לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-03-2015, 18:56
  משתמשת נקבה .pestilence .pestilence אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.15
עזרה Help: איך נגמלים מפורום אינטרנטי?

כן, אני יודעת שדיברתי על כך כבר 9651 פעם, אבל זה באמת מטריף אותי! מטריף אותי שאני לא מצליחה להיגמל מהאתר הזה, ושכל פעם אני נשבעת לעצמי שדי, שזהו, עכשיו אני אפסיק לתמיד,
ואפילו טורחת (כל פעם!) לפתוח מייל פיקטיבי חדש, שאת פרטיו אני לא שומרת ולא רושמת - ולשייך אותו לפרופיל - כדי שלא אוכל לשחזר את הניק, ואז, אחרי כמה ימים/שבועות/חודשים שוב נשברת
וחוזרת - בניק חדש! פלא שכולם כאן בטוחים שאני פסיכית? ):
אני לא יכולה יותר ככה! נשבר לי! באמת!
אני רצינית לגמרי, זה מפריע לי, וזה לא טוב לי! איזה מין אופי חלש יש לי אם אני אפילו לא מצליחה להיגמל מפורום וירטואלי - מסך ופיקסלים, זה הכל - בשעה שלרבים אחרים שהיו פעילים פה בעבר
לא הייתה שום בעיה לשים את הפורום הזה מאחוריהם, לעבור הלאה בחיים - ולא לחזור?
בעיניים שלי, אני כל כך רוצה ליישם כבר את מה שטלי המליצה לי, באמת שאני רוצה, אבל אני לא מצליחה! כבר כמעט 5 שנים אני פה, חמש! שבמהלכן הלכתי, וחזרתי, ושוב הלכתי, ושוב חזרתי, ושוב...
עד מתי?
אנא מכם, תנו עצות: איך נגמלים לתמיד?!
ואלינור: אני מבקשת ממך, אל תנעלי או תמחקי לי את האשכול, פתחתי אותו משום שאני באמת אובדת עצות. ):

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-03-2015, 19:45
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .pestilence שמתחילה ב "Help: איך נגמלים מפורום אינטרנטי?"

ממה שאני רואה מדברייך את חושבת שהפורום זה סוג של הפרעה או אובססיה אצלך? כי אחרת אני לא רואה למה צריך "להגמל".
על פי הבנתי את נמצאת באחד משני המצבים:
הראשון- זו באמת אובססיה בשבילך ואת כל היום וכל הלילה נכנסת ומרעננת את הפורום ורק מחכה לראות מה מגיבים לך ומה ואיך וכמה רושמים.
השני- זהו פורום נחמד וחביב ופעם ביום את נכנסת וכותבת כמה דברים לשם שיתוף במידע ולהנאה אישית.

מהמצוקה שעולה מההודעה שלך- נשמע שמדובר באופציה הראשונה, שבה יותר חשוב לפי דעתי לטפל.
בכל מקרה- הדרך הכי טובה להתגבר על משהו אחד- זה עם בהחלפה עם משהו אחר. מה עם איזשהו תחביב?
ברגע שיהיה לך משהו מעניין שימלא לך את כל היום, את אפילו לא תחשבי על פרש או על האנשים שיש בו.
תחפשי משהו שאת אוהבת לעשות ולכי איתו בכל הכוח. בין אם זה יהיה לימודי קורס, תעודה או אפילו תואר.

ומה לגבי עבודה? את מועסקת כרגע? אם התשובה היא לא- כל עבודה מכבדת את בעליה. חפשי עבודה שמתאימה לך ותוכלי להיות מסופקת בה.
וכמובן שהכסף זה בונוס (או הכרח...)

מה לגבי חברים? משפחה? צאי, תבלי, תהני קצת בחיים הקצרים האלו.

במילים אחרות- אל תצפי שהישועה תבוא לבד ככה מהעננים. תעסיקי את עצמך בדברים טובים מעניינים וממלאים ויהיה לך
זמן לפרש מקסימום פעם בשבוע בהצלחה.

09.07.00-16.07.12

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:59

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר