לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2005, 18:48
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
מה להגיד לך
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי הנינוח שמתחילה ב "דבריך מאוד מעניינים, אני שמח לגלות שהצבעת איתי"

אתה חי בהכחשה.

אתה יודע טוב מה הצבעתי. וכל גזירי העיתונות שתביא , חבל לך על המאמץ זה לא עושה כל רושם .

בטח לא בחרתי ימין ובטח גדול יותר לא בחרתי ערבים. אז מה כל משחקי הילדים הזה. כשתתבגר תבין.כשתשרת בצבא תבין. או כשתגיע לגיל 13

אבל לאדם הזה אתה סוגד? תראה את הפנים . אומנם מוסליני היה מעדיף את היהודים מתים .ןאת זה להבדיל אין לחבר הכנסת מהימין שרוצה שיהיה פה מרי שהמיעוט יחליט לרוב

זה ימיני פאשיסט וזה איטלקי פאשיסט= האידאולוגיה הפשיסטית . כל מה שנגדך זה בוגד וערבי. ולא יעזור לי כלום אם הייתי חייל. בן משפחה שנפל . עבדתי ואני עובד ומשלם מיסים

הנה דוגמא של אידיולוגיה הפשיסטית

המדינה מעל האזרחים - על אזרחי המדינה לשרת את מדינתם משום שהאדם הוא בן חלוף ואילו המדינה נצחית.
המדינה יוצרת את העם - המסגרת הקובעת את מטרות העם היא המדינה.
המדינה קובעת את המערכת הארגונית של החברה - אסור לבני האדם להתארגן באופן חופשי למען מטרות כלשהן. המדינה תקבע אם יש צורך בהתארגנות ומה יהיו מטרותיה.
הערצת הכוח והמלחמה - מוסיליני אמר כי "מוטב לחיות יום אחד כאריה מאשר מאה שנה ככבש... המלחמה לגבר כמוה כלידה לאישה... רגע בשדה הקרב שקול כנגד ימי דור".
מנהיגות וסמכות - למנהיג סמכות עליונה במדינה, משום שמלידה הוא בעל תכונות מתאימות לתפקידו זה. על שאר בני האדם, הנחותים ממנו, להיכנע לסמכותו מתוך אהדה ורצון.
עליונות גזעית - מן ההשקפה הגורסת כי אין שוויון בין בני אדם התפתחה בגרמניה תורת הגזע.

מצא את ההבדל בהבעה הפנים ? אותו הבעה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-05-2005, 21:56
  הנינוח הנינוח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.01
אני אולי חי בהכחשה, אבל אתה חי בהסתה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי dkdkd שמתחילה ב "מה להגיד לך"

זה התחיל ביהודים שהסגירו את אחיהם לרומאים, זה נמשך עם הלשנות של יהודים על אחיהם בגולה, זה נמשך עם הסגרת יהודים בידי המשטרה היהודית, זה נמשך בסזון, זה הפך להטבעת אלטלנה, זה התפתח לדמוניזציה של ז'בוטינסקי ובגין שהושוו ללנין ולהיטלר, עבר להשוואות של שרון לפושע מלחמה ורוצח, אחר כך גם נתניהו זכה להיות משווה לידידך מוסוליני, ועכשיו זה נמשך אצלך עם ההשוואות בין אריה אלדד למוסוליני. אתה הרי היית משווה אותו למישהו אחר, אלא שחוקי הפורום אוסרים זאת אז אתה נאלץ, נעבעך, להתפשר על מוסוליני... זו אכן פשרה קשה בשבילך.

המחלה שלך הרבה יותר קשה משלי. אתה אכן מעורר רחמים ואני משתתף בצערך.
ישן 14-05-2005, 22:16
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

אל תהיה ניחוח
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי הנינוח שמתחילה ב "אני אולי חי בהכחשה, אבל אתה חי בהסתה"

מי שהתחיל את ההסתה באשכול זה . זה רק אתה .. אתה כזה פטטי . שהיסטוריה מדברי ימי עולם הפכת לשמאל וימין. תיכף תספר לי ששמעון פרס הסגיר את ישו לרומאים. או הקאפו היה גם גם שמעון פרס. אופסס אתם אומרים שזה בעצם שרון.
סזון? תחליט איזה מהם היו 2 אחד מהם הלחי מאשמים גם את האצ"ל. לגבי התותח הקדוש . כל הכבוד לב.ג שהחליט להראות לבגין מי בעל הבית במדינה . האשמת המתים על מצפון בגין והאצ"ל . על פני מרד שרצו לבצע האצ"ל.

אל תשכח שאת ארלוזורב רצחו החברה מברית הבריונים

אנשי האצל רצחו יהודים במלון דוד המלך

ואת רבין רצח איש ימין
ואת אמיל גרנצוויג רצח איש ימין
ואת שרון מאויים ע"י קיצונים מהימין
קריאה למרי מבצעים אישים מהימין

ביבי איש ימין מרעיב את העניים

אז איפה פה לעזאזל השמאל

חוקי הפורום לא עוצרים בך להתקיף אותי אישית שזה בניגוד לכללים. אבל כמו שאני מכיר נפשות המנהלים הפועלות כאן הם יחסמו אותי ולא אותך. אז תמשיך בשקרים הגסים שלך . ולשכתב היסטוריה. בגרות לא תצליח לעבור . אבל כשאני מבין מאיזה רקע אתה בא . אצל מוריך תעבור. אבל לבגרות כשתגיע אני מסופקני אם תעבור.

בנתיים לך לישון ילד קט כשתגדל תבין

נערך לאחרונה ע"י dkdkd בתאריך 14-05-2005 בשעה 22:31.
ישן 15-05-2005, 06:39
  הנינוח הנינוח אינו מחובר  

וכרגיל, הקוזק הנגזל שוב מתבכיין...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי dkdkd שמתחילה ב "אל תהיה ניחוח"

אחרי שהשווית את את אלדד למוסוליני (שהרי אין לך את האומץ של בן גוריון שהישווה את בגין להיטלר, ובוודאי שאין לך את העוז לפגוע במשיח השמאל החדש, אריק שרון), אתה חוזר ומתבכיין בסגנון הידוע "אכלו לי ושתו לי". כיצד בדיוק אני התחלתי כאן בהסתה, מר קוזאק מסכן ? בכך שתיארתי את ההיסטוריה ? מה לא נכון במה שכתבתי, אדוני הגנב שעל ראשו בוער הכובע ?

אם כבר בענייני הסתה אנחנו עוסקים, יש לך הוכחות לגבי זהותם של רוצחי ארלוזורוב ? לגבי זהותם של מבצעי הסזון והטבעת אלטלנה דווקא יש הוכחות והודאות שניתנו בגאווה על ידי מבצעיהן, אבל מעולם לא שמעתי שהוגש כתב אישום בעניין רצח ארלוזורוב, למרות שהשלטון במדינה היה נתון במשך עשרות שנים בידי מוקיריו. מצער מאוד שלא טרחת למסור לשילטון הזה את ההוכחות שבידיך נגד אנשי ברית הבריונים, שזהותם למיטב ידיעתי ידועים לכל. נראה שזה עוד סממן של סגנון ההסתה השקרית שמאפיין שלך, כפי שהראית אותו ככאן בהשוואה ההזויה שלך.

אם אתה כל כך מלא התפעלות ממבצע רצח היהודים בהטבעת אלטלנה, לא נותר לי אלא להיות מלא התפעלות למעשה של אנשי ברית הבריונים.

הצביעות של השמאל התבטאה תמיד בכך שאת הרצח שהם מבצעים, הם עושים באמצעות שליחיהם הערבים. בדיוק כפי שאתה מסתתר מאחורי מוסוליני בדרכך הצבועה, הסתתר רבין, לפני שנרצח, מאחורי הרוצחים הערבים שבאמצעותם הוא הביא לרצח המוני של יהודים על ידי מסירת נשק בידיהם, וכך עשה ועושה עד היום חברך לדרך ההסתה, הפרופ' זאב שטרהאל, שאת מסע הרצח שלו נגד יהודים אנשי ימין הוא מנהל על ידי עידוד חבריו, הרוצחים הפלשתיניים לרצוח מתנחלים בלבד.

לא ידעתי שחוקי הפורום אוסרים להעביר ביקורת על חברי פורום אחרים, במיוחד כאלה שעוסקים בהסתה שקרית ונבזית כפי שאתה עושה. אני מציע שתתבכיין בפניהם, כי יללות הקוזאק הנגזל הצבועות והמתחסדות שלך לא עושות עלי שום רושם.
ישן 15-05-2005, 08:18
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

אני אסביר לך
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי הנינוח שמתחילה ב "וכרגיל, הקוזק הנגזל שוב מתבכיין..."

אתה מצידי תתקיף את השמאל או את יקיר השמאל שרון. אין לי בעיה
אבל ואתה התקפת אותי אישית . על תצפה שאני ארחם עליך. . כשתקרא על מה פתחתי אשכול.
או שלא מענין אותך.
הכנסת לי במה בחרתי בבחירות וטוב טוב אתה יודע שלא בחרתי בהם!
אז לפחות תנקה את היד שרשמת

היות ואני צריך לברור את מילותי ואתה לא . אחרת אותי יחסמו ואותך לא. אני לא מתביין בפניהם . כי אני יודע מה תהיה תשובתם מנסיון. יגידו לי שאתה ילד קטן ועל תרד לרמתו. ועל תכליל את כל הימין . ואתה יכול ולהכליל ולהשתלח בשמאל כאוות נפשך כמו עכשו.

אתה ממשיך במערכת שיכתוב ההיסטוריה

רצח ביצעו ע"י ירי מאלטלנה לכיוון החוף ורצחו חיילי צהל. זה שנהרגו אנשים על האוניה . בדבר תלונות פנה לארגון הטרור האצ"ל . אחרי שמפקדי האוניה לא נשמעו להוראות הצבא או להסכם שהיה בין ב.ג ז"ל לבגין. בנתיים ב.ג ז"ל העמיד במקום את ארגון הטרור האצ"ל ובגין. וכל הדם שנשפך . על ראשם של האצ"ל ובגין. זה שבגין בהמשך קרא להפסיק לירות לעבר החוף. הוא ידע מה יהיה הסוף.

רצח ביצעו אנשי ארגון הטרור האצ"ל רצחו ופצעו יהודים הי"ד תמימים במלון דוד המלך. ולא שמעתי מישהו מהימין הנאור דברי צער. איזה צביעות בהתגלמותה .רק הזהרנו את הבריטים סיפורי סבתא זפטה. ידעתם שיש יהודים . אבל למה ניתן לעובדות ........

ואתה משבח גם את ברית הבריונים ששנים מאנשין רצחו את ארלוזורוב שרק בגלל בעיה טכנית של עדה יחידה (_רעית ארלוזורב זיהתה אותם) לא הגיעו לגרדום או למאסר ממושך. למזלם הטוב.אחד מהם נרצח מאוחר יותר ע"י ערבים . אז כייף לך הצביעות זולגת מפרצופך המכוער!

אלדד קורא למרד . ובמדינה מתוקנת המכוער הזה היה יושב מאוחרי סורג ובריח. אז על תצפה ממני לרחמים בגלל שהנ"ל רופא, או שהיא קרפ"ר בצבא.

מה לעשות שהמבט והקצף של אלדד ומוסילני מביעות פאשיזים

הפכת גם למשטרת מוחות מה אני רוצה לכתוב ולא יכול? אני משאיר לדמיון שלך לפעול שעות נוספות

בנתיים הפעמון צלצל . כנס לשיעור היסטוריה. או שיש לך שיחרור מהשיעור
ישן 17-05-2005, 06:32
  הנינוח הנינוח אינו מחובר  

רמת הדלילות הגבוה של החומר המצוי בקודקודך
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי dkdkd שמתחילה ב "אני אסביר לך"

מומחשת במיוחד במשפט שלך "רצח ביצעו ע"י ירי מאלטלנה לכיוון החוף ורצחו חיילי צהל". אם מחבל פלשתיני היה טוען שיהודי שמשיב אש כאשר הוא מותקף באש הוא רוצח ומצדיק ירי על יהודי שמניף דגל לבן, ניתן היה להסיק שטענה זו היא חלק ממנגנון התעמולה וההסתה של האויב שנועד לשלול את זכותם של היהודים להגנה עצמית ולחיים בכלל. אך כאשר טענה כזו נשמעת מפיו של יהודי (או אדם שמציג את עצמו ככזה), זה מעיד כאלף עדים על רמת הדלילות הגבוהה של החומר שהנמצא בפדחתו של אותו יהודי. אני מודה לך שהפגנת זאת בצורה ברורה כל כך. עשית בשבילי את העבודה.

אגב, שמחתי להווכח שאנשי האצ"ל שביצעו את ""סזון הקטן" מהווים בשבילך מודל חיובי לחיקוי. אשר על כן, לא ממש הבנתי מדוע אתה בא אליהם בטענות בגין פעולה של רצח יהודים במלון המלך דוד, שדומה במהותה לרצח שביצעו אנשי הפלמ"ח וחיילי צה"ל באלטלנה שממנו אתה כל כך מתמוגג. כמו כן, שמחתי גם לראות שאתה תומך בקיומו של המנדט הבריטי שאותו סימל מלון המלך דוד. אני שותף לדעתך החיובית על המנדט הזה, שלדעתי יש להחזיר לארץ. אין לי ספק שהבריטים לא יגרשו יהודים כפי שמתכוון לעשות המשטר הקיים היום בפלשתינא א"י.
ישן 17-05-2005, 10:19
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

אני בטח לא יפתיע אותך
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי הנינוח שמתחילה ב "רמת הדלילות הגבוה של החומר המצוי בקודקודך"

אם היינו מגיעים עם הממשל הבריטי בארץ בהסכם של 30 שנה או ניתן לשינוי כדוגמת המודל של הונג קונג וסינגפור. הייתי לוקח ב-10 אצבעות . בדיעבד .יתכן שהיה טעות . לגרש את הבריטים. אבל לא ניבכה על חלב שנשפך . כי השמאל בראשות בן גוריו עשה במדינה יש מאין כשהאצל הרצחני ניסה להפריע. ושלחו אונית נשק ולפגוע באושיות השילטון בראשות בן גוריון. כשב.ג הציליח להראות לאצל מהיכן משתין הדג. וחיסל מרד בתחילתו לאחר שמהאוניה נורו לכיוון החוף יריות שרצחו חיילי צהל . לב.ג לא נותר הרבה ברירות. והשיב אש תותחים (התותח הקדוש) לאחר שמפקדי האוניה הרצחנית לא נענו להוראות להיכנע

בקשר לסוזון השיקרי הבאת את הציטוט של לראות על צביעות שלכם
בדבר תלונות אנא פנה לבית אצ"ל.

תקופה מסוימת לפני זה רצחו ופצעו חולית טרור של האצ"ל במלון דוד המלך יהודים תמימים. שכל עונשם שאזהרות הכאילו של האצל לא הגיע לידיעת אותם יהודים(ובתוכם אמו של חבר שהיתה מרכזנית במלון שנפצעה קשה והיתה משותקת בחצי גוף כתוצאה מהטרור הרצחני של האצ"ל)

מודל הונג קונג מבט מהאי קולאון לכיוון האי הונג קונג נוב 2004

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אזור סחר באי הונג קונג דצמ 2004

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חג פינוי שמח

נערך לאחרונה ע"י dkdkd בתאריך 17-05-2005 בשעה 10:21.
ישן 17-05-2005, 11:38
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חורבן שלהם רווח שלנו
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי NOTA שמתחילה ב "טוב, לא עושה רושם שהבנת מה שאני מנסה להסביר"

לא נשלוט על עם אחר . החילים שלנו יצאו מהביוב של עזה. . האמהות של החילים ישנו טוב יותר.

נפלתם על הראש. להם מותר להם לבצע מרי אזרחי . ואני צריך לתת להם פרחים?.

ללמוד דמוקרטיה יצטרכו הימין . המיעוט לא יקבע לרוב. את ההיסטוריה המשוכתבת שהם למדו . זה לא

ההיסטוריה האמיתית .

אם הם רק תושבי גוש קטיף היו מפגינים בעצמם . אז הייתי מבין ברגע שחדר רוח רעה בדמות רבנים קיצונים ואישי ימין קיצוני .שדם רבין על ידם . וקוראים לשרון ולשליחו כדמויות מהתורה הנאצית . זאת זכותי הדמוקרטית להביע את שעת נפשי.

לגבי האצ"ל אני לא חוזר על מה שכבר אמרתי וזה ברור מאד . הם עשו נזקים עצומים לצד דברים טובים. אבל לא נשכח. שהם גרמו לרצח יהודים גם באלטלנה וגם במלון דוד המלך. .

אז לאמהות לחיילים שיצאו מקן הצרעות של הרצועה "ושבו בנים לגבולם"

חג פינוי שמח
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:43

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר