לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2014, 14:31
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "אם... קצת כן. אם תוציא..."

ההבדל בין אחת החברות לשעבר שלי ואני הוא 45 ס"מ. הסתדרנו נהדר.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-07-2014, 06:11
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "2 תמונות של גברים ענקיים עם נשים נמוכות"

אם את פוסלת על פי גובה, שתדעי שזה כמו לפסול על פי מראה. א ביג נו נו.
אני מכירה הרבה זוגות שיש הפרש של לפחות 20 סנטימטרים בניהם בגובה, וזה רק מוביל לבדיחות פנימיות בניהם ולשעשוע מהמצב. דבר כזה מעולם לא הפריע להם להיות ביחד.

לפי מה שנראה את אוהבת להיות זו שרודפת אחרי הגברים, ואם מישהו מגיע ומתחיל איתך זה מאיים עלייך ואת מחפשת תירוץ למה לא לצאת איתו.
אם תתני לאנשים הזדמנות אולי תופתעי לטובה.
אבל לגמרי החלטה שלך, כן תצאי עם מישהו, לא תצאי עם מישהו- גובה זה לא אמור להיות פקטור לפסילה.

09.07.00-16.07.12

ישן 02-07-2014, 09:05
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "פרשה כאובה in deed (אבל היי,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
פרשה כאובה in deed (אבל היי, כבר מזמן שכחתי והמשכתי הלאה, כמובן).
בכל אופן, נראה לי שיש הבדל גדול מאוד בין שני המקרים:
במקרה הראשון אני חפצתי מיוזמתי במפגש עם בחור צעיר ויפיוף מירושלים (שאני כבר לא גרה בה), שראיתי תמונות שלו, שאני יודעת שחבר'ה פה (אנשי הוועידה בעיקר) מכירים אותו אישית כחבר שלהם, כך שלא היה לי שום חשש של "עם מי לעזאזל אני נפגשת?", ידעתי בדיוק לקראת מה אני הולכת (לא שיצא לי מזה משהו, כן? אבל כאמור - הלאה).

במקרה השני לעומת זאת, מדובר על מישהו שרוצה שאבוא לפגוש אותו באשדוד, אבל אין לי מושג מי הוא ומהו, ואני מפחדת ממנו, וכמו שכבר ציינתי: הוא יכול לדרוך עלי פחות או יותר.

אם לא תפגשי אנשים שאת לא מכירה- את לא תפגשי אנשים שאת לא מכירה. זה לא חבל?

ישן 02-07-2014, 11:23
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
בתור צד די משמעותי באשכול הזה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "2 תמונות של גברים ענקיים עם נשים נמוכות"

אני חייב לציין שאין מה לשחרר - את חמודה לאללה, אולם אני לא רוסי וחשוב מכך - את לא רוצה ילדים. אני רוצה שתהיינה לי בנות עוד מגיל הצבא. כל ההצעה להיפגש באשדוד הייתה מתוך ידידות נטו, כי נראה שחלק מהאנשים מטפסים עלייך די חזק. לא רוצה להגיד מי, שכן נאריון עשוי להיפגע. מחמיא לי שאת חושבת על כך מספיק כדי להקדיש לזה אשכול - זה הכי קרוב שהגעתי לכך שתהיה לי חברה אי פעם. אין לי בעייה עם נמוכות, גבוהות או היפופוטמיות. אישה היא לא פרס או רכב שמשוויצים בו, כי אם בן אדם וכל הבר-רפאליוּת שבעולם לא תפצה על בחורה שהיא מרושעת/בעלת ראש מעץ/פקצ"ה - מחק את המיותר (אם יש). ואני שוב מזכיר לך - כל הזוגות הנשואים היו פעם זוג זרים.

נ.ב. לא 1.92, כי אם 1.98.

ישן 02-07-2014, 20:09
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 118 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "עשיתי את זה גם לשובי ולבני, אז מה את במחזור עכשיו?"

אהלן נאריון.

נכון, ברגע שמישהו מעלה פרט אישי על עצמו- בין אם כתוב לבין אם תמונה הוא צריך להיות מודע לכך שזה עלול לחזור לנשוך אותו בתחת.
עם זאת, לא רק שזה אחד מחוקי הפורום, זה גם התנהגות אנושית מקובלת להימנע מכך.
להעליב סתם ככה אנשים זה לא לעניין, להעליב אנשים באמצעות כלים מה"עולם האמיתי" ו"העבר" זה עוד יותר לא לעניין.

זה לא קשור עכשיו לעובדה שסיוון מתנהגת בצביעות כשהיא חושבת שמותר להתנהג ככה לגברים כי "הם לא רגישים ולא איכפת להם", ההתנהגות הזאת לא מקובלת בין אם מדובר בסיוון, בגולשת אחרת או בגולש אחר, או כשהיא מתייחסת לקוהורט החביב בדיוק באותו האופן שהיא הלינה עליו כשאנשים אחרים נהגו ונוהגים בה.

בקיצור- אם זה לא ברור, אל תשתמש בתמונות של אנשים בשביל לצחוק עליהם, אפילו אם הם בעצמם העלו את התמונה ובמיוחד אם זה מפריע להם כ"כ.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:45

הדף נוצר ב 0.32 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר