לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2005, 00:10
  Niro1985 Niro1985 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
צריך עצות...

טוב אז...

אני ניר,שמעתי על הפורום הזה והבנתי שהוא אחד הטובים בתחום של "מערכות יחסים" וכאלה...

אני אספר בקצרה:

אני בן 19ו3חודשים במסלול של יחידה מובחרת בצבא,ואיך ניתן לומר את זה בפשטות?
אני פשוט מת שתהיה לי חברה...

ולאו דווקא בשביל "לפרוק יצרים" או משהו כזה,אלה כדי שיהיה עם מי לדבר בשעות ת"ש מלבד חברים ומשפחה,ושיהיה אל מי לחזור ולהתגעגע{מלבד בית וחברים כמובן..}
כמעט לכל החברים ביחידה שלי יש חברה,וכשהם מדברים לידי על החברה שלהם אני פשוט מקנא בהם.

בעיקרון אני לא בחור ביישן או חסר אמצעים או לא נראה טוב,יש לי הכול,פשוט הבעיה היא שנגיד מתי שאני יוצא הבייתה והחברים בבית מציעים לצאת לפאב או מסיבה או משהו אני תמיד מת עייפות,אני לא יכול להסביר את זה,אני מגיע הבייתה מהצבא פושט את המדים מתקלח נכנס לחדר ויושן כמו מטורף,ואז כבר ביום שבת בערב אי אפשר לבלות כי ביום ראשון בבוקר צריכים לתפוס רכבת.

אז אני צריך עצות שיוכלו לעזור לי איך אני אוכל להכיר מישהי,כי בסה"כ אני נורא רוצה,ומצד שני אני דיי מתלבט.

ובעצם כשאני חושב על זה אני לא חושב שיש המון בנות שרוצות חבר ביחידה קרבית מובחרת עם יציאות של 1>14...

אז מה אתם חושבים שאני צריך לעשות?
מצד1 אני רוצה חברה
ומצד2 אני לא חושב שיש מישהי שתרצה לצאת איתי{בגלל היחידה שאני משרת בה,היציאות וכ'ו...}

מקווה שתוכלו לעזור,תודה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2005, 08:01
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
שלום....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Niro1985 שמתחילה ב "צריך עצות..."

אוקיי אז ככה: אני גם חושבת כמו הולי, לא צריך לחפש את זה בכוח, זה לא יביא לשום דבר טוב..
כשזה יבוא אז זה יבוא.
דבר שני אני לא רואה איפה יש פה שני צדדים. יש רק את הצד שאתה רוצה חברה.
העניין השני בכלל לא קשור בך והוא גם לא נכון. מי אמר שבנות לא ירצו אותך כי אתה חוזר פעם בשבועיים?
אני אישית חושבת שאם יש לכם קשר טוב אז העניין הזה בכלל לא אמור למנוע מכם להיות יחד.
אני לא יכולה לומר לך שתצא, אם אתה אומר שאתה עייף,אבל אתה יכול לישון ואז לצאת מאוחר ביום שישי לפחות לקצת. זה גם טוב כדי לפרוק את כל מה שעובר בצבא....קצת בילוי אף פעם לא יזיק. וזו גם דרך להכיר בנות....

שיהיה לך בהצלחה בצבא וגם בקשר לבעיה שלך....

אנחנו תמיד פה....

ישן 13-05-2005, 09:58
  טוב טוב הגמד טוב טוב הגמד אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 12.02.03
שלח הודעה דרך ICQ אל טוב טוב הגמד
המלצה קינאה לא מובליה לשום מקום,ובקינאה אפשר לשלוט.

תראה אם אתה תקנא בכל אחד שיש לו משהו ולך אין אתה תתחיל ליכנס לדיכאון כי אפחד לא מושלם
ולאפחד אין את כל מה שהוא רוצה.

עכשיו לבעיה הרצינית-אפשר אפשר לקרוא לה בעיה רצינית,
תראה חברה שלי ב-16 וחצי ויש לה חבר בצבא שיוצא פעם בשבועעים הוא גם ביחידה קרבית הם מדברים כל יום בטלפון
הם מספרים הכל אחד לשני וכשהוא יוצא מהבית הם נפגשים.

זאת אומרת שלא כל הבנות לא אוהבת את זת או לא יכולות להתמודד אם זה-אומנם כם זה קשה לה כל
העניין אבל בכל זאת היא מתמודדת.

למצוא לך מישהי אתה צריך לצאת לבלות להינות להכיר בנות לא לחשוב על זה שאתה עייף ואתה לא רוצה לצאת כי ביום שבת היה לך את כל היום לישון,באיחוד שחברים שלך יוצאים למקומות כמו פאבים ומועודונים
ששם אפשר להכיר הרבה בנות וכשישעמם לך בצבא תוכל להתקשר אליהן ולהכיר אותן יותר טוב.
זה גם יוכל לתת נקודה לטובתך כי אם אתה תדבר עם בת שהכרת במשך שבועיים כל יום ואתה תכיר אותה ממש טוב כשאתה תצא מהצבא היא תסכים ליפגש איתך אתה מבין?

בקיצור אני מקווה שעזרתי-
ישן 15-05-2005, 21:05
  דציבל דציבל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.04
אני לא קרבי אבל..

גם אני יוצא פעם בשבועיים הבייתה ולי יש חברה,אמנם הכרתי אותה לפני אבל בכל זאת היא עדיין איתי.
אני לא אומר שזה לא קשה לשמור ככה על קשר,אבל אם אוהבים אז אני מאמין שהיא תחכה לך ושתרצו להיות ביחד למרות כל הקשיים,וזה אף מגביר את הגעגוע אחד לשני והופך את סופי השבוע למיוחדים.
דבר נוסף הוא אל תשכח שיש לך גם את הרגילות שבאות וכל מיני אפטרים וצ'ופרים כאלה שגורמים לך לצאת מוקדם יותר ולבלות עם החברה יותר זמן-כך שאל תדאג לגבי היציאות שלך.
אגב,אם ברצונך להימנע מזה שתראה מישהי פעם בשבועיים,נסה למצוא מישהי בבסיס שיכולה להיות מתאימה לך או שחשקת בה.
דבר נוסף הוא,שלמרות שאתה בא הבייתה מהצבא שבוז ושפוך,לעיתים הדרך הכי טובה להתמודד עם השביזות היא פשוט לשבור את השגרה ולצאת מדי פעם.יציאה טובה יכולה לתת טעם טוב במשך הרבה זמן ועוזרת לך להמשיך.

מקוווה שאיכשהו עזרתי ואם לא אתה מוזמן לשלוח לי הודעות
דציבל
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:47

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר