לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-02-2015, 16:23
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
למה משתמשים ברשימות בתפריטים?

ראיתי ב w3schools את המדריך על תפריטים ב css הדוגמא שהם הביאו היא:
קוד:
<style> ul { list-style-type: none; margin: 0; padding: 0; overflow: hidden; } li { float: left; } a { display: block; width: 60px; background-color: #dddddd; } </style> </head> <body> <ul> <li><a href="#home">Home</a></li> <li><a href="#news">News</a></li> <li><a href="#contact">Contact</a></li> <li><a href="#about">About</a></li> </ul>

אז השאלה שלי היא למה להשתמש ברשימות בכלל אפשר להגיע לאותה תוצאה בלי רשימות כלל
כגון:
קוד:
a { display: block; width: 60px; background-color: #dddddd; float: left; } </style> </head> <body> <a href="#home">Home</a> <a href="#news">News</a> <a href="#contact">Contact</a> <a href="#about">About</a>

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-02-2015, 14:30
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Nati323 שמתחילה ב "ומה התועלת בזה שהמנוע חיפוש..."

אני לא מתיימר להכיר את האלגוריתמים הסודיים של מנועי החיפוש (ומשעשע אותי שיש אנשים שטוענים כל מיני טענות לגביהם, למרות שבדיוק כמוני, גם הם לא עובדים בחטיבת החיפוש של גוגל או מתחרותיה... וגם אם איכשהו הם יודעים, מישהו היה צריך להפר NDA בשביל זה..) - אבל - מפות קישורים פנימיות באתר הרבה פעמים מבוססות על אלמנטי רשימה, בשונה מקישורים 'רגילים', ולכן, לו אני הייתי מפתח אלגוריתם לחיפוש קישורים, הייתי שוקל לתת משקל קצת יותר גבוה לקישורים שנמצאים במבנה רשימה בתור הקישורים ה'חשובים' לבעל האתר, ובלבד שהיעד שלהם הוא בתוך אותו האתר כמובן. למעשה, פרוטוקול sitemap הומצא כדי לתת משהו דומה בצורה יותר strict-ית, עם יותר metadata על כל קישור (ציון חשיבות, תדירות עדכון מפורשת)

אבל כמובן יתכן שאני טועה.

בכל מקרה, אני לא רואה איך זה יכול להזיק - מקסימום מנועי החיפוש מתעלמים מזה לחלוטין, ואז זה 'כמה לינקים' כמו שאתה אומר.

בכל מקרה, אם הקישורים שלך מבוססים על anchor-ים בתוך הדף, אני לא בטוח עד כמה זה עובד היום, אם בכלל. ואם זה טריק עבור איזו ספרית JS שמחביאה ומציגה חלקים מהדף בהתאם ל anchor - אז זה בכלל גרוע, כי אז בעצם יש לך דף אחד גדול שבו כל התוכן, ואלו בכלל לא קישורים, אלא קפיצות למידע בתוך אותו דף... כלומר המון מילות מפתח בדף מסויים.

הכל כמובן לדעתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר