לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2014, 08:56
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי y9998 שמתחילה ב "שימי היקר - אתה פשוט..."

אין קשר לגאונות אני פשוט קורא כאן בפורום, התוכנה הוזכרה כאן. באופן אישי אני בכלל לא משתמש בווינדוס, כך ש...

ובכן, אם אתה בבית ספר, אז זה בדרך כלל אומר שניהול המחשבים הוא לא בסמכותך, אלא בסמכות אחראי מחשוב כלשהו. סביר להניח שתוכנת/חומרת ההגנה מוגנת באמצעות סיסמא כלשהי, שלא תאפשר לך להסיר אותה. סיסמא שכנראה נמצאת בחזקתו של אחראי המחשוב... לכן אני מציע שהפתרון יהיה לפנות אל האחראי הזה בעניין זה...

* לעניין תכונה מובנית כזו בוינדוס, קשה לי לחשוב על אחת (לא שזה אומר שאין. כאמור אני לא משתמש בווינדוס...). אולי אפשר לקמבן משהו עם GPO מרובה כללים, אבל גם במקרה הזה, רק אחראי המחשוב יוכל לשנות את ה GPO הזה, ולכן...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2014, 09:07
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי y9998 שמתחילה ב "נכון, יש לנו אחראי מחשבים..."

האמת היא ש(סביר להניח, כך אני הייתי בונה את זה בכל אופן) זה לא בדיוק פועל בצורה של "תוכנה שמוחקת". פשוט מצב המערכת "מוקפא" עם התקנת התוכנה, וכל השינויים שאתה עושה מאותה נקודה ואילך נשמרים "בצד" (ולא במקום שנראה לך שהם נשמרים...). בכל פעם שהמחשב נדלק, נפתח "בצד" חדש, והמערכת חוזרת להיות במצבה המקורי, כי בעצם לא נעשו בה שינויים. אם כי, נטען לטעון שה"בצד" נמחק (אבל לא בטוח. תלוי איך מימשו את הבאפר הזה... ייתכן שאפילו לא טורחים למחוק אותו [כלומר למלא אותו באפסים], אלא פשוט מציבים את המצביע בתחילתו ומתחילים כתיבה חדשה, ופשוט מתעלמים ממה שהיה קודם...)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:24

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר