לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2014, 14:49
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מגעיל 60 שניות על צביעות ושמאלנות....

לקרוא היום את כל השרשורים בנושאים הפוליטיים ולחטוף בחילה...

הצביעות ניכרת בכל אות ותו בתגובות.

ניכר שהארועים האחרונים כנגד הנערים הפלסטינים (זה שנרצח וזה שחטף מכות - לכאורה ע"י ישראלים/יהודים) - יש פה כמה גולשים שממש שמחים שזה קרה. לא ממש משנה להם שחפים מפשע נפגעו, אלא העיקר שהם זכו באקדח המעשן והם יכולים להפנות אצבע מאשימה למתנחלים/ביבי/בנט ושלל ה"מתלהמים" למינהם וגם להוכיח שהימנים צמאי דם וה"כיבוש משחית" Etc... וכל הבבל"ת הזה.

מצד שני, הם גם יודעים לגנות את ההתפרעויות של בני המיעוטים, אבל בה בעת להפנות את תשומת הלב לתמרורי האזהרה ו"אותות המצוקה" שאותם מחבלים פורעי חוק כביכול משדרים לנו..

שמאל - זה מגעיל אותי!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-07-2014, 20:33
  ybd123 ybd123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "..."

ה LOL הזה מראה את אכזריות הכיבוש ואטימות הימין לאפטרהייד
וגם ה LOL הזה מראה את אכזריות הכיבוש ואטימות הימין לאפטרהייד
ישן 07-07-2014, 17:00
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "זו הבעייה"

לא ביקשתי ממך להצטרף אליי, רק להקשיב לי. אני חושב שקצת הקשבה יכולה רק לעזור לכל הצדדים. ועצם זה שלמרות שאתה יודע שיש מאחוריך רוב של (ממה שאני ראיתי) 90% מהגולשים ושל לפחות 60% מהמדינה, אתה עדיין מסרב להקשיב לי ומתרץ את זה ב'הגנה עצמית', זה מראה שמאיזושהי סיבה אתה מרגיש מאוים ממה שיש לי לומר. אני לא קופץ למסקנות, פשוט ככה זה נראה. אני בכל מקרה חושב, בין אם נמשיך את הדיון הזה ובין אם לא, שאם נגיב רק בכוח ובלי לדבר אז לא נגיע לשום מקום.

ולא נראה לי שכל הערבים במדינת ישראל פתחו לנו את הראש עם בלוקים ואת המעיים עם חגורות נפץ, אני חושב שאתה מתכוון "מחבלים"...

נ.ב. לא הבנתי למה כשמישהו לא מסכים עם הדעות שלך הוא אוטומטית "צבוע". תגידו מה שאתם רוצים על השמאל, לא הבנתי איפה אני צבוע בדיוק...
ישן 08-07-2014, 01:15
  Alex33 Alex33 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "לא ביקשתי ממך להצטרף אליי, רק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי puzpuz
לא ביקשתי ממך להצטרף אליי, רק להקשיב לי. אני חושב שקצת הקשבה יכולה רק לעזור לכל הצדדים. ועצם זה שלמרות שאתה יודע שיש מאחוריך רוב של (ממה שאני ראיתי) 90% מהגולשים ושל לפחות 60% מהמדינה, אתה עדיין מסרב להקשיב לי ומתרץ את זה ב'הגנה עצמית', זה מראה שמאיזושהי סיבה אתה מרגיש מאוים ממה שיש לי לומר. אני לא קופץ למסקנות, פשוט ככה זה נראה. אני בכל מקרה חושב, בין אם נמשיך את הדיון הזה ובין אם לא, שאם נגיב רק בכוח ובלי לדבר אז לא נגיע לשום מקום.

ו.

אתה מקשיב לאחרים? לומד מטעויות? שומע מה האוייב אומר?
או שצריך להקשיב לך כי אתה המשיח ויודע משהו שאנחנו לא יודעים, או לא למדנו בעבר כהקשבנו
לאנשים כמוך.
ישן 08-07-2014, 05:30
  Alex33 Alex33 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "אני מרגיש שאני מקשיב לאחרים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי puzpuz
אני מרגיש שאני מקשיב לאחרים ומנסה לבוא בראש פתוח, לא אומר שאני מושלם בזה. אבל כהוכחה, אני אשמח להקשיב לך, אם תחליט להתבטא ברצינות ולספר לי במה אתה מאמין.

אני לא מאמין בכלום חוץ מהמציאות. והמציאות שעובר על אזורינו צונאמי.
מדינות הלאום המאלכותיות שנוצרו על ידי ברטניה וצרפת, מתפרקות וחוזרות להיות טרטוריה ערבית סונית. לכן כל דיבור או שאיפה להסכם עם הערבים שהומצאו כפלסטינים לפני 40 שנה, גובלת בפיגור שכלי. ברגע שצה``ל יצא מהגדה, הישות המושחתת והשנוא של אבו מאזן לא תחזיק מעמד שבוע. ויש אנשים כמו ג`והן קרי שחושבים שהם יסכימו לזה. למזלנו הם יותר מעוניין בלחיות ולגנוב את התרומות שהם מקבלים מאירופה.
מה שחשוב כרגע זה לא להתערב בסכסוך הסוני שיעי, ולתת להם לחסל את עצמם. גם בעולם הבינו שהסכסוך הערבי הישראלי הוא לא הבעיה, והבלון הזה התפוצץ גם. אז בנתיים הזמן עובד לטובתנו, ולא לעשות כלום זאת ברירה לא רעה כרגע. מה שבטוח שהפרטנר לשלום לעולם לא ישנה את המצב, וחוץ משטח ירדן, הגבול עם מדינת ISIS, לא יעבור בכפר יונה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:22

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר