לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-03-2015, 12:43
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול הסרטים והסדרות לחודש 03 שנת 2015"

Better call saul

מהיוצרים של "שובר שורות", עם אותו אפקט התמכרות (ואפילו לדעתי יותר), סדרה שנונה, דרמתית, ופשוט מעולה.

חבל שאין 2 פרקים בשבוע :\

Suits

הדרמה המשפטית הכי טובה שיצאה לי לראות עד היום, לדעתי גם הסדרה הכי שנונה בTV, סדרה מאוד מאוד ממכרת, מדהים איך YES וHOT עדיין לא גילו אותה.

The walking dead

אין יותר מדיי מה לפרט, סדרת הזומבים הכי טובה שעשו עד היום, באופן נדיר לז'אנר היא מצליחה לשלב דרמה ומשחק בצורה מעולה, אפקטים ברמה של סרט קולנוע.

חבל מאוד שהם נכנסו לפורמט של 2 חצאי עונות קצרות, ככה יוצא שאחרי 4-5 פרקים הם יוצאים לפגרה של איזה חצי שנה, וזה מתסכל תחת.

אני לא מבין את ההפקה של הסדרה הזאת, הם יודעים שיש להם מכרה זהב ביד עם רייטינג פסיכי, למה לשרוף את העונה כל כך מהר?

למה לא לעשות 2 פרקים בשבוע?

הרי זה פאקינג עולם של זומבים, אפשר ליצור תסריט גם ל20 עונות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-03-2015, 14:24
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
לגבי Suits :)
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "Better call saul מהיוצרים של..."

Suits היא סדרה מצויינת. אבל מה? היא ממש לא מצויינת בגלל שהיא דרמה משפטית. כלומר, היא מצויינת אבל לא בגלל שהיא משפטית. החלק של המשפט שם תופס חלק קטן יחסית מהדרמה. הסדרה טובה כי הדיאלוגים טובים ושנונים, הדמויות מעניינות והעלילה גם מעניינת. אבל זו סדרה שהיא יותר flashy מאשר מלאה בתוכן איכותי. זה קצת דומה ל-House באופן הזה. האוס היתה מצויינת לא בגלל הרפואה, הרפואה שם היתה רק plot device כדי להציג דיאלוגים מעולים ומשחק מדהים, אבל זה ממש לא בגלל הרפואה.
את כל ההקדמה הזאת כתבתי רק כדי להסביר שהסדרה המשפטית הטובה ביותר בטלוויזיה היום זו The Good Wife, בלי ספק בכלל. אם אתה לא מכיר, אני ממליץ לך לנסות

The only certainty in life is that there are no certainties.

ישן 01-03-2015, 21:39
  משתמשת נקבה Pestilence. Pestilence. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.15
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול הסרטים והסדרות לחודש 03 שנת 2015"

127 שעות. מבוסס של מקרה אמיתי של בחור אמריקאי שיצא עם האופניים שלו לסופשבוע לבדו במדבר ביוטה (מקום מדהים, מדהים, מדהים), וכשהוא נכנס
אל אחד הנקיקים, סלע גדול נופל לו ישר על היד, עם שום אפשרות להזיזו משם. הבחור המסכן מבלה שם 127 שעות (שזה 5 ימים תמימים), כאשר לבסוף הוא
נאלץ לקבל החלטה גורלית על מנת להישאר בחיים.
סרט אדיר, מצולם מעולה, ומשחק מעולה של ג'יימס פרנקו.

משפט בלתי נשכח מתוך הסרט הזה הוא זה:

This rock... this rock has been waiting for me my entire life. In its entire life, ever since it was a bit of meteorite a million, billion years ago up there In space.
It's been waiting, to come here. Right, right here.
I've been moving towards it my entire life. The minute I was born, every breath I've taken every action has been leading me to this crack on the earth's surface
כאילו ש... הכל מלמעלה
ישן 16-03-2015, 22:15
מנהל פורום חומרה

אני פשוט שונא את הסרט הזה.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "Interstellar \ בין כוכבים - נולאן פשוט גאון..."

נולאן הלהיב אותי עם הטריילר הכי אדיר בעולם, בטח כשחושבים על האיש שעומד מאחוריו, ציפיתי למשהו שיעיף לי את הראש כמו Gravity יחד עם Inception באותו סרט. קיבלתי ערימת קקי באוש שנראה מדהים.
ה-setup של הסרט נחמד. התיאור של מצב כדה"א היה מאוד מעניין וגם הרגיש כמו משהו שיכול לקרות במציאות. עדיין, בחלק ההתחלתי היו המון בולשיט שהוא דחף סתם. וזה גם מתקשר לאחד הדברים שמאוד הטרידו אותי בכל הסרט. נראה שנולאן התחיל להתעניין בפיזיקה, כנראה שזה נעשה תחביב שלו או משהו, כי כל הסרט מרגיש כאילו הוא מנסה ללמד את הצופים שיש דבר כזה שנקרא פיזיקה ובפיזיקה יש דברים מגניבים כמו גרביטציה וזמן ויחסות והנה מלא דוגמאות לדברים האלה.

הנקודה שבה הסרט איבד אותי לגמרי היתה ממש אחרי שהחבר'ה מתחילים את העבודה האמיתית שלהם, אחרי שהם עוברים לאן שהם צריכים לעבור. שם הכל התחרפן.

זהירות - ספויילר!

הסרט הזה הוא עלבון לאינטלגנציה. נולאן קיבל יד יותר מדי חופשית לעשות מה שהוא רוצה והוא עישן קצת יותר מדי LSD בזמן שהוא ראה "2001: אודיסאה בחלל" אז הוא חשב שמה שהוא עושה נראה הגיוני. זה לא. מי שרוצה סרט של נולאן שהוא חכם ומרגש באמת, שיראה Inception.

<שומט את המיקרופון>

ישן 22-03-2015, 19:06
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

לקטע של הפיזיקה אין לי יכולת להתייחס...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "אני פשוט שונא את הסרט הזה."

כי אני לא מבין בזה.
אבל ממה שאני זוכר בכוכב הצונאמים הם אמרו שכל שעה זה כמה עשרות שנים.
עכשיו היה את הקטע של הנחיתה, התרסקות, המראה, הגיוני שזה יקח למעלה משעה.

בעניין הטיסה לצדק: אם אני זוכר נכון, הסיבה שזה לקח שנתיים זה בגלל שהם היו מחוברים למין תחנת חלל, ברגע שהם עברו את החור השחור הם נכנסו לחללית המהירה יותר.

בעניין מאט דימון: דווקא הפתעה נחמדה, בעיקרון הוא לא היה כזה קריטי לסרט, יכלו לשים מישהו אחר.
יכול להיות שהוא הפעיל את המשואה שלו מתוך אמונה שיהיו בעתיד מספר צוותי חילוץ ולא אחת מסכנה.

בעניין הבריחה שלו: הוא האמין שרק הוא יכול לשמר את המין האנושי, אז הוא נכנס לזה ברבאק.

בעניין סוף הסרט:
בעיקרון המין האנושי (העתידי) הכין להם את החור השחור, ואת המימד המיוחד שגיבור הסרט נכנס אליו, זה היה קטע הזוי, אבל עשוי היטב.
הקטע הזה מחבר המון קטעי פאזל בסרט.
אני מסכים שזה היה מטומטם שהוא קיבל אפס קרדיט בסוף הסרט, התייחסו אליו כאילו הוא איזה דרעק תמהוני שמצאו בחלל, בזכותו המין האנושי ניצל.
אגב, גם לך תחנת החלל הזכירה את אליסיום?

אני מניח שבסוף הסרט הוא הלך לחפש את האסטרונאוטית גם בגלל שהוא רצה שהיא תדעה שהוא חי, וגם בשביל לראות אם הכוכב מאפשר חיים.

ישן 23-03-2015, 21:42
מנהל פורום חומרה

אתה טועה. הם אמרו ששעה זה 7 שנים בחללית.
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "לקטע של הפיזיקה אין לי יכולת להתייחס..."

אתה צריך לראות שוב את הקטע הזה. זה מרגיש בערך כמו 5 דקות. זה לא משנה כמה זמן זה יכול היה לקחת במציאות, בסרט עצמו התחושה שמקבלים היא שהם שם כמה דקות. שזה אולי גם הגיוני, כי כשרואים גל בגובה של האוורסט, לא לוקח שלוש שעות להבין שצריך לעוף משם מהר.

נקודה שניה: שטויות, בחלל אין שום סיבה לא ליסוע תמיד באותה מהירות. הסיבה שזה לקח שנתיים היא כי צדק רחוק, כמו מרחק של כל גרמי השמיים אלו מאלו.

לגבי מאט דיימון: ההסבר ההגיוני בסרט הוא שהאיש פשוט איבד את שפיות דעתו בגלל שהוא היה לבד כל כך הרבה זמן. לא ממש קשור לאיזשהו אמונה שלו. הבעיה היא שזה מרגיש מאוד מלאכותי כדי להזריק עוד דרמה לסרט, כי באותה מידה יכלו לוותר על זה לגמרי ולהכניס דרמה בצורה אחרת ולא קשורה לא פחות.

תראה, זה ממש לא קשה להניח רמזים בתחילת הסרט ואז בסוף הסרט להסביר לך מה זה היה. זה לא אומר שזה כתוב בצורה טובה.
שוב, אתה מתייחס ב"עשוי היטב" לויזואלי, אני מתייחס לתוכן. זה היה פשוט מטומטם. זה ממש מוטיב חוזר על עצמו בסרט. רואים שלא כותב אמיתי כתב את התסריט לסרט הזה. התסריט נכתב על ידי כריסטופר נולאן ואח שלו. ואחרי כל הסרטים שנולאן עשה, אף אחד כבר לא נותן לו הערות. אז הוא כותב שטויות וחושב שהוא גאון. כל הקטע של הסוף היה פשוט מגוחך. סך החורים שיש שם בעלילה מסתכמים למשהו יותר גדול מהחור השחור שבסרט.
ואחת הסיבות שכל כך שנאתי את הסרט הזה היא "כגודל הציפיה, כך גודל האכזבה".

לא סתם לסרט הזה יש משהו כמו 75% ב-rottentomatoes. המבקרים מאוד מאוד חצויים על הסרט הזה.

אגב, הוא כל כך ארוךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך, הסרט הזה הוא כמעט 3 שעות. הייתי מעדיף לראות Gravity פעמיים ברצף. זה סרט חלל עשוי היטב. אפשר גם לראות Apollo 13 פעם אחת. זה סרט שבו אין חורים בעלילה (סיפור אמיתי) ואין צורך להשתמש בשטיקים ושטויות כדי להנפיץ דרמה. זה סרט מדהים וחובה לכל מי שאוהב סרטים שקשורים בחלל.

ישן 24-03-2015, 06:50
מנהל פורום חומרה

אז לא :)
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "Gravity אכן יותר "ריאליסטי"..."

Guardians of the Galaxy זה אחד מסרטי הקומיקס הטובים שיצאו בשנים האחרונות. Marvel לקחו קומיקס שכמעט אף אחד לא שמע עליו ועשו ממנו סרט כיף, מצחיק, קליל, משעשע ועם אחד הפסקולים הטובים ששמעתי בשנים האחרונות. אוסף השירים שהשתמשו בהם היה פשוט מדהים.
הדבר היחיד שמפריע בסרט הזה, וזה חוזר על עצמו בכל ביקורת ששמעתי על הסרט, זה שהנבל לא משהו, שזה די נכון, אבל חוץ מזה זה סרט כיפי ואדיר.

אני מעדיף סרט קומיקס טוב על פני Interstellar, ללא ספק. עוד קצת יותר מחודש יוצא Avengers: Age of Ultron, ואני כבר לא מסוגל לחכות, אני נושך את האצבעות שלי כבר מציפיה. מהטריילרים נראה שזה הולך להיות סרט מדהים.

ואני לא מבין את האמירה האחרונה שלך. יש ערימות של סרטים שלא מכוונים לילדים אלא רק למבוגרים... רוב הסרטים הם כאלה...

נערך לאחרונה ע"י Kill-Machine בתאריך 24-03-2015 בשעה 06:55.
ישן 24-03-2015, 07:37
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

הכסף הגדול הולך לסרטים שמתאימים למשפחה...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "אז לא :)"

ולא לקהל מבוגרים בלבד.

והתוצאה היא מעאפנה.

תראה למשל את סרטי סטאר טרק הישנים לפני שג'י ג'י אברמס נכנס לתמונה - סרטים מזעזעים, משעממים, חסרי אקשן, חסרי דם ועלילה, כלום.

ואז הכל השתנה.

למה? - כי ג'י ג'י הוא גאון שצוציקים לא מענינים אותו, וגם לא מעניין לו את הביצה מה האלופנים רוצים, הוא מפיק את הסרטים לפני ההרגשה שלו.

אם הוא ימשיך באותו קו עם מלחמת הכוכבים (פחות צנזורה, יותר אקשן ודם) הוא יוכל להפיק סדרת סרטים מדהימה, לוקאס פשוט חירבן לגמרי את הסדרה השניה שלו.

עוד דוגמאות?

שרה"ט - היה אדיר, פיטר ג'קסון לא חסך על צנזורה, בכל סרט ניתן היה לראות עשרות \ מאות אורקים מבותרים, מדממים, נחתכים לחתיכות, והתסריט עצמו היה על סף הגאוני.

וההוביט? - קודם כל כל הסרט לא רואים אורק מדמם אחד (למרות שנהרגו כמה עשרות אלפים כאלה), התסריט הוא ברמה של משהו שהאחיין שלי בן 10 יכול לכתוב, סרטים משעממים, חסרי פואנטה, רחוקים שנות אור מהעלילה המקורית, וכ'ו.

נראה כי ג'קסון קיבל מהאלופנים יד חופשית לשפוך מאות מליוני דולרים על אפקטים ויצירת קרבות \ גזעים \ דמויות שלא היו, העיקר שהסרט יתאים לילדודס שישכנעו את ההורים שלהם לקחת אותם לסרט.

ובתכלס? זה הצליח, כי הסרטים היו שוברי קופות, אבל קהילת המעריצים של טולקין שחטה את ג'קסון ובצדק (לא שזה כזה מזיז לו).

אני מתגעגע לסרטים של פעם (הנוסע השמיני \ הטורף - המקוריים), בכל הסרט הייתה אווירה פשוט מרתקת.

זו גם הסיבה שאני פאנבוי של ניל בלומקמפ, הוא פשוט יוצר סרטים ע"פ ההרגשה אישית שלו, הוא לא נותן לאף אחד להשפיע על התסריט שלו, וקהל היעד של הילדים בכלל לא מעניין אותו.

בעניין סרטי הקומיקס - אולי למעט X MAN אני באופן אישי מאוד השתעממתי, הנוקמים היה נחמד בגלל שהוא היה מפוצץ באפקטים ודברים הזויים כמו הנושאת מטוסים מרחפת, אני מניח שאלך גם לסרט השני.

אבל שאר הסרטים היו פשוט משעממים (סופרמן, ת'ור 2, גיבורי הגלקסיה), וביננו גבר - איך גיבורי הגלקסיה הצחיק אותך? מה מצחיק בדביבון מפגר ועץ שבקושי מדבר?

אגב, אם כבר מדברים על קומיקס, למה אתה חושב ש"באטמן מתחיל" של נולאן היה כל כך אדיר?
-כי הוא צפצף על ילדים, הוא מלכתחילה לא יצר את הסרט עבורם, הוא ניסה ללכת על קו ריאליסטי, והוא הצליח.

בסרט אנחנו מקבלים באטמן אחר ממה שהורגלנו אליו עם קלוני וכל שאר הליצנים שגילמו את באטמן לפני זה.

זו גם הסיבה שסרטי ההמשך שרפו את הקופות (כל סרט עשה מעל פאקינג מילארד דולר רווחים!).

ישן 24-03-2015, 19:40
מנהל פורום חומרה

הקישור שאתה עושה בין קהל היעד לבין הכנסות הסרט הוא לא חזק מאוד.
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "הכסף הגדול הולך לסרטים שמתאימים למשפחה..."

לראיה? The Dark Knight ו-The Dark Knight Rises. סרטים של יותר ממיליארד דולר והם ממש, אבל ממש לא מיועדים לילדים.
גם כתבת הרבה מאוד דברים מאוד שנויים במחלוקת. הרוב מאוד אוהבים את סרטי Star Trek הישנים. והרבה אנשים גם לא אוהבים את הסרטים החדשים של ג'יי ג'יי אברהמס.

ההבדלים בין שר הטבעות לבין ההוביט הם לא רק בקהל היעד. הנה עובדה שאתה כנראה לא מכיר: ההכנסות של שתי הטרילוגיות כמעט זהות.
http://www.boxofficemojo.com/franch...doftherings.htm

נכון שלא ציפית לזה?
ההבדלים הם בעיקר בחומר המקור, בספרים. העלילה של שר הטבעות הופכת לסרט אפי בצורה הרבה יותר פשוטה מאשר ההוביט. שר הטבעות זו טרילוגיית ספרים אפיים שנכתבו לאנשים בעלי דעת, לעומת ההוביט שהוא ספר ילדים קטן. אז משר הטבעות לא קשה לעשות טרילוגיית סרטים אפיים, אבל מההוביט צריך לנפח ספר פיצפון לשלושה סרטים עצומים. וכמובן כדי לרכב על ההצלחה של שר הטבעות, גם הסרטים האלה צריכים להיות אפיים, אבל החומר במקור לא אפי אז מה שיצא זה גוש קקי גדול שמרגיש כאילו ניפחו אותו למימדים אינסופיים כמו שמנפחים בלון שעוד שניה מתפוצץ.

אני מת על זה שאנשים אומרים שהם מתגעגעים לסרטים של פעם. פעם היו סרטים טובים ומחורבנים, בדיוק כמו היום. יצר הנוסטלגיה זה משהו פסיכולוגי שמאוד קשה להתגבר עליו. למשל, אני מת, אבל *מת*, על Die Hard הראשון. סרט האקשן הטוב ביותר שנעשה אי פעם (יחד עם Terminator 2, אל תבקש ממני לדרג ביניהם, זו ממש sophie's choice). אבל, אני מת גם על Inception. את האחרון, למשל, לא ניתן היה בכלל לעשות בתקופה שבה יצא Die Hard. אפשר לטעון אולי שגם ההיפך נכון, ואולי היום לא ניתן לעשות סרט כמו Die Hard בגלל שינויים בקהלים ובתעשיה, אבל עדיין פה ושם יש סרטים שמזכירים לי את הסרטים הישנים האלה, ואני ממש לא מתכוון ל-Expendables.
בקיצור, הטיעון של פעם והיום לא מאוד רלוונטי. יש אנשים שטוענים שפעם השקיעו יותר בסיפור ובעלילה והיום הכל אפקטים, וזה כמובן בולשיט מוחלט. יש המון סרטים בימינו עם עלילה מדהימה והאפקטים רק משפרים אותם.

ניל בלומקאמפ הוא בהחלט אחד הבמאים המוכשרים שעובדים היום. הבעיה היא שהוא לא חזק במיוחד עם תסריטים. האיש גאון במה שקשור לצילום, עריכה, לקביעת הטון של הסרט וכל התחושה שהסרט נותן לצופה, אבל לפעמים העלילה ממש לוקה בחסר. הסרט הראשון שלו שראיתי, District 9, הוא מדהים, סרט די מושלם מכל בחינה. הסרט הבא, Elysium, הוא קצת פגום בעלילה אבל מבחינת הטון הוא דומה מאוד לקודם. בסרט האחרון שלו, Chappie, הוא כבר איבד את זה לגמרי מבחינת העלילה והדמויות, למרות שהטון דומה. כל הביקורות, כולן כולל כולן, שחטו את הסרט הזה על כמה שהעלילה גרועה, הדמויות מחורבנות, הסרט מבולגן לגמרי ולא מתמקד בדברים החשובים והטריילר ממש מקשר בנוגע לאופי הסרט.
הנקודה היא שבמאי יכול להיות מדהים באספקטים מסויימים אבל הוא עדיין צריך עזרה בדברים אחרים. למשל, אני שונא את Interstellar, כמו שכתבתי, כי התסריט מטומטם. למה? כי נולאן כתב אותו עם אח שלו. למה שנולאן יכתוב תסריט טוב יותר מאשר מישהו אחר שכותב תסריטים למחייתו? אבל בגלל שהוא נולאן, אף אחד באולפנים לא יתווכח איתו. אז קיבלתי סרט מדהים ויזואלית ומחורבן לגמרי בעלילה. וזה מאכזב אותי בטירוף.

סרטי קומיקס:
העולם הזה מפוצץ בסרטים. את הטרנד המחודש הזה התחיל פחות או יותר X-Men בשנת 2000. עד אז, סרטי קומיקס היו סרטי נישה. אקס-מן היה הראשון שהראה שאפשר לעשות אותם נגישים לקהל רחב, גם כאלה שלא בהכרח מכירים את הקומיקס.
אחר כך הצטרפו ספיידרמן, עוד סרטי אקס-מן ואז השוק הזה התפוצץ לגמרי.
מבין סרטי הקומיקס מאז שנת 2000, יש כמה מדהימים לגמרי שחובה לראות. כל סרטי באטמן, למשל, Iron Man הראשון, X2: X-Men United (אקס-מן השני) ועוד ועוד. יש עוד סרטים שאנשים אולי לא יודעים שהגיעו מקומיקס, כמו למשל Kick-Ass הענק ו-Kingsman המדהים.
מאז ש-Marvel התחילו את ה-MCU, ה-Marvel Cinematic Universe, הסרטים שלהם כולם הולכים לפי קו עלילה אחת גדול שמאחד את כולם. זה משהו שלא נעשה מעולם לפני כן ובטח שאי אפשר היה לעשות לפני כמה עשרות בודדות של שנים. חלק מהסרטים פחות טובים וחלק טובים יותר אבל כמעט כולם מהנים.
כמובן שסופרמן לא קשור כאן, הוא בעולם של DC והם ממש פישלו בסרטים שלהם ובשנים האחרונות הם מנסים להשיג את Marvel ולפתח את העולם הקולנועי שלהם, מה שהתחיל בסופרמן האחרון שלא ממש אהבתי וימשיך ב-Batman vs. Superman שיגיע בשנה הבאה.
אם אתה חושב שסרטי Marvel הם משעממים, אז מה לעשות אבל אתה במיעוט רוב הצופים מאוד אוהבים אותם ולא סתם הם גורפים ערימות של כסף מכל סרט שלהם. זה גם גורם להם לקחת יותר סיכונים, כמו למשל עם Guardians of the Galaxy או עם Ant-Man שיצא בהמשך השנה. הסרטים שלהם כמעט תמיד מתאפיינים בשחקנים מצויינים, אווירה כיפית, אפקטים מדהימים ובחלקם גם העלילה מעולה. אם לא צחקת ב-Guardians, אז כנראה שראית אותו כשהיית בדיכאון. הסרט הזה פשוט מפוצץ בצחוקים. לגרוט היו כמה קטעים קורעים מצחוק (בסצינה מסויימת אחת כל האולם שהייתי בו נקרעו מצחוק), היו הרבה צחוקים עם דראקס, כריס פראט היה פשוט מעולה וגם רוקט ראקון היה מצחיק מאוד. אני לא הולך לעבור איתך בדיחה-בדיחה, אבל אולי כדאי שתנסה לראות אותו שוב בראש פתוח. אם לא עובד, אז כנראה שזה לא מתאים לך. לא נורא, אבל תמיד כיף יותר כשיש יותר דברים שאתה מסוגל להנות מהם

Batman Begins, לדעתי סרט מדהים ממש ברמה של ההמשך שלו, היה מדהים כי נולאן הנגיש את הסיפור הזה לכולם, לא רק לחובבי הקומיקס. זה לא ממש קשור למבוגרים או ילדים, זה קשור לחובבי קומיקס מול הקהל הרחב. הסרטים הקודמים של באטמן היו לגמרי סרטים מצועצעים לחובבי הקומיקס. נולאן לקח את הסיפור הזה, הבין שבבסיס שלו הסיפור הזה מאוד אנושי והשכיל לעשות ממנו סיפור נגיש לכולם. גם ילדים יכולים לראות את הסרט הזה אבל מבוגרים יכולים להעריך אותו הרבה יותר טוב מילדים.
לגבי ההמשכים והרווחים, כמובן שהם סרטים מדהימים (השלישי פחות טוב אבל עדיין הרבה יותר טוב מסרטים אחרים), אבל אל תשכח שסביב Dark Knight ריחפה רוחו של הית' לדג'ר המנוח, מה שלא בכוונה עזר מאוד לקידום המכירות של הסרט והעלה אותו מאוד לתודעה הציבורית. הסרט הראשון לא הכניס כל כך הרבה כסף אבל קיבל ביקורות מעולות, ובשני המוות של לדג'ר עשה להם פירסום מדהים, בטח כשהיו שמועות שהוא מת כי הוא נכנס לדיכאון בגלל התפקיד שלו בסרט. כמובן שהביקורות שיצאו על הסרט דחפו עוד ועוד אנשים ללכת לראות אותו.

בקיצור, אני אהיה בקולנוע בתקווה ב-1 במאי כדי לראות את Avengers 2 בבכורה. לא רוצה לחכות יותר ממה שאני חייב.
אה, ו-Interstellar סרט מחורבן לגמרי. כששאלו אותי חברים על הסרט, אם ללכת לראות או לא, אמרתי להם שהוא מדהים ויזואלית אבל העלילה מפגרת ומלאת חורים. וכולם הסכימו איתי אחרי שראו אותו

חפרתי.

ישן 24-03-2015, 20:09
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

מצטער, לא קראתי את כל התגובה שלך (נעצרתי בצ'אפי...)
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "הקישור שאתה עושה בין קהל היעד לבין הכנסות הסרט הוא לא חזק מאוד."

אם אתה טוען שמדובר בסרט מחורבן, אז כבר אין לי מה להגיד.

צפיתי בסרט היום, והוא היה מבריק.

היה איתי בחור שמעול םלא ראה את הסרטים של בלומקאמפ והוא גם טען שמדובר בסרט מעולה.

לדעתי מרבית האנשים פשוט מתחלקים ל2 - אוהבים או מתעבים את ניל בלומקאמפ, אין משהו באמצע.

תראה את הביקורת שלי על הסרט, אם תמצא עוד סרט אחד היום עם הCGI של הסרטים של בלומקאמפ (הרובוטים אשכרה נראים אמיתים) אני אשמח לבדוק את הנושא.

בעניין ההוביט:

אם זה היה תלוי באולפנים, הם גם היו מפיקים 5 סרטים.

סליחה, אם זה היה תלוי בהם, הם היו מוציאים בכל שנה סרט חדש מהעולם של שר הטבעות, למה?
כי יש דור שלם של ילדים מפגרים שגדלו על שר הטבעות, שגם אם יצא סרט עם התסריט הכי מחורבן בהיסטוריה של הוליווד הם יעשו את המוות להורים שלהם שיקחו אותם לסרט.

זה שההכנסות של ההוביט דומות לשרה"ט זה סבבה (לאולפנים) אבל עובדתית מדובר ב2 טרילוגיות שונות לגמרי באיכות שלהן.

אם זה היה תלוי בי, לטרילוגיה של ההוביט הייתי נותן בIMDB פחות מ5 (וזה גם בלחץ).

שים לב בכמה אוסקרים זכה שרה"ט ובכמה ההוביט (זה המדד הכי טוב לאיכות של סרט).

פיטר ג'קסון הפק את הטרילוגיה מכיוון שמאז שרה"ט המקורי כל הסרטים שהוא יצר היו פקקט, ממש מאכזבים.

מבחינתו ההוביט הייתה דרך קלה להתעשר (שוב).

בחיים שלי לא ראיתי סרט עם CGI כל כך מסריח שגורם להייפ כל כך גדול.

נערך לאחרונה ע"י Narion בתאריך 24-03-2015 בשעה 20:12.
ישן 28-03-2015, 22:09
מנהל פורום חומרה

זה מתחיל לעייף אותי :)
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "מצטער, לא קראתי את כל התגובה שלך (נעצרתי בצ'אפי...)"

עוד לא ראיתי Chappie. ראיתי את שני הסרטים הקודמים שלו.
District 9 - אחד מסרטי המד"ב הטובים ביותר שראיתי אי פעם. הוא פשוט מדהים.
Elysium - סרט טוב ויזואלית ומבחינת האווירה שהוא יוצר אבל הסיפור לא מושלם, יש בו קצת בעיות.
אז אי אפשר לחשוד בי שאני לא אוהב את ניל בלומקאמפ
אני אתן לקונצנזוס לדבר בשמי:

District 9 - ציון 90% ב-RottenTomatoes:
http://www.rottentomatoes.com/m/dis...ch=District%209

Elysium - ציון 68% ב-RottenTomatoes:
http://www.rottentomatoes.com/m/ely...?search=elysium

Chappie - ציון 31% ב-RottenTomatoes:
http://www.rottentomatoes.com/m/chappie/?search=Chappie

לא מאמין למבקרים? סבבה, תראה ביקורות של אנשים רגילים:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

בקיצור, אתה זכאי לדעתך אבל אתה במיעוט

ההערה שלך לגבי ה-CGI בסרטים של בלומקאמפ מעידה על איזשהו דפוס, זה אותו דיון שחוזר על עצמו מ-Interstellar. אפקטים מדהימים זה נחמד אבל זה לא יכול להחליף את שאר האלמנטים שהופכים סרט לטוב. תראה את Transformers. האפקטים מדהימים, הסרטים כל כך מחורבנים שקשה למצוא סרטים גרועים יותר.
אני מאוד אוהב את חוש הבימוי שיש לניל בלומקאמפ. D9 זה אחד הסרטים היפים ויזואלית שראיתי ובכלל אחד הסרטים האהובים עלי ואני ממליץ עליו לכל אחד. עדיין, צ'אפי נחשב לפאדיחה שלו.

לגבי ההוביט, אתה מאבד את הטיעונים הראשונים שלך והולך לכיוון אחר. בהתחלה טענת ששר הטבעות מיועד לקהל מבוגר ואת ההוביט תכננו לקהל רחב יותר כדי לעשות יותר כסף. הראיתי לך ששתי הטרילוגיות הכניסו כמעט בדיוק את אותה כמות הכסף. עכשיו כשאני חושב על זה, את שר הטבעות לא צילמו בתלת מימד, כך שהוא אפילו משפיל את ההוביט, שכן צולם והופץ בתלת מימד, בהכנסות שלו. אז הטיעון שלך לא ממש מחזיק מים מול המציאות...
לא יודע מה הביא אותך לדבר על האיכות של הסרטים, מי לעזאזל טוען שההוביט סרט טוב בהשוואה לשר הטבעות? ברור ששר הטבעות אלה סרטים טובים יותר, אמרתי את זה מההתחלה... והסברתי את זה שזה בגלל שהמקור הוא ספר גדול למבוגרים ולא ספר פיצפון של 100 עמודים לילדים קטנים שאנסו להפוך לטרילוגיה של מיליארדים...

ישן 08-04-2015, 21:34
מנהל פורום חומרה

אני יודע, כנראה שלא הבנת נכון מה אמרתי.
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "ביחס לטענתך, לסרט היה יועץ..."

הפיזיקאי Kip Thorne הוא היועץ שלהם ולמעשה יש לו קרדיט של מפיק אם אני זוכר נכון.
הנקודה היא שהסרט הזה מלא בפיזיקה שנראה שהוחלט עליה מראש, כדי להרשים את הצופים בדברים מגניבים שקיימים באמת ביקום, ושאר העלילה נתפרה כדי להכיל את כל הפיזיקה.
ספציפית אם תבודד את העובדות הפיזיקליות אז כן, הן מדוייקות. החור השחור הוא מדוייק, ככה הוא יראה במציאות, הפרשי הזמנים בין החללית לבין כוכב המים מדוייקים, הכל מדוייק פיזיקלית. אין לזה שום קשר למידת ההיגיון שבה הפרטים האלה נשזרים בעלילה של הסרט. רובם מרגישים מאוד, מאוד מאולצים.

ישן 24-03-2015, 19:33
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

צ'אפי - 10\10 סרט מושלם!

אומנם הדעה שלי היא לא אוביקטיבית בנוגע לניל בלומקמפ, אבל הסרט הזה הוא פשוט מושלם.

ריאליזם (CGI ברמה אנושית), תסריט מקורי, בימוי, רבוי אקשן, מרגש, הכל ביחד.

הבמאי הזה פשוט גאון, כל פעם מחדש הוא מצליח ליצור סרטים מרתקים ומתוחכמים, לדעתי מה שהוא יעשה עם הנוסע השמיני זה בערך מה שג'י ג'י אבראמס עשה עם סטאר טרק - הוא יקח את הז'אנר ויצור משהו מפלצתי.

הדבר היחידי שמבאס עם ניל זה שהוא לא נוהג ליצור סרטי המשך.

ואם משווים את צ'אפי לאליסיום ומחוז 9, אז הרי שכאן בסוף הסרט בא לך להשתגע מתוך ציפיה לסרט המשך (כאילו בישלו את הכל לסוף).

10\10 בסולם נאריון, והלוואי שניל בלומקאפ הגאון יוציא לאור סרט בכל שנה

ישן 29-03-2015, 06:08
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "צ'אפי - 10\10 סרט מושלם!"

מחוז 9 - סרט פוליטי מדי ולא אהבתי אותו בניגוד ל 50 הטובים של שנת 2009

Elysium - סרט שהוא העתק של שרט משנות ה 80 שגם לא היה משהו עם שני שחקנים שהאחד בוחר בסרטים של פוליטיקה באופן קבוע והאחרת מאז שתיקת הכבשים לא היה לה סרט אחד טוב, כששתיקת הכבשים היה מעולה בגלל השחקן הראשי ולא בגלל אותה שחקנית צעירה.
מצד שני היו לה כמה סרטים יותר גרועים מזה אחרי שתיקת הכבשים בלי פוליטיקה, אבל בלתי נסבלים לצפייה. הכיוון שהיא הלכה אליו עם סרטים של פוליטיקה ואימה לא מתאים לה כשחקנית.

לא אהבתי את שני הסרטים כי הם מלאים בפוליטיקה לסיכומו של עניין.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 29-03-2015 בשעה 06:11.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:04

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר