לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-08-2014, 12:43
  משתמשת נקבה oshritC oshritC אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.14
צילום מחפשת מצלמה מקצועית

שלום לכם , קודם כל אני רוצה להגיד שאני מאוד אוהבת
להסתכל באתר הזה , לראות צלמים מוכשרים שמצלמים
תמונות מדהימות ומרהיבות , תמיד כיף להסתכל פה.
רציתי להתייעץ אתכם גם על מצלמה מקצועית
רוב התמונות שלי צולמו דרך iPhone בעייני באיכות טובה
אך אני רוצה כבר משהו יותר מקצועי ובאיכות הרבה יותר טובה וגבוהה , מחפשת מצלמה עד מחיר 2,500 ₪
צילום באיכות Full HD שמגיעה עם עדשה קבועה
כמובן עד שרוצים להחליף , לא מצלמת גוף בלבד.
התלבטתי גם בין החברות של המצלמה Nikon לבין מצלמת canon הרוב המליצו canon מכיון שהיא קלה יותר לתפעול, המהירות של הצילום יותר טוב , וגם התלבטות בין מצלמת canon 1100d לבין מצלמת
canon 600d
אני מעדיפה גם לקנות מצלמה שכוללת חבילה של תיק+ סוללה + העדשה , מה שנדרש.
ואפשר לשאול בדיוק מזה מייצב תמונה? אני לא יודעת אם אני צודקת , זה מייצב את התמונה יישרה, שומר על יישרות במהלך הצילום גם אם יש קצת תנועה?

אם כן אז מחפשת גם מצלמה כזו עם מייצב. אשמח לשמוע עצות , המלצות וכו' ..

אגב אם זה משנה למצלמה , חשוב שהיא תתאים לצילומי נוף , צילומים אנשים מקרוב, חיות , פרחים..
שתתאים להרבה סוגי תמונות.

סליחה עם קצת חפרתי בנושא , תודה מראש לעוזרים !!!

נערך לאחרונה ע"י oshritC בתאריך 22-08-2014 בשעה 12:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-08-2014, 15:56
  משתמש זכר Vladin Vladin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oshritC שמתחילה ב "מחפשת מצלמה מקצועית"

בתקציב של 2500 ש"ח לא תצליחי למלא את כל הציפיות שלך. גם לא את רובן.
במחיר הזה אפשר לקנות מצלמת DSLR מאוד בסיסית עם עדשת קיט זולה.
וזה עוד לא כולל את ההוצאות הבסיסיות מסביב: כרטיס זיכרון ותיק נשיאה.
מאוד מהר תגלי שעדשת קיט ממש לא מספקת ותרצי להשתדרג.
באופן כללי, צילום ב-DSLR זה עסק מאוד יקר. מרגע שנכנסים לזה, מאוד קשה לעצור את עצמך בהוצאות.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי oshritC
ואפשר לשאול בדיוק מזה מייצב תמונה? אני לא יודעת אם אני צודקת , זה מייצב את התמונה יישרה, שומר על יישרות במהלך הצילום גם אם יש קצת תנועה?

אם כן אז מחפשת גם מצלמה כזו עם מייצב. אשמח לשמוע עצות , המלצות וכו' ..

תיארת את זה פחות או יותר נכון, רק שלא דייקת במינוח. זה לא מיישר את התמונה, אלא מייצב רעידות קלות בזמן הצילום, כדי לשמור על חדות התמונה. זה מבוסס על מנגנון תנועה שנמצא בגוף המצלמה או בעדשה, והמנגנון הזה מייקר את המצלמה/העדשה באופן משמעותי. חשוב לדעת שלקנון וניקון אין גופי מצלמה עם מייצב אלא רק בעדשות. לעומת זאת, המתחרות הפחות בולטות, כמו סוני, דווקא כן מייצרות גופים עם מייצב. למשתמש הקצה זה עדיף, מכיוון שבטווח הארוך הוא יחסוך יותר כסף. כלומר, הצרכן משקיע פעם אחת בגוף יחסית יקר, ואז הוא יכול לרכוש עדשות ללא מייצב, שהן זולות באופן משמעותי.

אם כך, מהבחינה הזאת המתחרות של ניקון וקנון עדיפות. הן גם זולות יותר בפרמטרים אחרים, שלא קשורים לייצוב תמונה. זאת אומרת, שהן מספקות ביצועים שווים לציוד מקביל בניקון/קנון במחיר יותר זול. אני ממליץ לך לשקול את האפשרות לרכוש ציוד של מתחרה של ניקון/קנון, מכיוון שהתקציב שלך מוגבל יחסית ויש לך ציפיות גבוהות יותר.

אפשרות נוספת, שאני ממליץ לשקול, היא לרכוש מצלמה סמי-מקצועית. לא תהיה לך את האפשרות להחליף עדשות, אבל זה ייתן לך אחלה יכולות צילום במחיר יחסית זול. היא גם תהיה יותר ורסטילית ותאפשר לך להשתמש בה לכל מיני סוגים של צילום. מה שלא בהכרח תצליחי לעשות אם תקני DSLR בערכת קיט.
ישן 23-08-2014, 20:30
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Vladin שמתחילה ב "בתקציב של 2500 ש"ח לא תצליחי..."

אני בהחלט מצטרף להמלצות של קודמי.
אבל את חייבת לעשות "חושבים".
אם את מעוניינת אך ורק ב-DSLR. אז אולי עדיף ללכת בכיוון של מצלמה יחודית?
אם את רוצה גם וגם אז אולי כדאי ללכת בכיוון של מצלמה משומשת במצב טוב?
אולי כדאי ללכת בכיוון של "מצלמות חסרות מראה"?

אני בדיעה שתקציב של 2500 יחייב אותך להתפשר ומהר מאד תגיעי למצב שבו המצלמה "עוצרת אותך" ואז תתחילי לשדרג, אולי עדיף לחסוך עוד קצת ולרכוש כלי שיתאים יותר לדרישות שלך?

אני ניקוניסט וותיק (50 שנה) אבל בדיעה שמבחינת "הנדסת אנוש" קנון אולי נוחה יותר - אבל זה יותר ענין של הרגלים אישיים.

ישן 24-08-2014, 21:40
  משתמש זכר Vladin Vladin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.12
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "הי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שמולביץ אשר
אם את רוצה גם וגם אז אולי כדאי ללכת בכיוון של מצלמה משומשת במצב טוב?

אני לא הייתי ממליץ לרכוש גוף מצלמה משומש, כי קשה להעריך את תוחלת החיים שלה ובאמצעות זה לקבוע את השווי שלה. יכולה להיות מצלמה משומשת בת חודש שעברה אלפי מחזורי תריס, כלומר צולמו המון תמונות, ואז היא לא תחיה הרבה זמן. לעומת זאת, עדשות ואביזרים נלווים אחרים יותר בטוח לקנות מיד שניה.

אני גם רוצה לסייג את מה שכתבתי לגבי רכישת מצלמה של מתחרות של ניקון/קנון. צריך לקחת בחשבון שאם קונים משהו שלא שייך לשתי החברות הנפוצות, אז חלקי החילוף יהיו יקרים מכיוון שיש להם פחות ביקוש בשוק. אני לא בטוח שחלקי החילוף בהכרח יותר יקרים. אני פשוט יודע שזה קורה להרבה אנשים שקונים מותגים לא נפוצים בנישות אחרות (סמארטפונים, מכוניות וכו').
ישן 25-08-2014, 03:54
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Vladin שמתחילה ב "[QUOTE=שמולביץ אשר] אם את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Vladin
אני לא הייתי ממליץ לרכוש גוף מצלמה משומש, כי קשה להעריך את תוחלת החיים שלה ובאמצעות זה לקבוע את השווי שלה. יכולה להיות מצלמה משומשת בת חודש שעברה אלפי מחזורי תריס, כלומר צולמו המון תמונות, ואז היא לא תחיה הרבה זמן. לעומת זאת, עדשות ואביזרים נלווים אחרים יותר בטוח לקנות מיד שניה......

בהחלט מסכים איתך. אינך יודע מה הגוף עבר.
מצד שני יש אנשים שרכשו מצלמה "כי גם לשכן יש" ואז המצלמה לא ראתה אור יום ולבסוף נמכרת במחיר סביר.
מה גם שכיום יש תוכנות ואתרים שיכולות למסור לך בדיוק כמה קליקים המצלמה עברה.
למרות שגם כאן יש מידה מסויימת של סיכון כי תמיד יתכן שתיפול על מצלמה עם קליקים נמוכים אבל "היסטוריה" מזעזעת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:31

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר