לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-12-2014, 22:58
  mihaelmihael mihaelmihael אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.14
מסעדת דוזו (dozo) בקיבוץ אשדות יעקב מאוחד

מסעדת דוזו: היום היינו יחד עם חבר שלי בקיבוץ אשדות יעקב מאוחד, בעקבות המלצה ששמענו על מסעדת דוזו (dozo), מסעדה חדשה של אוכל אסייתי בקיבוץ. שמעתי דברים כאלה וכאלה על מסעדה, והתחלתי לבדוק את המסעדה. אני חייב להגיד שאני אישית מראש הגעתי עם ציפיות נמוכות, בעקבות השמועות. המקום לדעתי מעוצב מדהים, חבל שלא צילמתי. הזמנו מרק סינגפורי, הזמנו שניי רולים של סושי, לצערי שחכתי את השם, והזמנו גם נודלס קוריאני ואם אינני טועה sea נודלס. אני חייב להגיד את האמת המחיר דמוקרטי, תחשבו בעצמכם... והמנות גדולות וטעימות! מנה אחת, כמו לשניי סועדים, מרק לסועד כמו לארבע סועדים. מאוד טעים, והעיקר מאוד משביע! כאמור אני ממליץ לכם להגיע למסעדה ולאכול, באמת מהלב מאוד טעים. המסעדה נמצאת קצת אחרי הפאב של הקיבוץ, פתוחה בימים משני-עד שבת בשעות מ12:00-22:00 הטלפון במסעדה 04-6757003.תגיעו, ותגיבו!

צילם מיכאל איצקוביץ

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:04

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר