לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-02-2015, 13:41
  אלון12 אלון12 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.15
שאלות לגבי השקעות

יש לי סכום שחסכתי שאני שומר בפיקדונות בבנק ואני בודק לגבי אפשרויות להשקיע את הכסף הזה. אני פחות מתחבר לכל עניין שוק ההון ומעדיף להימנע מסיכונים מיותרים. אני גם לא באמת מאמין במסלולים סולידיים והמקסימום מבחינתי זה הקרן השתלמות. אפשרות שכן נראית לי יכולה להתאים היא להשקיע בנדל"ן בחו"ל ובדקתי לגבי כמה מסלולים והצעות של השקעות נדלן כמו ההצעות כאן
[הכתובת הוסרה על ידי הנהלת האתר. היא לא רלוונטית לשאלה ולא תורמת לה. אם מטרת הודעה זו לא הייתה לפרסם את הכתובת במחזה של תמימות, זה לא אמור להפריע לאף אחד.]. יש כאן אפשרות של שותפות חצי חצי, שותפות באחוז אחר, השקעה בטוחה וקבוצות השקעה. התחלתי לקרוא לגבי כל אחת מהאפשרויות אבל אני לא יודע באמת איזו השקעה מבחינתי תהיה הכי סולידית- כלומר שתאפשר לי ליהנות מהכנסה פסיבית ולהיות רגוע שזה לא תלוי בהשתנות של ענף הנדל"ן. מישהו מבין בזה? משקיע בנדלן בחו"ל?
מה לגבי ההבדל מול השקעה בנדלן בארץ? איזה סוג השקעה ידועה כיותר בטוחה ופחות נתונה לסיכונים?
הבעיה שלי היא שאני כן הגעתי לשלב שאני רוצה לשנות ולהביא למצב בו הכסף לא מאבד מהערך ומצב שני אני מאוד חושש מהפסדים. האם השקעה בנדל"ן אכן מתאימה לצורך העניין?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:49

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר