לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2015, 11:47
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
קריאה נרגשת לאחי ורעי תעמולני V15 ושאר "עוכרי ישראל" למיניהם

אתם עדיין נשארתם יהודים, ובתור יהודים אני פונה עליכם:

יש מסורת יהודית, שאם בגלל איזשהי סיבה, סכנת חיים, בריאות או סתם ככה בגלל שהיצר תקף אותו, יהודי אוכל רחמנא ליצלן מאכל לא כשר. הוא צריך להשתדל שלפחות לא ילקק את העצמות.

אותו דבר, אתם עושים את זה בשביל הכסף שתקבלו משונאי ציון, לכל הפחות אל תלקקו את העצמות.

ביום הבחירות עצמו, כאשר כבר תקבלו את כל המגיע לכם עבור התעמולה, וכאשר תיכנסו להצביע ואף אחד לא יראה אותכם, רק אתם עם הנשמה היהודית שלכם, ביחד עם בורא עולם, אתם יכולים להכניס לקלפי מה שאתם רוצים, תכניסו יחד-קץ הכי ימניים שיש.

......................

גם אם הקול שלכם, בין כה לא יוסיף הרבה, ובין כה "רווח והצלה יעמוד ליהודים ממקום אחר", אבל מה יהיה איתכם, עם הנשמה היהודית שלכם? לכן אני פונה אליכם, אל תישארו מבחוץ.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י שמולביץ אשר בתאריך 15-03-2015 בשעה 20:44. סיבה: מחיקת שורה בעקבות בקשה של כותב הפוסט
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-03-2015, 02:56

מספרים אנקדוטה על שונא ישראל זקן כאשר הרגיש שימיו ספורים
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ybd123 שמתחילה ב "איך הסקת ״יהודים יעשו..."

ביקש דחוף להביא לו רב יהודי, כי הוא רוצה להתגייר.

הרב שאל מה פתאום? הרי כל ימיך היית שונא ישראל ועכשיו לעת זקנה ואיך פתאום החלטת להיות יהודי?

נענה השונא ישראל האנטישמי: אני מרגיש שאני הולך למות, ולכן ברצוני להיות יהודי בכדי שעוד יהודי ימות.

ייתכן שחלק מרודפי הבצע מv15 כל כך אכולי שנאה לעם ישראל, שגם בעניין רדיפת הבצע של עצמם הם אומרים: אם כבר להיות רודף בצע, בואו נציג את עצמנו כיהודים, בכדי שעוד יהודי ייחשב כרודף בצע.

אבל צריכים גם ללמד זכות: מי שעושה את זה בגלל בצע כסף, אם ביום הבחירות הוא ישים בכלפי בעד מפלגה ימנית, זה יהיה כהודאה באשמה שהוא אכן עשה את כל זה עבור בצע כסף. והרי אחד הסימנים שרבותינו ז"ל נתנו על יהודים שהם "ביישנים" . לכן מעדיפים גם להמשיך לשקר לעצמם ולהגיד: יש לי אידאולוגיה, רק שאף אחד אינו מבין אותה.

ובזה נכנס העניין של עמידה עם הפנים לבורא עולם שבוחן כליות ולב. גם מי שהשכיל לרמות המון אנשים, וגם את עצמו, אבל את הקדוש ברוך הוא אי אפשר לרמות. לכן עדיף לעשות מעשה אחד טוב, למרות שזה מבייש, עדיף מאשר להמשיך לשקר לעצמו ולכולם.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 16-03-2015 בשעה 03:09.
ישן 15-03-2015, 12:12
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 מחובר עכשיו  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "פניתי למי שמבין את משמעות מעשיו ויש לו מצפון ונשמה יהודית ואנושית"

תתפלא, יש אנשים שתומכים בהרצוג ואג'נדה של שמאל/מרכז, ולא רק שהם מודעים למעשיהם, הם גם (רחמנא ליצלן!) חושבים שזה מועיל ויועיל לחברה בישראל.
אתה כנראה לא מסוגל לשאת את המחשבה שיש אמת בדעות של אנשים אחרים, ולכן אתה אוטומטית מתייג אותם כ'עוכרי ישראל', 'חסרי מצפון' ושאר כינויים מחמיאים.
זאת בדיוק הסיבה למה אף אחד לא מתייחס אליך, או אל מפלגת הימין ההזויה שבה אתה תומך, ברצינות.
גם אם יקרה מזל משמיים עבורכם ואיכשהו תשתחלו לכנסת, אני בטוח שישר מר מרזל יקפוץ לאופוזיציה ולא יעשה דבר חוץ מלצווח בראש חוצות, מכיוון שהוא לא מסוגל להתפשר על שום דבר ולא מסוגל להתמודד עם מציאות מורכבת. ומי שלא מסוגל לעשות את שני אלה - שלא יצפה חולל שינוי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 15-03-2015, 12:17

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "תתפלא, יש אנשים שתומכים..."

מי שבאמת ובתמים בטוח ומשוכנע ב100% שמעשיו הם לטובת עם ישראל, אני לא מתווכח איתו.

אבל מי שמבין שהסכמי אוסלו לא רק שלא הביאו שלום, אלא אפילו לערבים עצמם זה לא עזר כלום,

כי מאז הסכמי אוסלו נהרגו עשרות אלפי ערבים. בנוסף לפצועים. חלקם נהרגו בגלל שיתוף פעולה עם ישראל, חלקם התאבדו וחלקם נלחמו ונהרגו. זה לא משנה. כולם בני אדם. מבחן התוצאה: עשרות אלפי ערבים הרוגים, בנוסף לאלפי יהודים. כולם בני אדם.

וגם מבין שנסיגה מיו"ש תכפיל את כל זה עשרות מונים.

אבל משהו בכל זאת דוחף אותו להמשיך בזה, כי משלמים לו יפה, אני פונה בזה, שלפחות לא ילקק את העצמות.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 15-03-2015 בשעה 12:25.
ישן 15-03-2015, 14:10

הפחדת סרק. איך עברתי על החוק? נמק.
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "ברור לך שאתה עובר על החוק..."

אני פונה לאנשים שביום הבחירות כאשר אף אחד אינו רואה אותם, הם יכולים וצריכים להצביע לפי מצפונם הנקי. לפי הנשמה היהודית והאנושית הטהורה שלהם.

זה 100% חוקי.

מה רע בזה?

ואם אתה מפחיד אותי עם חוק שאינו קיים, אתה הוא שעברת על החוק. ואותך למאסר!

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 15-03-2015 בשעה 14:17.
ישן 15-03-2015, 14:29
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "הפחדת סרק. איך עברתי על החוק? נמק."

ציטוט:
ביום הבחירות עצמו, כאשר כבר תקבלו את כל המגיע לכם עבור התעמולה, וכאשר תיכנסו להצביע ואף אחד לא יראה אותכם, רק אתם עם הנשמה היהודית שלכם, ביחד עם בורא עולם, אתם יכולים להכניס לקלפי מה שאתם רוצים, תכניסו יחד-קץ הכי ימניים שיש.

גם את הדבר הקטן הזה, הקב"ה יאהב את זה, וישלם לכם גמול טוב. כי אין הקב"ה מקפח שכר כל בריה.

גם אם הקול שלכם, בין כה לא יוסיף הרבה, ובין כה "רווח והצלה יעמוד ליהודים ממקום אחר", אבל מה יהיה איתכם, עם הנשמה היהודית שלכם? לכן אני פונה אליכם, אל תישארו מבחוץ.

חוק הבחירות:
ציטוט:
122. ואלה דינם מאסר חמש שנים או קנס 20,000 לירות:
...
(3) המאיים על בוחר בגרימת נזק, לו או לאדם אחר, אם הבוחר יצביע או יימנע מהצביע, בכלל או בעד רשימת מועמדים מסויימת;
...
(6)
המשדל אדם להצביע או להמנע מלהצביע, בכלל או בעד רשימת מועמדים מסויימת, בדרך של השבעה, קללה, נידוי, חרם, נדר, התרת נדר, הבטחה להעניק ברכה, או מתן קמיע;
ישן 15-03-2015, 14:46

הם מפחדים מהברכות שלי
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "מי מחלק ברכות?"

ציטוט:
גם את הדבר הקטן הזה, הקב"ה יאהב את זה, וישלם לכם גמול טוב. כי אין הקב"ה מקפח שכר כל בריה.

מצד שני, אולי אני מזלזל בעצמי יותר מדי, כי נשיא מצרים מורסי, לא שם לב לאזהרות שנכתבו פה בFRESH, ואיבד את שלטונו.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=571963

ואילו הנשיא החדש של מצרים, כנראה היה לו קצת יראת שמיים, ואהבת הבורא, לא זלזל באזהרות שכתבתי, ושלטונו מתקיים ברוך ה'. יאריך ימים על ממלכתו.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/t-...%A8%D7%A1%D7%99

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 15-03-2015 בשעה 14:49.
ישן 15-03-2015, 14:59

אני רואה שאני צריך לרככך קצת את הנוסחא שכתוב פה, ולהוציא משם את הברכות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "קריאה נרגשת לאחי ורעי תעמולני V15 ושאר "עוכרי ישראל" למיניהם"

אבל אני כבר לא יכול לשנות אז זה, כי כבר עבר הזמן.

מי שמעתיק את זה הלאה, שישנה קצת וישמיט את הברכות, רק ישאיר את הדברים אל המצפון האנושי.

לא צריכים שום ברכות משלי, כי מי שמבקר בבית כנסת, יודע היטב איך בכל שבת יש כבר "מי שברך" לכל העוסקים בצורכי ציבור באמונה, ברכות נעלות ביותר, שכולנו רק אומרים על זה אמן.

לפי דעתי בחירות אינו שונה מ"עסק בצורכי ציבור באמונה".

למרות כל ההבהרות, אם בכל זאת ישימו אותי בכלא ל5 שנים, אני מזמין את כל חברי FRESH לבקר אותי בכלא ולשיר לי הוא זכאי.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 15-03-2015 בשעה 15:06.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:26

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר