לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-03-2015, 13:17
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
אולי במקום ללכלך כרגיל תגיב לעניין?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ה-שמאל שמתחילה ב "מה אכפת לי מה אחרים אמרו, הוא..."

לא ראיתי אותך אומר מילה רעה על הנוהג הבזוי והאלים הזה של השתקת כנסי המפלגה היריבה,
וזה לא היה משהו חד פעמי,
אפילו כשפעם אחת אותו נוהג בזוי נגמר בשני פעילים שהלכו מכות - הימנים פה הבהירו שהם לא תומכים בזה, וזה לא מייצג אותם, ותומכי השמאל סיפקו תירוצים.

גם כשנאריון הבהיר עד כמה הוא מטומטם - טרחו להבהיר שהטמטום שלו הוא אישי ולהתרחק ממנו.
ומהצד השני - כשמישהו התחיל להשפיל אותי במטרה להשתיק אותי - מייד כל החברים שלך הצטרפו אליו.

כשמשתיקים ומבזים אותי, אתה שותק, מתעלם.
וכשאתה רואה אלימות נגד הבית היהודי, במטרה להשתיקה - אתה שותק, שוב מתעלם.
אבל במקרי אלימות והשתקה אחרים - אתה יודע יפה מאוד לפתוח את הפה, ולטעון נגד אלימות והשתקת השיח.
ועוד טוען בחוצפה ש"חופש הדעות חל רק לכיוון אחד של השיח"

כדאי שתחליט אם אתה תומך בהשתקת השיח באלימות או לא.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 03-03-2015 בשעה 13:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-03-2015, 18:19
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
ונצטט אחד כזה, הצדיק היחיד בשמאל שזיהיתי בפורום הזה
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אצטט על מה אתה מגיב: קגנס-"לא כתבתי לך שום דבר חריג או פוגעני""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי cre666
וזה חלק מהותי מהבעיה.
זה שאדם אנס, מתיר לך לאנוס אותו?
זה שאדם רמאי, מתיר לך להונות אותו?
זה שאדם נהג שיכור והרג את הבת שלך, מתיר לך לנהוג שיכור ולהרוג את הבת שלו?

כמובן שלא.
מי שירצח רוצח ישב בתא הכלא לידו, כי שניהם פושעים באותה מידה.

אבל זה היה הציפוי של העוגה.
שורש העניין הוא שלמר AI22 זכות מלאה להחזיק בדעותיו, ולא משנה עד כמה אתה מוצא אותן פוגעות,
בדיוק כמו שלך מותר להחזיק בדעותיך, ולא משנה עד כמה הוא מוצא אותן פוגעות.
לפי חוקי הפורום הזה (שאני חולק עליהם) גם מותר לך להעליב ולנסות לבייש אותו.
אבל אם היית מעוניין להפוך את החברה ליותר סובלנית, לא היית משתמש בטקטיקות פוגעניות כאלו.

בהנחה ואתה צודק לגבי דעותיו, ההתנהגות של שניכם זהה, היא פשוט מוכוונת לכיוון ההפוך, זה הכל.
רק שאני לא זוכר שראיתי אותו מנסה לבייש אותך, כך שהעדויות הן די חד צדדיות.

אתם טוענים לעוולה מסויימת,
וכתגובה התחלתם כמו בריונים לתקוף ולהשתיק אותי בכל הזדמנות.
לדעתי זה בגלל שהעזתי להראות לכם עד כמה אתם ברברים.
ישן 04-03-2015, 05:04
  ה-שמאל ה-שמאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.15
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "אולי במקום ללכלך כרגיל תגיב לעניין?"

ציטוט:
לא ראיתי אותך אומר מילה רעה על הנוהג הבזוי והאלים הזה של השתקת כנסי המפלגה היריבה,
וזה לא היה משהו חד פעמי,
אפילו כשפעם אחת אותו נוהג בזוי נגמר בשני פעילים שהלכו מכות - הימנים פה הבהירו שהם לא תומכים בזה, וזה לא מייצג אותם, ותומכי השמאל סיפקו תירוצים.

אמרתי מילה טובה ? האם אני חייב להגיב בכל דיון שנפתח ? אתה מקשיב לעצמך ?

ציטוט:
גם כשנאריון הבהיר עד כמה הוא מטומטם - טרחו להבהיר שהטמטום שלו הוא אישי ולהתרחק ממנו.
ומהצד השני - כשמישהו התחיל להשפיל אותי במטרה להשתיק אותי - מייד כל החברים שלך הצטרפו אליו.

החברים שלי ?, אלו חברים? מה אני קשור לגולשים אחרים פה ? אתה מקשיב לעצמך ?

ציטוט:
כשמשתיקים ומבזים אותי, אתה שותק, מתעלם.

למה מי אתה בכלל ? אתה מרכז היקום ? אני צריך להגן אליך ?

ו
ציטוט:
כשאתה רואה אלימות נגד הבית היהודי, במטרה להשתיקה - אתה שותק, שוב מתעלם.
אבל במקרי אלימות והשתקה אחרים - אתה יודע יפה מאוד לפתוח את הפה, ולטעון נגד אלימות והשתקת השיח.
ועוד טוען בחוצפה ש"חופש הדעות חל רק לכיוון אחד של השיח"

תבדוק מאיפה הגיע הציטוט הזה במקור, רמז מ"אחד החברים שלך"

ציטוט:
כדאי שתחליט אם אתה תומך בהשתקת השיח באלימות או לא.

אתה יודע במה אני תומך ( כנראה ) הרי אתה וכל שאר החברים שלך... מחליטים בכל דיון מה אני חושב גם אם אני לא כותב דבר.

ישן 04-03-2015, 10:06
  ה-שמאל ה-שמאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.15
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "[QUOTE=ה-שמאל]אתה יודע במה..."

ציטוט:
שים לב,
אתה לא מוכר כאחד שנוהג לשתוק לגבי עוולות, אבל כאשר העוולות מופנות כלפי מי שאינו מהמלייה שלך - שתקת.

יש לזה הסבר פשוט, אתה לא מכיר אותי

ציטוט:
לגבי הציטוט:
עד כמה שאני יודע, הוא הגיע מהפוסט שפתח את השרשור.
וזה נראה משונה מאוד, כי לגבי השתקות קודמות לא הייתה כלל תגובה,
ופתאום תגובה חריפה כזו.

עולם המושגים שלך קיצוני ודי מפגר, חריפה... תתבגר
ציטוט:
ביקשו ממך הבהרות - ובמקום להבהיר מה בעצם ראית כבעיה: את האלימות, או את כך שהיא הופנת כלפי צד מסויים, אתה ממשיך לשתוק.
עוד לא ברור לך למה טוענים שזו צביעות?

לא ביקשו, קבעו. אתה ולינוקסבוט קובעים אתם לא שואלים, אתם ממציאים כל מני דברים שכביכול רשמתי כאשר למעשה אתם מתבלבלים בין גולשים אחרים ועוד כל מני הזויות רק בגלל שם המשתמש שלי.

עכשיו לך לבכות בפינה.

ישן 03-03-2015, 15:51
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
אני בהחלט תומך באלימות נגד מחבלים...
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "נאריון תומך באלימות נגד נשים?"

מבחינתי זועבי היא בחזקת אויב.

אני גם תומך באלימות קלה נגד שמאלנים, וכמובן שמאלנים קיצונים (מבחינתי אין לי בעיות שיזרקו בקבוקים ריקים \ מלאים על סתיו שפיר ומיכאלי הציוניות).

רק במדינה מטומטמת כמו ישראל הגועל נפש הזאת (זועבי) יכולה להתמודד בבחירות לכנסת, אחרי שבמשך שנים היא מנצלת אינספור פעמים את הבמה, ואת החסינות המשפטית שלה כדי להיכנס במדינה, לעודד טרור, ולתמוך במאבק מזוין נגד הישות הציונית.

חבל שאחד הלוחמים בשייטת לא הוריד לה איזה 9 מ'מ לראש בסיפור של המרמרה.

ואם לא זה, אז לפחות יכלו לזרוק אותה למים ולקוות שהטבע יעשה את שלו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 03-03-2015, 16:21
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אני בהחלט תומך באלימות נגד מחבלים..."

נאריון, מה היית אומר אם אני הייתי אומר ש:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
מבחינתי בנט הוא בחזקת אויב.

אני גם תומך באלימות קלה נגד בימנים, וכמובן ימנים קיצונים (מבחינתי אין לי בעיות שיזרקו בקבוקים ריקים \ מלאים על אורית סטרוק וסלומינסקי הציוניות).

רק במדינה מטומטמת כמו ישראל הגועל נפש הזאת (בנט) יכול להתמודד בבחירות לכנסת, אחרי שבמשך שנים הוא מנצל אינספור פעמים את הבמה, ואת החסינות המשפטית שלה כדי להיכנס במדינה, לעודד טרור נגד ערבים, ולתמוך במאבק מזוין נגד הישות הפלסטינית.

חבל שאחד הלוחמים במגלן לא הוריד לו איזה 9 מ'מ לראש בסיפור של כפר כנא.

ואם לא זה, אז לפחות יכלו לזרוק אותו לשיחים ולקוות שהחיזבאללה יעשה את שלו.

כי לדעתי זו עוד פרובוקציה שנועדה "לעצבן" את ה"שמלאנים"....

ישן 03-03-2015, 14:21
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
שאלה אתה מבין כמה זה פסול לשני הצדדים לפוצץ כנס פוליטי של הצד ההפוך?
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "התמונה הזאת עשתה לי את היום, שבוע, חודש, שנה, חיים..."

מה שעושים לבית היהודי הוא אנטי דמוקרטי ומסוכן ומה שעשו כאן לזועבי הוא מסוכן לדמוקרטיה ואתה לא אמור לשמוח מזה בכלל כמה שהיא אנטי ישראלית.

עכשיו זה יהיה במהדורה המרכזית ובכל עיתון של השמאל בעמוד הראשון כנראה וכולם ישכחו מזה שמפוצצים כנסים של הבית היהודי ולא פעם בפעם הראשונה ובכוונה מנסים להשתיק את הבית היהודי על ידי אותה קהילה. אותם פעילי ימין שעשו מה שעשו היום ואותם פעילי שמאל שעושים לבית היהודי מה שעושים צריכים לעמוד לדין על המעשים שלהם בלי רחמנות מצד בית המשפט, כי פעם אחרונה שמשהו לא הסכים עם אדם פוליטי הוא רצח אותו להזכירך.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 03-03-2015, 13:26
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
דמגוגיות זה אחלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ה-שמאל שמתחילה ב "מים ודחיפות: ח"כיות הותקפו בכנס בחירות ברמת גן"

הבה ונביא את כל הסיפור. לאחר כמה שאלות קשות, פעיל של הרשימה המאוחדת בחר לתקוף את מנחת הכינוס בכינוי "מסיתה" ו"בוגדת". הייתי אומר משהו על כובע מחמאה בשמש הישראלית, ועל כך שהפיתוי להשליך אבנים הוא גדול, אולם רצוי לא לעשות זאת בבית שקוף ושביר, אבל אני אמנע מכך. מרגע זה - הכינוס איבד את הלגיטימיות בעיני והפך לסתם במה לצעקת ססמאות, במקום זירה לדיון. לאחר מכן עלתה לבמה פעילה של הרשימה והניפה דגל אש"פ. מרגע זה היא לא פעילה וכל אלו התומכים בה אינם מועמדים לפרלמנט - הם אוייבים. מצדי שירסקו שם לכולם את הראשים וישאירו אותם לדמם בבוץ. חד וחלק.

ישן 03-03-2015, 14:32
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "דמגוגיות זה אחלה"

מספר תהיות בנושא.

1. תודה על הסיפור המלא, זה נשמע אחרת כשיש יותר פרטים.
2. אני מבין העבריין שהיכה עם מוט הדגל וזה שזרק כוס מים נעצרו. טוב שכך. אין אידאולוגיה פוליטית שיכולה להצדיק ברבריות ואלימות פיזית (לפחות אני לא מצליח לחשוב על כזו).
3. אידיוטי להשתיק את האוייבים שלך. מאוד בריא לדעת בדיוק מי הם ומה הם חושבים.
4. כן, כל מי שמרים דגל אשף בהכרח אויב שלי. קצת קשה להתייחס למישהו שהאידאולוגיה שלו היא השמדת העם והמדינה שלי בצורה אחרת...
5. עדיין אין לי מושג איך הרשימה המאוחדת רצה ביחד. זה כמו שמר"צ, סיעת תקומה וליברמן יתאחדו.

ישן 05-03-2015, 21:40
צלמית המשתמש של maorhag
  maorhag maorhag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל maorhag
תרשה לי לנסח מחדש
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי ה-שמאל שמתחילה ב "אני בעד"

החוק צריך להבחין בין שני סוגים אנשים:
1) כאלה המתנגדים לקיומה של מדינת ישראל כמדינת היהודים וחותרים תחת קיומה באופן אקטיבי- ייקראו מחבלים ועונשם מוות כמו כל אויבי מדינה ריבונית. במדינות אחרות קוראים להם "בוגדים" רק שכאן המונח הזה לא שייך כי אין לנו באמת שום בסיס משותף איתם שיבגדו בו.
2) אנשים הפועלים בניגוד לשלטון החוק למען טובת קיום המדינה והצלחתה כמדינה יהודית-עבריינים,את אלה צריך לזרוק לכלא.
מעבר לכך אני לא מתבייש לחלק בין יהודי לערבי,יהודי הוא אח שלי ממש וערבי לא. זה לא אומר שצריך להתאכזר אליו,זה כן אומר שליהודי יש הטבות מיוחדות שלערבי אין.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:28

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר