לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2014, 05:10
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול הסדרות והסרטים לחודש יולי 2014"

פרק סיום העונה הראשונה של "ספרטקוס" (וואו, אחת הפינאלות המספקות ביותר שראיתי בחיים שלי). האבולוציה של הסדרה הזו מדהימה. הכמה פרקים הראשונים הרגישו לי כמו שילוב של דרמה תקופתית חובבנית ומשחק וידאו (בגלל הקטע הזה של להשפריץ דם על המסך בסצינות קרב) אבל תוך זמן קצר היא הפכה לתערובת של מזימות, כיפופי ידיים, אגו, דרמה, אקשן וסצינות xxx. ביאס לגלות שהשחקן הראשי נפטר והוחלף.

פרק סיום העונה הראשונה של "סיליקון ואלי". ממליץ בחום על הקומדיה המגניבה הזו על חבר'ה שמפתחים תוכנה. יש שם דמויות בלתי נשכחות.

"התיקון". אסיר משתחרר מאגף הנידונים למוות אחרי המון שנים בגלל ראיה חדשה. הסדרה עוקבת אחרי ההשתלבות המחודשת שלו בעולם שמחוץ לכלא. מסוג הסדרות שמבקרים אוהבים אותה יותר מאשר הציבור הרחב.

הסדרה "פארגו". הביקורות עליה היו סופר מפרגנות אז החלטתי לנסות. היא ממש טובה. יש בה אווירה דרמטית/משעשעת מיוחדת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-07-2014, 08:56
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha מנהל Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול הסדרות והסרטים לחודש יולי 2014"

טוב, אז אני מתקדמת לאט אבל בטוח עם "הסימפסונס". לצערי עד שכבר יוצא לי לצפות באיזה פרק, השעה בסביבות 1 בלילה ואני מתעלפת באמצע מעייפות

בקולנוע צפיתי לפני כחודש ב"שכנים". סרט חמוד, עם הרבה קלישאות אבל משעשע. נראה לי שהחברה נהנתה יותר ממני.

לפני שבועיים ב"רחוב ג'אמפ 22". הראשון כמובן יותר טוב (למרות ששמעתי דעות שהשני מוצלח יותר. לא מסכימה...)
אבל הסרט הזה לא נופל בהרבה מקודמו, ויש הרבה מוטיבים חוזרים ומשעשעים מהסרט הקודם ביחד עם הומור חדש ונחמד
בכללי אני כן מקווה שיוציאו סרט המשך, כי שני השחקים טובים ביחד על המסך ומספקים לא מעט קטעים מצחיקים.

ואתמול צפיתי ב"תקועים בחופשה". כרגיל אדם סנדלר משחק בתפקיד שהוא עושה בכל סרט. אבל זה כן סרט נחמד שהיה כיף לראות בקולנוע.
יש המון חורים כרגיל ולא מעט קטעי עלילה צפויה, אבל אם מתעלמים מזה הסרט אחלה יחסית.

ובבית- צפיתי עם המשפחה בבטהובן. זוכרים? לגמרי נוסטלגיית ילדות מבחינתי.
אחלה סרט. אני מתלבטת אם להקרין להם את סרט ההמשך שבוע הבא, כי יש בו כבר קטעים עם תיכוניסטים ואני לא בטוחה אם זה מתאים לקבוצת הגיל...

09.07.00-16.07.12

ישן 08-07-2014, 11:07
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "טוב, אז אני מתקדמת לאט אבל..."

לעוגיה המקסימה, אם הסרט "רחוב ג'אמפ 22" מבוסס על המקור שאני חושב שהוא מבוסס, אני מוותר על צפייה בסרט הזה, כי המקור דפוק לחלוטין ולא מצחיק בכלל ולכן גם החידוש שלו יהיה דפוק וכנראה יותר מהמקור.

ליוני.1, כתום זה השחור החדש עונה ראשונה הייתה מבוססת על קטעים של סקס ורבים, ומה שמבוסס על סקס לא מאריך ימים בדרך כלל.

אני חייב לומר שיצא לי לראות את "scary movie 5" וזה סרט לא מצחיק בכלל והמנהל של פורום תעופה אזרחית בפרש צדק לגביו, לא היה בו קטע אחד מצחיק וחבל על כל סנט שהושקע בו, חוץ מהקטע עם לינדזי לוהן שלא היה מצחיק ולא סקסי, אבל הולי שיט היא פשוט אישה מדהימה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 12-07-2014, 15:50
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
שאלה תזרמי איתי בהודעה הזאת ותגידי לי כמה אחוזים מהסרט החדש ניחשתי מבלי לצפות בו
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "בוט, אולי פשוט תצפה בסרט מבלי..."

לא ראיתי את הטריילר לסרט, אבל תני לי לתת לך ניחוש מה יהיה הבסרט הזה סבבה?

קצין/נה שחור/היספני/סיני/שחורה/היספנית/סינית שמדבר/ת בשפת רחוב או לא כמו קצין או קצינה של משטרה.
בחור/ה שהוא או היא נראים מעולה, אך לא חכמים.
בחור או בחורה חכמים לא הכי יפים או משהו דומה לזה
מורה סקסי/סקסית בשביל הדמות היפה והפחות חכמה או משהו קרוב לזה
תלמיד/ה סקסי/ת בשביל הדמות החכמה והלא יפה או משהו כזה.

דמויות של פשע
סוחר סמים, סוחר נשק

כמה מהניחושים שלי היו נכונים עכשיו עוגיה?
אם 75% מהם היו נכונים סאמי, זה סרט ללכת לראות עם משהי בקולנוע ולא עם חברים ואין לי הרבה זמן פנוי מרוב עבודה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 12-07-2014, 00:25
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha מנהל Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06

טוב, אז צפינו עכשיו ב"מרושע".
זה סוג של סרט אימה. קצת צפוי, אבל כבר ראיתי סרטי אימה גרועים יותר
בכללי אם אין לכם מה לראות (ולא היה לנו מה לראות. חפרנו בכל ארכיון של סרטי האימה ולא מצאנו משהו מלהיב) אז זו אופציה לא רעה.

אה, ובגלל שבקרוב יוצא הסרט השני- נזכרתי שלפני כחודש צפיתי בסרט "הטיהור".
אני חושבת שגם ציון 4 זה ציון גבוה מדיי לסרט הזה.
פשוט פספוס ענקי, והסרט מחורר בטירוף. בחצי מהסרט החזקתי את הראש ואמרתי לעצמי "למה הם עושים את זההההה נו באמתתתתתתת".
עבר כבר הרבה זמן מאז שראיתי סרט שיש לו פוטנציאל אדיר של 50 מתוך 10 אבל מנצל 3 מתוכו...
אבל היי, כוון שאני עדיין מאמינה בקונספט- אתן הזדמנות נוספת לסרט השני. נקווה שהוא לא יאכזב כמו הראשון.

09.07.00-16.07.12

ישן 12-07-2014, 11:01
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "."

זה ידוע שאני לא מקלל בפורום אבל אתה דפוק ואני מקווה שסם תערוך את מה שכתבת באיזושהי צורה. למה להרוס לאנשים סרט אדיר כזה?

זהירות - ספויילר!

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 12-07-2014 בשעה 11:03.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:56

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר