לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2014, 10:40
  שם_משתמש שם_משתמש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.03
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי מרק10 שמתחילה ב "אולי הפרוייקט בקובץ המצורף..."

קודם כל תודה
אם אני הולך על הפתרון הראשון :
1. כרגע המעגל מטעין את הסוללה ב5V (לפי חישוב הנגדים) אז לשים נגדים עבור 11.1V.נכון? בהנחה שמתח המטען שלי הוא 12V
2. אם על הסוללה רשום מתח הטענה מקס' 12.8V - זה לא המקס' שאני יכול לתת לסוללה? זאת אומרת שאם אני אחבר מטען של 15V כמו שציינת - זה לא יפוצץ לי את הסוללה?
3. מה משמשת רגל ה Vin_REG? ניסתי להבין מהדפי נתונים , לא אמור להיות לי שימוש בו ,נכון?
זאת אומרת אפשר להשאיר את הערכים כמו שהם ?
4. מה זה הרכיב שנמצא בין רגל הNTC לאדמה? זה אמור להיות חלק מהסוללה? זה החוט השלישי שיוצא לי ממנו (חוט צהוב) ?משהו שבודק את הטמפרטורה של הטעינה.?
5. קראתי בדפי נתונים (http://cds.linear.com/docs/en/datasheet/3652fd.pdf)
שאפשר להשתמש ברגל CHRG כחיווי לטעינה מלאה , זאת אומרת שאם אני אחבר LED רגיל עם נגד של 10K , זה אמור להידלקת ברגע שהסוללה טעונה ?

תודה ,

נערך לאחרונה ע"י שם_משתמש בתאריך 17-12-2014 בשעה 10:44.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-12-2014, 09:04
  שם_משתמש שם_משתמש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.03
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי מרק10 שמתחילה ב "השאלה על איזה מטען מדובר ?..."

יש אפשרות לדעת?
בינתיים חיברתי את את המעגל והסוללה במקביל למטען -
לקחתי סוללה ריקה(בדקתי לפני זה שהיא לא מפעילה לי את המעגל)
אני רואה שהמעגל עובד , ברגע שאני מנתק את המטען: המעגל ממשיך לעבוד רציף-סימן שהסוללה נטענה בחצי שעה שהכל היה מחובר , לא?
השאלה עכשיו היא - האם המטען ממשיך להטעין את הסוללה אחרי שהיא הגיעה למקס' שלה?או שכל הזרם עובר הלאה אל המעגל?
כי עד עכשיו המטען היה מפסיק להטעין שהסוללה היה טעונה במלואה (הנורה הייתה הופכת מאדום לירוק).

ובקשר למה שהצעת ELIM

ציטוט:
כך לא יעבוד טוב (המטען מניח שכל הזרם הולך לסוללה כך שהזרם שהוא מוציא מוגבל), אך אם תחבר את המטען המקורי ישירות לסוללה (קבוע) ותוסיף ספק (נוסף למטען) של 12V עם מעגל מיתוג אוטומטי בין הספק לסוללה - זה יעבוד.

למה אתה מתכוון ? במעגל מיתוג אוטומטי?
וכל הרעיון זה שיהיה לי רק "מטען" אחד עבור המעגל(שגם יטעין את הסוללה וגם יפעיל את המעגל) ולא 2 מקורות מתח חיצוניים שונים.
אם נאי משאיר הכל בחיבורים האלה , איזה מעגל מיתוג אני יכול לעשות ? זאת אומרת מה המעגל אמור לעשות "לנתק" את הסוללה כאשר המתח ממנה מגיע ל11.5V (נניח)?

נערך לאחרונה ע"י שם_משתמש בתאריך 18-12-2014 בשעה 09:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:17

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר