לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-08-2014, 20:10
  TheBigGuy TheBigGuy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.12
נראה לי שאני שותה יותר מדיי..

היי..
אני חייב להגיד שחשתי פעם או פעמיים אם לפתוח את הסיפור הזה כאן. כי חשבתי שזה לא המקום אבל אני בכל אנסה..
אני סטודנט ומאמן חדר כושר (ניגודי לחלוטין מהבעיה) ,בתקופה האחרונה ( 3 חודשים בערך) שמתי לב ,בדיעבד, שאני שותה די הרבה, אלכוהול, כמובן זה התחיל רק בסופש, ואחרי זה רק בערבים בשביל הכיף, ופתאום 3-4 פעמים בשבוע אני יושב ושותה, מעארק ועד שיבס..פחות מפריע לי הכסף אלא יותר הקטע שבשבועות האחרונים אני מודע לבעיה ומתקשה להפסיק, ותאמינו לי שאני בחור עם ביקורת עצמית בשמיים ואני מבוהל מהמצב הזה..

תכלס זה לא מפריע לי בעבודה או בלימודים בכל דבר אחר , כי תמיד זה בערב לפני שאני הולך לישון..

קיצר..אולי סתם אשכול סתמי כזה, ואולי מישהו פה יוכל לתת טיפים..
אם אני במצב שללכת לגמילה או פסיכולוגית כבר חשבתי אבל אין מצב שהמשפחה שלי תגע, אז כרגע זה יורד מהפרק...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-08-2014, 21:30
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TheBigGuy שמתחילה ב "נראה לי שאני שותה יותר מדיי.."

תראה... יש פה שאלה של כמה אתה שותה, מתי, ובאיזה מצב נפשי...

חוסר יכולת להפסיק זאת בעיה, אם אתה מעדיף לעבור את היום שיכור זאת בעיה, שותה בבוקר, שותה בשביל להעביר האנגאובר, שותה בשביל להשתכר ובכמויות של להשתכר בצורה כפייתית או קבועה אז יש לך בעיה. עוד התנהגות מאוד מסוכנת זה אם אתה שותה בשביל להתמודד עם מצוקה נפשית ועושה את זה בצורה כפייתית...

מצד שני אם אתה שותה כוסית- שתיים בערב יומיים- שלושה בשבוע... אני לא חושב שאתה צריך לדאוג. אפילו משתכר פעם ב....

קח בחשבון שאלכוהליזם, התמכרות לסמים, וצריכה כפייתית של סמים אלה מחלות או מצבים נפשיים מאוד מסוכנים, לך, ולסובבים אותך. אם אתה חושב שאתה צורך אלכוהול בצורה כפייתית או שצריכת האלכוהול שלך פוגעת בך או בסביבתך אתה יכול וצריך לפנות בצורה סודית ודיסקרטית לרופא המשפחה שלך, או לשרותי בריאות הנפש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר