לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2014, 14:36
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
אין לנו את מי להאשים אלא את עצמנו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "דו"צ - חשש לחטיפת חייל.."

הבעיה היא לא שארה"ב ושאר מדינות העולם מגדירות את חמאס כאירגון טרור ובד בבד מחשיבות אותו כשלטון לגיטימי ועושות איתו הסכמים.
הבעיה היא שמדינת ישראל עושה זאת גם כן.

ברגע שעשינו את ההסכם הראשון עם חמאס וניהלנו איתו מו"מ, אנחנו נתנו להם לגיטימציה להמשיך לפגע ולחטוף.

בנוסף, אני חושב שצריכים למצוא איזו גננת מנוסה, להושיב מולה את ביבי,קרי, אובמה ויעלון והיא תספר להם את הסיפור על הילד שקרא 3 פעמים זאב, כי עושה רושם שכל הארבעה לא מכירים את הלקח מהסיפור.
5-6 פעמים הייתה הסכמה על הפסקת אש ובכל אחת מהפעמים חמאס הפר אותה וניצל אותה להתארגנות ומלכוד בתים נוספים.
אז היום הוא ניצל את ההפוגה בשביל לשלוח מחבל מתאבד ולחטוף חייל, אני לא מאשים אותם, הם רק מנצלים את המתנה שאנחנו הבאנו להם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-08-2014, 17:34
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אני סבור שחל שינוי גישה"

קצת קשה לנהל דיון כזה בלי להרגיש לא בסדר, לפחות בשלב הזה, אז אני מבאר שכל מה שאני אומר מתבצע ע"י השקפה חיצונית ומנותקת-

אי אפשר לדעת בשלב כזה. בינתיים התקדים הוא שמנהלים משא ומתן על גופות כאילו הם היו חיים (מקרה הר דוב), עוד לא היה תקדים שבו לא מנהלים משא ומתן על גופות בכלל או בצורה שונה- אני לא חושב שמקרה שלושת הנערים מהווה תקדים כי הוא דומה יותר למקרי סספורטס וסעדון- חטיפה והוצאה להורג מיידית ולא חטיפה לצורך הישג פוליטי כלשהו.

בכל מה שקשור לחומר אידיאולוגי- יכול להיות שכן, יכול להיות שלא. יכול להיות גם שלא הם שיובילו את הקמפיין הזה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 03-08-2014, 07:34
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לאור התוצאה הטרגית - כל השרשור מיותר"

אתה מצפה? למה מי כבודו? אתה ממשפחת ההרוג?
עצם זה שהחייל נחטף, וזאת בזמן הפסקת אש זו עובדה שניתנת לערעור רק ע"י שונאי ישראל(הרמאים שבניהם), אז איפה כאן התגובה מהבטן?

אם לא שמעת, צה"ל פרסם באופן רשמי, שאחרי הפגיעה בחיילים הגיעה למקום כוח נוסף, אשר מצא את שני חיילי צה"ל ההרוגים, ואת המחבל ההרוג, כאשר החייל השלישי חסר, הם בגבורה רבה נכנסו למנהרה בעקבות החייל החטוף, מצאו במנהרה עדויות חד משמעיות שהחייל אכן נחטף(וככל הנראה נהרג, בעקבות הממצאים שנמצאו במנהרה, אם כי אין וודאות של 100%), המחבלים יחד עם החטוף הספיקו לברוח מהמנהרה, לפני שהכוח שהיה בעקבותיהם סיים לסרוק את המנהרה, מה קרה מכאן? אף אחד לא יודע.. אבל סביר מאוד להניח, שצה"ל עשה כל מה שביכולתו על מנת לסכל את החטיפה(גם אם מדובר בס"כ בגופתו של החייל), נתן מכה ארטילרית מאוד כבדה, ויש סיכוי, שהמחבלים יחד עם החטוף קבורים מבין ההריסות, אף אחד לא יכול לתת 100% הוכחה, הגופה לא נמצאה, מה אתה מצפה מצה"ל?!
ישן 03-08-2014, 17:28
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
ייתכן והיה באמת אפשר להמתין יום יומיים
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "לדעתי הוא חושש שהצה"ל הודיעה..."

פשוט כדי למנוע לזות שפתיים מכמה סוגים.
על כל פנים, המדיניות של קביעת מוות מהירה במקרה של "נעדרים" שידוע כי נפגעו בנסיבות קשות היא נכונה ביותר לדעתי. לגבי "נעדרי" סולטן יעקב לא נקבע מוות למרות שעדויות בשטח ועדויות השורדים. חזי שי העיד על מצבו של אחד מהם וקשה מאוד מאוד להניח שהנ"ל הי"ד היה בחיים או במצב שאיננו אנוש מעבר ליכולת לשרוד גם עם טיפול רפואי מיידי ומיטבי. היות ואף אחד לא רצה לקחת אחריות, קיבעו את הסטטוס שלהם כ"נעדרים" ודנו את המשפחות לסבל מתמשך, את מערכת הביטחון להקדשה של מאמצים ומשאבים רבים למטרה אבודה מראש, ואת הציבור הישראלי לתהליך דמורליזציה.
להערכתי, קביעת מוות מהירה במקרה של נעדרים שידוע שנפגעו באורח רציני היא אחת ממסקנות החשאיות של הוועדה שדנה במדיניות כלפי מקרי חטיפה.
החמאס יצטרך להתאמץ יותר ולנסות לתפוס שבויים חיים. זה יקשה עליו מאוד בעתיד וגם יבטיח את חיי מי שהוא ינסה לחטוף. כשאפשר להסתפק בחטיפת גופה לא צריך להתאמץ לתפוס חייל חי (עניין קשה מאוד גם ללכוד חייל כזה וגם לשמור עליו אחר כך).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:21

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר