לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2014, 09:00
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hmjeh שמתחילה ב "שאלה:האם יש אפשרות לתזמן שהכרטיס רשת יעבוד אחרי 2 דקות אחרי הפעלת המחשב?"

יש שני חלקים כדי לדאוג שדבר כזה יקרה:

1. לבטל את האתחול שלו כשמערכת ההפעלה עולה, לפני שכל דבר אחר קורה (לא בטוח עד כמה יש לך שליטה על העניין מבלי לכתוב איזה קוד מיוחד שיעשה את זה)
2. לדאוג להפעלת הכרטיס אחרי 2 דקות (לא ברור מאיזו נקודה בדיוק; תחילת הטעינה של מערכת ההפעלה? ההדלקה הפיזית של המחשב, היכן שלא בדיוק נמדד זמן?)

אני משער שאתה שואל לגבי מערכת ההפעלה "חלונות", כי בכל מערכת אחרת זה היה טריוויאלי למדי (פשוט מורידים את טעינת המודול של כרטיס הרשת מהטעינה האוטומטית שבעליית המערכת, וטוענים אותו מאוחר יותר באמצעות סקריפט). הייתי מציע לנטרל את הכרטיס בזמן ה shutdown של המחשב (אולי באמצעות GPO מקומי שיש בו סקריפט shutdown) עם פקודת netsh, ולהפעילו מחדש בתוך סקריפט שבו יש delay של שתי דקות (או פחות, כי הסקריפט הזה הרי ירוץ בסוף העליה של המחשב)... הבעייה תהיה במקרים שבהם המחשב לא ירד בצורה מסודרת. לזה אין לי פתרון מעבר ללכתוב משהו שנכנס לתוך הקרביים של מערכת ההפעלה ומטפל בנטרול כרטיס הרשת עוד לפני שכל תוכנה אחרת עולה. אבל אולי לגולש פסטן יש איזה פתרון.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר