לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2015, 10:25
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
זה לא עד כדי כך פשוט
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "זה הכל בידיים שלך. את רוצה..."

אני מכיר את זה מאחי הקטן.
לפעמים נתקעים בתוך בור עמוק - בזמן שכולם המשיכו קדימה.
במקום "להבין את הרמז" ולהשתפר נשארים באותו מקום.
וככל שהזמן עובר זה נראה יותר קשה.

אני אישית יודע שללא חברה קשה שהייתה לי - לא הייתי הופך לבן-זוג כל כך סבלני אחרי זה,
ושאם לא היו לי תקופות שפל שגורמות לי להתאמץ מאוד - לא הייתי משקיע בלימודים ובעבודה כמו שהשקעתי.

ראש צוות מעולה שהיה לי - אמר לי לא להסתכל אף פעם על המשימות שיש לי לסוף השבוע,
אלא על אלו שיש לי בחודשיים הקרובים, בחצי שנה הקרובה,
לתכנן טוב-טוב איך להגיע למקום שאני רוצה להיות בו.
ולחלק הכל למשימות קטנות - כאלו שיחסית קל להשיג.

למשל - לא "להשיג עבודה" בכל מחיר, שתעביר בה את הזמן עוד 5 שנים במשכורת נמוכה והרגשת תקיעות.
אלא קודם להבין שניתן להחליף כיוון, להשקיע עוד חודשיים בלימוד עוד משהו שמעסיקים מחפשים,
ולהשיג עבודה טובה יותר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-03-2015, 16:03
  משתמשת נקבה Pestilence.. Pestilence.. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.15
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Pestilence. שמתחילה ב "מה אני עושה פה? לא יודעת."

הקטע הזה כשאת מרגישה מאוד לא רצויה, ומאוד לא שייכת, למרות שכבר 5 שנים פה (כמעט)... ומאוד לא חלק... ההרגשה שלמרות כל הזמן שעבר, אף פעם לא הצלחת להשתלב באמת, ושלא באמת רוצים אותך...
יצא לכם פעם להרגיש ככה? לי בהחלט כן. באתר הזה? כל הזמן. אני אשכרה יכולה להרגיש דרך המסך את הסלידה ואת האנטגוניזם שעוררתי כלפיי פה.
אולי "הצפתי" יותר מדי?
אולי זה סימן שבאמת הגיע הזמן כבר לעבור הלאה בחיים, שמיציתי. כמה אפשר? וזה בסך הכל פורום וירטואלי, לא החיים האמיתיים. רק מסך. אשליה. לא יותר. אבל איך מחזיקים מעמד בלי לחזור, אבל באמת הפעם -
100% גמילה? זה החלק הקשה.

נערך לאחרונה ע"י Pestilence.. בתאריך 06-03-2015 בשעה 16:09.
ישן 02-02-2016, 06:59
  happytom happytom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.16
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Pestilence. שמתחילה ב "מה אני עושה פה? לא יודעת."

שלום לך.
את נשמעת בחורה רגישה מאוד.
רגישות שהיא לא מנוהלת נכון היא לא כלי שתורם להצלחה בחיים.
זה כלל לא אומר שאת לא אינטלגנטית או מוכשרת.

רוב האנשים שמצליחים בחיים הם כלל לא אנשים אינטלגנטים או כשרונים.
רגישות זה דבר שמעכב השרדות והצלחה בחיים האלו.

את כותבת שאנשים כלל לא מעריכים אותך כאן, אך האמת, אינך יכולה לדעת זאת.
התחושה שלא מעריכים אותך בא מתוכך, כי את בעצם חסרת כל הערכה עצמית כלפייך, ומסדר ציפיות לא תואם.

את מצפה לקבל פה תמיכה, אהבה, ופתרונות לחיים שלך- שבמקסימום אם מישהו נורא ישתדל וינסה יתן לך איזה קלישאה וזה, כשאת לא מקבלת את התמיכה והאהבה שאת מצפה לקבל פה- את חווה את זה כחוסר אכפתיות, זה לא מציאותי לצפות את זה.

התמיכה ואהבה שאת צריכה ללמוד להעניק לעצמך, שאת תאהבי את עצמך, תלמדי להיות בשביל עצמך, אחרים יעשו את זה גם- אך לעולם זה לא יקרה הפוך.

את חוזרת לפה כי אולי יש לך פה מקום ל"רחמים עצמאיים" ו-"התמסכנות" שהם מקומות שמאוד "נוחים" מוכרים ו-"בטוחים" לך.

הרי אם במקום הזה לא היה לך "רווח" כלשהו או "ערך" אין מצב שהיית משקיעה מזמנך ומחשבותייך כדי לבקר פה.
תחשבי על מה את "מרוויחה" שאת פה.

כל דבר בחיים שלנו, שאנחנו חוזרים ועושים אותו- גם אם הוא מהווה לנו כאב והרס- הוא מהווה לנו איזה "רווח", אם לא היה "רווח" לא היה מה שמניע אותך לפעולה.

תחשבי על אותו "רווח"... תחשבי אם הוא יותר שווה מ"ההפסד"

למשל, בחורה יכולה לבחור לא לצאת להכיר בחורים כדי להפסיק להפגע... הרווח שהיא מרוויחה זה שיותר נוח לה, היא לא נפגעת, היא לא כואבת, אך ההפסד- היא חיה חיים ללא אהבה, ללא שותף... ברגע שהיא תחליט שההפסד גדול מהרווח- היא תצא ותכיר בחורים !

בכל דבר בחיים יש לנו הפסד ורווח.

דבר נוסף שחשוב לי להוסיף, את אישה, מהות ומרכז חייך הם אהבה, כל בחורה (בעיקר בגילך) ללא גבר לצידה- תרגיש מתוסכלת ואבודה.

אני מקווה שתמצאי את הדרך שלך, ותזכרי שהדרך הזאת היא רק שלך ! אף אחד לא יכול להגיד לך מה נכון לעשות, הדרך הזאת צריכה להיות שלך, ברגע שתמצאי אותה- יהיה לך טוב ! ומה שחשוב שלך- יהיה טוב.

אני קורא את הכאב שלך, את הבדידות והריק, את הזעקה לאהבה.

שיהיה לך המון המון בהצלחה.

באהבה,
happytom
ישן 02-02-2016, 16:34
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
היי
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי happytom שמתחילה ב ""אני לא מאמין שבאמת כתבת את..."

דבר ראשון - ברוך הבא לפורום.
דבר שני - תלמד לשרשר , זה יעשה לכולם חיים קלים יותר.
דבר שלישי - אף אחד לא התכוון לזלזל בך, אבל הציטוט שהועלה לא מעיד על הודעה אישית שמיועדת למישהו, לרוב ציטוטים כאלו מגיעים כcopy-paste ממקורות אחרים,
צורת התנסחות שכזו גורמת לאנשים להרגיש שלא באמת דיברת אליהם וזה מאוד מאבד מתחושת החבריות והיחס האישי שפורומים, בהשתתפות אנשים אמיתית, גורמת.
סטטיסטיקה מעידה כי אנשים מגיבים הרבה יותר טוב להודעות אשר מופנות אליהם בנימה אישית מאשר הודעות שמכלילות אותן כחלק מקבוצה.

את החלק הזה הוספתי בעצמי - אבל תודה שלרגע הרגשת כאילו ההודעה לא נכתבה ישירות אליך

נערך לאחרונה ע"י קוביבי בתאריך 02-02-2016 בשעה 16:37. סיבה: ככה זה כששוכחים לכתוב הודעה לפני שלוחצים על "שלח" :)
ישן 02-02-2016, 17:49

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "היי"

ציטוט:
דבר ראשון - ברוך הבא לפורום.

תודה

ציטוט:
דבר שני - תלמד לשרשר , זה יעשה לכולם חיים קלים יותר.

לקחתי לתשומת ליבי.

ציטוט:
דבר שלישי - אף אחד לא התכוון לזלזל בך

מה גרם לך לחשוב שאני חושב שמישהו התכוון לזלזל בי?

95 אחוז מהגברים לא מוצלחים עם נשים ולא מבינים נשים ודינמיקה חברתית, על סמך הנתון הזה- אני *לא* מתפלא שהוא לא מאמין שכתבתי את מה שכתבתי בתגובה לפותחת השרשור.
אם גבר קורא את מה שכתבתי לה (בשורה שהוא ציטט) יש 95 אחוז לטובת הסיכויים שהוא לא יבין את מה שכתבתי ולכן ציינתי שאני לא מתפלא שהוא לא מאמין למה שכתבתי- זה מאוד צפוי.
ממליץ בהזדמנות זאת גם למצטט וגם לשאר הקוראים לקרוא את הספר "דרך הגבר"- המלצה חמה חמה.

ציטוט:
אבל הציטוט שהועלה לא מעיד על הודעה אישית שמיועדת למישהו, לרוב ציטוטים כאלו מגיעים כcopy-paste ממקורות אחרים,
צורת התנסחות שכזו גורמת לאנשים להרגיש שלא באמת דיברת אליהם וזה מאוד מאבד מתחושת החבריות והיחס האישי שפורומים, בהשתתפות אנשים אמיתית, גורמת.
סטטיסטיקה מעידה כי אנשים מגיבים הרבה יותר טוב להודעות אשר מופנות אליהם בנימה אישית מאשר הודעות שמכלילות אותן כחלק מקבוצה.

את החלק הזה הוספתי בעצמי - אבל תודה שלרגע הרגשת כאילו ההודעה לא נכתבה ישירות אליך

פה איבדתי אותך, תבטא את המסר שאתה רוצה להעביר לי בצורה יותר ברורה.

נערך לאחרונה ע"י happytom בתאריך 02-02-2016 בשעה 17:52.
ישן 03-02-2016, 06:36
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי happytom שמתחילה ב "[QUOTE] דבר ראשון - ברוך הבא..."

אני ארצה להבהיר את מה שאני כתבתי:
אני חד משמעית מזלזל במה שכתבת (לא בך). אדם שמתיימר לעזור למישהי אבל אומר לה תוך כדי שמהות חייה היא האהבה (באמת? מאיפה הבאת את זה? שמח לשמוע שפתרת מה היא מהות החיים עבור נשים. אנשים פחותים ממך כבר תוהים על מהות חייהם כבר אלפי שנים. מזל שהגעת) ושבלי גבר לצידה היא תרגיש אבודה בגלל זה (מה??? זוגיות היא דבר חשוב בחיים {למי שרוצה כזו, זה לא כולם}, אבל מה אם היא במקרה לסבית? אז זה לא תופס? ומה אם זוגיות זה חשוב אבל אנחנו ממלאים את חיינו בדברים אחרים - אז חיינו אומללים?).
וגם מה שכתבת עכשיו לא מוסיף לקרדיביליות שלך:
95 אחוז מהגברים לא מוצלחים עם נשים ולא מבינים נשים ודינמיקה חברתית
מאיפה הנתון הזה? איך אתה מגדיר "הצלחה" עם נשים ו"הבנה" של נשים ודינמיקה חברתית?
וכמובן שאתה מצפה ש95 מהגברים לא יבינו את מה שאתה כותב - כי זה כל כך מתוחכם ועמוק. האפשרות שזה די טפשי ולא עקבי עם המציאות כנראה לא עולה כאופציה...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 03-02-2016, 07:22

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "אני ארצה להבהיר את מה שאני..."

ציטוט:
אני חד משמעית מזלזל במה שכתבת

הגישה שלך כבר מראה לי על רמת דיון מאוד נמוכה שעומדת להתפתח ולא כל כך מאתגרת ומלמדת, שים לב- אינני זילזלתי בדברייך מעולם- רק הבעתי את חוסר ההתפלאות שלי מכך שאתה מחזיק בהם- שים לב לההבדל בבקשה. ושוב, אינני חש זלזול ממך, אני מבין את האיום שדבריי יוצרים אצלך. אני גם לא רוצה להסיט את הנושא מכוונתה ומטרתה של פותחת השרשור, אענה בשטחיות, ואם תרצה שארחיב וללמוד תפתח שרשור חדש ואענה לך שם.

ציטוט:
אדם שמתיימר לעזור למישהי אבל אומר לה תוך כדי שמהות חייה היא האהבה

א. אני לא מתיימר לעזור לאף אחד, רק היא יכולה לעזור לעצמה, אני יכול לשפוך אור על מידע שיתן לה את הכלים הנכונים
ב. אינני רואה סתירה בין שני הדברים

ציטוט:
באמת? מאיפה הבאת את זה?

חקירה של שנים בתחום, ניסויים באינטרקציות חברתיות, קריאה של ספרים- ממליץ לך להתחיל עם הספר "דרך גבר" של דויד דיידה, להתחלה. אתה לא נראה הטיפוס שקורא ספרים, אבל אל דאגה, זה ספר יחסית קל לקריאה.

ציטוט:
אבל מה אם היא במקרה לסבית

לסביות בדרך כלל מחזיקים באנרגיה זכרית גבוהה ודומיננטית יותר מאנרגיה נקבית, אך לא מחייב.
אגב כולנו מחזיקים גם באנרגיה נקבית וגם באנרגיה זכרית, השאלה היא, איזה יותר דומיננטית, לרוב לגברים תיהיה אנרגיה זכרית גבוהה יותר, ולנשים אנרגיה נקבית יותר, אך זה לא מחייב על הכלל.
לא-מיניים למשל, יש אנרגיה זכרית ונקבית מאוזנת, זאת אומרת באותה רמה. בגלל החוסר בקוטביות יש גם העדר מיניות או מיניות נמוכה מאוד.

ציטוט:
שמח לשמוע שפתרת מה היא מהות החיים עבור נשים. אנשים פחותים ממך כבר תוהים על מהות חייהם כבר אלפי שנים. מזל שהגעת

מאיפה המרמור הזה בא?
באמת, אני אשמח לשמוע מה הוביל אותך לפתח כזאת עמדה תוקפת, רמת ציניות כזאת מעידה על תסכול ומרמור מאוד גבוהים עקב ניסיון חיים לא מוצלח.

ציטוט:
מה??? זוגיות היא דבר חשוב בחיים {למי שרוצה כזו, זה לא כולם

למי שמחזיק ברוב של אנרגיה נקבית, כן. זוגיות היא המרכז, היא הבטחון וההנעה של האנרגיה.
גם האישה שיש לה מיליונים בבנק וקריירה ענפה, תרגיש ריקה ומתוסכלת ללא זוגיות.
שים לב, שאישה שיש לה משהו לא פתור בזוגיות זה יכול להשפיע על הבטחון שלה בכל תחום בחיים, לא כך אצל הגבר, הגבר יוכל לתפקד מצויין בעבודה גם אם יש משהו שלא פתור בחיי הזוגיות שלו.

ציטוט:
מאיפה הנתון הזה? איך אתה מגדיר "הצלחה" עם נשים ו"הבנה" של נשים ודינמיקה חברתית?

עזוב אותי, איך אתה מגדיר הצלחה עם נשים?
אני יוכיח לך את הנתון הזה לפי ההגדרה *שלך*, ביותר מצורה אחת.

ציטוט:
וכמובן שאתה מצפה ש95 מהגברים לא יבינו את מה שאתה כותב - כי זה כל כך מתוחכם ועמוק

זאת בדיוק הבעיה. אתה עושה את הדברים כל כך עמוקים ומורכבים, שהם בעצם די פשוטים.
אפשר לדמות את זה למצב של מטריקס, אתה רואה כרגע את המציאות כמעורפלת, וברגע שתבלע את הגלולה האדומה- תראה את המציאות האמיתית והפשוטה ללא פילטרים ובעיניים פקוחות. הייתי במקום שלך עד לפני כמה שנים.

ציטוט:
האפשרות שזה די טפשי ולא עקבי עם המציאות כנראה לא עולה כאופציה

אם תרצה שאמשיך לענות לך, תצטרך להמנע להשתמש בביטויים כאלה, אני דורש רמת דיון גבוהה ומאתגרת.

בכל מקרה, בוא נשאיר את הדיון בנושא המקורי ולא נקלקל את השרשור לפותח השאלה.
אם אתה מעוניין לדעת עוד, כמו שהצעת לפני כן, פתח שרשור, ואענה לך בהרחבה על הכל.

המשך שבוע נהדר שיהיה לכולם !

נערך לאחרונה ע"י happytom בתאריך 03-02-2016 בשעה 07:30.
ישן 03-02-2016, 07:43
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי happytom שמתחילה ב "[QUOTE]אני חד משמעית מזלזל..."

כמה הוכחות לכך שרמת הסקת המסקנות שלך היא לא משהו:
אתה לא נראה הטיפוס שקורא ספרים,
אני קורא ספרים כמו משוגע.
רמת ציניות כזאת מעידה על תסכול ומרמור מאוד גבוהים עקב ניסיון חיים לא מוצלח.
החיים שלי היו טובים SO FAR, ואני לא אדם מתוסכל וממורמר בכלל.

ולעניין:
לגבי המהות:
מהי מהות החיים זו שאלה קשה ומורכבת, תלוית זמן ותרבות. זה נראה (לי) רע ועקום שמישהו בא וטוען שיש לו פתרון כל כך פשוט לזה, ובמיוחד כשמדובר על המין השני (יש לציביליזציה שלנו היסטוריה לא טובה עם גברים שמכתיבים לנשים מה הן אמורות להרגיש ולעשות).
כתבת:
חקירה של שנים בתחום
אם חקרת את זה באופן רציני - אני מבקש שתקשר למאמר מדעי, ממגזין מדעי רציני, שמראה באמצעות ניסוי הגיוני שמהות חייה של האישה היא אהבה, ושהיא חייבת גבר כדי לא להרגיש מתוסכלת ואבודה. זו המשמעות של מחקר של שנים בתחום.

אני יכול להמשיך להתווכח עם שאר הפרטים שכתבת (כמ הקשקוש על אנרגיות נקביות ועל "מרכז האנרגיה", שכבר שם את הדברים שלך בקונטקסט ומעמיד את האמינות של האמירות העובדתיות שלך במקום הנכון), אבל הויכוח האמיתי שלי איתך הוא עקרוני: אני לא חושב שהמין הנשי ניתן להכללה ולומר עליו משהו כמו "המהות שלך היא X" או "אישה כדי להיות שמחה צריכה Y". אני חושב שכל אדם מתנהג אחרת, בטח כשמדובר בנושאים רגשיים ועמוקים כמו מהות החיים, שאתה מנסה באופן גרוטסקי לפשט.
אתה משתמש בביטוים מעורפלים כמו "הצלחה עם נשים" או "הבנה של נשים" (ולמרבה העניין אתה ממהר להסיט את הדיון ולשאול איך אני מגדיר את זה. מה זה קשור? אתה כתבת את זה. אני שואל למה התכוונת) או "אנרגיה נשית". אותי אישית מעצבן שאנשים אומרים דברים מעורפלים ומשטיחים שאלות רציניות, בצפייה שנקבל את מה שהם אומרים. תן לנו יותר קרדיט.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:13

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר