לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2004, 11:00
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
כתבה כוכב נולד: הגירסה החרדית

באיחור אופנתי הגיעה תופעת "כוכב נולד" גם לרחוב החרדי; השלבים המוקדמים נמשכו חודשים רבים, והשתתפו בהם עשרות כשרונות צעירים שבאו מהחדר, מהשטיבל ומהישיבה; אתמול התרחש הגמר הנוצץ בתיאטרון ירושלים; קבלו בבקשה את הכוכב שנולד שם: מאיר גלבר, שיתקשה למצוא עכשיו זמן ללימודי תורה

10 צעירים חרדים מחופשים לזמר האמריקאי, מייקל ג'קסון, ורוקדים לצלילי שיר, שגויר מרומנית לעברית כשרה למהדרין. התמונה ההזויה הזאת, היא שפתחה את טקס "הזמר הבא" או בשמו השני: "כוכב נולד" החרדי.
עשרות מתמודדים ושנה וחצי של תחרויות הובילו לרגע אחד, בו נראתה התרבות החרדית כל כך קרובה לחילונית. מאיר גלבר, הכוכב החדש, בניגוד לנינט טייב והראל מויאל, הוא בן כמעט 30, נשוי, שמנמן, לא חולם על קריירת דוגמנות והגיע באמת ובתמים, אך ורק כדי לשיר. "אני כוכב נולד בערך דקה. אני עוד לא יודע איך זה, אבל אנחנו לא מסתכלים על זה כמו על כוכב. אנחנו מסתכלים על זה, בעזרת השם, כעבודה, שנשתמש בה בעזרת השם רק לטובה, לשמח אנשים", כך אמר הזוכה הטרי.
הכוכב החדש צפוי להפיק בקרוב תקליט משלו, שיכול, אם בעזרת השם הוא יצליח, למכור עשרות אלפי עותקים.

בגלבר ובשני המתחרים האחרים צפו אלף בני אדם, גברים ונשים באולם ואלפים רבים הצביעו ב- SMS, ביניהם גם בעלי סמכות הלכתית, כמו הרב הראשי, יונה מצגר, שלא יכול שלא להתחרט על כך, שנולד מוקדם מידי: "כשהייתי ילד הייתי סולן במקהלה. מגיל חמש וחצי כבר שרתי, יש גם תקליטים, ועד היום אני נהנה לשמוע את עצמי".

אבל בניגוד לרב מצגר, יש כאלה במגזר החרדי שלא אהבו את האירוע הזה, מה שלא מטריד במיוחד את המנחה, צביקה הדר החרדי, ובשמו המקורי מנחם טוקר.
טוקר והכוכב החדש שלו יכולים להיות מרוצים, כאשר דבר אחד בטוח: בניגוד לנינט טייב, מאיר גלבר יפיק תקליט ומהר, כי לחרדים אין טלוויזיה והמוסיקה החרדית היא אולי האופציה היחידה להפוך לסלבריטאי כשר בין לילה.

http://glz.msn.co.il/glz/news/nacho...8fe5dd4e79d.htm
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:04

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר