לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2015, 22:19
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי myk שמתחילה ב "הגבלת אינטרנט ברשת"

תעשה שהנתב יהיה Bridge (בזק) או סתם DHCP+NAT (הוט*), תגדיר חייגן רק במחשב הזה, אל תשמור את הסיסמא, ופשוט תכניס אותה בכל פעם.

לא יודע אם זה פתרון יותר חכם, אבל הוא נשמע לי יותר פשוט / טריוויאלי..

אשר להגבלות לא ניתנות לעקיפה - רק ברמת ספק האינטרנט. יש ספקים כמו אינטרנט רימון/אתרוג, enativ, נט-צח, וכיוצ"ב. וגם שם, תלוי במה איפשרת. ייתכן שתאפשר דברים שיאפשרו עקיפה... ויש שירותים שעובדים על ספקי אינטרנט "רגילים", כגון "מורשת"...

* בהנחה שאין לך כרגע חיבור אוטומטי עם DHCP, המכונה גם "ללא חייגן/MPLS"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-01-2015, 22:54
  myk myk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.10
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "תעשה שהנתב יהיה Bridge (בזק)..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
תעשה שהנתב יהיה Bridge (בזק) או סתם DHCP+NAT (הוט*),

* בהנחה שאין לך כרגע חיבור אוטומטי עם DHCP, המכונה גם "ללא חייגן/MPLS"

אני מבין שזה כדי שלא תהיה גישה לDG בשאר המחשבים.

המשך ציטוט: תגדיר חייגן רק במחשב הזה, אל תשמור את הסיסמא, ופשוט תכניס אותה בכל פעם.

לא יודע אם זה פתרון יותר חכם, אבל הוא נשמע לי יותר פשוט / טריוויאלי.. ע"כ ציטוט.

זה לא פתרון טוב בשבילנו משום שהמחשב המחובר לאינטרנט צריך להתעדכן בכל יום אוטומטית.

המשך ציטוט: אשר להגבלות לא ניתנות לעקיפה - רק ברמת ספק האינטרנט. יש ספקים כמו אינטרנט רימון/אתרוג, enativ, נט-צח, וכיוצ"ב. וגם שם, תלוי במה איפשרת. ייתכן שתאפשר דברים שיאפשרו עקיפה... ויש שירותים שעובדים על ספקי אינטרנט "רגילים", כגון "מורשת"... ע"כ ציטוט.

האם גם כשאנחנו צריכים אפשרות חיבור רק למקום אחד, צריך להגיע לחסימה ברמת הספק וא"א

להגביל אצלנו שיוכל להתחבר רק למקום אחד?

נערך לאחרונה ע"י myk בתאריך 03-01-2015 בשעה 22:59.
ישן 03-01-2015, 23:16

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי myk שמתחילה ב "[QUOTE=שימי]תעשה שהנתב יהיה..."

לא, זה כדי שהחיבור שלך לאינטרנט יהיה פשוט מהמחשב הזה, ללא קשר למחשבים אחרים או לנתב. אם רק המחשב שלך מחובר, רק המחשב שלך מחובר. אין DG כי אין נתב ברשת שלך בעצם...

הדרישה להתעדכנות אוטומטית לא הופיעה בדרישות המקוריות שלך. האם יש "גישה פיזית" לעוד אנשים למחשב הזה? אם לא, אפשר שהוא פשוט יהיה מחובר כל הזמן. אם כן, ואם אחרים גם צריכים גישה אליו במהלך היום ורק לאינטרנט לא, אז זה קצת יותר מסובך... ואז הפתרון שלך של שעון שבת נהיה פתאום יותר הגיוני - אבל מה מפריע למי שרוצה את האינטרנט לעקוף אותו פשוט?

ישנם נתבים שיודעים להגביל גישה לפי schedule מוגדר מראש, ללא צורך לנתק ולחבר שום דבר. שלי למשל (http://www.dlink.co.il/il/products/2/716.html) מסוגל לעשות זאת, אבל ודאי יש אחרים, זולים יותר. ואולי גם שלך תומך. ניסית לבדוק בממשק הניהול? הנתב שלי גם יודע להגביל שימוש לפי כתובת MAC, גם בממשקים קוויים (זו פונקציה נדירה יחסית...), וגם באלחוט, כך שהוא בעצם מכסה לך גם את עניין זהות המחשב, וגם השעות. עוזר?

ישן 03-01-2015, 23:41
  myk myk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.10
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "לא, זה כדי שהחיבור שלך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
לא, זה כדי שהחיבור שלך לאינטרנט יהיה פשוט מהמחשב הזה, ללא קשר למחשבים אחרים או לנתב. אם רק המחשב שלך מחובר, רק המחשב שלך מחובר. אין DG כי אין נתב ברשת שלך בעצם...

האם אתה מתכוין שזה מודם ולא נתב?

גם איך אוכל להיות בטוח שלא יגיעו לאינטרנט דרך המחשב הזה כגון שליטה מרחוק וכדומה?

ציטוט: הדרישה להתעדכנות אוטומטית לא הופיעה בדרישות המקוריות שלך. האם יש "גישה פיזית" לעוד אנשים למחשב הזה? אם לא, אפשר שהוא פשוט יהיה מחובר כל הזמן. אם כן, ואם אחרים גם צריכים גישה אליו במהלך היום ורק לאינטרנט לא, אז זה קצת יותר מסובך... ואז הפתרון שלך של שעון שבת נהיה פתאום יותר הגיוני - אבל מה מפריע למי שרוצה את האינטרנט לעקוף אותו פשוט? ע"כ ציטוט.

אין גישה פיזית למחשב הזה וממילא מספיק הפתרון שלך לעיל.

ציטוט: ישנם נתבים שיודעים להגביל גישה לפי schedule מוגדר מראש, ללא צורך לנתק ולחבר שום דבר. שלי למשל (http://www.dlink.co.il/il/products/2/716.html) מסוגל לעשות זאת, אבל ודאי יש אחרים, זולים יותר. ואולי גם שלך תומך. ניסית לבדוק בממשק הניהול? הנתב שלי גם יודע להגביל שימוש לפי כתובת MAC, גם בממשקים קוויים (זו פונקציה נדירה יחסית...), וגם באלחוט, כך שהוא בעצם מכסה לך גם את עניין זהות המחשב, וגם השעות. עוזר? ע"כ ציטוט.

אין לי עדין נתב וכו', חלק מהשאלה זה מה אנחנו צריכים?
אני מבין שאם צריך הגבלת גישה אז ודאי שצריך רק נתב ולא מודם.

נערך לאחרונה ע"י myk בתאריך 03-01-2015 בשעה 23:45.
ישן 04-01-2015, 00:21

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי myk שמתחילה ב "[QUOTE=שימי]לא, זה כדי..."

כוונתי היא שתשתמש רק ברכיב מודם, ולא בנתב. אם המודם שלך הוא רק מודם, זה פשוט. אם הוא גם נתב, צריך לדאוג שהוא יהפוך לרק-מודם... ובכל מקרה שלא תהיינה בו סיסמאות חיבור, גם לא כאלה שנשמרו בעבר. (אחרי שמבצעים את כל הפתרון של חיבור המחשב הבודד שנוצר ביוזמת המחשב הבודד, רצוי להחליף את סיסמת החיבור ליתר בטחון..)

שליטה מרחוק אפשרית רק אם מאפשרים אותה. אם לא תאפשר, היא לא אמורה להיות אפשרית... (כמובן שאני לא מניח וירוסים וכדו' - אז הכל יכול להיות, אבל באופן כללי, כל עוד שלא הפעלת אפשרות כזו, זה לא אמור להיות אפשרי. אתה תמיד יכול לנסות להתחבר ממחשב אחר באמצעות mstsc ולראות אם אתה מצליח...)

אם מספיק לך שרק המחשב הזה יתחבר, אז לא צריך שום דבר נוסף, על פניו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:38

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר