לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-12-2014, 19:22
  משתמשת נקבה Pestilence Pestilence אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.14
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי liorif שמתחילה ב "..."

אתה צוחק איתי? לפני 10 חודשים בדיוק החלטתי פתאום שאני רוצה להתחיל לשמור מצוות (!!!LOL), וזה בכלל קרה עקב סוג של התעוררות דתית מסוימת שקרתה אצלי בעקבות צפייה בסרט
"הפסיון של ישו", שדי טילטל אותי... אתה קולט? אני, פאקינג הכי אתאסטית שיש! ההחלטה להתחיל לשמור מצוות עברה לי אחרי פחות מ-12 שעות, אם כי המשכתי להתעניין בישו למשך זמן מה
אחרי זה מבחינה היסטורית גרידא....

האשכול ההזוי הזה נמצא עד היום כלאחר כבוד בפורום "מה שבלב"... מה שריקנות וחוסר משמעות יכולים לגרום לבנאדם! לראייה, שבוע לפני האשכול הזה הלכתי ועשיתי קעקוע על שכם שמאל,
ושבועיים לאחר מכן שלחתי בשתיים בלילה הודעה לאיזה בחור צעיר שבה הצעתי לו איזו הצעה... הוא נרתע ממני מאוד ומאז הוא פחות או יותר בורח ממני כמו ממגיפה

זו בהחלט הייתה תקופה...
כן, אני בהחלט טיפוס מעניין, שלא לומר הזוי, הא?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-03-2015, 08:54
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "זה נראה כמו נקמה על ראש השנה..."

ציטוט:
מב. יש להדר ליקח "ראש כבש" כדי שיהיה זכר לאילו של יצחק. ויאמר "שנהיה לראש ולא לזנב ותזכור לנו עקדתו ואילו של יצחק אבינו בן אברהם אבינו עליו השלום".

מג. אם מחיר ראש כבש הוא יקר מדי או שיש פקפוק בכשרותו, יקח ראש תרנגול או דג, אך לא יקח ראש עז, ויש שאינם אוכלים "דגים" בראש השנה ואפילו חל בשבת וכן נוהגים. ויש שאדרבה מקפידים לאכול דגים בלילה זה לסימן ברכה שיפרו וירבו כדגים ועוד שאין עין הרע שולטת בהם. (שו"ע שם סע' ב. כה"ח שם ס"ק ט, כב. תקצז ס"ק י. עיין בא"ח ניצבים ד).

מה דברי הכפירה האלה עכשיו?!

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:27

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר