לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2014, 23:16
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
משטרה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי elaa56 שמתחילה ב "11.30 בלילה - בית משותף , דיירים חדשים שעברו לגור כאן , רעש של קידוחים,"

ע"פ החוק אסור להם להרעיש אחרי השעה 20:00 בערב ל07:00 בבוקר.

*מכיוון שהם דיירים חדשים - סביר מאוד להניח שמדובר במפגע זמני.

אבל בכל מקרה אתה יכול פשוט להגיד להם שזה מפריע, ושיעשו את זה במהלך היום.

במידה והם מתנגדים - תזמין משטרה.

קורה שוב? - תזמין שוב משטרה (לדעתי בפעם השניה שהם מגיעים לאחר אזהרה הם כבר יותר קשוחים).

*אני חוויתי במשך שנים שכנים שהיו בטוחים שהבן שלהם הוא מתופף מדהים.

בפועל הוא דפק את הראש לכל השכנים ברחוב (הבן זונה היה מתופף בחדר גבוה עם חלון פתוח).

הזמנו משטרה בכל פעם שהם עברו על החוק, ובסופו של דבר הסיוט נגמר (אני מניח שהוא פשוט עזב את הבית).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-10-2014, 14:04
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
גם ב 11:30 בלילה?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "הקשר הוא שכשאני עוברת דירה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shai.shai
הקשר הוא שכשאני עוברת דירה ביום הראשון גם אני עושה רעש, סוחבת דברים במדרגות, גוררת רהיטים, שואבת אבק ושוברת כמה דברים.. אז מה? זה היום הראשון, זה לוקח כמה שעות עד שיש לי בית יפה ומסודר, וזהו. שווה להם פשוט להתאפק, להגיד לי מזל טוב על המעבר ויום אחרי זה לחייך אלי במעלית- בדיוק כמו שאני הייתי עושה.

מתחילים משעות הבוקר או ממשיכים יום למחרת בבוקר.. לא צריך להפריע לעולם ב 11:30 בלילה....

ישן 27-10-2014, 16:46
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 מחובר עכשיו  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "כל הכבוד לאמא שלך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי AZ
אבל פה מדובר על מצב לא קביל שאנשים מפריעים על ההתחלה ואין קשר לשבירת קרח .

יש שתי אופציות. הראשונה זה לבוא אליהם ברע- אולי זה יעבוד ואולי לא. בכל מקרה זה יעכיר את היחסים אתם ושכנים זה דבר חשוב.
השנייה זה לבוא אליהם בטוב, לקבל אותם לשכונה ועל הדרך לבקש מהם שאת הרעש שלהם יעשו בשעות הגיוניות. זה סביר להניח שיעבוד בלפחות אותה כמות של מקרים אם לא יותר ורוב הסיכויים שלא יצור סכסוך.
ציטוט:
מה עוד שאנשים היום מתקשים לעמוד במטלות של עצמם, אז לזכור להביא לשכן עוגה זה בכלל לא עולה על הפרק..

אמא שלי מצליחה לעשות את זה יחד עם תחזוקה של בית, קריירה ומשפחה בגיל מבוגר. יכול להיות שיש אנשים שזה לא גבוה בסדר העדיפויות שלהם אבל ספק אם הקושי של אנשים לעמוד במטלות של עצמם השתנה הרבה בין היום ללפני שבועיים...

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 27-10-2014, 16:56
צלמית המשתמש של רועי AZ

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ]אבל פה מדובר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
יש שתי אופציות. הראשונה זה לבוא אליהם ברע- אולי זה יעבוד ואולי לא. בכל מקרה זה יעכיר את היחסים אתם ושכנים זה דבר חשוב.

יש לי כ"כ הרבה סיפורים על שכנים חרא....שכנים זה יכול להיות טוב. לי יש שכנים שממש טובים ולא מורגשים, לעומת זאת הוריי ואחותי ואחי מוקפים באנשים קולניים, כפויי טובה, מגעילים או סתם לא יודעים לצאת מהחניה עם הג'יפ המסריח שלהם, לכן אסור לך להחנות בריבוע מסוים.. אז חשוב זו מילה קצת כבדה..

השנייה זה לבוא אליהם בטוב, לקבל אותם לשכונה ועל הדרך לבקש מהם שאת הרעש שלהם יעשו בשעות הגיוניות. זה סביר להניח שיעבוד בלפחות אותה כמות של מקרים אם לא יותר ורוב הסיכויים שלא יצור סכסוך.

אמת.

אמא שלי מצליחה לעשות את זה יחד עם תחזוקה של בית, קריירה ומשפחה בגיל מבוגר. יכול להיות שיש אנשים שזה לא גבוה בסדר העדיפויות שלהם אבל ספק אם הקושי של אנשים לעמוד במטלות של עצמם השתנה הרבה בין היום ללפני שבועיים...

התכוונתי, שלא תמיד זוכרים דברים שצריך לעשות במסגרת הפרטית. לפעמים שוכחים ימי הולדת.. לפעמים שוכחים שיש תור לאנשהו.. אז זו די בעיה. אבל שוב יפה מצידה...

ישן 27-10-2014, 22:12
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 מחובר עכשיו  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]יש שתי..."

חשוב זה בדיוק מה שאמרת. אם אתה ביחסים טובים אתם אז פוחת הסיכוי שהם יהיו חארות אלייך (שוב, חוץ מזנים מסוימים שהם חארות בתור ברירת מחדל) ובגלל זה רצוי להתחיל את היחסים על רגל ימין. אתה לא יודע למה הם עשו רעש ב11:30. יכול להיות שהמובילים דפקו להם ברז והם היו צריכים להעביר את כל הבית לבד, אז זה נמשך לתוך הלילה ועכשיו הם רק מנסים להרכיב את המיטה של התינוקת כדי שלפחות היא תוכל לישון בלילה...

נכון, לא תמיד זוכרים, בגלל זה אמרתי שזה תלוי בסדר העדיפויות.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 28-10-2014, 07:10
צלמית המשתמש של רועי AZ

עוצרים את התהליך עוד ב 21:30.. נניח 22:00
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "חשוב זה בדיוק מה שאמרת. אם..."

ציטוט:
יכול להיות שהמובילים דפקו להם ברז והם היו צריכים להעביר את כל הבית לבד, אז זה נמשך לתוך הלילה ועכשיו הם רק מנסים להרכיב את המיטה של התינוקת כדי שלפחות היא תוכל לישון בלילה...

ומיטה לא אמורים לקדוח, כי אם להבריג עם מברגה שעושה הרבה פחות רעש. אבל בסדר.. לך תוכיח שאין לך אחות.

ישן 28-10-2014, 08:00
צלמית המשתמש של רועי AZ

ההאי נו.. מתחיל פה ויכוח על מה ששנינו לא יודעים מה באמת קרה/קורה
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אבל אנחנו לא יודעים מתי הרעש..."

ציטוט:
אבל אנחנו לא יודעים מתי הרעש התחיל. אנחנו רק יודעים שב23:30 היה רעש, היא לא אמרה "וואי כבר 4 שעות הם קודחים פה".

שלא אמור להיות כלל בשעה כזו. בין אם התחיל קודם או בשעה הנקובה. איך שלא תסובב את זה זה בעייתי כי אם התחיל עוד קודם, אז תפסיקו כי השעה כבר מאוחרת וחפרתם לבנאדם אחרי יום עבודה. ואם התחיל בשעה הנקובה - אז הזמן מה זה לא מתאים!!

ובקשר למיטה- זה סתם היה דוגמא. אתה יכול להפוך את זה לכל מוצר בסיסי שזקוק להרכבה עם מעט רעש.

אז אתה מחזק אותי בעצם.. ואפרופו תינוק, מה אם לפותחת האשכול יש אחד כזה בבית?

אני לא אומר שזה מה שקרה- אבל אנחנו לא יודעים גם אם זה היה הפוך. אלא אם יש לנו רקע והיכרות מוקדמת עם אותו אדם- עדיף תמיד לדון אותו לכף זכות נכון?

לא. לא כשקודחים לי ב 23:30 בלילה. הייתי דן אחד כזה לכף הקלע.

ישן 28-10-2014, 17:54
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא יודעים לקרוא פה עד הסוף..
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "ההאי נו.. מתחיל פה ויכוח על מה ששנינו לא יודעים מה באמת קרה/קורה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי elaa56
11.30 בלילה - בית משותף , דיירים חדשים שעברו לגור כאן , רעש של קידוחים, דפיקות על הקיר, מה עושים???? פעם שנייה כבר....

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:50

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר