לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2015, 17:22
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
סיפור של עוצמה יהודית שממחיש איך להגיע לשלום ללא שום מלחמות

אהובי, אחי ורעי, נא לשכפל את הסיפור החשוב הזה ולהעבירו בדואר אלקטרוני, או לשים מכתב בתוך תא דואר, לעוד 10 אנשים לפחות, וכל המרבה הרי זה משובח.

סיפור של עוצמה יהודית שממחיש איך להגיע לשלום ללא שום מלחמות
http://news.walla.co.il/item/1525480
מי מפחד לקבל צלצול מהנייד של ברוך מרזל?

בתו של פעיל הימין הקיצוני התלוננה שהמכשיר הסלולרי שלה נגנב. פלסטיני שהמכשיר הגיע לידיו התקשר כדי לדרוש תשלום, אך כששמע מי בעליו מיהר להשיבו למשטרה

יהושע בריינר
יום שישי, 24 ביולי 2009, 06:13

מי מפחד מברוך מרזל? כנראה שהפלסטינים בחברון. ולראיה, פלסטיני תושב חברון עשה מעל ומעבר, והשיב למשטרה טלפון נייד שנגנב מבתו של מרזל, שאותו הגדיר הפלסטיני כ"ראש חמולה". אלא שהמשטרה חששה שהמכשיר ממולכד ופוצצה אותו.

הסיפור המוזר הזה החל ביום חמישי שעבר, כאשר רחלי מרזל, בתו בת ה-16 של פעיל הימין הקיצוני, איבדה את מכשיר הטלפון הנייד שלה. לאחר שהתקשרה למכשיר האובד, ענה לה פלסטיני שהבהיר לה כי תקבל בחזרה את הטלפון רק תמורת תשלום של אלף שקלים.

"אני לא אביא לך כסף אפילו אם תעבוד אצלי בניקיונות חודש", ענתה הבת והוסיפה, "אני אתן לאבא שלי, ברוך מרזל, לטפל בנושא" וניתקה. הפלסטיני, כך מספרת רחלי, כל כך נבהל למשמע השם 'מרזל' עד שהתקשר אליה חזרה מספר פעמים וביקש להשיב את המכשיר ללא כל תמורה.

"מרזל זה ראש החמולה מחברון, השייח' שלכם. אני אוותר על הכסף, אני אחזיר את המכשיר למקום שבו מצאתי אותו, העיקר שתקחי את המכשיר, אחרת תיפול עליי קללה", אמר הפלסטיני. מרזל הבת לא התרשמה וניתקה שוב.

אלא שאז, בצעד יוצא דופן, הגיע אדם למשטרת חברון והודיע כי מצא מכשיר טלפון השייך למשפחת מרזל וברצונו להחזירו לבעליו החוקיים. במשטרת חברון הופתעו מהיוזמה יוצאת הדופן, וחשדו כי מדובר במכשיר ממולכד. בעקבות כך, הוזמן למקום חבלן שפוצץ את הטלפון הנייד למרות שהיה נקי מחומרי נפץ.

"אני לא יודע אם אני ראש חמולה, אבל האירוע הזה רק מראה שהערבים בחברון מכבדים כאלה שעומדים על שלהם, ומזלזלים בחלשים", אמר אמש ה"שייח'" מרזל, "השוטר אמר לי שמעולם לא קרה שתושב ערבי החזיר פלאפון ולכן הם חשבו שמישהו מנסה להתנקש בי".

עוד אמר מרזל כי "אין לי מה לומר לערבי שלקח את המכשיר אבל זה מראה שאנחנו בחברון חיים בלי גדרות ובלי מיגון אבל הערבים מכבדים את העמידה האיתנה והחזקה שלנו ומצפצפים על שמאלנים שבאים להתחנף אליהם".

ערב (הסעודית) - לערבים, ארץ ישראל - לעם ישראל.
מכה של המוסלמים, ירושלים של היהודים.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 08-02-2015 בשעה 17:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר