לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2014, 10:38
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
זה גם מה שאני שואל את עצמי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "קריאות בפייסבוק לרצח השר עמיר פרץ, בעקבות ניחום אבלים בבית משפחת אבו חדיר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Smilop

לאן הגענו???

ח"כ ישראלים ושאר בעלי השפעה מתבטאים ונוקטים בצעדים שהם סיוע מוראלי לאויב במובהק!

אני לא אצא מגדרי לגנות את רצח הנער הפלסטיני, על אף שכמובן זה היה מיותר לחלוטין ולא תרם לדבר (הם שנאו אותנו לפני והם ימשיכו לשנוא אותנו עכשיו) ולא הנער הוא שצריך להיות המטרה. אבל ללכת אליהם ולהתרפס באופן כללי, רק מזמין עלינו התקפות.

הרשת מלאה בדיווחים על אודות התבטאויות אומללות של השמאל הישראלי בדבר מסכנותם של הפלסטינים.

אני מצטער, אבל לא אנחנו כפינו את שנאתם של הערבים עלינו. ציטוטים מעין אלה, של נאורים מטעם עצמם גורמים לנו נזק ישיר. אם ההסברה של ישראל גוססת, הרי שבאים אלו ופשוט מנתקים את צינור החמצן ומונעים את שארית האוויר..

בכל מדינה מתוקנת - אנשים כאלה משלמים על סיוע לאויב!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-07-2014, 11:58
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "קריאות בפייסבוק לרצח השר עמיר פרץ, בעקבות ניחום אבלים בבית משפחת אבו חדיר"

חוקר [רפ"ק יעקב לייק, מפקד מיחלק הפייסבוק, משטרת כפר מונש] : בתוקף סמכותי ובהתאם לחוק לבני הריני להודיעך כי אתה נאשם בלחיצה על כפתור השיתוף לאיום על כבוד השר עמיר פרץ.
נחקר: מי?
חוקר: עמיר פרץ. השר לעיני..[בודק בניירות].. איכות הסביבה. אתה נאשם כי לחצת על כפתור השיתוף לתגובה המסיתה 'תמותי יא מכוערת' וזאת יחד עם הוספת לייק.
נחקר: יש משרד כזה, גם אני שמעתי..אבל השם הזה שאמרת, איך?..
חוקר: [מביט בניירות]. פרץ. עמיר פרץ.
נחקר: אני חושב שקוראים לו שימון, לא עמיר. עליו באמת איימתי אבל זה היה בדואר לפני איזה עשרים שנים.
חוקר: לא..לא.. שימון פרץ זה מישהו אחר הוא ה...[מעיין בעיתון הארץ] 'מכהן כראש ממשלת ישראל מאז התפטרותה של גולדה מאיר ואהוב מאוד על כל בני עמו' ככה שלא יכול להיות שאיימת עליו. השם שכתוב לי כאן הוא עמיר בפרץ. הנה תראה במפורש.
נחקר: אני יכול לעשות שיחה לעורך דין שלי?
חוקר: לפי חוק לבני אני אמור למנוע ממך מפגש עם עורכי דין, מזון או שינה בשלושת השבועות הראשונים שלאחר מעצרך אבל לאור נכונותך לסייע אני מקבל את בקשת..
נחקר: [אוחז בטלפון] הלו!! הלו!! וינטרוב. זה אני, מושון מכפר מונש. כן..כן.. אני נמצא עכשיו בתחנת המשטרה ושואלים אותי אם אני מכיר מישהו בשם עמיר פרץ
חוקר: ..אם א-י-י-מ-ת עליו, לא אם את מ-כ-י-ר אותו
נחקר: בסדר.. שאלת.. אני מנסה לברר לך במי מדובר. תהיה סבלני
חוקר: קל לך להגיד 'תהיה סבלני'. יש לי שרת משפטים על הראש. לך יש עזרה מ'חוננו' ואני כל מה שמביאים לי זה 'אושרה אסף'.
נחקר: אל תכנס ללחץ אחי. דיברתי עם עו"ד וינטרוב. הוא יש לו קשרים. תכף יברר לנו במי מדובר. הנה רק שניה, הוא שולח לי SMS. כן. הוא אומר שפרץ היה יושב ראש ועד העובדים בנמל אשדוד. זה אחת המתמחות בדקה לו בויקיפדיה.
חוקר: לא טוב. זה לא מספיק טוב. אני שואל אותך בפעם האחרונה - 'מי זה עמיר פרץ ולמה לכל הרוחות איימת עליו בעזירת שיתוף ולייקוק!
נחקר: נו אמרתי לך. נמל אשדוד. שם זה עובד רק באיומים
חוקר: תנסה שוב. פ-ר-ץ. פ-ר-ץ זה השם. מי זה ולמה איימת עליו?
נחקר: טוב תן לבן אדם לנשום. הנה המתמחה של וינטרוב שולחת לי עוד SMS. תראה היא כותבת -'יצחק לייבוש פרץ, מחשובי הסופרים ביידיש ובעברית בתקופת ההשכלה'. מתאים לך?
חוקר: טוב. בוא נתקדם. ולמה איימת עליו?
נחקר: זה המורה שלי לספרות התחילה.
חוקר: אל תתחיל לחפש לי עכשיו הקלה בנסיבות. אתה איימת על פרץ בלייקוק ובשיתוף וזו עבירה חמורה מאוד שהעונש עליה הינו עבודות שירות בלשכת שרת המשפטים. אין דבר שמצדיק מעשה כזה כמו איום על סופר
נחקר: לך קל לדבר. אתה למדת בבית הספר לשוטרים. אבל אני? מה איתי? אותי שלחו לעירוני מקיף ט' בכפר מונש. יש לך מושג מה זה להכין שעורים בספרות?
חוקר: טוב. בסדר. תחתום לי כאן שאתה לא מאיים יותר על סופרים ותלך הבייתה.
נחקר: אבל על א-ב יהושוע מותר?
חוקר: [מעיין בדפים שלידו]. הוא כבר לא מופיע ממזמן ברשימה של 'הסופרים' ככה שאני חושב שמותר לך ללייקק אם מעבירים עליו דאחקות. אבל בכל מקרה כדאי שתתיעץ עם עורך הדין שלך.
נחקר: מה, ככה, ללכת? לא מכות חשמל, לא פאלקות? שום נוהל פצצה מתקתקת על צפורניים שלי?
חוקר: עזוב. אמרת שקראת א-ב יהושוע. סבלת מספיק בחיים. לך הבייתה. שמור על עצמך. מסכן...

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 09-07-2014 בשעה 12:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:56

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר