לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-02-2015, 13:12
  israely israely אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.01.15
ערבים רבים, בינהם אנשי ציבור, תומכים בבנט ובנאום שלו: הוא צודק מאה אחוז

מהבוקר אני מקבל עשרות פניות מאזרחים ערביים עם מסר אחד: ״סופסוף מישהו אומר את האמת. חיינו גיהנום! קחו מהכפרים והערים שלנו את הנשק החם, תפסיקו את הפשע!״
**
בכיר ערבי בשירות הציבורי התקשר אליי הבוקר והפציר בי לעשות זאת.
ממש התחנן.
**
נפל לי האסימון.
למה זה לא מטופל?
בגלל שבישראל 2015 אתה אפילו לא יכול לדבר על הבעיה מבלי שהתקשורת והשמאל מתנפחים עליך והופכת אותך ל״גזען פאשיסט״.
**
אינני נגד ערבים, כפי שהתקשורת ואנשי מר״צ מנסים לצייר אותי.
להיפך: פעלתי למען תעסוקה של ערבים כפי שאף שר כלכלה לא עשה לפניי.
מי שהכי סובל מאבדן החוק הם הערבים עצמם.
**
הטענה שלי פשוטה: מדינת ישראל הפקירה את אכיפת החוק באזורים שלמים.
הגיע הזמן לתקן.
לכן הבית היהודי דורשת את תיק בטחון הפנים ואני בטוח שאיילת שקד תעשה סדר ברחובות ישראל.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

לצפייה במקור באתר Facebook, לחצו כאן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-02-2015, 17:53
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "גנאיים ובנט אומרים אותו דבר"

מה הוא אמור לומר בדיוק? שהמשטרה מעלימה עין בכל הנוגע למגזר הערבי?
זה פוגע ישירות במשטרה, למרות שזה נכון ולכן הוא בחר דרך אחרת לומר את זה.

יש לך ניסוח יותר טוב? תנסח את זה בעצמך בבקשה. (נראה אותך מנסח את זה פוליטית בצורה תקינה.)

תשאל חקלאים, קבלנים ובעלי עסקים אחרים (כולל בעלי עסקים מאותו מגזר) מאיזור זכרון והסביבה, ובאיזורים אחרים בישראל בהם יש אוכלוסיה ערבית גדולה מה הם חושבים על המגזר הערבי ותבין שהוא פנה אליהם כמו כל מי שסובל מהפשע של אותו מגזר.

אין צורך ללכת לאיזורים הללו, הייתה בחיפה חמולה ערבית שבגללה סגרו נתיב מרכזי למשך יום שלם לפני כמה שנים וזה אחרי שנים של דיונים בבית המשפט על בנייה לא חוקית של אותה חמולה וזה לא צויין בהארץ, ידיעות או בערוץ 2/10... בסוף כמובן פינו אותם, אבל מספר שוטרים עוקבו בדרגה ושכר בגלל מח"ש ותלונות שקר של אותה חמולה. המשטרה צריכה גיבוי פוליטי מלא, כאשר היא מתעסקת עם המגזר הערבי כולל אצל מח"ש, אם אתה רוצה חוק וסדר בגבולות ישראל כולל אצל המגזר.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 10-02-2015, 06:11
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
מדינת ישראל הזניחה את אכיפת החוק המגזר הערבי במשך דורות
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "מה הוא אמור לומר בדיוק?..."

כתוצאה מכך יש שם פשיעה בשיעור גבוה בהרבה משאר האוכלוסייה והסובלים מכך הם קודם כל האזרחים הערבים עצמם ובסופו של דבר גם האזרחים היהודים.
זה הניסוח שאיננו רק פחות פוגעני אלא גם יותר מדויק. למה יותר מדויק? כי ברוב סוגי הפשע, בעיקר הפשיעה האלימה ועבריינות הכביש (״תאונות דרכים&#1524 רוב הקורבנות, כמו רוב המבצעים (לא בדיוק רוב אבל שיעור גבוה יחסית) הם ערבים. ובניגוד להגזמה המיותרת של בנט, רוב היישובים הערבים אינם הארלם בימיה הגרועים ורוב האזרחים היהודים שמגיעים לשם אינם ניזוקים. כאילו, בחייך, בגלל איזור מגוריי ונסיבות אחרות יצא לי ויוצא לי פעמים רבות להגיע ליישובים ערביים מסיבות שונות ומעולם לא פגעו לרעה בי או ברכושי.
ושים לב שהניסוח שלי אינו שונה בהרבה מזה של בנט. זה הכל עניין של סגנון ו״צליל״ ובנט מצטיין ביכולתו להפוך כל עניין לפרובוקטיבי. ולפעמים זה עניין של הקשר. למשל, כאשר ש״ס הצהירו בזמנו בתימולת הבחירות שלהם שרוב יושבי בתי הכלא הם ממוצא מרוקאי היה ברור שזו ביקורת על המימסד ולא גזענות אבל אם רבינוביץ ממפלגת העבודה היה טוען זאת....
ישן 11-02-2015, 03:28

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "מדינת ישראל הזניחה את אכיפת החוק המגזר הערבי במשך דורות"

הניסוח שלך יותר טוב משלו יאמר לזכותך ידידי, אך חסר לניסוח שלך ולזה של בנט הסבר למצב הבלתי אפשרי של המשטרה/מ"ג, כאשר היא מתעסק עם המגזר הערבי.
אירגון עדאלה (מקווה שהשם של האירגון רשום נכון) אירגון של זכויות ערבים בכל מיני תחומים מפשע של גניבת אדמות ועד המצבים הכי גרועים, תת אירגון של הקרן החדשה באופן שקוף, תובע ומעקב שוטרים בדרגה בלי הרבה בעיות ולכן המשטרה גם "פוחדת" להתעסק עם המגזר הערבי.

אם חמולה של ערבים תתקוף שוטר או קבוצת שוטרים שמנסה/סים לעשות את תפקידו/ם והוא או הם יפגע באחד מאותה חמולה בשביל להגן על עצמו/ם ולבצע את הפקודה של הקצינים, תהיה חקירה של מח"ש נגדו/ם וכלי התקשורת יצלבו את המשטרה שהיא יכולה לעשות את זה אחרת בצורה פחות אלימה, זאת הבעיה האמיתית בכל הנוגע למגזר.

אתה יודע כמה שוטר יכול להיות מעוקב בדרגה ושכר בלי לקבל פיצוי גם כאשר מצאו שהוא זכאי בכלל? כמה שנים טובות ודווקא על זה אתה ובנט לא רציתם לדבר. לכן החומר החומר הטוב בורח מהמשטרה וזה לא רק בגלל תביעות של ערבים נגד שוטרים אלא גם צורכי סמים ופושעים יהודים אחרים.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 11-02-2015 בשעה 03:33.
ישן 11-02-2015, 06:09
מנהל

זאת אכן בעיה. אך לא מוגבלת למגזר הערבי
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "הניסוח שלך יותר טוב משלו יאמר..."

מה שכן ייחודי למגזר הערבי הוא הנטייה להתרעויות המוניות בעת נסיונות אכיפת חוק מסויימים. כך למשל הרס בתים לא חוקיים. רק אתמול דווח ששי ניצן ( !) כתב דו״ח חריף למפכ״ל על כך שהמשטרה מתחמקת כבר 8 שנים מביצוע צו הריסה לבית בודד בואדי ערה.
במציאות הזאת צריך נחישות, צריך כח אדם וצריך מערכת ענישה אפקטיבית. בכל השלושה יש למשטרת ישראל בעיה חמורה.
אגב, שוטר וותיק ומוביל בתחומו הגדיר בפני את מצב המשטרה היום כחוסר אונים מוחלט בגלל פרשות הניצבים. המשטרה צריכה ״הקמה מחדש״ ולא בטוח שאיילה שקד היא המתאימה לכך. אולי איזה קצין משטרה בכיר מהעבר או מישהו ים רקע ניהולי מוכח בתחומים בטחוניים ואחרים. דווקא יעקב פרי עולה לי לראש כמי שפוטנציאלית יכול להיות מתאים אבל אין סיכוי שהוא יהיה שר בממשלה הבאה.
ישן 12-02-2015, 08:46
מנהל

מה הבעיה עם יעקב פרי?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אתה רוצה לתת לחתול לשמור על השמנת?"

יעקב פרי צמח בשב"כ עד לרמת ראש הארגון ולמיטב ידיעתי נחשב למוצלח בתפקידיו אלו. והשב"כ הוא כמובן גוף בטחון פנים מרכזי. אחר כך הוא גם שימש בתפקיד ניהול רציני באזרחות (סלקום) והצליח למדי. תוך כדי ולאחר מכן הוא עמד בראש כל מיני גופים ציבוריים ומסחריים ולפחות בחלק מתפקידיו בהחלט הצליח מאוד (באחרים נכשל-אף אחד לא מצליח בהכל).
אחר כך הספיק לצבור מעט נסיון פוליטי כח"כ וכשר (שקד לא הייתה שרה).
בקיצור, יש לו את מכלול הידע והכישורים הדרוש לתפקיד. ולא שהוא מושלם-יש לו חסרונות, חולשות ובעיות אבל קשה לי לחשוב על הרבה שמתאימים יותר.
לחילופין, אפשר לחשוב על מיקי לוי שהיה עד לא מכבר סגן שר האוצר (ולכן מכיר כבר מעט את אופן פעולת המערכת הפוליטית) , היה ניצב משטרה מוצלח יחסית ואף נחשב כנקי כפיים וישר. יש לו תואר שני במדיניות ציבורית והוא ניהל גוף גדול יחסית באזרחות-אגד. בנוסף, הוא קצין לשעבר בצנחנים ואח שכול (אחיו נפל בהיתקלות עם מחבל בזמן שירות מילואים בצנחנים). בעיני גם לזה יש משקל סמלי.
ישן 13-02-2015, 03:20

פספסת את כל הרעיון, כל רעיון הוא להחזיר משהו שעזב את מג"ב/המשטרה הכחולה
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "מה הבעיה עם יעקב פרי?"

בגלל היחס הלא הוגן מצד מח"ש לתלונות שקר כשמי שנדפק מי הם שוטרים הוגנים שבאו לעשות את העבודה שלהם ופוליטית משהו חוגג עליהם בזמן שהם מעוקבים בדרגה בלי סיבה מוצדקת בלי פיצוי אחרי הזיכוי ,כשלא חסרים כאלה או קצינים כמו הקצין שהחזיר את הדרגות שלו אחרי מה שקרה בקבר כשברק נתן לחייל לדמם למוות. (הייתה על זה כתבה גדולה לפני כמה שנים, מה קרה למי ששרד את אירועי הקבר ולמי שהיה אמור להחליף את אותה קבוצה)

הם האנשים שצריכים לנהל את המשטרה ולא מי שמנהל אותה כיום.

אגב קראת מה קרה ברהט, כאשר שוטרים ניסו לעצור סוחרי סמים מהמגזר?
על מקרים כאלה אנחנו מדברים בדיון הזה

ישן 13-02-2015, 16:14

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אני מכיר קצת את המשטרה"

אני יכול לגלות שלך שאני מכיר מקרה של מסומם שהחזיק 4 שוטרים מעוקבים בדרגה ושכר בזכות עו"ד למען זכויות אדם עם תלונת שקר שנגמרה אחרי כמה שנים ועד אז רובם כבר פרשו. אגב גם נרמז להם להם על יד אותו עו"ד למכור את חבר שלהם ואז הוא יעזוב אותם.
בסופו של דבר כולם זוכו כמובן ונמצא שהמסומם שיקר בכלל,אבל שוב זה לקח כמה שנים ובסוף כולם עזבו את המשטרה דרך אגב.

אני מכיר שוטר אחר שבגלל חמולה של ערבים אלימה וגם זה הושתק על ידי צמרת המשטרה, כלי התקשורת של השמאל כמו אנשי הפוליטיקה פשוט זרקו אותו למשרד בגלל מח"ש עד הזיכוי ואחרי שהוא זכה לזיכוי מלא, שוב תלונת שקר, כבר לא נשאר לו מה לשרת יותר המשטרה.

אני יכול לספר לך סיפור של שוטר שראה חבר מכה את החברה שלו במקום ציבורי, פעם אחת הוא התערב ואמר לו מספיק כשהוא קרוב לעצור אותו, אך פעם 2 הוא פשוט הסתובב והלך משם כשהיא לקחה את הצד של החבר שנותן לה מכות. זאת התוצאה של כל תלונות השקר נגד שוטרים והתוצאה היא שוטרים שפוחדים לעשות את התפקיד שלהם ידידי הטוב.

כאשר שוטר מקבל זיכוי מוחלט אתה שוכח שהוא לא זוכה לפיצוי בדרגה, לא בשכר ולא בקורסים של קידום מקצועי ובכל הנוגע למי שהגיש את תלונת השקר, מח"ש לא עושה להם כלום להזכירך, לא המשטרה, לא הפרקליטות ולא בית המשפט למרות שבחוקים של מדינת ישראל יש חוק ברור בנושא מה עושים עם תלונות של שקר. ביום שהחוק יהיה הוגן כלפי השוטרים כחולים או של מג"ב, אני אסכים איתך שצריך לעקב שוטר בדרגה ושכר ובקורסים.

ישן 14-02-2015, 08:31
מנהל

מח״ש לא הוקמה במקרה
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אני יכול לגלות שלך שאני מכיר..."

היו, וש עדיין, מקרים רבים של פעולות לא תקינות, בלשון המעטה, של שוטרים נגד אזרחים. תלונות שווא היו ויהיו אבל הם לא תירוץ להמנע מחקירת התלונות האמיתיות. ושמע, הייתי עד להרבה מאוד אלימות משטרתית מיותרת, בעיקר נגד מפגינים (במקרים שאני ראיתי-סטודנטים, מפוטרים ואנשי ימין). ראיתי הטרדה מכוונת של אזרחים כי הדיעה הפוליטית שלהם (צעירים יהודים שעל רכבם היו סטיקרים כם סיסמאות שמאלניות) או המוצא שלהם לא נראו לשוטר. ראיתי אלימות מצד שוטרת שהחליטה שלא מותנים לה מספיק כבוד בגלל מינה. ואלו כמובן המקרים הקטנים. עם תישה גוגל תיתקל במקרים הקשים הרבים שהסתיימו בתוצאות חקירה לרעת השוטרים.
כפי שכתבתי, על מנת להתמודד עם תלונות שווא יש צורך קריטי בכך שהחקירות של מח״ש יהיו מהירות ככל האפשר. אני בהחלט מקבל את דעתך שעל תלונות שווא המתלונן צריך לשלם ביוקר, והשוטר צריך להיות מפוצה.
ישן 10-02-2015, 09:37
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
אתה מבין לאיזה פרדוקס הגעת
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "א. ייתכן ב. זה שאתה ערבי לא..."

כדי להצדיק טענה מטופשת, אתה פתאום טוען שגם ערבים הם גזענים - כלפי עצמם.
אני מציע שלשם שינוי - תעצור ותחשוב.

במקרה שלו, הוא ניסה להיות "סוכן שינוי חברתי":
בתור ילד, הוא למד גם במוסדות לא ערביים, ומדי פעם הוא כתב ודיבר על הקשיים שהיו לו.
הוא סירב לקבל את ה"תפקיד" שאבא שלו למשל לקח על עצמו "מתנגד לכיבוש" (אבא שלו היה תומך חד"ש), ולמחות על כל עוולה שהוא רואה, כי זה לא עובד.
אלא ניסה באופן אותנטי להשתלב בחברה הישראלית.
ולשלוח את ילדיו למוסדות חינוך משולבים או יהודים.
מצד אחד - הוא מצליח (והוא בהחלט "ילד פוסטר" לדו-קיום בישראל)
מצד שני - הוא מאוד סובל, כי הוא מבין שמי שלא יוצא פיזית מהכפרים, יתקשה להצליח כמוהו,
ומי שכן יוצא מהכפרים, בעצם מתרחק מהזהות הערבית שלו.

אז כשמישהו כמוהו מעלה ביקורת, בהחלט כדאי להקשיב.
יש לו המון ביקורת גם על החברה הישראלית-יהודית וגם על החברה הערבית.

הוא למשל מתאר את היריות בעיר הולדתו טייבה, שמבהילות אותו מאוד כשהוא מבקר בה.
אותו הן ממש מטרידות, כי כל יריה כזו היא לרוב: רצח, נסיון רצח, או איום לרצח,
וזה נשמע לגמרי אחרת מחגיגות, שגם בהן זה ממש לא "מובן מאליו" שיהיו יריות.
אבל התושבים כבר התרגלו לשניהם - חסרי אונים.
ישן 11-02-2015, 01:45
צלמית המשתמש של ai22

שוב נחשפת הגזענות שלך
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אדון קשוע גם לא מתגורר בישראל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
אדון קשוע גם לא מתגורר בישראל מספר שנים, שונא ישראל הא ?
אדון קשוע מעולם לא ניסה לרמות את כולם ולטעון שהוא בעצם ציוני.
למרות שהיו לאומנים ערבים שהאשימו אותו גם בזה:
ציטוט:
התברר שבטירה הופץ כרוז שנושא את הכותרת "כלב ציוני מטירה" ומאשים אותי בשיתוף פעולה עם האויב הציוני, תוך שהוא מתאר אותי כאדון החזירים היהודים, מתיר את דמי וקורא לבני משפחתי המכובדים לצאת בפומבי ולהקיא אותי מקרבם. הכרוז, שנחתם על ידי הגורם האלמוני "חופשי הכפר", בא בעקבות דרשה שנשא אחד האימאמים במסגדי טירה, ובה הוכרזתי באופן רשמי כמי שיצא מדת האסלאם ומהאומה הערבית
ישן 10-02-2015, 14:11
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "סוגיית ההתאמה של איילת שקד היא נושא אחר..."

משוחד לטובתה מהכרות אישית או ממקום 100 בבלייזר ?

עכשיו לגבי סוגיית ההתאמה ומבחן התוצאה.
חמור ביותר לשפוט החלטות על פי מבחן התוצאה, מאחר ואם התוצאה גרועה, הנזק עלול להיות עצום ולהכיל מאחוריו מוות, הרס, פשע.
אני מדבר על האם עמיר פרץ היה בחירה טובה ונכונה לשר הבטחון, והאם איילת שקד מועמדת ראוייה לבטחון הפנים.
עכשיו, גם אם תצליח בתפקיד, זה לא אומר שההחלטה למנותה היתה נכונה.
מקווה שאנחנו מסכימים עד כאן.
במידה ולא, תקרא שוב עד שתסכים
במידה וכן, אם אופורטוניזם לא טוב לנו, למה האדם השני או השלישי או אפילו הראשון מנבחרי הציבור לכנסת הקרובה מצהיר שהוא אופורטוניסט ועל סמך זה נבחר. מה זה מעיד על הבוחרים ?
שאין חדש תחת השמש והיו ונשארו אוהדי כדורגל !!

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 10-02-2015, 16:30
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "[QUOTE=מצפון]הפסקתי לשתות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
כבר אחר הצהריים...

לא בכל מקום, הנחת יסוד שגוייה שלך

בהנחה המאוד סבירה שתקום ממשלת ימין,
ושמפלגת הבית היהודי תקבל לפחות 3 משרדי ממשלה,
איזה משרד ממשלתי לדעתך עדיף שהיא תוביל?

משהו שמתאים למידות וליכולות שלה.
הייתי אומר חינוך - אבל המצע של הבית היהודי מפחיד אותי
תיירות ? מסחר ותעשיה ?
משהו פרודקטיבי טכני נראה לי מתאים לה יותר
וזה רק בגלל שחייבים לתת לה תיק בכיר בגלל השיטה
אם הולכים על שרים מקצועים היא בטח במקום תלת ספרתי

john reese

ישן 10-02-2015, 16:48
צלמית המשתמש של ai22

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "[QUOTE=ai22]כבר אחר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
לא בכל מקום, הנחת יסוד שגוייה שלך
הייתי צריך לדעת שאדם שכה שונא את ישראל,
לא יחיה בה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
משהו שמתאים למידות וליכולות שלה.
הייתי אומר חינוך - אבל המצע של הבית היהודי מפחיד אותי
תיירות ? מסחר ותעשיה ?
משהו פרודקטיבי טכני נראה לי מתאים לה יותר
וזה רק בגלל שחייבים לתת לה תיק בכיר בגלל השיטה
אם הולכים על שרים מקצועים היא בטח במקום תלת ספרתי
כרגיל - אין לך שמץ של מושג.
לתת לה את אחד המשרדים החשובים ביותר?
זה שבנט קיבל בממשלה האחרונה, וסביר שירצה להמשיך בו לאור כהונתו הקצרה?

בתור חברת כנסת, היא הצליחה מאוד,
וזכתה בתואר "חברת הכנסת המצטיינת" בסקרים שנערכו על המושב הנוכחי.
אז סביר מאוד להפנות את היכולת שלה - לנושא חשוב כל כך.

מה גם - שכנראה קגנס צודק,
והיא תצליח יותר בתפקיד שבמהותו מעורר חיכוך והתנגדות.
ישן 10-02-2015, 23:24
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "[QUOTE=מצפון]לא בכל מקום,..."

עוד הנחת יסוד המעידה על צורת המחשבה.
עכשיו איך אתה מוכיח שאתה אוהב את ישראל יותר ממני ?
אל תטרח, אתה לא באמת מטריד אותי עם מה שאתה חושב.
ואולי אני דואג לתחת שלך ומאפשר לך לשבת בנחת ולהשתלח לכל עבר ?
הלאה נתקדם, שתי הנחות יסוד שגויות מאותו כותב כנראה מעידות על איכות צורת המחשבה.

גם לקגנס אמרתי וגם לך, אני מתעניין לא במבחן התוצאה. אלא באיכות ההחלטה.

המשרד לבטחון פנים מתאים לה ? כי היא הצטיינה בתור חברת כנסת ?
אולי עדיף לי להשאר בלי מושג אם ככה נראה מישהו עם מושג.
גם דב חנין היה חכ מצטיין ונעמי זנדברג אף יותר. היו מחוקקים מצטיינים, אין לך מושג כמה אנשים כמוך צריכים להודות ללא מעט חוקים שהשניים יזמו.
איזה תיקים היית מוכן לתת להם בממשלה עתידית דמיונית שהם שרים בה ?

john reese

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:09

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר