לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-12-2014, 18:08
  משתמשת נקבה Pestilence Pestilence אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.14
הטרדה טלפונית חוזרת מנציגי חברת ביטוח ידועה

אז ככה, בקיץ היה סיפור שנציגי חברת ביטוח מפורסמת התקשרו אלי לטלפון הנייד, וביקשו בכלל את אחותי. אמרתי להם שזו לא אני, ותהיתי כיצד בכלל השתרבב המספר שלי לחשבון (אם יש כזה בכלל) שלה.
הסיפור חזר על עצמו עוד מספר פעמים, ואני התחלתי לחטוף עצבים על הנציגים האלו, ונתתי להם את מספר הנייד של אחותי וגם את הטלפון בבית שבו אפשר להשיג אותה. בפעם הרביעית (!) כבר שלחתי מיילים
זועמים לפניות הציבור של החברה הזו וגם לשירות הלקוחות בדרישה שיחזרו אלי ויפתרו לכל הרוחות את הסיפור הזה. חזרו אלי, הבטיחו שטיפלו וזה לא יקרה יותר, אבל הנה, הערב הזה ממש, בשעה 18:30,
קיבלתי עוד שיחה מציקה מנציג החברה שביקש לדבר עם... ניחשתם נכון - אחותי. מה עושים? אני אצטרך לערב עורך דין בסיפור זה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-12-2014, 20:14
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
פיתרון אחר, תוכנת הקלטה במכשיר החכם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Pestilence שמתחילה ב "הטרדה טלפונית חוזרת מנציגי חברת ביטוח ידועה"

יש תוכנות הקלטה מעולות עם איכות הקלטה לשיחות טלפון וכל מה שמסביב למכשיר עצמו גם בלי שיחה לאייפון ולאנדרואיד כשניתן להעביר את השיחות ולגבות אותן והן חינם לרוב. הן ברקע ולא רואים כלום מהן, ככה שניתן לדבר ליד אנשים ולא ידעו שהכל מוקלט. תוכנות ששומרות מי חייג, מתי וכמה זמן הייתה השיחה, כנ"ל יעילות במקרים האלה.

אישית אני יכול לומר שחברות תקשרות וביטוח אחרי שהבינו שהמכשירים שלי מקליטים כל שיחה, נתנו לי הכל על פי חוק וחלקן אפילו פיצוי שמן ומאוד, השאלה הייתה מה גודל העבירה של אותו נציג בטלפון. הערה: קחי בחשבון שבמשפט אולי לא יהיה אפשר להשתמש בהקלטות האלה.

היה לי מקרה עם חברת תקשורת גדולה בישראל שמספר נציגים שיקרו לגבי מוצר שלא הוזמן ואחרי שהם הבינו שהכל היה מוקלט... מנהל בכיר חזר אחרי פחות מ 24 שעות ונתן חבילה של פיצוי שמנה במשך זמן של קרוב לחצי שנה ששווה הרבה מאוד.

חוץ מהקלטה של השיחות מהצד שלך, ניתן לדרוש את הקלטה של החברה עצמה במקרים של חיובים לא נכונים באשראי. עו"ד ביקש את ההקלטה שאחי אישר את העסקה בטלפון ולא הייתה כזאת לחברה, ולכן השופטת פסקה לטובת אחי ונתנה לו לו פיצוי על פי חוק חוץ מביטול העסקה, כשאולי גם במקרה שלך אפשר לדרוש את זה. תבדקי את זה עם עו"ד ובהצלחה.

ההודעה הזאת איננה תחליף לעו"ד.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר