לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-09-2014, 10:18
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי smart_fun שמתחילה ב "מתחיל מנהל עסקים רק כמה שאלות"

1. אם המכללה עובדת בשיתוף עם אוניברסיטה (כמו בר אילן) התוכנית מבוססת על יכולת החלפה כזו בין מוסדות שונים שעובדים עם אותה אוניברסיטה.
אחרת - במקרה הטוב יכירו לך רק בחלק קטן מהקורסים (שבהם הסילבוס זהה, הרמה מספיק גבוהה והציונים טובים). במקרה הרע (שהוא סביר היות ומדובר במכללה) לא יכירו בכלום.
אם אתה שוקל החלפה - עדיף שתחליף לפני שתתחיל.

2. יש מגבלות על תארים שניים (אחרת כולם היו עושים תואר בספרות ועוברים לתארים מתקדמים ברפואה ומחשבים). אם הציונים בתואר גבוהים, לרוב קל לעבור לחוגים שבהם מראש קל להתקבל או שהם קרובים לתחום שלמדת, או שיש בהם מחקר אינטרדיצפלינרי. בכל מקרה צריך ללמוד חלק ממקצועות החובה של התואר הראשון.

3. אני מכיר 3 אנשים שהצליחו לאחר תואר ראשון בתחום.
לראשון היו קשרים, והוא פתח חברה מצליחה עוד במהלך התואר. היום הוא מנכ"ל.
השני הוא הבן של הראשון: היה לו אבא עם קשרים מעולים, והוא עבד אצלו.
השלישי עבד באינטל. התחיל בבדיקות תוכנה במהלך הלימודים והתקדם לניהול מוצר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-09-2014, 00:16
  smart_fun smart_fun אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.14
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "ואיזה ניהול מוצר אתה מתכנן..."

אוקיי, אני חייב להודות להמון אנשים ,ולכם, וכנראה שאין סתם סימנים, וזה היה כל כך ברור כדי שאוותר על זה, תמיד רציתי אדריכלות ותמיד פחדתי מהמסלול וחשבתי שזה קשה בשבילי, בגלל זה נרשמתי בלי טעם למנהל עסקים ואחרי זה למנהל מערכות בריאות (מה הקשר של הדברים האלה אליי)..
מצטער שאני חופר לכם מה עבר לי בראש בתקופה האחרונה, ועבר המון..

בכל אופן, נרשמתי למכינה בבצלאל, חצי שנה , בהמון המון המון תקווה שבאוקטובר הבא אני מתחיל לימודי תואר של אדריכלות בבצלאל, עכשיו הרגליים שלי משקשקות מהמחשבה שאני לא יתקבל למרות שהבטיחו לי שהסיכויים שלי בשמיים.

אשמח לשמוע מאנשים שלמדו שם מה מבחני הקבלה (למרות שיסבירו לי את זה במכינה) אשמח לשמוע מנבחנים שהיו שם.

דבר שני, אני אשמח לשמוע מה דעתכם על בצלאל במיוחד בתחום האדריכלות.

המון תודה.

נ.ב
לא הבנתי מה הסתבכו פה, אני מאמן חדר כושר, שרוצה ללמוד לתואר, אין ממש קשר בין הדברים ואני לא מחפש משהו שקשור לתחום בו אני עוסק היום.
שוב תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:35

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר