לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2014, 09:43
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מגעיל חרטא..
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי סיורניק שמתחילה ב "לפי YNET גם ניר ברקת וגם..."

הילד נרצח ע"י בני עמו.

אבל זה לא ישנה לזוועה גלאון ולאשלי'ז למינהם, לצווח על נקמה ולבכות לאן הדרדרנו וכמה הכיבוש משחית ויצדיקו את אירועי הטרור מצד הערבים. וכשהאמת תצא לאור, כבר יהיה מאוחר מדי.

וכך, הבוגדים מתוכינו ירוויחו את לחמם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-07-2014, 13:44
צלמית המשתמש של רועי AZ

היישר מבורא עולם. הנה -
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "והצהרת בדוקה או שקבלת דוו"ח ישיר מבורא עולם ?"

וַיֹּאמֶר לָהּ מַלְאַךְ ה' הַרְבָּה אַרְבֶּה אֶת-זַרְעֵךְ וְלֹא יִסָּפֵר מֵרֹב. וַיֹּאמֶר לָהּ מַלְאַךְ ה' הִנָּךְ הָרָה וְיֹלַדְתְּ בֵּן וְקָרָאת שְׁמוֹ יִשְׁמָעֵאל כִּי-שָׁמַע ה' אֶל-עָנְיֵךְ. וְהוּא יִהְיֶה פֶּרֶא אָדָם יָדוֹ בַכֹּל וְיַד כֹּל בּוֹ וְעַל-פְּנֵי כָל-אֶחָיו יִשְׁכֹּן .

אני יודע שאתה ממוטט למקרא האמת, אבל תצטרך להתמודד.

ישן 02-07-2014, 11:16
  לב כל-רואה לב כל-רואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "חשד לחטיפה של נער בירושלים - נמצאה גופה ביער ירושלים"

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/279236

"במשטרה התקבל דיווח על ניסיון חטיפת ילד אחר מהמשפחה לפני כמה ימים, ולכן לא נשלל הכיוון הפלילי. מדובר במשפחה שמסוכסכת בינה לבין עצמה."
................
"בהר הבית יידו ערבים אבנים לעבר כוחות משטרה. איש לא נפגע. המשטרה פיזרה את המתפרעים, וסגרה את המתחם לכניסת מבקרים יהודים."

כרגיל.... הערבים מתפרעים והיהודים חוטפים את העונש.
חוסר הצדק זועק לשמיים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4536948,00.html

YNET: " צעירים ערבים מיידים אבנים ומתעמתים עם שוטרים במזרח העיר, מטען צינור התפוצץ, תחנות רכבת קלה ניזוקו בשועפט ובית חנינא."

אתם צריכים לראות את הסרטון ב YNET. זה לא סתם מהומות, זה אלימות הכוללת יידויי אבנים, השחת,ה וסיכון חיי השוטרים.

אגב:
אני מקווה שכוחות הבטחון משקיעים מאמצים רבים בפענוח הרצח של שלי דדון הי"ד,
לפחות כפי שהם משיקיעים בפענוח הרצח של הנער הערבי.

נערך לאחרונה ע"י לב כל-רואה בתאריך 02-07-2014 בשעה 11:31.
ישן 02-07-2014, 11:24
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "חשד לחטיפה של נער בירושלים - נמצאה גופה ביער ירושלים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77
כוחות רבים הוקפצו הבוקר ובודקים חשד לקשר בין דיווחים על נעדר צעיר ועל העלאתו לרכב בכוח בבית חנינא, לבין גופה שנמצאה ביער. הרכבת הקלה פועלת בין התחנות הר הרצל לגבעת התחמושת בלבד

כולי תקווה שאתה צודק ושהרעה והנבלה הזאת לא נעשתה בידי יהודים.

אבל למה צריך היה לציין בצמוד לידעה על מציאת גופה של אזרח ישראלי כי הרכבת הקלה פועלת בין הר הרצל לגבעת התחמושת?

קרה משהו באמצע בין שני חלקי הידיעה? היה מישהו שהסית? מישהו שהתפרע?

אולי בגלל זה?

http://www.hnn.co.il/news_article107904.html

בכפר סעיר צפונית לחברון, נרצחה נערה ערביה בדקירות סכין על-ידי בני משפחתה. כוחות הביטחון בודקים את סיבת הרצח.

ואולי זה?

http://www.hnn.co.il/new
s_article107907.html

מחבלים זרקו 2 מטעני צינור על הרכבת הקלה באזור בית חנינה בירושלים. מטען אחד התפוצץ ונוסף נוטרל ע"י חבלני משטרה. .

או זה?

http://www.hnn.co.il/news_article107903.html

עשרות פורעים ערבים מיידים בשעה זו אבנים על כוחות המשטרה הנמצאים בכניסה להר הבית בירושלים.

http://news.walla.co.il/?w=/22/2760650

מתפרעים הציתו לפני כשעה את תחנת הרכבת הקלה בשכונת שועפאט שבירושלים [אף מילה מזהה על ה'מתפרעים']

ציפי לבני אגב כבר נטלה אחריות בשם הציבור הישראלי על הפשע ושותפה למו"מ תרם את חלקו לסימטריה שבמו"מ והטיל אחריות על הציבור הישראלי. עכשיו רק נותר ששלוחיהם של האדונים הנכבדים יצאו לרחובות עם מקל, בקבוק ואבן. מזל שאין להם ספריי שחור כי זה היה ממש מדאיג את אהרונוביץ.

לפי המידע הלא בדוק ברשת - נראה שהאדון הלא נכבד הורוביץ יצטרך לספק התנצלות כלשהי למי שהוא משייך לקהילתו בשם מפלגתו.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 02-07-2014 בשעה 11:46.
ישן 02-07-2014, 16:12
צלמית המשתמש של רועי AZ

משה נוסבאום אמר עכשיו בערוץ 2
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "בינתיים, אי אפשר לשלול שמדובר בפיגוע נקמה"

שלפני כמה ימים היה ניסיון חטיפה של אחיו של הנרצח- בן 9. אמו טענה בפני השוטרים שהגיעו, שאלו היו יהודים ברכב שניסה לחטוף את הילד ממנה. בעלה מסר גרסא אחרת, מיד לאחר מכן. כשהציעו לו לבוא ולהתלונן, אמר שקודם יטפלו בילד ואז יגיעו.

במשטרה מחכים עד עכשיו.

כל זה, לא מונע מהתקשורת לפזר ארס ולדבר גלויות על נקמה ולהשחיר את פני היהיודים.

ישן 02-07-2014, 18:33
  ybd123 ybd123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אם כך, ייתפסו חשודים מהר מאוד"

הבעיה היא שהסינריו כבר ידוע מראש - ייתפסו או לא ייתפסו, הגירסא שוודאי כבר הופצה בעולם (ובחלק מאתרי החדשות הישראלים) היא שמדובר בנקמה יהודית. התיקון אם וכאשר יגיע יופיע כדרך אגב ולא יזכה לפרסום במהדורה האנגלית של אותו עיתון.

יכול להיות כמובן שאתבדה ומדובר בפיגוע נקם חו״ח - אבל מאחר וכיוון החקירה כפי שדיווחו גורמים במשטרה, שונה לחלוטין, קשה שלא לתמוה על הכותרות הראשיות שמופיעות כעת באתרי החדשות:
- [...] אומרים שהוא נרצח עקב הריגת שלושת החטופים. אמו ל-ynet: "הוא היה בדרך למסגד, תחזירו לי אותו". (ynet).
- ארה"ב גינתה בחריפות את רצח הנער: "על הצדדים להימנע מפעולות תגמול" (הארץ)
- "אלפי לוחמי צה"ל קוראים לנקמה ורצח של ערבים", ״הערכה: "רצח הנער הערבי בי-ם בוצע על רקע לאומני"(וואלה)

כהערת אגב (מכיוון שאינני מעוניין לשטח כאן את תאוריות הקונספירציה שלי), תחושתי היא שיש כאן קמפיין מתוזמן שנועד ״לרכך״ את הידיעות על רצח שלושת החטופים. בכל מקרה הרעיון לפיו ישראלים מנסים להוציא פיגועי נקם כנגד ערבים כבר חילחל לתודעת הציבור (השלב הבא של הקמפיין לקעקוע ״תגי מחיר?)

נערך לאחרונה ע"י ybd123 בתאריך 02-07-2014 בשעה 18:36.
ישן 02-07-2014, 22:59
  kingshlomo kingshlomo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.13
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "משה נוסבאום: אב הנרצח התלונן שלשום על נסיון חטיפה וחבלה של אחיו הצעיר של הנרצח"

מוזר, לפי דבריו של משה נוסבאום השוטרים הפצירו באביו של הנער להגיע להעיד אך הוא דחה אותם.

מה פתאום השוטרים צריכים להפציר בו שיבוא לתת עדות?? מה קרה לנוהל של גביית עדות בשטח? למה הוא חייב לבוא לתחנה? מה פתאום הם צריכים לנסות לשכנע אותו?

היה אירוע של ניסיון חטיפה - שייגבו מייד עדות בכתב, ויחתימו אותו על עדותו באותו הרגע וימשיכו בחקירה כמו שהם יודעים לעשות! ממתי מחכים שהוא יואיל בטובו לבוא ולהעיד?

תמיד אני משתדל לסנגר על המשטרה וחוקריה שפועלים לעיתים במציאות בלתי אפשרית, אבל אולי כל האירוע הזה לא היה בא לעולם אם המשטרה לא היתה מרפה מאביו של הנער לפני יומיים וממצה את החקירה עד תום. יש בהחלט מקום לבדק בית במשטרת ישראל.
ישן 04-07-2014, 10:09
  kingshlomo kingshlomo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.13
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "אתה רציני ? אפילו בצילומי מסך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
אתה רציני ??

80% רציני, ולכן הוספתי סמיילי מעשן על מנת לגרוע באופן מיידי 20% מרצינות הפוסט. להבא תשתדל לשים לב לשילוט.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
אתה מתפלא שאת אובמה מצוטטים יותר כלי תקשורת בעולם ?
?

ברור שהוא מצוטט יותר, אבל 1,250,000 לעומת 8,000 זה לא סתם ציטוט יתר, אלא שימוש יתר של אובמה במונח הזה שהוא כל כך הוזיל. הוא כל כך Concerned כל הזמן כמו שהוא מצהיר כל הזמן לגבי כל מדינה כמעט בעולם שהיא our closest ally וכיוצ"ב.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
אובאמה הוא כל כך פאתטי, חוץ מדיבורים ו"הבעת דאגה" הוא לא עושה כלום.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
אתה רציני ?
ואתה גם מצפה שדוברת הבית הלבן תגיד יממה אחרי החטיפה שהם מגנים את הרצח ??

לא יודע על מה אתה מדבר. אתה מוזמן להציג בפניי ציטוט שלי מצפה לגינוי "רצח" למרות שזה היה עדיין בסטאטוס "חטיפה".

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
אתה אמיתי ?

אני כן.

ואתה?

אתה באמת לא רואה את ההבדלים בתגובות האמריקאיות? אתה לא רואה את הבדלי הזמנים? הביטויים שמתשמשים בהם?

אובאמה יצא אפס, כמו שהוא יוצא תמיד ביחס לישראל, אני חושב שכתב על כך יותר טוב ממני בחור אמריקאי (כן, אני יודע שהוא רפובליקאי אבל הוא פשוט אומר אמת), להלן:
ציטוט:

ביקורת נגד אובמה: לא הגיב על חטיפת הנערים
מייק האקבי, ששמו מוזכר כמועמד הרפובליקני הבא לנשיאות ארה"ב, מתח ביקורת חריפה על ממשל אובמה. "לא היתה תגובה מהנשיא, לא מסגן הנשיא ואפילו לא ממזכיר המדינה"

צביקה קליין | 24/6/2014 20:32
...
"לא היתה תגובה מהנשיא, לא מסגן הנשיא ואפילו לא ממזכיר המדינה, אלא ההודעה עצמה הגיעה ממישהי שעובדת עם מזכיר המדינה", כך אמר האקבי במהלך נאומו הקצר באירוע.

"הדוברת מטעם מזכיר המדינה גם אמרה כי על שני הצדדים לשמור על איפוק", ציין האקבי. הוא העיד על עצמו שהיה המום מהצהרה זו, "צד אחד הם החוטפים, מיהו הצד השני? איך אף עיתונאי לא שאל (את הדוברת - צ.ק.) שום שאלה בנוגע למי הוא הצד השני בכל הסיפור הזה?".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...1&cat=645&loc=3

דוגמא אופיינית ליחס של ממשל אובאמה לישראל אותו אנו רואים כבר מספר שנים, הוא הדוגמא שלהלן כאשר ישראל בסה"כ החזירה שב"ח למקום מגוריו:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

גם כאן, כמו במקרה חטיפת 3 הנערים, ארה"ב Very concerned כי חטיפת 3 נערים זה כמו החזרת שב"חית לביתה. יתרה מכך, לא זכור לי שארה"ב שלחה רשימת שאלות לאבו-מאזן במקרה חטיפת הנערים...
ישן 02-07-2014, 19:25
צלמית המשתמש של רועי AZ

כותרת במאקו - מתחזקת ההערכה שמדובר בנקמה...

בודאי.

הערכה שלי - זו תהיה גם הקביעה הסופית, כדי לתת לאויב ולשמאל הישראלי שתומך בו, אתנן על כל ארועי התג מחיר שלא פוענחו וכדי שהאויב לא יגיד שאנחנו משקרים. ויעדיפו לספוג עוד כמה ימי מהומות ויידויי מטענים ואבנים על שוטרים בשביל זה

בעתיד יתברר אחרת. כבר ימצא איזה מומחה שיציג דברים אחרים.

ישן 03-07-2014, 00:11
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
זה לא באמת כזה מסובך
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "אין לשום התארגנות ספונטנית..."

נעזוב רגע את המידע המאוד מחשיד לפיו היה נסיון לחטוף את אחי הנירצח לפני יומיים ונתמקד בריאליות של החטיפה-
מדובר בשעת בוקר מוקדמת מאוד ובנער צעיר שהיה לבד. מספיק שעבר שם רכב עם כמה חבר'ה שאיימו עליו באקדח. לא צריך יותר מזה. ולא חסרים יהודים שיש להם נסיון מתאים-בין אם בגלל עבריינות פלילית דומה ואם בגלל נסיון מהשירות הצבאי בפעילות מסתערבת או מסוערבת-והרבה מאוד חיילים התנסו בפעילות מסוערבת גם אם לא היו ביחידת מסתערבים אלא ב"סתם" יחידה קרבית. רבעק, אפילו אני לקחתי בזה חלק.
אין כוונתי לטעון שמדובר היה בפיגוע נקמה יהודי. הסימנים בינתיים מראים שקרוב לוודאי שלא, אבל קושי המשימה איננו אחד מסימנים שוללים אלה.
ישן 03-07-2014, 08:00
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אין מזכירין את הפסין בביתה של הסיטיפס
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אתה פשוט ירדת מן הפסים"

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://rotter.net/User_files/forum/53b45df010e32dbb1.jpg]

ובמילים אחרות: [1] אין ולא הייתה כל הודעה מהמשטרה על חשד לכיוון לאומני יהודי. [2] שני עיתונאים מוכרים (דרוקר ונוסבוים) אף מסרו דברים בפרשה המנוגדים לאפשרות זאת [3] למרות זאת - מספר אתרי תקשורת מרכזיים ממחזרים בכותרות את עמדת הפלשתינים כאילו 'מתנחלים' / 'יהודים' (היינו הך מבחינתם כמובן) חטפו ורצחו. המקורות הערביים הם אותם מקורות העוסקים בתעמולה גבלסית היוצרת דמוניזציה ליהודי מזה מספר עשורים ומונעת כל סכוי גם לתקוותך לשלום בדרכך [4] הרחוב הערבי אינו הרחוב היהודי למרות כל הנסיות לדמיין את בני האדם כזהים זה לזה. התוצאה המתקבלת מהכותרות הלא מבוססות הינה רוח גבית למתפרעים המבצעים לעיני מצלמות ובגלוי ביממה האחרונה בכל דקה ודקה הרבה יותר מכל אוסף מעשי 'תג מחיר' של השנה האחרונה. מטענים, דקירות, חבלת רכוש וונדליזם ממשי - שריפת תחנות והרס פסים, נסיונות לינצ' בעוברי אורח - עיתונאים ומדרום ירי רקטות על ישובים עבריים. [5] נכון שהערבים לא זקוקים למאקו וואלה לצורך הפרעות והסתה אבל זהו בהחלט חלק מהמעגל של ציטוט אמצעי תקשורת ישראלים ע"י אמצעי תקשורת זרים ולבוי האש. [6] מה שוואלה עושים עם הכותרת שלהם ביממה האחרונה משמעותי בשטח הרבה יותר מכל רב נידח אלים ולא מוכר שמחרחר משהו מסית [7] אמצעי תקשורת ישראלים משרתים בגלוי ובראש מורם ביממה האחרונה ומעודדים בדרך התבטאותם ובדגשיהם את מפרי החוק ואת הפורעים הערבים [8] אדם צריך לשאול עצמו למה זה נעשה. שרירה וקיימת האפשרות כי אמצעי התקשורת הנשענים על אנשי שמאל קיצון עטים על 'השלל' כי הם רואים בפרשה הזדמנות לבלום את פעילות צה"ל נגד החמאס ולעמעם את אשמת החמאס, את צהלת הרחוב הפלשתיני ואת החדווה החצי מחייכת של השמאל היהודי הקיצון מחטיפת ורצח שלושת הנערים.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 03-07-2014 בשעה 08:21.
ישן 03-07-2014, 13:52
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל לא יותר מכהני דת השלומיזם
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אתה פשוט ירדת מן הפסים"

בדמותך, שהביאו עלינו את כל האסון שאנו נמצאים בו היום.

של הרמת הראש של האויב.

של היעדר היכולת שלנו להגיב לפשעים המתבצעים בנו.

ושל מותם של ילדים יהודים חפים מפשע.

ידם של דומייך מגואלים בדמם הטהור של ילדים יהודים.

ישן 03-07-2014, 14:06
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
עד היום הייתי משוכנע ש"כול שי מין אללה" ( הכל במצוות האל )
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "לא יותר מכהני דת השלומיזם"

פתאום הפכת אותי לאל . כזה המביא אסונות על העולם.. תאמין לי שאם הייתי אל הייתי אל רחום וחנון ולא כמו האל לו אתה סוגד - אל נקמות.

הצלחת לבלבל אותי מי הוא האויב ? האם השמאל - אז לדעתך הוא מרים ראש וכמיעוט מבוטל - כופה רצונו על הרוב המחפש נקם ושילם. האם ממשלת ישראל ? שאינה פועלת על פי השקפתך. או אולי הערבים/פלסטינאים ? שיושבים על ראשם ולא נותנים לו להתרומם.

אולי תחשוב מעט מדוע אנחנו נעדרי יכולת ? - אולי איננו משתמשים ביכולתנו העצומה בדרך הנכונה ?

לא אתייחס לעלילת הם הנבזית, שאין דומה לה, שבאה מהמקורות האפלים ביותר ושמשה את גדולי אוייבינו בכל הדורות.
ישן 03-07-2014, 14:54
צלמית המשתמש של רועי AZ

זה אולי בדת האיסלאם שאתה סוגד לה. ואולי המרת את דתך אליה..
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "עד היום הייתי משוכנע ש"כול שי מין אללה" ( הכל במצוות האל )"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
פתאום הפכת אותי לאל . כזה המביא אסונות על העולם.. תאמין לי שאם הייתי אל הייתי אל רחום וחנון ולא כמו האל לו אתה סוגד - אל נקמות.

אתה..? ...מה? פפפחחח...

בגלל זה אתה לא.. אחרת, היית מרחם על אכזריים ומתאכזר לרחמנים. ואז לא היה ערך לעולם הנברא.

תודה לאל, אתה בשר ודם. מעפר באת, ולעפר תשוב.

ודע, שאתה עתיד ליתן דין וחשבון לפני מלך מלכי המלכים, הרחום והחנון מקור הרחמים והטוב - יודע הכל מראש ועד סוף הדורות בוחן כליות ולב.. על כל מעשייך, מילותיך ושנאת ישראל, היהדות והאל שבך.

הצלחת לבלבל אותי מי הוא האויב ? האם השמאל - אז לדעתך הוא מרים ראש וכמיעוט מבוטל - כופה רצונו על הרוב המחפש נקם ושילם. האם ממשלת ישראל ? שאינה פועלת על פי השקפתך. או אולי הערבים/פלסטינאים ? שיושבים על ראשם ולא נותנים לו להתרומם.

אתה ודומייך שתומכים בפלסטינים (העם המומצא ששם לו למטרה לזרוק אותנו מכאן), זועקים את כאבם שהם מביאים על עצמם ונהנהים מדם יהודי שפוך.

אולי תחשוב מעט מדוע אנחנו נעדרי יכולת ? - אולי איננו משתמשים ביכולתנו העצומה בדרך הנכונה ?

כי יש הרבה שחושבים כמוך. ולא בידך היכולת לקבוע גורלך, אלא ע"י אמונה בבורא הכל יכול והליכה בדרכו - זו ורק זו הדרך הנכונה. רק אז! רק אז, יגיע השלום המיוחל ותגיע הגאולה האמיתית.

לא אתייחס לעלילת הם הנבזית, שאין דומה לה, שבאה מהמקורות האפלים ביותר ושמשה את גדולי אוייבינו בכל הדורות.

זו לא עלילה. אתם במעשיכם ובמחשבותיכם מוכיחים זאת כל פעם מחדש.

ישן 06-07-2014, 15:00
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל מה לך וליהדות בכלל? פתאום היהדות חשובה לך? את המינימום אתה לא מקיים!!
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מקסימום נרצח נער פלסטיני חף מפשע"

ציטוט:
אתה מבייש את היהדות ואת התדמית המופיעה בצלמית ( צלם ) שבראש הודעתך.

בכלל לא יכולת להתאפק בהצהרתך המביישת והמבישה, עד שהנושא יתברר לחלוטין. בכלל כל הפטפטת בנושא מיותרת ורק מלבה יצרים אפלים ואצלך גלויים.

מביישת? את מי, אותך? אתה בכלל מסוגל להסתכל במראה, אחרי שאתה תומך בכל לב בהפקרת יהודים ל"חסדיהם" של פלסטינים?? אתה עוד מסוגל לדבר על בושה, אחרי האסון הלאומי שאנסתם אותנו להביא על עצמנו לפני 21 שנה ואנחנו עוד סופרים גופות בעקבותיו? אתה תגיד לי להתבייש?!?

ישן 06-07-2014, 15:33
צלמית המשתמש של רועי AZ

סליחה שאנחנו קיימים דן. איזה עצם בגרון אנחנו אהה?
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "האסון שמבחינתך החל לפני כ - 100 שנים"

ציטוט:
עם תחילת חידוש ההתיישבות של עם ישראל בארצו. חידוש שלא נעשה בשליחות האל ( שלך ) ואולי בניגוד לו. קידום פעמי משיח הוא איסור מוחלט של האורטודוקסיה.

בניגוד לו? פתאום אתה מאמין בו ובמה שהוא רוצה? אז בוא ואגלה לך משהו. אם יש לו רצון, ומשהו נעשה בניגוד לרצון הזה, יש לו יכולת לגרום לכך שזה לא יקרה.

"קידום פעמי משיח" - רק האותודוקסיה ההזויה, (פחות מהאורתודוקסיה השמאלנית שלומיסטית שאתה נמנה עליה) מתנגדת לה. היא לא יודעת, אותה אורתודוקסיה, שעם שקם משואה נוראה, ונגד כל הסיכויים הקים מדינה משגשגת - זה בדיוק רצון הבורא. אז האורתודקסיה יכולה לאסור מה שבא לה. הקב"ה הוא הקובע!

עם ישראל חי בארצו מולדתו לא בזכותו של אל - אלא בזכותם של בני אדם, שקצו בגולה ובאו לחדש חיינו כקדם. כאנשים חופשיים, שאינם זקוקים לאל מסתורי שיתווה את דרכם באמצעות לחישות, קמעות ועבודת אלילים.

רק בזכותו! רק בזכות הבורא יתברך! 2000 שנים סבלנו רדיפות וקמו עלינו לכלותינו, גם כשהיו מוסרים ומלשינים לאויב - מתוכינו. במלחמת העצמאות - חיילים שלא ידעו לירות בנשק, הבריחו וניצחו אויב מאומן לאין שיעור. ובמלחמת ששת הימים וביום כיפור אירעו ניסים גלויים. כשבכיפור, עם הצבא המוהלל, קיבלת הוכחה לכך שרק הוא קובע. שעה חיל האוויר האימתני לא תיפקד ויחידים בלמו המונים.

ובאמת, אני מאחל לך שתזכה ליום שבו תתגלה האמת לאשורה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:55

הדף נוצר ב 0.38 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר