לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2014, 15:09
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
בנט: "אני מייצג מיליונים מאזרחי ישראל. אף אחד לא יסתום לי את הפה"

שר הכלכלה נפתלי בנט הגיע אחר הצהריים (ג&#8216 לוועידת עיתון ”הארץ“ לשלום המתקיימת בתל-אביב כדי לנאום בפני באי הוועידה. במשך דקות ארוכות נמנע מבנט לדבר מעל הבמה, וזאת משום שעשרות משתתפים צעקו גינויים נגד השר וביקשו למנוע ממנו לדבר. דבריו של בנט הופרעו פעם אחר פעם לאורך דבריו, שנמשכו כעשר דקות. עשרות משתתפים הוצאו מהאולם על ידי מאבטחים, אך קריאות הביניים באולם נמשכו.

בין השאר צעקו הנוכחים לבנט: ”אתה פושע“, ”אפרטהייד“, ”אל תדבר לא רוצים לשמוע אותך“, ”תתנצל על הרצח“ וקריאות נוספות. מו“ל העיתון, עמוס שוקן, עלה לבמה וביקש מהקהל לשמור על השקט ולתת לבנט לדבר, מפני שלדבריו זו לא ”אספת בחירות“.

בנט הגיב לצעקות ואמר: ”זה המקום האחרון שחשבתי שירצו לסתום פיות - ומי שינסה לא יצליח לעשות זאת. אני מייצג מיליונים מאזרחי ישראל, ואני אדבר שוב ושוב ואף אחד לא יסתום לי את הפה“.

בנט הוסיף כי ”לימדו אותי שיעור אזרחות ואמרו שדמוקרטים אמיתיים יילחמו עד מוות על זכותו של האדם מהצד השני להביע את עמדתו. אף אחד בחדר הזה לא יטיף לי על הרצון לשלום. אני השתתפתי בכל מבצע ומלחמה שאירעו פה בשנים האחרונות. אין אדם בישראל שרוצה שלום יותר ממני (הקהל הגיב בצחוק – י"א), אבל לא האשליות מובילות למלחמה“.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/594/129.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-07-2014, 19:58
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]בשמחה. אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
האם גוש אמונים זה ימין קיצוני בעייניך?

זה הדוגמא שלך
ציטוט:
האם בזמן מערכה נגד הטרור אסור קיים ועידות בנושא שלום (שכמובן נקבעו ותוכננו הרבה לפני תחילת המערכה, אבל זה לא ממש רלוונטי)?

לא, בזמן מערכה נגד הטרור מותר לעשות הכל (טוב, כמעט הכל) אבל יש קצת טעם רע שגדעון לוי מקריא מהפרוטוקלים של זקני ציון בזמן שהמדינה בוערת.
מצד שני- אני לא מצפה מאנשים כאלה שיהיה להם באמת מצפון...
ציטוט:
מה בדיוק הנקודה שלך?

אני רק מצביע על הצביעות.
אבירי חופש הביטוי הנאורים סותמים פיות ותוקפים פיזית אדם בגלל שהוא בעל דעות שונות משלהם.
בחייך בני- אתה כמוני, אתה אמור להעריך אירוניה מוצלחת כזאת...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 08-07-2014, 18:33
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "התחלנו עם היהירות השמאלנית?..."

בנט מעיד על עצמו שהוא לא מאמין שיכול להיות שלום עם הפלסטינים. כל הפעולות שהוא קורא לעשות אינן מקדמות הסכם שלום בשום צורה שהיא, וגם הוא לא טוען שהן מקדמות הסכם שלום.
אז נכון - במצב היפותטי בו הוא לא יצטרך לוותר על שום דבר, ופתאום יפרוץ שלום כי כל הערבים נעלמו, בנט לא יהיה עצוב, אבל מצד שני, במצב כזה זהבה גלאון תפסיק לדרוש לפנות התנחלויות, כך שאפשר לומר שבנט בעד שלום כמו שזהבה גלאון בעד התנחלויות.

עריכה - אגב, קצת מצחיק שאתה יוצא נגד זה שהשמאל נמחס לעצמו את השלום, כשבמשך שנים על גבי שנים הימין מנחס לעצמו את הציונות. לא זכור לי שיצאת נגד זה מתישהו...

ישן 08-07-2014, 18:40

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "ולגבי הדוגמה שלך, אם אני זוכר..."

היו להצעת החוק נוסחים שונים. בהתחלה היא דיברה באופן מפורש על עמותות שמקדמות אג'נדות שמאלניות למיניהן, ומקבלות מימון ממדינות זרות, ואחר כך נוספו תנאים נוספים שהפכו אותו לכללי יותר לכאורה, אבל בצורה זהירה שלא חלילה תפגע גם בעמותות ימניות בטעות (למשל כאלה שמקבלות כסף מאזרחים זרים, אבל לא ממדינות זרות). בכל מקרה מטרת החוק הייתה ברורה לאורך כל הדרך.
אני לא תומך באג'נדה של עמותות שקוראות לחרם על ישראל או להעמדה של קציני צה"ל לדין בחו"ל (בין היתר כי אני אוהב לטייל בעולם בלי להיכנס לכלא בהפתעה), אבל אני לא חושב שזה דמוקרטי ביוחד לנסות לסתום להן את הפה.

ישן 08-07-2014, 19:46

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "עכשיו איבדת אותי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
עכשיו איבדת אותי לגמרי.
הממשלה הזו קבעה לעצמה אג'נדה של הורדת מחירי הדיור. אם אני קבלן, ואני ממשיך למכור את הדירות שאני בונה במחירים גבוהים, זה ומר שאני נוהג בצורה לא דמוקרטית*?
חוץ מזה, סייגת ואמרת שכל עוד מדובר רק בדיבורים נגד מדיניות הממשלה, אז זה בסדר. העמותות האלה בעיקר מדברות. הבעיה היא שהן מדברות עם האנשים הלא נכונים ואומרות את הדברים הלא נכונים.

*עריכה - ראיתי עכשיו שאמרת שזה לא דמוקרטי רק אם זה ממומן על ידי מדינות זרות, כך שהדוגמה הזו פחות רלוונטית. אבל אשמח אם תסביר לי למה זה דמוקרטי אם זה ממומן על ידי אזרחים זרים ולא דמוקרטי אם זה ממומן על ידי מדינות זרות.

ישן 08-07-2014, 15:54
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
זהו שאצלכם זו הסכנה האמיתית..
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "מעניין מה היה קורה אם זהבה..."

בימין יש קונצנזוס מוחלט בדבר הצורך למנוע הקמתה של מדינה פלסטינית ומכאן ערעור בטחונה של מדינת ישראל - אז כשם שמוכנים למות על הגנת המודלת, כך לא יתנו פיתחון פה לאויב.

הימין לא אויב המדינה השמאל כן. וזה מוכח תדיר.

יש דיווח ברוטר שנפתלי גם הוכה, לא אתפלא אם הדיווח נכון.

ישן 08-07-2014, 16:42
  ybd123 ybd123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "מעניין מה היה קורה אם זהבה..."

הסיפור עם קריאות ביניים דווקא כן ייחודי לשמאל (רוצה לסייג ב״...הקיצוני״? טוב בסדר, למרות שזה קצת חוטא לאמת כאשר יוצאים מתחומי מדינת ישראל). זוהי תופעה עולמית שמגייסת אינטלקטואלים-אעלק מהאקדמיה ויש קבוצות שאשכרה אומרות בגלוי שזו דרך פעולתם, כלומר מגייסות מראש אנשים כדי שיגיעו לאירוע פרו-ישראלי כלשהו ויעשו רעש ובלגאן כדי למנוע מהמוזמנים לדבר בעד ישראל. אתה מוזמן לספור את מספר הקבוצות המשויכות עם הימין שמארגנות דברים כאלה ויש לי ״תחושה״ שתגלה שהשמאל מנצח בנקודות (או יותר נכון, מנצח נצחון טכני כי היריב כלל לא נרשם לתחרות)
הנסיון שלך לשייך את ההתנהגות המכוערת של השתקת דובר לימין מגיע כמובן בלי מראי מקום, סתם הכללה מגניבה. רועי זה אתה שם?
הסיטואציה שלך עם גלאון וגוש אמונים היא בדיחה - משחק בנדמה לי? למה שלא תתרכז באירועים שאשכרה קרו בעולם של הפרעה לדובר במקום להמציא כאלה (אה נכון, כי הם לא התרחשו אצל גוש אמונים). כמובן שהבדייה על גלאון בגוש אמונים, לו התרחשה, גם לא תואמת את הסיטואציה, כי הזמינו את בנט לדבר בכנס שמתיימר לקדם שלום אז כנראה שזה רעיון טוב לאפשר לדמות מרכזית בממשלת ישראל לדבר, גם אם לחלק הסטלן מבין כלל הקהל שהגיע לשם, נוח יותר לשמוע רק דברים שנעימים לאוזן ואחכ לצייץ שהוא היה בועידה מאוזנת לשלום (רק שלול, הפלסטינים בכלל לא השתתפו בה) . זאת להבדיל מגלאטן-בגוש-אמונים, שם מדובר באירוע פרטי ללא אצטלה של שיוויון.
והכי לול החלק שנשמע לי כמו ה״הימין מקדם חוקים פאשיסטים וסותמי פיות!!!* וזה קצת בערך דומה לדעתי להשתקת דוברים במהלך דיונים ציבוריים!!!* לכן אפשר לשנות נושא מרמיסת זכות הדיבור באירועים ע״י התפרעויות ולהסיט את כל האשכול למלחמת ימין שמאל!!!״

* [citation required]

נערך לאחרונה ע"י ybd123 בתאריך 08-07-2014 בשעה 16:53. סיבה: כתיבה בפלאפון בפרש היא סוג של עינוי אכזרי במיוחד
ישן 08-07-2014, 18:09

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "זה לא ייחודי לשמאל. פשוט..."

הכותרת של הכתבה שפתחה את האשכול:
ציטוט:
ועידת "הארץ" לשלום: בנט הותקף על ידי הקהל

הפיסקה הראשונה:
ציטוט:
שר הכלכלה נפתלי בנט הגיע אחר הצהריים (ג&#8216 לוועידת עיתון ”הארץ“ לשלום המתקיימת בתל-אביב כדי לנאום בפני באי הוועידה, אך יצא ממנה בשן ועין. במשך דקות ארוכות נמנע מבנט לדבר מעל הבמה, וזאת משום שעשרות משתתפים צעקו גינויים נגד השר וביקשו למנוע ממנו לדבר. דבריו של בנט הופרעו פעם אחר פעם לאורך דבריו, שנמשכו כעשר דקות. עשרות משתתפים הוצאו מהאולם על ידי מאבטחים, אך קריאות הביניים באולם נמשכו.
מאוחר יותר, כשניסה לרדת מהבמה, הוקף בנט על ידי המון צועק ומשולהב, אשר החל לקרוא סיסמאות מסביבו. כמה מהמשתתפים ניסו להגיע לשר עצמו, אולם מאבטחיו מנעו זאת ממנו. עם זאת, אחד מהם הצליח להגיע עד השר עצמו ואף שיגר לעברו אגרוף, שפגע בגבו.

אין ספק שהאנשים הללו מוצגים בכתבה הזו כגיבורים. אתה בכלל לא מתעלם מהעובדות שנמצאות ממש מול העיניים שלך.

ישן 08-07-2014, 15:44
  לב כל-רואה לב כל-רואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "ושוב השמאל הישראלי מוכיח שהוא..."

ישנו עקרון דמוקרטי חשוב שנקרא סובלנות.
הוא מאפשר חופש ביטוי גם לדעות הקיצוניות ביותר שאף אחד לא רוצה לשמוע.
בישראל, עם כל הצער שבדבר, אין סובלנות.
כל דעה השונה מזו של האליטות השולטות כאן,
מתויגת מיד כהסתה ונשללת הלגיטימציה שלה.

בכלל, חופש הביטוי בישראל מנוצל בצורה מאד חד-צדדית לרעת היהודים.

מה שהמדינה מעזה לעשות כלפי יהודים,
הציבור לא מעז אפילו לבטא כלפי ערבים.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://he.manhigut.org/templates/mlevi/cutimages/top_logo.jpg]

"צדק צדק תרדוף"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:48

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר