הייתה כותבת הודעה שנוגעת לכם ופוגעת בכם ואתם הייתם מצטטים אותה כדי לתעד - זה בסדר. זה לא המצב כאן.
אולי אם לא תתקפו אותה, יהיה קשה לפרש את ההודעות שלכם כהודעות שתוקפות אותה.

רלוונטי: https://2014-uploaded.fresh.co.il/2...21/18782146.gif

ישן 21-06-2014, 11:27
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "1. אתה טועה. לא צריך לסלף..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
1. אתה טועה. לא צריך לסלף מעשים או טקסטים כדי שיהיו מבזים ובכך יפגעו בגולש.
יש דברים שאנשים עושים וכותבים שמבזים אותם כמו שהם ובלי עריכה - ועצם הפרסום שלהם הוא מבזה.
ההודעה ששי ציטטה היא כזאת.

כמובן, אבל אז מי שאחראי לביזיון זה הכותב עצמו ולא מי שציטט אותו.
קרי- לציטוט אין שום קשר.
ציטוט:
2. כששי ואתה מצטטים את סיוון מתוך כוונה שלא תערוך את ההודעה שלה, כשאתם רואים שההודעה מבזה אותה - ולא נוגעת לכם בכלל - אתם עושים מעשה מאוד לא יפה ואין לו כל הצדקה. יש לה זכות לערוך את ההודעה שלה.

קודם כל זה יפה שהכנסת אותי לסירה פה אבל אני לא עושה את זה. אני מצטט אנשים באופן כללי כי נוח לי יותר להגיב להם ככה (בעיקר כי אני רואה את הטקסט של ההודעה שלהם מול העיניים שלי ולפעמים אני מפרק אותו כדי להגיב לכל נושא בנפרד, כמו שאני עושה לך עכשיו) על החלק השני זה גם יפה שאתה אומר משהו שבכלל לא סותר את מה שאמרתי. לגולש/ת יש זכות לערוך את ההודעה שלו וזה בדיוק מה שאמרתי. הבעיה היא כשהוא עורך את ההודעה ובכך מוציא מהקשר את כל ההודעות שהשתרשרו אל ההודעה הערוכה. הוא עדיין יכול לפנות למנהלים בבקשה לערוך את הציטטות כי הן עושות לו נזק ואז זה נתון לשיקולם (שזה גם בדיוק מה שאמרתי בהודעה הקודמת)
ציטוט:
אם סיוון הייתה כותבת הודעה שנוגעת לכם ופוגעת בכם ואתם הייתם מצטטים אותה כדי לתעד - זה בסדר. זה לא המצב כאן.
אולי אם לא תתקפו אותה, יהיה קשה לפרש את ההודעות שלכם כהודעות שתוקפות אותה.

רלוונטי: https://2014-uploaded.fresh.co.il/2...21/18782146.gif

בכם, אתם, הייתם, הודעה של שי.
אני לא עושה כך וגם אם כן זה לגיטימי. אם לא היה לגיטימי לצטט לא היה כפתור ציטוט.
הדבר היחיד שלא בסדר בהודעה שהדבקת של שי הוא התוכן של מה ששי כתבה, לא הציטוט.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 21-06-2014, 11:49
צלמית המשתמש של snooky
  snooky snooky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.13
בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=sheep]1. אתה טועה. לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
כמובן, אבל אז מי שאחראי לביזיון זה הכותב עצמו ולא מי שציטט אותו.
קרי- לציטוט אין שום קשר.

לציטוטים יש נטייה להיות מגמתיים. כמו לכל מיני תיעודים שלכאורה פשוט מתעדים מציאות. לצורך הדוגמא, צילום של חייל מכוון נשק על ילד פלסטיני. צילום כזה יכול להוציא את החייל באור רע מאוד, למרות שלא עשה שומדבר שהוא לא בסדר.
גם אם אין שום כוונה לסלף- לתעד התנהגות מביכה לשם התיעוד זה מרושע.

ציטוט:
לגולש/ת יש זכות לערוך את ההודעה שלו וזה בדיוק מה שאמרתי. הבעיה היא כשהוא עורך את ההודעה ובכך מוציא מהקשר את כל ההודעות שהשתרשרו אל ההודעה הערוכה. הוא עדיין יכול לפנות למנהלים בבקשה לערוך את הציטטות כי הן עושות לו נזק ואז זה נתון לשיקולם (שזה גם בדיוק מה שאמרתי בהודעה הקודמת)

ברגע שמצטטים בנאדם דקה אחרי מה שכתב, זה גוזל את האפשרות לערוך.

ציטוט:

אם לא היה לגיטימי לצטט לא היה כפתור ציטוט.

אם לא היה לגיטימי לירות באנשים לא היו נשקים.

נערך לאחרונה ע"י snooky בתאריך 21-06-2014 בשעה 11:51.
ישן 21-06-2014, 15:21
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי snooky שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]כמובן, אבל אז..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי snooky
לציטוטים יש נטייה להיות מגמתיים. כמו לכל מיני תיעודים שלכאורה פשוט מתעדים מציאות. לצורך הדוגמא, צילום של חייל מכוון נשק על ילד פלסטיני. צילום כזה יכול להוציא את החייל באור רע מאוד, למרות שלא עשה שומדבר שהוא לא בסדר.
גם אם אין שום כוונה לסלף- לתעד התנהגות מביכה לשם התיעוד זה מרושע.

את רומזת שהציטוט הוצא מהקשרו?
ציטוט:
ברגע שמצטטים בנאדם דקה אחרי מה שכתב, זה גוזל את האפשרות לערוך.

זה נניח היה לגיטימי אם סיוון הייתה עורכת את ההודעה שלך אחרי דקה, אבל היא לא. היא ערכה את ההודעה שלה אחרי 30 דקות (שבאופן פלאי זה גם הגבלת הזמן לעריכה של הודעה עצמית אאז"נ).

אז מה היא שיטתך? שיהיה מותר לצטט רק 10 דקות אחרי שההודעה פורסמה? שמרגע שהודעה נערכה באופן אוטומטי יערך גם הציטוט? קצת מוציא את העוקץ מכל הקטע של ציטוט...
ציטוט:
אם לא היה לגיטימי לירות באנשים לא היו נשקים.

זה נכון, אבל זה לא קשור.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 21-06-2014, 15:25
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]כמובן, אבל אז..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
זה לא נכון.
זו חוכמה שבדיעבד והאשמת הקורבן.

לול האשמת קורבן.
ציטוט:
אם אתה כותב טקסט מבזה ומוחק - כך ש-5 אנשים ראו אותו,
ובאה נפש טהורה ומצטטת אותך במטרה ש-30 אנשים יראו אותו,
האחראית העיקרית לכך שאותם אנשים נוספים ראו - זו הנפש הטהורה.

לא, האחראי העיקרי הוא זה שפרסם. יש לו את כל הזמן שבעולם לחשוב על האם הוא רוצה ללחוץ על כפתור השלח או לא. מרגע שהוא לחץ- הוא הסכים לפרסם.
גם אז זה לא שגר ושכח. יש לו את הזכות והיכולת לבקש שיערכו את הציטוט אצל מי שהגיב ועושים את זה. כל הזמן. אני עשיתי את זה לא מעט פעמים כולל די לאחרונה. כל זאת על אף שהוא בחר ביודעין לפרסם את מה שהוא פירסם- אבל אנשים מתחרטים לפעמים.
ציטוט:
זה נכון שלך היה אשם תורם בעצם כתיבת הטקסט המבזה, אבל אתה מתעלם לחלוטין מרוב הנזק שנגרם ע"י הנפש הטהורה.

אני חושב שזה הפוך. רוב הנזק נגרם ע"י מי שפרסם, מי שציטט תרם- בין שביודעין לבין שלא ביודעין לנזק (אדם שמצטט לא יודע האם מי שציטט ירצה לערוך בעתיד את ההודעה שלא או לא ואין לו שום דרך לדעת. וגם אם כן- לנצח יוכלו מנהלי הפורום לערוך את הציטוט כרצונם כדי להוציא כל תוכן פוגעני. כל מה שצריך לעשות זה לבקש).

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 21-06-2014, 12:05
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "[QUOTE=עידו]אשמח לשמוע מה לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
שי לא מצטטת כל הודעה, היא מצטטת במיוחד הודעות שיפגעו בכבוד של סיוון מתוך כוונה (להערכתי) להשפיל.
זה לא יפה וזו פגיעה בגולש.

בדומה, אם סיוון הייתה עושה משהו מבזה ושי שעוינת אותה בגלוי הייתה מפרסמת סרטון של המעשה כדי להשפיל אותה, היית יכול אמנם להאשים את סיוון בכך שעשתה מעשה מבזה, אבל זו האשמת הקורבן וזה לא הופך את פרסום הסרטון לראוי.

+1
שי קקה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
בנוסף, אפילו אם שי פרסמה ציטוט מבזה בתום לב, יהיה ראוי אם המנהלים ימחקו אותו כי כל עוד הציטוט מפורסם - זו פגיעה מתמשכת בגולש.

-17
הפרצוף שלך פוגע ברגשות שלי, האם זאת סיבה ראויה למחוק אותה?

קצת מזכיר את השרשור שהיה פה עם איך קוראים אותה, אמה סטון, שבאה הוכיחה לכולם שהיא טיפשה ואז המנהלים מחקו את הפורום בשביל להסתיר את הראיות שהיא טיפשה...

---------
נ.ב.
אתה יודע שבמשפט לשון הרע, "ציטטתי את דברי התובע מילה במילה כפי שהוא פרסם בעצמו" זאת הגנה דיי טובה נכון?

נערך לאחרונה ע"י hellfrost בתאריך 21-06-2014 בשעה 12:09.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:53

הדף נוצר ב 0.25 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר