לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-01-2015, 12:16
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
הטיול המתוכנן לחו"ל - גירסת 2015

טוב, אז אני יודע שזה לא ממש מעניין אתכם (בעיקר לשישי שאין לה לב והיא בכלל וירטואלית) אבל מישהו צריך להציף את הפורום באיזה אשכול.

אז זה הולך ככה:

החלטתי שהשנה אני לא מתכוון לטוס רק ללונדון (ששם אחי גר) אלא לעשות טיול בריטניה שכזה, אז התכנון הוא כזה:

- אני טס ללוטון וצפוי להגיע לשם ב23:30.
- משם יש לי טיסה לדבלין, אבל הטיסה יוצאת רק ב06:30
- בדבלין יש לי מלון ל-2 לילות, אבל בפועל אני נמצא שם 2.5 ימים מלאים כי הטיסה השניה יוצאת רק בערב.
- בדבלין כבר תכננתי ללכת למפעל של גינס.
- משם אני טס לאדינבורו (סקוטלנד) ל-2 לילות, כשבפועל יוצא שאני שם רק 1.5 ימים שכרגע מתוכנן לי שם ביקור בטירה ובאיזור המרינה.
- אחר כך יש לי רכבת למנצ'סטר שבגדול תכננתי לשם רק שעתיים לאיזה ארוחה טובה וסתם לסיבוב בעיר
- ומשם אני לוקח רכבת לליברפול, שם יש לי לילה אחד, שזה בגדול 2 חצי ימים בנטו ואני מתכנן ללכת למוזיאון הביטלס ולאיצטדיון.
- מליברפול אני לוקח רכבת ללונדון ששם אני אגיע לקראת ערב ויהיו לי 4 לילות שבגדול הם רק יומיים נטו כי היום האחרון הוא נסיעה לשדה התעופה.

וכאן מגיע הצורך בהמלצות:

1. המלצות לדברים מעניינים בדבלין / אידנבורו (למרות שאין הרבה זמן) / ליברפול (למרות שאין בכלל זמן) ואיזו מסעדה טובה במנצ'סטר?
2. יש לי התלבטות קשה - הנסיעות שלי לחו"ל מאופיינות בתוכנית מפורטת ואינטנסיבית של טיול ברחבי העיר, כך שקשה לתאר את זה כחופשה. בדרך כלל כבר ביום השני או השלישי של הטיול, אני מתחיל להרגיש יבלות ברגליים.

אני נוסע בפועל מיום שלישי עד יום חמישי בשבוע שאחרי. הרעיון של לחזור ביום חמישי הוא בדיוק מהסיבה הזו שאני אצטרך איזה יום מנוחה מהטיול הזה. הבעיה היא שעלות הטיסה ביום שישי מייקרת מאוד והאפשרות הנוספת היא רק טיסה בשבת שהעלות שלה למעשה היא רק עוד 15$.

הבעיה היא כזו - נניח שאני דוחה את החזרה ביומיים:
א. אני מאבד את הזמן של המנוחה - לא יכול לקחת עוד יום חופש ביום ראשון כי יש משהו קריטי בעבודה
ב. לא בטוח שזה יהיה אפקטיבי כי סביר להניח שלא יהיה לי כוח ללכת הרבה
ג. כבר ראיתי את לונדון 8 פעמים - מה כבר אני יכול לחדש
ד. אני אצטרך יותר מזומנים לטיול

מצד שני, יש לי עוד יומיים בחו"ל בעלות די מזערית מבחינת שינוי הטיסה.

דעתכם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר